Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO) » KONKURS - Wygraj 4 000 000 Satoshi

Autor Wiadomość
milkus Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 50.00
Post: #41
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
Sprawdź:
Traffic2bitcoin a kiedy ostatnio słałeś do nich ruch? Mi tam z 20000 UV zliczyło 55 (słownie pięćdziesiątpięć).

Traffic2bitcoin płaci 4 satoshi, a ja max 25 satoshi. I jak pewnie zdążyłeś zauważyć, to zaczyna im brakować reklam, bo dla większości ruchu ich nie mają. To był dobry PTP, ale na początku, teraz jest lipa.

Austosurf to g**niany ruch, taki sam jak z botów (przez reklamodawców traktowany jest tak samo). Ludzie nie widzą reklam, a w dodatku autosurfy odpalane są na tanich VPSach. Nikt o zdrowych zmysłach nie odpala autosurfa u siebie, to strata prądu i pieniędzy.

PS. Prosiłem o link.

Zarabiamy bitcoiny: http://hbe.ovh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 22:02 przez milkus.)
28-07-2016 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #42
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
(28-07-2016 19:49)milkus napisał(a):  
(22-07-2016 18:42)milkus napisał(a):  Ty płacisz za polskie UV 0,75 satoshi z autosurf a dla mnie to zbrodnia , więcej to ludzie zarabiają wysyłając do mnie UV na surfa a place 10punktuw czyli 5 satoshi gdyż można u mnie wymienić 200 000 punktów na 100 000 satoshi . Nawet wysyłając UV do innego autosurf zarabiam minimum 2 satoshi . UV z surfa nie jest wysokiej jakosci , ale tez nie są to puste wejścia z botów czy Proxy , tylko realny UV , jest na forum nawet program który placi za UV każde 4 satoshi , a ja jak u ciebie zarobię 100 000 satoshi to będzie zajebiscie . Płacisz za realny ruch gorszej jakości jak murzynowi który haruje na plantacji bawelny codziennie by po miesiącu dostac starą bułkę.

Skąd wziąłeś to UV 0,75 satoshi ?

Za ruch PL jest 3 satoshi z głównego portalu, a z iframe 1 satoshi (bo 0,75 zaokrąglone jest do 1). Podsumowując wszystkie PTP, które płacą w BTC, mam najlepsze stawki.

Zrozum też, że ruch z botów i proxy jest ciężko sprzedać i nawet 1 satoshi za niego to dobra stawka. Bo inni za ten ruch banują.

loryn222 daj mi link do swojego autosurfa, pojadę botami i zobaczymy ile zarobię.

Dla porównania Iframe Coin płaci 1 satoshi za każdy ruch - teraz przelicz, gdzie dostaniesz więcej? W dodatku Iframe Coin ma zawalone iframe, które potrafi zawiesić Firefoxa.


Jak u mnie chcesz jeździć na botach , to od razu mogę juz po rejestracji dać ci bana ma IP i to tylko na początek . Spoko , mozesz żyć w pysze i strzelać ciemnotę naiwnym właścicieli autosurf
z surf4web miesięcznie mi wychodzi od 45$ - 55$ miesięcznie plus ptt sejfikowe 20 zl plus sprzedaż reklam 20 - 80 zl . A ty Se dalej tam strzelaj ciemnotę , ze w programach PTP które placa w BTC to placisz najwiecej , a ja wystarczę ze odpalę reklamę do freebitcoin.proste.com ( autosurf placacy w BTC ) i w miesiąc będę miec najmniej 150 k sat. Dostarczając ruch NonUV . Smile
28-07-2016 23:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milkus Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 50.00
Post: #43
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Zarabiamy bitcoiny: http://hbe.ovh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-07-2016 12:49 przez milkus.)
28-07-2016 23:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
prymul1 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,569
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1108 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 447.00
Post: #44
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
Pierwsza wypłata na moim koncie po kilku godzinach Wink

[Obrazek: eBjMuq6.png]
29-07-2016 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #45
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$
01-08-2016 06:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #46
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
(01-08-2016 06:23)loryn222 napisał(a):  
(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$
No i się okazało, że ruch jaki pochodził z ptp był z samych botów i juz nie można tam zarabiac w PTP...
01-08-2016 06:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
loryn222 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 814
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 69 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 250.00
Post: #47
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
(01-08-2016 06:48)Sahya napisał(a):  
(01-08-2016 06:23)loryn222 napisał(a):  
(28-07-2016 23:53)milkus napisał(a):  Dobra idę spać z Twoim Minimum freebitcoin.proste.com, które i tak nie działa (chyba ktoś zapomniał opłacić serwer). Nie mam zamiaru się kłócić o autosurfy, za długo w tym siedzę i wiem jakiej jakości jest ten ruch.

Na pewno na iframe póki co, to więcej nie dam. Bo nie mam zamiaru zawalać ramek syfem.

A jak ktoś chce więcej, to jest opcja 24 satoshi. Tylko trzeba mieć trochę wiedzy i sprytu.

EDIT:
loryn222 przejrzałem Twój surf4web (domyślam się, że chodzi o domenę .eu) i napiszę szczerze - jeśli ktoś tu wciska ciemnotę, to wciskasz ją Ty. W twoim surfie userzy dziennie wyciągną 0.003$. Więcej się nie da bo nie ma reklam. I nie ma co się dziwić, bo kto normalny za ruch z Polski zapłaci 2$ za CPM (1000 UV)? To za ruch z USA i Canady trudno jest uzyskać choćby połowę z tego.

I aby było jasne PTP: frameptp.com, ptp24.com, proptp.net, maxptp.com i wiele innych za ruch z USA, Canada po przeliczeniu punktów płacą 0.05$ CPM (w cpx24.com jest minimalnie więcej). Takie są stawki i takie są realia. A teraz każdy może wziąć kalkulator i przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.

Po pierwsze surf4web.eu nie jest mój a użytkownik Kleju93 i dziennie mialem z ptp minimum 6000 punktów a przelicznik punktów wynosi 10 000 punktów = 2,5$ czyli czysty dzienny zarobek to 1,50$
No i się okazało, że ruch jaki pochodził z ptp był z samych botów i juz nie można tam zarabiac w PTP...


To co z tego , jak w tym miesiącu na 3zeta będę zmieniał i punktów nie będzie można zarabiać a satoshi i będą sporo wyższe oraz będzie można zarabiać sat. nawet surfując gdyż będę płacił nie tylko za UV
01-08-2016 09:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milkus Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 50.00
Post: #48
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
No to powodzenia loryn222. Tylko załóż osobny temat, bo ten wątek dotyczy PTP/CPM fxlayer.net, a nie 3zeta

A i panowie nie cytujcie całości - znacie chyba takie pojęcie jak netykieta

Zarabiamy bitcoiny: http://hbe.ovh
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2016 11:23 przez milkus.)
01-08-2016 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #49
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
(01-08-2016 11:23)milkus napisał(a):  No to powodzenia loryn222. Tylko załóż osobny temat, bo ten wątek dotyczy PTP/CPM fxlayer.net, a nie 3zeta

A i panowie nie cytujcie całości - znacie chyba takie pojęcie jak netykieta
Dokładnie
01-08-2016 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
DGHubert Offline
bit.ly/ProstyTrik
*

Liczba postów: 897
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 400 +

Forum Gold: 105.21
Post: #50
RE: fxlayer.net - nowy program (BTC i Keye CS GO)
Super reklama facepalm beka

[Obrazek: 13884549_1052461741474905_2064663803_n.p...e=57A13AD3]
01-08-2016 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Supermatrix - Supermatrix.org, 2x4 btc matrix 0.06 btc start kanibal54d 2 2,093 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  FinanceFreedom nowy program 15% dziennie! endrjuu99 1 918 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  YouHodler - do 50$ bonusu + do 20$ za polecenie [NOWY PROGRAM POLECEŃ] cidd3n 7 891 13-11-2022 15:27
Ostatni post: Hybrid1990
  Nowy i sukcesywny program afiliacyjny Ankakow 1 1,031 05-10-2021 17:55
Ostatni post: Hybrid1990
  Nowy program partnerski arreflection 1 1,282 25-09-2021 14:45
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości