Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. (/Temat-Kajetan-Hubner-dziennik-pracy-a-raczej-WYPLAT-135801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Kajetan Hubner - dziennik pracy, a raczej WYPŁAT. - espo - 15-07-2016 21:57

Temat do usunięcia.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 16-07-2016 08:20

Sobota, godzinka 09:14. Wstałem i doszła kolejna wypłata. Tym razem $103.
[Obrazek: 1z14unm.jpg]


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - komorxd - 16-07-2016 08:32

Wiesz coś na temat kursu clubcoina ?


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 16-07-2016 10:41

(16-07-2016 08:32)komorxd napisał(a):  Wiesz coś na temat kursu clubcoina ?

Nie interesuje się tym tematem. Na kryptowalutach zarabiam w małym stopniu, gdyż uważam że nie ma sensu inwestowanie w nie i napalanie się na niewiadomo jakie zyski. Owszem, można zarobić, gdy zainwestuje się w startujące, dobrze zapowiadające się kryptowaluty, ale również niebezpieczeństwo rośnie, gdyż takie kryptowaluty nie są odpowiednio zabezpieczone, mają luki i może się zawsze zdarzyć to, co stało się w przypadku DAO. Jednakże na tę chwilę analizuję Lisk oraz Waves - dwa bardzo fajnie i ciekawie zapowiadające się projekty. O ClubCoin się nie wypowiadam, bo nie widzę sensu w inwestowanie w niego. Lepiej już przyinwestować w Bitcoina, aczkolwiek oczywiście jest to moje subiektywne zdanie.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - Bazor - 17-07-2016 00:48

Ciekawy temat, chętnie będę zaglądał.
Ciesze się, że tak nas wiele na mxrevshare i mam nadzieje, że pociągnie bardzo długo Smile
Długo siedzisz w tej giełdzie ? Na czym obracasz te pieniądze i czy masz może jakieś łopatologiczne poradniki dotyczące funkcjonowania i działaniem z niskim ryzykiem? Tongue Wiem, że może za dużo wymagam jakbyś miał jakiś złoty środek, który nie istnieje, ale moze akurat mnie czymś na tyle zainteresujesz.
Pozdrawiam i Powodzenia !


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 17-07-2016 07:11

Dzięki bardzo - może nie będzie tutaj mega ciekawych rzeczy, ale na dniach uruchomię bloga i tam na pewno będę dzielił się wiedzą. No i oczywiście robię to prywatnie, jak ktoś się odezwie, w miarę mojego wolnego czasu. MXRevShare również wydaje mi się, że może długo pociągnąć, a tak naprawdę 30 tyś użytkowników to jeszcze malutka liczba, więc wszystko idzie w dobrym kierunku Smile

Na giełdzie już nie gram. W zasadzie to za bardzo mi tam nie szło, raczej przepuszczałem pieniądze zarobione na bukmacherce, którą zdecydowanie mocniej ogarniałem niż giełdę. Moim zdaniem, jeśli kręci Cię giełda (tak, jak kręciła mnie), ale jest to zbyt trudne, to zdecydowanie powinieneś spróbować opcji binarnych. Tylko tutaj też należy ustalić sobie limity i nie dać się ponieść emocjom. Poradnik chyba jest gdzieś na forum Smile

btw. Bitminister z Twojej sygnatury to scam podobny do Hash Ocean - uważaj na niego i jeśli jeszcze chciałeś zainwestować więcej, to ja bym odradzał.


-----

Kolejny, udany dzień.
FutureAdPro zarobił dla mnie $64.
[Obrazek: f2hqTjs.png]

MXRevShare - wypłacone $82, drugie tyle poszło na reinwestycję.
[Obrazek: YYPYsap.png]
[Obrazek: bwWDqMk.png]
Mam nadzieję, że w niedługim czasie uda się wślizgnąć na listę 50 użytkowników z największą liczbą paczek za $50. Obecnie brakuje mi tylko 39 paczek do ostatniej osoby z listy.

BitClub Network - narazie 100% reinwestycji i jeszcze sporo tak będzie.

Rozpocząłem poszukiwania kolejnego programu, by móc dywersyfikować z wypłat z FutureAdPro oraz MXRevShare.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - Captain - 17-07-2016 07:33

Powodzenia Wink

Pamiętaj tylko, że revshare to też hyip. Tyle, że zasłaniający się handlem usługami reklamowymi zamiast ropą/walutami/złotem etc jak inne hyipy.
I też się może w każdej chwili zescamić. Trzeba bardzo ostrożnie w to inwestować.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 17-07-2016 07:45

(17-07-2016 07:33)Captain napisał(a):  Powodzenia Wink

Pamiętaj tylko, że revshare to też hyip. Tyle, że zasłaniający się handlem usługami reklamowymi zamiast ropą/walutami/złotem etc jak inne hyipy.
I też się może w każdej chwili zescamić. Trzeba bardzo ostrożnie w to inwestować.

Oczywiście mordeczko, doskonale to wiem i rozumiem. W zasadzie, mówię o tym otwarcie ale tylko jeśli wynika jakaś dyskusja, lub rozmawiam z kimś prywatnie, bo mało kto chce mówić o tym na forum. Uważam, że Revshare nie są piramidami tylko z definicji, bo mają produkt, mimo że wirtualny, to i tak produkt, jednakże zapewne ok. 90% wypłat finansowanych jest z wpłat innych osób i mam tego świadomość.

Zanim wejdę w jakiś nowy program poświęcam nawet tygodnie na analizę pod wieloma kątami i aspektami, tak jak napisałem - zawsze robię to szczególnie ostrożnie i praktycznie w mojej karierze zaliczyłem tylko jedną większą wpadkę. Ale dzięki bardzo za posta, dobrze że przypomniałeś mi o tym, bym uważał bo emocje też zaczynają robić swoje w miarę przywiązania się do jakiegoś programu. Należy, jak wszędzie umieć sobie nałożyć limity.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 18-07-2016 06:51

Wczorajszy dzień, mimo że była to niedziela, był dość owocny.
Przede wszystkim pozyskałem dwie nowe osoby - jedną do FAP, drugą do MX.

W MXRevShare wypłacone zostało już 19,71% wkładu, a to dopiero piąty dzień wypłat, a więc idzie szybciej niż przypuszczałem i obliczałem.
[Obrazek: HgiaDba.png]

Ciekawy jestem, jak przedstawiać się będzie volume po 10ciu dniach, a potem po 30, ale chyba będzie ok Smile
[Obrazek: Q6MDqQj.png]

Doszło $99 z MXRevShare
[Obrazek: BrQUQuB.png]

Oraz wypłacone $228 z FutureAdPro na konto bankowe, a więc łącznie ok. 1308 PLN
[Obrazek: 9SRxyny.png]

Znalazłem nowy biznes, a nawet dwa nowe i obiecujące, ale narazie musze się przyjrzeć i przeanalizować wiele aspektów zanim się zdecyduję wejść.


RE: Kajetan Hubner - dziennik pracy - espo - 18-07-2016 07:55

Poprzednie wypłaty z FutureAdPro wypłacałem na portfel BTC - postanowiłem, że to też dzisiaj wypłacę.
A więc dniówka to ok. 2896 PLN
[Obrazek: dkmrsYE.png]