Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"RevShare" - czym są a czym nie.

Autor Wiadomość
radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #21
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sprawdź:
Dziwna retoryka panuje wśród obrońców tematyki, "jak nie jesteś w revszer to się nie wypowiadaj, jak nie masz podobnego byznesu, to nie oceniaj."
26-06-2016 09:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #22
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(26-06-2016 09:02)radek0389 napisał(a):  Dziwna retoryka panuje wśród obrońców tematyki, "jak nie jesteś w revszer to się nie wypowiadaj, jak nie masz podobnego byznesu, to nie oceniaj."

Czytaj ze zrozumieniem Smile Z drugiej strony czy ktoś jak zarabia w Revshare to myślisz, że to jedyne źródło ? Ja myślę, że większość ludzi, którzy zarabiają na tym to traktują to jako dodatkowy dochód mimo, że są to nawet wysokie sumy u niektórych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-06-2016 09:10 przez Dzipsiok87.)
26-06-2016 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #23
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Ten post był tylko po czesci do ciebie :-).
Podejrzewam ze większość osób na anty, nie są przeciwko zarabianiu na revshare, sposób zarobku na ponzi tez stanowi pewną drogę. Tylko każdego frustruje reklamowanie tych serwisów i zalewanie forum jako realnego biznesu z realnym produktem i realnym zyskiem wyplacanym i generowanym przez te serwisy. I co mnie dziwi, taki wizerunek kreuje tutaj tez grono szanowanych i stażowych użytkowników :-).
Glosy: daniel42na (+1)
26-06-2016 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,118
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #24
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(25-06-2016 10:02)Dzipsiok87 napisał(a):  [...]Szyweg - Po co komentujesz skoro jesteś całkiem noname ( chyba, że tak nie jest to proszę o Twoje sukcesy - Działalność gospodarcza, inwestycje, blog/strona internetowa, fanpage czy co kolwiek żebym mógł stwierdzić, że w ogóle jest z kim rozmawiać).[...]

pokerface

Może zaczniesz i zaprezentujesz czytelnikom forum swoje sukcesy? Na pewno wiele osób nie wie, że jesteś wart rozmowy i nie rozumieją po co komentujesz dane wątki.

Proponuję stworzyć sobie stronę z listą sukcesów i zamieścić ją w sygnaturce.

Jesteś najwartościowszym forumowiczem, więc przygotowałem Ci taki wstępny projekt :

Cytat:$ukcesy Dzipsiok87. Czytaj moje posty, a nie pożałujesz i osiągniesz sukces TAK JAK JA!



Tak poważnie, to pierwszy raz się spotkałem żeby na zarabiam.com ktoś dzielił użytkowników na takich których posty warto czytać i takich, którzy nie mają żadnych sukcesów więc powinni siedzieć cicho. W ogóle zdefiniuj czym jest dla Ciebie sukces ? Widzę, że te napływające z każdej strony (rev-share'owego "biznesu") pieniądze uderzyły Ci do głowy.


Poczuję się wyróżniony jeśli w swoim sukcesie chociaż zerkniesz na mój post Smile

Pozdrawiam
mysc

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: szyweg (+1), twardy (+1)
27-06-2016 09:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zet Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 712
Dołączył: Sep 2008
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.00
Post: #25
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Szanowny autorze tematu, jestes zagorzalym krytykiem piramid itp. a czy wiesz , ze od urodzenia jestes uczestnikiem piramidy ? Przeciez wszystko w kolo to piramida, zycie to tez piramida, nawet rodzina. Masz rodzicow, dziadkow, pradziadkow, byc moze i dzieci. Czy to nie "drzewko" , piramida? . Mozna to nawet odniesc do finansow, dziadkowie cos tam w zyciu sie dorobili, automatycznie ich dzieciom zyje sie lepiej i powielaja ich styl-pomnazaja dorobek, rodzice cos tam dostali od swoich rodzicow, zyje im sie lepiej i tez robia wszystko zeby Tobie jako ich dziecku zylo sie lepiej,, sam tez pracujesz, szukasz sposobow zeby pomnozyc to co juz masz, zeby Tobie i Twoim dzieciom zylo sie lepiej. Skoro tak nie cierpisz piramid nie zakladaj rodziny, nie pracuj, nie rob nic bo to piramida !.

Sory, odbieglem od interesujacego nas tematu revsharow i podobnych. Slowo piramida finansowa lub schemat ponziego mozna wlasciwie odniesc tylko do 2 rodzajow programow, do typowych hyipow i do programow typu ponzi bo tam nie ma kompletnie zadnego produktu, tam dokladnie inwestujemy kase.
Ale juz np mlmy maja jakies tam produkty, niech to nawet bedzie , jak ktos napisal "czekolada z płetwy rekina", czy nawet jakis cudowny krem na zmarszczki, ale dopoki nie zaczniesz ich sprzedawac, dopoki nie zbudujesz sobie struktury (polecajac dany program) zarobek wyniesie 0 pln lub nawet dolozysz do tego, abo to jakis starter, a bo to jakas oplata itp. Nie twierdze, ze inne typy programow nie wykorzystuja w jakims tam stopniu tego schematu.
Programy typu revshare tez maja swoj produkt, sa to pakiety reklamowe. Sa tez programy, ktore maja jakies wirtualne produkty np ebooki, szkolenia itp. Jakikolwiek jest to produkt, jakikolwiek on by nie byl, nie mozna jednoznacznie stwierdzic ze nie ma produktu. Swego czasu TM mial bardzo skuteczna reklame, ludzie sobie chwalili, kupowali dodatkowe reklamy.
Powodzenie jakiegos revshara zalezy od admina, jakie on ma zapedy, co juz dokonal , jak sktuteczna jest reklama, jaka ma stope zwrotu itp.I tu sie zgodze ze sa revshary (a wlasciwie admini), ktorzy bazują tylko na sprzedazy pakietow i taki revshar (lub inny typ programu) trwa dopoki sa sprzedawane pakiety lub cokolwiek.
Ale mozna tez znalesc dobrego revshara, ktory ma dodatkowe , niezalezne od pakietow zrodła dochodu.
takim przykladem moze byc MXR, reputacja admina, wczesniejsze jego dokonania, polaczenie pozostalych 8 jego programow z MXR, reklamy zewnetrzne, wlasny sklep, sprzedaz ponad 60 autorskich ksiazek i publikacji,skutecznosc reklamy i wiele innych fajnych pomyslow, ktore powoli beda wprowadzane.
Takze przy doborze jakiegokolwiek programu warto, a nawet trzeba "przeswietlic" admina.

Co do polecania: zgadzam sie, ze niezawsze jest to robione fair, czesto "na sile", bez znajomosci programu,admina itp. Ale z drugiej strony patrzac niekazdy umie/potrafi polecac, niektorzy robia to tylko poto zeby kogos miec. Sam tez naleze do osob ktore niebardzo sobie z tym radzą, moja reklama ogranicza sie faktycznie do napisania tematu i ewentualnie dania gdzies banera. Nie umiem zrobic strony/bloga, strony przechwytujacej lub innej formy reklamy. Ale moja wiedza o calej rodzinie MXow jest duza i potrafie odpowiedziec praktycznie na kazde pytanie. I ciesze sie , ze moge kazdemu to wytlumaczyc , a pisze sporo osob, ktore weszly z czystego linku lub pod kogos kto nie potrafi odpowiedziec. Cieszy tez ich sukces.

Takze kwestie polecania , etyki polecania, pozostawiam do oceny kazdemu indywidualnie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 12:19 przez zet.)
Glosy: kolorpurpury (+1)
27-06-2016 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #26
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(27-06-2016 12:17)zet napisał(a):  Szanowny autorze tematu, jestes zagorzalym krytykiem piramid itp. a czy wiesz , ze od urodzenia jestes uczestnikiem piramidy ? Przeciez wszystko w kolo to piramida, zycie to tez piramida, nawet rodzina. Masz rodzicow, dziadkow, pradziadkow, byc moze i dzieci. Czy to nie "drzewko" , piramida? . Mozna to nawet odniesc do finansow, dziadkowie cos tam w zyciu sie dorobili, automatycznie ich dzieciom zyje sie lepiej i powielaja ich styl-pomnazaja dorobek, rodzice cos tam dostali od swoich rodzicow, zyje im sie lepiej i tez robia wszystko zeby Tobie jako ich dziecku zylo sie lepiej,, sam tez pracujesz, szukasz sposobow zeby pomnozyc to co juz masz, zeby Tobie i Twoim dzieciom zylo sie lepiej. Skoro tak nie cierpisz piramid nie zakladaj rodziny, nie pracuj, nie rob nic bo to piramida !.

[Obrazek: avatar_27550.jpg]

Puknij sie w glowe, naprawde, moze ci sie tam ulozy, chociaz watpie Lol
Glosy: hangarnabronie (+1), Arivi (+1), Lanserek (+1), zjadamkredki (+1), kubn2 (+1), szyweg (+1)
27-06-2016 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #27
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(27-06-2016 12:17)zet napisał(a):  Szanowny autorze tematu, jestes zagorzalym krytykiem piramid itp. a czy wiesz , ze od urodzenia jestes uczestnikiem piramidy ? Przeciez wszystko w kolo to piramida, zycie to tez piramida, nawet rodzina. Masz rodzicow, dziadkow, pradziadkow, byc moze i dzieci. Czy to nie "drzewko" , piramida? . Mozna to nawet odniesc do finansow, dziadkowie cos tam w zyciu sie dorobili, automatycznie ich dzieciom zyje sie lepiej i powielaja ich styl-pomnazaja dorobek, rodzice cos tam dostali od swoich rodzicow, zyje im sie lepiej i tez robia wszystko zeby Tobie jako ich dziecku zylo sie lepiej,, sam tez pracujesz, szukasz sposobow zeby pomnozyc to co juz masz, zeby Tobie i Twoim dzieciom zylo sie lepiej. Skoro tak nie cierpisz piramid nie zakladaj rodziny, nie pracuj, nie rob nic bo to piramida !.
Tak czułem, że jak już zgodzimy się na to iż tak zwane revshare piramidami są, to zaczniemy tłumaczyć, że piramidy to tak naprawdę nic złego. Normalność.
Niestety tak nie jest, bo piramida finansowa/ponzi to tylko układ zarobkowy w którym jeden zyskuje na tym, że kolejny wpłaci. Gdy wpłacających zaczyna brakować układ się rozsypuje. Tyle i tylko tyle. Porównywanie piramidy finansowej do innych aspektów normalnego życia to jakiś obrzydliwy gwałt na logice.

Nie jestem przeciwnikiem piramid, jak je lubisz to w niczym mi to nie przeszkadza, możesz sobie zarabiać. Jeśli chcesz.
Jestem przeciwnikiem przedstawiania piramid finansowych jako coś innego, np. serwisy RevShare. A nawet nie tego, jestem przeciwnikiem niedostatecznego informowania swoich poleconych celem złupienia na nich kasy.
O ile w otwartym przedstawianiu piramidy jako piramidy nie widze nic złego o tyle namawianie niedoinformowanych ludzi do wpłaty pieniędzy w "coś" co na 100% padnie wraz z pieniędzmi uczestników to zwykłe, perfidne oszustwo, bo poleceni tego nie wiedzą. Ci ludzie myślą, że są jakimiś inwestorami, pomagają w rozwoju jakiejś firmy reklamowej i internetowego biznesu. Niewiedza sprowadza ich do tego że wpłacają i gdy wszystko się zamknie, to zamknie się razem z ich nadziejami i ich pieniędzmi. Przeglądnij grupki MX/TM na fb, tam jest masa emerytek, którym trzeba utworzyć 20 minutowy wideoporadnik "jak się zarejestrować". Powiedz mi szczerze, czy myslisz, iż one mają jakąkolwiek świadomość ryzyka i tego w czym naprawde uczestniczą?

Poza tym serwisy typu TM/MX/Bannersbroker to nie jest żaden revshare. Termin wyjaśniłem w poście otwierającym temat i chyba łatwo zrozumieć, że serwisy typu te revsharami tak naprawdę nie są. Normalne serwisy partnerskie rozliczające się na zasadzie revshare nie wymagają od ludzi promujących produkt żadnych wpłat. Normalne serwisy partnerskie rozliczające się na zasadzie revshare posiadają produkt własny, którego nie generuje partner, tylko go promuje. Powiesz zaraz, że w TM jest produkt - reklama.
Tylko, że ta rzekoma powierzchnia reklamowa generowana jest tylko przez partnerów TM, po czym właśnie przez nich kupowana, to jest złudzenie produktu. To jest jak zgromadzenie sprzedawców truskawek którzy będą od siebie wzajemnie kupować truskawki, każdy kolejny 10% drożej. Ty jako uczestnik systemu nie kupujesz reklamy po to żeby coś zareklamować tylko po to aby wyciągnąć więcej pieniędzy niż włożyć.

Cytat:Sory, odbieglem od interesujacego nas tematu revsharow i podobnych. Slowo piramida finansowa lub schemat ponziego mozna wlasciwie odniesc tylko do 2 rodzajow programow, do typowych hyipow i do programow typu ponzi bo tam nie ma kompletnie zadnego produktu, tam dokladnie inwestujemy kase.
To nieprawda, można je takżde odnieść do serwisów które udają, że mają produkt i nijak tego jako uczestnik nie możesz sprawdzić, dopóki system nie padnie. Takim serwisem był profitclicking i takim serwisem był bannersbroker, co wyjasnia dokładnie pan policjant w poście otwierającym mój temat, jesli mi nie wierzysz i szukasz potwierdzenia to on to dokładnie opisuje.

Moge założć serwis klonowanie-pieniedzy.pl i wmawiać ludziom, że sklonuje 10% wiecej pieniedzy niż oni mi wpłacą(warunkiem jest wpłata conajmniej 100 zł i zaproszenie 5 osob ktore zrobia to samo) a te pieniądze które im wypłacę będą w 100% legalne. Klonowanie to długotrwały proces więc tak z miesiąc muszą poczekać od wpłaty do wypłaty. Nikomu nie wyjawię oczywiście sposobu w jaki to robie i jak niby zweryfikujesz, że nie mam prawdziwej drukarki pieniędzy? Jak zweryfikujesz, że nie prowadze piramidy?

Cytat:Ale juz np mlmy maja jakies tam produkty, niech to nawet bedzie , jak ktos napisal "czekolada z płetwy rekina", czy nawet jakis cudowny krem na zmarszczki, ale dopoki nie zaczniesz ich sprzedawac, dopoki nie zbudujesz sobie struktury (polecajac dany program) zarobek wyniesie 0 pln lub nawet dolozysz do tego, abo to jakis starter, a bo to jakas oplata itp. Nie twierdze, ze inne typy programow nie wykorzystuja w jakims tam stopniu tego schematu.
MLM to troche inna bajka, taka piramidka z realnym produktem, każdy wie jaka to ujnia i ile tam się "Zarabia". MLMy są różne, takie które mają gówno-produkty i ledwo przędą i takie które mają już coś co jest pełnoprawnym produktem np. Avon/FM.

Cytat:Swego czasu TM mial bardzo skuteczna reklame, ludzie sobie chwalili, kupowali dodatkowe reklamy.
W to nigdy nie uwierzę, czy wiesz jak trudno jest coś skutecznie zareklamować aby nie stracić. Reklamowałeś kiedyś coś w adwords lub FB ads?

Cytat:Powodzenie jakiegos revshara zalezy od admina, jakie on ma zapedy, co juz dokonal , jak sktuteczna jest reklama, jaka ma stope zwrotu itp.I tu sie zgodze ze sa revshary (a wlasciwie admini), ktorzy bazują tylko na sprzedazy pakietow i taki revshar (lub inny typ programu) trwa dopoki sa sprzedawane pakiety lub cokolwiek.
Ale mozna tez znalesc dobrego revshara, ktory ma dodatkowe , niezalezne od pakietow zrodła dochodu.
takim przykladem moze byc MXR, reputacja admina, wczesniejsze jego dokonania, polaczenie pozostalych 8 jego programow z MXR, reklamy zewnetrzne, wlasny sklep, sprzedaz ponad 60 autorskich ksiazek i publikacji,skutecznosc reklamy i wiele innych fajnych pomyslow, ktore powoli beda wprowadzane.
Takze przy doborze jakiegokolwiek programu warto, a nawet trzeba "przeswietlic" admina.
Supcio, fajny człowiek.
A pamiętasz może starszego, sympatycznego milionera który nazywa się Frederick Mann i jego słynne słowa reklamujące JBP/PC:
"Jeśli znajdziesz matematyczny defekt w projekcie JustBeenPaid, Frederick Mann zapłaci Ci 1 milion dolarów! ".
No kurcze autorytet. I tyle pieniędzy ma na pokrycie swoich słów. Tak to wygląda teraz:
http://zarabiam.com/Forum-Oszustwa-Scam-140
Glosy: szyweg (+1)
27-06-2016 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szyweg Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 406
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 476 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 81.00
Post: #28
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(25-06-2016 10:02)Dzipsiok87 napisał(a):  Z tym się zgodzę akurat "zarobiłem 200 zł, zapraszam do biznesu, też odniesiesz sukces"

Szyweg - Po co komentujesz skoro jesteś całkiem noname ( chyba, że tak nie jest to proszę o Twoje sukcesy - Działalność gospodarcza, inwestycje, blog/strona internetowa, fanpage czy co kolwiek żebym mógł stwierdzić, że w ogóle jest z kim rozmawiać). Wyraziłem swoje zdanie na ten temat i na tym kończę

Wybacz, że musiałeś czekać tak długo na moją odpowiedź, gdzieś mi ten twój post umknął.
Co do moich sukcesów to odnoszę tak owe, jedna są większe drugie mniejsze zależy jaką miarą by je zmierzyć. Jednym z największych moich sukcesów jest to, że od roku nie pracuję na etacie, a utrzymuję się w 100% z zarobków w internecie (Nie będę tutaj wklejał screenów moich zarobków ) i tak, stać mnie na samochód, wynajem mieszkania, wakacje.
W 2015 roku tutaj na forum odniosłem (dla mnie ogromny!) sukces a mianowicie napisałem poradnik który przyjął się jako najlepszy poradnik 2015 roku, spójrz:
[Obrazek: 20t1jiw.jpg]
http://zarabiam.com/Temat-WYNIKI-glosowa...pid1403612

Gdybyś szukał to tutaj go znajdziesz: http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarobilem-...ing-120374

I zobacz, da się i to bez reflinków. W ramach ciekawostki, napiszę Ci jeszcze, że po opublikowaniu tego poradnika, dostałem masę prywatnych wiadomości i odpowiedziałem (mam nadzieję każdemu) a moja lista poleconych jest wciąż pusta.

Jeżeli nadal twierdzisz, że nie warto ze mną rozmawiać to śmiało, mogę Ci wysłać zdjęcie dowodu rejestracyjnego, pełnej lodówki, fotkę z wakacji, czy co tam sobie zażyczysz "jaśnie panie".


szyweg, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2012.
Glosy: banipunz (+1)
27-06-2016 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #29
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Kolego co mnie poradniki na takim forum interesują? Pytałem o coś konkretnego. Prawdziwe sukcesy w życiu i biznesie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 17:32 przez Dzipsiok87.)
27-06-2016 17:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #30
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2016 21:25 przez tomek019.)
27-06-2016 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ** AdsCrypto - Nowy Bitcoinowy RevShare ** Matthew98 23 6,382 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,773 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,269 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym teraz zarabiacie? Dawid1234 3 1,037 25-11-2023 14:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,040 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości