Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"RevShare" - czym są a czym nie.

Autor Wiadomość
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #91
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sprawdź:
kolorpurpury, ależ się rozpisał Smile Nawet ciekawie się czytało, ale wydaje mi się że koncepcja zaczynania jako ponzi z planem, aby później z tego ponzi wyjść i zacząć być firmą z prawdziwym ZYSKIEM jest taka troszkę idealistyczna i praktycznie niemożliwa. Ogólnie brzmi super, nie wykluczam że ktoś tak kiedyś zrobi - ale myślę, że najgorsze nie będzie to by ten zysk z dodatkowych produktów zwiększać, a to by spłacić powstałe wcześniej zobowiązania które do tego czasu zapewne będą ogromnymi kwotami.

Niestety nigdy nie analizowałem MTV, PV ani LUCRELAB, nie wiem jak działały (i działają) więc nie mogę się wypowiedzieć - ale jeśli chodzi o MXR, które działa bardzo podobnie do TM (obecne zewnętrzne źródła to raczej mydlenie oczu, niż odczuwalny przychód) - uważam, że to niemożliwe. Te dodatkowe przychody mogą rosnąć, MXR może wprowadzać nowe produkty - ale liczba osób, które już wypłaciły swój wkład i obraca tylko wirtualnymi pieniędzmi stale przyrasta. Wirtualne pieniądze generują dodatkowe wirtualne pieniądze i to zadłużenie rośnie bardzo szybko. Po TM widać, że (niestety bardzo zaokrąglam, bo nie pamiętam dokładnych kwot) że użytkownicy wpłacili pomiędzy 200, a 300 mln $, natomiast zobowiązania urosły aż do około 700 mln $. Myślę, że to powiedzmy 450 mln $, obojętnie ile produktów wprowadzi program, jest niemożliwe do odrobienia - a trzeba doliczyć jeszcze, że te zobowiązania cały czas rosną i to coraz szybciej.


Koncepcja bardzo ciekawa, dzięki za ten post ! Smile

Pozdrawiam
mysc

.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2016 20:52 przez mysc.)
05-08-2016 20:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #92
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
A ja tak z innej beczki, w tematach odnośnie tego typu serwisów revshare, cały czas toczą się zachwyty (odpowiedniej grupy osób), że firmy rozwijają się, są na dobrej drodze to osiągnięcia...No właśnie osiągnięcia, moim zdaniem utopijnego, punktu kulminacyjnego (nie chodzi o upadek), pełnego rozwoju. Te mxr i futurepro, cały czas niby wprowadzają coś nowego i ciągle "zmierzają do celu". *
To teraz tak, internet istnieje nie od dziś, więc tak prosiłbym o przykład firmy revshare, która w końcu osiągnęła ten swój upragniony cel i stała się reklamowym gigantem, cenionym, wypłacalnym, oficjalnie partnerującym wielkim światowym koncernom?


*Oczywiście mam nadzieję, że odpuszczamy sobie bazowanie na banałach, że cały czas trzeba się rozwijaćSmile.
05-08-2016 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #93
"RevShare" - czym są a czym nie.
Szukać dziury w całym można zawsze ale po co Smile ?
Cel jest jeden w tych firmach: być lepszym od konkurencji. Także jeśli kilka firm bedzie sie wzajemnie goniło pomysłami to lepiej dla nich. Ale druga sprawa ze żaden biznes nie jest na pokolenia czy na lata i trzeba być tego świadomym Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07-08-2016 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #94
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(07-08-2016 12:05)tomek019 napisał(a):  Ale druga sprawa ze żaden biznes nie jest na pokolenia czy na lata i trzeba być tego świadomym Smile

Prawdziwy biznes oparty na sprzedaży realnych produktów może trwać i trwać...np. Coca-cola istnieje od 29 stycznia 1892.

Revshare nie jest biznesem, bo nie przynosi zysku Smile

Cytat:biznes, business [wym. biznes] «przedsięwzięcie handlowe lub produkcyjne przynoszące zysk»


.

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
07-08-2016 13:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #95
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Nieprawda. Przynosi zysk, ale moze nadejsc ten dzien ze bedzie trzeba wszystko oddac bo syndyk sie upomni Big Grin
07-08-2016 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #96
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
W sprawozdaniach finansowych teoretyczny zysk może mieć, ale w praktyce chyba wszyscy wiemy że zadłuża się u użytkowników coraz szybciej ?;p


EDIT : Już rozumiem. Chodzi Ci o perpektywę użytkownika, a mi o "firmy" - no dla użytkownika może, ale nie musi byc "biznesem" - dla większości niestety nie będzie Smile

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016 13:26 przez mysc.)
07-08-2016 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #97
"RevShare" - czym są a czym nie.
Dla mnie cos co przynosi mi zysk to jest dla mnie biznes . Bo dobry biznes to taki który przynosi zysk Smile ale punkt widzenia każdy ma inny Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07-08-2016 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #98
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Widać niektórym nie chce się czytać dłuższych postów. Revshare może przynosić realne zyski, tylko musi mieć odpowiedni zysk z produktów. Ja obserwuję ten rodzaj zarabiania i wybieram najlepsze cechy poszczególnych firm. Kiedyś to polacze w idealny model Big Grin

[Obrazek: 320x50.png]
10-08-2016 08:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xbino Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: May 2016
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #99
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(07-08-2016 13:38)tomek019 napisał(a):  Dla mnie cos co przynosi mi zysk to jest dla mnie biznes . Bo dobry biznes to taki który przynosi zysk Smile ale punkt widzenia każdy ma inny Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


To taki zysk loteryjny, trzeba wiedzieć kiedy z danego programu wyjść.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-08-2016 08:48 przez xbino.)
10-08-2016 08:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #100
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(05-08-2016 20:51)mysc napisał(a):  @[kolorpurpury], ależ się rozpisał Smile Nawet ciekawie się czytało, ale wydaje mi się że koncepcja zaczynania jako ponzi z planem, aby później z tego ponzi wyjść i zacząć być firmą z prawdziwym ZYSKIEM jest taka troszkę idealistyczna i praktycznie niemożliwa. Ogólnie brzmi super, nie wykluczam że ktoś tak kiedyś zrobi - ale myślę, że najgorsze nie będzie to by ten zysk z dodatkowych produktów zwiększać, a to by spłacić powstałe wcześniej zobowiązania które do tego czasu zapewne będą ogromnymi kwotami.

Niestety nigdy nie analizowałem MTV, PV ani LUCRELAB, nie wiem jak działały (i działają) więc nie mogę się wypowiedzieć - ale jeśli chodzi o MXR, które działa bardzo podobnie do TM (obecne zewnętrzne źródła to raczej mydlenie oczu, niż odczuwalny przychód) - uważam, że to niemożliwe. Te dodatkowe przychody mogą rosnąć, MXR może wprowadzać nowe produkty - ale liczba osób, które już wypłaciły swój wkład i obraca tylko wirtualnymi pieniędzmi stale przyrasta. Wirtualne pieniądze generują dodatkowe wirtualne pieniądze i to zadłużenie rośnie bardzo szybko. Po TM widać, że (niestety bardzo zaokrąglam, bo nie pamiętam dokładnych kwot) że użytkownicy wpłacili pomiędzy 200, a 300 mln $, natomiast zobowiązania urosły aż do około 700 mln $. Myślę, że to powiedzmy 450 mln $, obojętnie ile produktów wprowadzi program, jest niemożliwe do odrobienia - a trzeba doliczyć jeszcze, że te zobowiązania cały czas rosną i to coraz szybciej.


Koncepcja bardzo ciekawa, dzięki za ten post ! Smile

Pozdrawiam
mysc

.


mysc Akurat przykład PV i MTV to takie rozpoczynanie jako typowe Ponzi z bardzo wysokim zyskiem. Nie pamiętam samych początków MTV, jaki dokładnie miało model i czy były chociażby jakieś gry od początku. W momencie startu Paidverts w MTV było już sporo gier i te bannery ale zwrot był naprawdę bardzo wysoki (na darmowym koncie 186%!!!)

Gdyby tak powtórzyć koncepcję ale od razu zacząć od niskiej stopy zwrotu (110 - 120%) i skupić się na produktach, nie dawać zbyt dużych naliczeń (Paidverts nie dość, że dawało na czysto 147% to jeszcze naliczenia naprawdę wysokie) i wyciągnąć same najlepsze cechy z Paidverts i MTV, spróbować do tego jeszcze coś dołożyć - można stworzyć coś naprawdę stabilnego, dużego i popularnego.

Przy niskiej stopie zwrotu i dość długim czasie (TM nie miało problemu znaleźć rzesze użytkowników z wysoką ceną paczek i niską stopą zwrotu) można od razu zająć się tworzeniem produktów. Zanim w ogóle użytkownicy wyjdą na plus (co wtedy wcale nie oznacza fali wypłat a jeśli już to może kilku % zebranego kapitału) produkty mogą zacząć już zarabiać. A pomysłów na produkty jest cała masa. Mogą to być zewnętrzne strony jak np. sklep z doładowaniami, jakaś wymiana walut, kantor bitcoin, serwis z gierkami, różne dziwne rzeczy. Produkty mogą być wewnątrz (ulepszenia, ułatwiacze, dodatkowa reklama, gry multiplayer, prowizje i inne różne produkty) pracujące od początku w coraz większej ilości robiące coraz większe zyski. Przy stopie zwrotu 110 - 120 % już na samym początku zmniejszają zobowiązanie.

Moim zdaniem jest spora szansa na taki revshare, który wykorzystując wszystko co najlepsze stałby się biznesem, który przynosi realne zyski i inwestorom i właścicielom.

Na taki biznes obecnie aspiruje właśnie MytrafficValue i Paidverts (po tak długiej drodze, masie błędów, kłopotów, zmarnowanych pieniędzy) i FutureNet (przed startem revshare już miał produkty) Pozostaje poczekać na rozwój moim zdaniem właśnie tych dwóch. Jeśli pójdą w odpowiednią stronę może to być rewolucja w świecie Revenue Share, w świecie który i tak będzie zalewany ponziakami Smile

[Obrazek: 320x50.png]
Glosy: rafi213 (+1)
10-08-2016 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ** AdsCrypto - Nowy Bitcoinowy RevShare ** Matthew98 23 6,370 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,771 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,264 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym teraz zarabiacie? Dawid1234 3 1,029 25-11-2023 14:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,035 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości