Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W pogoni za lepszej jakości życiem » zarabianie, rozwój osobisty

Autor Wiadomość
kedob Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 6 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Zarabianie bez inwestycji w MXRevshare
Sprawdź:
powodzenia, ja jadę na razie podobnie.
a z inwestycją się wstrzymam bo nic nie mam Smile
Glosy: Tomcato (+1)
21-07-2016 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
wilu2222 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Zarabianie bez inwestycji w MXRevshare
Tomcato Udanego lotu, bileciki w fajnej cenie kupiłeś Smile
Będę śledził dziennik, może jednak się skusisz i coś zainwestujesz Smile

Pozdrawiam
Glosy: Tomcato (+1)
21-07-2016 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #13
RE: Zarabianie bez inwestycji w MXRevshare
(21-07-2016 16:16)wilu2222 napisał(a):  Tomcato Udanego lotu, bileciki w fajnej cenie kupiłeś Smile
Będę śledził dziennik, może jednak się skusisz i coś zainwestujesz Smile

Pozdrawiam

Dzięki Big Grin Bilety tanie chociaż dodając do tego rezerwacje (10zł za lot) i dojazd na lotnisko i tak 100zł w obie strony wychodzi Tongue

A jeśli chodzi o inwestycje to jak najbardziej będę inwestował ale dopiero gdy środki na TrafficMonsoon zostaną odblokowane. 50-100$ na początek na pewno przerzucę Smile
21-07-2016 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
full2000 Offline
OSZUST POŻYCZKOWY
*

Liczba postów: 3,824
Dołączył: Aug 2011
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 180.01
Post: #14
RE: Zarabianie bez inwestycji w MXRevshare
Sporo tych dzienników "MXRevShare" Smile
Zapraszam do mnie (klik!) i powodzenia !
Glosy: Tomcato (+1)
24-07-2016 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #15
RE: Zarabianie bez inwestycji w MXRevshare
(24-07-2016 19:11)full2000 napisał(a):  Sporo tych dzienników "MXRevShare" Smile
Zapraszam do mnie (klik!) i powodzenia !

Dzięki Smile MXR prężnie się rozwija, jeśli TM padnie na pewno dużo osób się tu przerzuci Smile

Kolejna aktualizacja.
Wróciłem z wakacji Smile To były zajebiste 4 dni w trójmieście Smile Lot też minął przyjemnie Tongue Ale powiem wam że połapać się w tej komunikacji miejskiej w Gdańsku to wyższa szkoła jazdy Tongue na bilety ztm wydałem chyba więcej niż na samolot w obie strony Tongue No ale wakacje wakacje i po wakacjach Big Grin w sierpniu planuje jeszcze tydzień w bieszczadach i kilka mniejszych wyjazdów Big Grin Przeprowadziłem się też już do nowego mieszkania. Nie polecam wnoszenia mebli na 4 piętro Big Grin To było ciężkie przeżycie Tongue zwłaszcza jeśli chodzi o pralkę Big Grin Moim celem jest i tak wyprowadzenie się na swoje, do Warszawy żeby być bliżej dziewczyny ale to za kilka miesięcy Smile Niżej zdjęcie z powrotu godzina 20:50 Smile No ale czas wrócić do biznesów Smile


[Obrazek: 201607292_apnsrwx.jpg]


MXRevshare- byłem na wakacjach więc nie klikałem i nie zarabiałem ale z tego co wiem była zmiana serwera i kilka naliczeń dostałem mimo że nie klikałem reklam aktywacyjnych. Dzisiaj wyklikałem 100 reklam i kupiłem jedną paczkę. Za 2 dni swój żywot kończy najstarsza paczka. Tak się przedstawiają moje wirtualne cyferki Big Grin



[Obrazek: bez_tytu_u.png]


TrafficMonsoon- Również działam w tym programie i ostatnio zauważyłem że słabo się dzieje i to najprawdopodobniej koniec. No szkoda bo miałem tam ulokowane sporo pieniędzy. Życie toczy się dalej, dzięki TM wiele się nauczyłem i coraz lepiej radzę sobie w revszerach.

Po za tym polubiłem prowadzenie dziennika tutaj, pisanie go sprawia mi przyjemność i na pewno posty które się tu pojawiają będą coraz ciekawsze Smile Myślę również nad dużym projektem dotyczącym zarabiania w internecie, nie zdradzę puki co to, ale przez najbliższy miesiąc będę nad nim pracował. Chce też zmienić trochę formę dziennika aby był bardziej czytelny. Do tego wkrótce zamierzam kupić książki Michała Wawrzyniaka, "Guru Kultu..ry" oraz "Hejtoholik" podobno bardzo dobre Smile
To na tyle w tej aktualizacji, widzimy się już za kilka dni Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-07-2016 14:19 przez Tomcato.)
30-07-2016 14:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #16
RE: W pogoni za lepszej jakości życiem
MAŁE DUŻE ZMIANY


1. Postanowiłem trochę zmienić formę dziennika na bardziej przejrzystą i czytelną.
2. Chcę rozszerzyć treść dziennika o dodatkowe pozycje:
- Życie osobiste co robię i takie tam rzeczy może kogoś to zainteresuje Smile
- Biznes, czyli to co powinno was interesować najbardziej. jak zarabiam, gdzie zarabiam i ile zarabiam Big Grin
- Rozwój osobisty i nauka. Cały czas staram się rozwijać i zamierzam was informować o tym co czytam, co oglądam itp Smile
- Cele i wizje w życiu i biznesie Smile
3. Wpisy będą się pojawiać 2 razy w tygodniu. Uważam że to wystarczająco na moją działalność
4. Jak zauważyliście zmieniła się też nazwa dziennika. Zapożyczyłem ją od rapera "Małolat" i jego albumu wydanego w 2005r "W pogoni za lepszej jakości życiem"






Pierwszy wpis w nowej formule dziennika już dziś Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2016 13:59 przez Tomcato.)
04-08-2016 13:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #17
RE: W pogoni za lepszej jakości życiem
CO U MNIE ?

Przez ten wakacyjny wypad nad morze strasznie się rozleniwiłem Sad może nie pod względem pracy co śpię po 11h i budzę się nie wyspany. Musze wziąć się za sport (rower) bo tak się żyć nie da. Wczoraj byłem z dziewczyną nad jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą, czilowy dzień na świeżym powietrzu Tongue
Naszła mnie ostatnio ochota na robótki ręczne a dokładniej na modelarstwo. Kilka lat temu gdy byłem młodszy lubiłem sklejać plastikowe modele samolotów. Średnio mi to wychodziło no i z czasem odechciało mi się z tym bawić i zacząłem się wkur**ać jak coś nie wychodziło, bo przecież w internecie wyglądał jak prawdziwy Big Grin Sporo jeżdżę po pokazach lotniczych (z racji że interesuje się lotnictwem) i z któregoś AirShow w Radomiu znalazłem papierowy model samolotu ts-11 iskra. Nigdy nie sklejałem papierowych modeli ale mam zamiar się za niego w najbliższych dniach wziąć dla relaksu i chęci stworzenia czegoś własnymi rencoma Wink

[Obrazek: 1a1c47df.jpg]

BIZNES


MXRevshare- Klikam sobie i klikam i mam 10 paczek :3 Niestety TM leci w ch*ja i szybkiej inwestycji nie będzie. Ale jeśli zdarzy się cud i kiedyś zobaczę pieniądze z Traffica to przerzucę je tutaj. Zaczynam promować swój landing page na Easyhits4you. Jeśli macie jakieś serwisy w których mógłbym skutecznie reklamować mój landing to piszcie Smile Tylko bez zapraszania do innych Revsharów Smile

[Obrazek: 141_bez_tytu_u.png][/URL]

Program Partnerski- Przejrzałem forum wzdłuż i wszerz i przypomniałem sobie o programach partnerskich. Tutaj prośba do was. Możecie polecić mi najpopularniejsze programy partnerskie ? Puki co znalazłem ebroker do polecania kont bankowych i kredytów oraz program partnerski intymność.pl, wiadomo na ero zawsze łatwa kasa Big Grin Myślę też nad programem partnerskim Smart Banku w którym mam konto. Myślę że to konto szczególnie łatwo polecać gdyż jest całkowicie darmowe a to co darmowe kusi Big Grin

ROZWÓJ OSOBISTY I NAUKA

Ostatnio pisałem że planuje kupić książki Michała Wawrzyniaka a dziś są już w moich rękach Tongue Nie ma co ale profesjonalne podejście do klienta. Książki zamówiłem we wtorek, a dziś (czwartek) już mam je w domu a co lepsze wysyłka za pośrednictwem poczty polskiej :o Niedługo biorę się za ich czytanie Big Grin Puki co oglądam wraz z dziewczyną darmowe szkolenia Michała Wawrzyniaka. Obecnie oglądamy Klub Rozwoju MentalWay XVII- Relacje i związki. Przed nami jeszcze kilka darmowych szkoleń w sumie jakieś 20h filmów Big Grin Polecam wszystkim bo koleś jest zajebisty, opowiada o wszystkim z humorem w taki sposób że wszystko zostaje w głowie i nie ma ani chwili nudy. Aby móc oglądać szkolenia wystarczy że zarejestrujecie się na http://wayup.pl/ i odbierzecie dostęp do darmowych materiałów. Polecam również polubić człowieka na FB i zasubskrybować na YT masa darmowej przydatnej wiedzy i motywacji Smile

[Obrazek: fba7c6d9.jpg]


CELE I PLANY

1. Chciałbym zarabiać w internecie 100zł tygodniowo.Nie chce mierzyć puki co zbyt wysoko żeby się nie zniechęcić, a taka kwota obecnie wystarczająco by mnie zadowoliła.


[Obrazek: 2ac7f3ee.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2016 16:41 przez Tomcato.)
04-08-2016 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #18
RE: W pogoni za lepszej jakości życiem
Powodzenia Wink

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Tomcato (+1)
04-08-2016 16:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #19
RE: W pogoni za lepszej jakości życiem
CO U MNIE ?


Jestem mega naładowany energią Big Grin Jak bym się czegoś naćpiał Tongue W końcu się ogarnąłem i sypiam normalnie dzięki czemu jestem zdolny do myślenia i pracowania. Byłem w weekend w Warszawie na Masie Powstańczej czyli na przejeździe rowerzystów szlakami Powstania Warszawskiego. Było spoczko choć pogoda na początku nie rozpieszczała. Potem wybrałem się z wybranką na Pinta Party 2016 czyli na 5 urodziny browaru rzemieślniczego Pinta. Wypiłem 2 dobre piwka (omnomnom) Be like mitch z Ale Browaru i Kwas gamma z Pinty. Zacząłem też sklejać samolot, powiem wam że zajebiście to relaksuje tak wyłączyć się i sklejać te małe elementy Tongue Polecam wszystkim Smile Niżej zdjęcie z masy Smile

[Obrazek: 6b250cdf.jpg]

BIZNES


MXRevshare- Rejestracja
Nadal sobie klikam Big Grin Tak nadal mi się nie znudziło (sam się sobie dziwie). Mam obecnie 10 paczek i 2 poleconych, puki co nieaktywnych ale maile poszły. Ogólnie jeśli chodzi o Revshary to trochę w nie zwątpiłem przez całą sytuacje z TM.

[Obrazek: fd23dc20.jpg]

eBrokerPartner- Rejestracja
Założyłem sobie konto w programie partnerskim eBrokerPartner. bardzo mi się podoba dużo możliwości promocji oferowanych przez nich produktów. Tworzę właśnie strony na fb które będę wykorzystywał do promowania tych produktów. Do tego zamierzam dawać ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych. Puki co będę się skupiał na kontach bankowych. Jeżeli ktoś z was ma doświadczenie w programach partnerskich to fajnie by było gdybyście dali jakieś rady świeżakowi w tym temacie Big Grin

ROZWÓJ OSOBISTY

Czytam sobie książke Guru Kultu..ry Michała Wawrzyniaka puki co dupy mi nie urwało a jestem w połowie. Skończyłem też oglądać ponad 5 godzinny Klub Rozwoju Mentalway. Teraz wziąłem się za kolejną jego część. Ogólnie teraz mocno jestem zmobilizowany, planuje codziennie co będę robić i nie ma już czasu na nude. Dziennie na filmy szkoleniowe poświęcam 30-60min, na książkę też około godziny dziennie co daje w sumie 2h motywacji i edukacji dziennie. Nie licze oczywiście do tego czasu spędzonego na czytaniu tego forum.
09-08-2016 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomcato Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 316
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 58 +

Forum Gold: 5.00
Post: #20
RE: W pogoni za lepszej jakości życiem
CO U MNIE ?

U mnie wiele sie nie zmienia Big Grin Od ostatniego wpisu pojeździłem trochę na rowerze po Kampinowskim Parku Narodowym i powiem wam że las jest zajebistą metodą na odstresowanie się. Od ilości tlenu to aż mnie głowa rozbolała Big Grin W sobotę pojechałem z ziomkami pod namiot nad rzeczkę Smile Dzięki temu dzisiejszy dzień jest niezbyt produktywny bo jestem zaspany niemiłosiernie. Dlatego dziś dodaje wpis bo nic produktywniejszego nie jestem w stanie zrobić Tongue Po troszeczku też dłubałem przy samolocie który jest już na finiszu Smile

[Obrazek: 12f477bf.jpg]

BIZNES

MXRevshare- Rejestracja
Nadal klikam reklamy pod tym względem się nic nie zmienia. Mam obecnie 13 paczek a to za sprawą małej inwestycji jaką poczyniłem. Znalazłem na Payzie kilka $ dokładnie to 8.95$ które wpakowałem w program.

eBrokerPartner- Rejestracja
Założyłem 2 Fanpage na FB. Jeden ma 400 lajków drugi 180. Będę je wykorzystywał do promowania produktów które oferuje program partnerski. Dodatkowo wziąłem się za tworzenie strony www która będzie moim centrum dowodzenia jeśli chodzi o produkty bankowe Smile Puki co zarobione 0zł Big Grin

[Obrazek: 6a07f319.jpg]

ROZWÓJ OSOBISTY

Został mi ostatni rozdział książki M.Wawrzyniaka pt: "Guru Kultu..ry". Opinię jej przedstawie w kolejnym poście po jej skończeniu ale mogę zdradzić że będzie surowo Big Grin Jestem też już w połowie kolejnego Klubu Rozwoju MentalWay. Jestem zadowolony z efektów gdyż mam cały czas poziom motywacji na 100% z czym miałem wcześniej problem. Wiedzy też trochę wpada więc git Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-08-2016 17:53 przez Tomcato.)
14-08-2016 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowa telewizja w jakości HD (stream przez internet) Vasaki 7 2,671 10-06-2021 10:43
Ostatni post: Hybrid1990
  W pogoni za pieniędzmi Zdisek 12 3,000 07-12-2019 20:08
Ostatni post: Hybrid1990
  W pogoni za sukcesem :) Ronniex 4 1,179 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  U2BViews - zmiana jakosci viewsow? Edzison 2 1,056 02-03-2018 15:26
Ostatni post: Artinesse
  MixProfit - Zarabiaj 35 % od sprzedaży produktów wysokiej jakości [OFICJALNY WĄTEK] Mixprofit.com 1 1,274 18-07-2017 07:56
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości