Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. » Obecnie ponad 15 tyś MIESIĘCZNIE :)

Autor Wiadomość
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #61
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Sprawdź:
(06-08-2016 18:02)qwertybsk napisał(a):  Igrzyska będziesz obstawiać?

Nie nie, absolutnie. Jedynym słusznym sposobem stałego wzbogacania się na bukmacherce jest obstawianie sure/valuebetów, a to wymaga dużo więcej pracy niż handel kryptowalutami czy revshare, wiec nie widzę sensu jeszcze nad tym siedzieć - poza tym nigdy nie byłem dobrym typerem, po prostu znalazłem dobry sposób, opłacałem abonament i dostawałem info o dobrych sure/valuebetach i tyle.

Wzbogacanie się na tej metodzie wymagało jednak posiadania kont u kilku, a nawet kilkunastu bukmacherach, posiadanie na każdym sporego depozytu i liczyć trzeba było się z limitami, blokadami lub rozliczaniem zakładów na 0 - totalna masakra, bukmacherzey robią wszytko byleby tylko nie zapłacić pieniędzy. Irytowało mnie to, wiec po prostu z tym skończylem Tongue

Ale życzę powodzenia! Przy dobrych wiatrach i odrobinie szczęścia można się nieźle wzbogacić, jednak z doświadczenia powiem, że bukmacherzy dużo mylniej ustawiają kursy meczy, które po prostu są mało znane - bardzo łatwo było wyszukać różnice dla surebeta na meczach z jakichś dalszych lig, mało znanych krajów. Znalezienie takiego typu na mistrzostwach, mundialach itd graniczy z cudem.
06-08-2016 18:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #62
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
W obrębie jakich buków grasz surebety Smile?
06-08-2016 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
(06-08-2016 20:08)radek0389 napisał(a):  W obrębie jakich buków grasz surebety Smile?


Mordko, ja już się tym nie zajmuję ponad pół roku i nie gram Smile
A grałem na takich, na jakich trzeba było - jak był dobry surebet, to się zakładało konto, tylko zazwyczaj wchodziły szybko limity, jak świeże konto miało kilka wygranych z rzędu, bo już buk od razu wie o co chodzi.
Miałem konta m. inn. na: bet365, sportingbet, pinnacle, betathome, betsafe, unibet, betsson, betclic i wielu innych, ciężko mi je teraz wymienić wszystkie z pamięci Big Grin
06-08-2016 21:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #64
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Dzisiaj trochę słabiej - stanu konta na MXRevShare nie ruszam, bo Janus (administrator techniczny) narzekał ostatnio, że ciężko robić mu wypłaty rzędu $97, zamiast np $100, a stan konta to właśnie $97, także poczekam do jutra Smile

Poszła jednak wypłata z FutureAdPro.

[Obrazek: 65XHjDs.png]

W najbliższą sobotę (13.08.br) będę obecny w Turawie na spotkaniu MXRevShare - a więc jakby ktoś chciał zamienić kilka słów, to chętnie! Smile
07-08-2016 10:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wizygran Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Powodzenia, mam nadzieje że Cie kiedyś dogonie Big Grin

Moge z ciekawości zapytać jak rozdzielasz kase inwestycje/życie?

Wszystko po równo? Big Grin
Odkładasz sobie coś na jakieś konto emerytalne?
Jeśli takie pytania nie sprawiaja Ci kłopotu to byłbym wdzięczny, bo mnie to cholernie ciekawi Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016 10:50 przez Wizygran.)
07-08-2016 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #66
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
(07-08-2016 10:49)Wizygran napisał(a):  Powodzenia, mam nadzieje że Cie kiedyś dogonie Big Grin

Moge z ciekawości zapytać jak rozdzielasz kase inwestycje/życie?

Wszystko po równo? Big Grin
Odkładasz sobie coś na jakieś konto emerytalne?
Jeśli takie pytania nie sprawiaja Ci kłopotu to byłbym wdzięczny, bo mnie to cholernie ciekawi Smile


Dzięki bardzo! Ja też mam nadzieję, że kiedyś kogoś dogonię, ale dzięki temu mam ochotę dalej działać, także głowa do góry! Smile

Nie mam żadnego schematu - jak potrzebuję coś kupić to kupuję, ale u mnie działa to tak, że jak danego dnia czy tygodnia zarobię mniej, bo np. reinwestuję to mimo, że chce sobie kupić coś droższego to wstrzymuję się z tym - jak jest lepszy tydzień, to mogę sobie na coś lepszego pozwolić.
Lubię dobrze zjeść, kupić dobre ubrania i nie wydaję mało, ale są miesiące, w których się wstrzymuję z wydatkami, z racji tego że wcześniej poszalałem, a więc umiem się ogarnąć.

Na żadne konto nie odkładam - konto, które traktuję jako emerytalne to portfel na blockchainie z bitcoinami - tam staram się trochę odkładać, ale teraz jest ogólnie cieżko, bo za miesiąc z kawałkiem lecę z dziewczyną do Stanów i dość dużo tam zapewne nas wyniesie wycieczka, zwłaszcza że lecimy na dziko i chcemy zwiedzić wschód i zachód, a wiec jak wrócę będę musiał trochę podbudować portfel. Dlatego też za wczasu zainwestowałem już w e-dinara oraz czekam na start My24HourIncome - by na wyjeździe się nie martwić i robić wypłaty z MX i FAP, a w tych dwóch programach reinwestować - wrócę i zacznę reinwestycje w MX i FAP, a wypłaty będą szły z e-dinara i My24. Także wszystko w miarę przemyślane, ale bez żadnych dokładnych obliczeń ile procent wydaję, ile nie Tongue

Jak już dochodzisz do poziomu takiego, że masz różne źródła dochodu (prowadzę jeszcze sklep internetowy http://www.girya.com.pl - wciąż go rozbudowuje, bo jeszcze wiele zostało do zrobienia) to nie martwisz się specjalnie mniejszymi wydatkami, takimi jak jedzenie, ubrania, paliwo itd. I tak przychody spokojnie je pokrywają i musisz jedynie zastanawiać się jak dalej mnożyć pieniądze i jak robić, by nie wydawać więcej niż masz w danym okresie przychodu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016 11:11 przez espo.)
07-08-2016 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wizygran Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 160
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #67
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Bardzo ładnie, oby sklep się świetnie rozwinął Smile

Mam pytanie, w zasadzie jest to kwestia która mnie zawsze zastanawiała - żeby coś sprzedać trzeba to skądś mieć, łatwo znaleźć firmę która oferuje dany sprzęt by kupić go hurtowo i sprzedawać dalej, czy to raczej ciężka sprawa? Nigdy nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, ani jak się takie firmy szuka Tongue

Zazdroszczę wyjazdu, i nie martwieniem się wydatkami, dla mnie każde 100zł na paliwo to masakra Smile
07-08-2016 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
(07-08-2016 11:47)Wizygran napisał(a):  Bardzo ładnie, oby sklep się świetnie rozwinął Smile

Mam pytanie, w zasadzie jest to kwestia która mnie zawsze zastanawiała - żeby coś sprzedać trzeba to skądś mieć, łatwo znaleźć firmę która oferuje dany sprzęt by kupić go hurtowo i sprzedawać dalej, czy to raczej ciężka sprawa? Nigdy nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie, ani jak się takie firmy szuka Tongue

Zazdroszczę wyjazdu, i nie martwieniem się wydatkami, dla mnie każde 100zł na paliwo to masakra Smile

To zależy co jest dla Ciebie ciężką sprawą, ale samo znalezienie firmy to łatwizna. My sprowadzamy sprzęt z zagranicy - firma, która go oferuje ma nawet profil na Facebooku, więc dotrzeć do niej nie jest jakoś ciężko, ale schody robią się potem, podczas dogadywania się, transportu itd. Ale zupełnie nie polecam prowadzenia sklepu - praca 24/7 (nigdy nie wiesz kiedy ktoś złoży zamówienie), a zysk w porównaniu do tego, czym zajmuje się w Internecie to nawet nie ma co mówić.

I pamiętaj - ja kiedyś miałem starego rupcia, który ledwo jechał i mimo, że działał to do pracy jeździłem autobusami, bo nie stać mnie było na benzynę, a były nawet miesiące (jak chciałem sobie kupić jakieś buty), że jeździłem rowerem, żeby zaoszczędzić na biletach. Do pracy miałem 15km i musiałem wyjechać o 6 by być na czas. Wszystko się zmienia, trzeba tylko zapieprzać i wierzyć w siebie i RYZYKOWAĆ. Jak nie zainwestujesz, jak nie zaczniesz robić tego co chcesz, nie założysz fanpage, nie zaczniesz robić zdjęć, tańczyć, czy cokolwiek innego, w czym czujesz, że chciałbyś być dobry, to nic się samo nie stanie. Wiary w siebie i do przodu Smile I pamiętaj, że otoczenie też jest ważne - ja musiałem odwrócić się od 70% znajomych i od połowy rodziny, bo ciągnęła mnie w dół.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016 12:45 przez espo.)
07-08-2016 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #69
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Dzisiaj narazie tylko jedna wypłata, ale za to jutro szykują się dwie i to większe Smile

[Obrazek: LmBOvzL.png]

Wrzuciłem też niecałe 100 e-dinarów do autominingu, a więc za 14 dni będą przelane na konto główne. Dość fajnie to działa i narazie jestem zadowolony, chociaż zmienili politykę i teraz czeka się aż 14 dni na skończenie procesu autominigu, zamiast 7, no ale powiedzmy, że jest to zrozumiałe.

[Obrazek: sDtc2Rc.png]

Zostało 7 dni wypłat, a potem 100% reinwestycje przez pół miesiąca Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2016 10:29 przez espo.)
08-08-2016 07:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
espo Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 382
Dołączył: May 2015
Reputacja: 94 +

Forum Gold: 0.00
Post: #70
RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy
Dzisiaj troszkę mocniej jeśli chodzi o wypłatę z FutureAdPro oraz z MXRevShare, jednakże wypłata z MXa narazie nie doszła (ahh to przesunięcie czasowe o 8h Big Grin), więc zapewne dojdzie dopiero jutro.

[Obrazek: 67zX9xa.png]

No i co, zostało 5 dni do startu My24HourIncome i to tyle z nowości Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2016 09:07 przez espo.)
09-08-2016 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Każdy terminal ma swój tryb pracy. fares2050 1 150 08-02-2024 15:39
Ostatni post: Hybrid1990
  Dziennik pracy - Na 5tyk Na 5tyk 39 10,038 21-12-2023 10:15
Ostatni post: Hybrid1990
Heart Zarabiaj ze mną- oferta pracy Angelika. 1 291 15-10-2022 13:04
Ostatni post: Hybrid1990
  Grupa FB dam prace/szukam pracy 20k os saviola 1 1,189 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  8 $ wypłacane na konto paypal za 15 min pracy xXBFJXx 115 26,787 16-06-2021 21:02
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości