Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarabiać 2000zł miesięcznie :)

Autor Wiadomość
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #81
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Sprawdź:
(14-06-2016 22:06)SKOR514 napisał(a):  @[jaczaq]
Nie zniechęcam, bo pisało mi się tam do tej pory nawet spoko. Oszukiwać się jednak nie dam. Napiszę do nich, jeśli nic z tym nie zrobią, to sorry. Nie sprawdzałem dokładnie, bo zbyt dużo tekstów mam w historii, ale wypatrzyłem tak jak mówię koło 20-stu za które dostałem 0.65zł a powinno być 1.3, czyli równo połowa ucięta. Pamiętam te teksty i były po 1000 znaków i ZAWSZE (jedynie przez jakieś 3h miałem 1.17 za 1000znaków) miałem i mam najwyższą średnią, a dodatkowo nie biorę tekstów poniżej 1000 znaków, więc coś jest nie tak... Najbardziej mnie jednak rozbawiła scena z przedwczoraj. Jeden z tekstów trafił do działu "do poprawy" i było to dla mnie zaskoczeniem, gdyż, raczej nie muszę poprawiać tekstów. Dlaczego? Moderator uznał, że zdanie o podobnym znaczeniu, wystąpiło już w innym tekście i że to zdanie jest "prawie słowo w słowo" skopiowane. Brzmiały mniej więcej tak: "Rozwój w dzisiejszych czasach, jest niezwykle ważny i to jest fakt."/ "Faktem jest, że rozwój w dzisiejszych czasach, odgrywa kluczową rolę". beka To precle...Których często piszę kilkanaście na jeden temat...Są słabo opłacane (jakby nie patrzeć), a oni przywalają się o takie coś... Może mi zarzucą za moment, że słowa kluczowe mi się w tekstach powtarzają? Jerk Do tego narzekają, że brakuje copywriterów, a ciągle nie ma na stanie tekstów...Z czym do ludzi...
Edit:
@[jaczaq]
Easyy, ja na zatwierdzenie zapleczówki czekałem koło tygodnia... Na wypłatę 14/15dni, a na odpowiedź od supportu prawie 48h...Niby mają w regulaminie, że czas na wypłatę do 14-stu dni, a odpowiedź supportu do 48h, ale ludzie... To nie początki internetów, tak poważna firma jak oni, powinna takie rzeczy załatwiać nieco szybciej...

Póki co czekam z niecierpliwością na zatwierdzenie - chciałbym już zacząć pisać Big Grin Ale faktem jest, że nie powinni ucinać stawek, które i tak są niskie, jakby nie patrzeć... Czekam na info, jak się sytuacja wyklaruje u Ciebie Smile
15-06-2016 05:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Scoobyx Offline
Anakin Skywalker
*

Liczba postów: 2,675
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 804 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.12
Post: #82
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
(15-06-2016 01:02)SKOR514 napisał(a):  Witam, to znowu ja. Szok nie? Piszę We własnym dzienniku.
Co u mnie? Nie działa mi YouTube. XpokerfaceXpokerfaceXpokerface

[Obrazek: image.jpg]

Ktoś wie co to się stanęło i jak zrobić, żeby mi się to odstaneło?
Bo ja nie wiem. Mam jeden filmik zapisany w zakładkach z YT i wiecie co? Działa, a nic innego nie...Filmiki na innych serwisach działają, tylko nie YT. Na różnych przeglądarkach próbowałem i lipa jest straszna tak, że ojejujej.

http://quando89.wrzuta.pl/audio/70bLtFbX..._mialo_byc

YT nie śmiga, to łapcie z wrzuty... Dziękuje Bogu, że jako mały dzieciak usłyszałem rap. Jeśli kiedyś bym stracił słuch, to gwarantuje, że się zastrzelę.

Spróbuj odinstalować przeglądarkę. Pobierz wcześniej adwcleaner i przeskanuj wszystko + skan komputera antywirusem. Pobierz na nowo przeglądarkę i zainstaluj. Powinno pomóc.
15-06-2016 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #83
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Siema!

Moment mnie nie było, ale no...Dużo innych zajęć, a na kompa mało czasu...Niestety...Bo zarobki słabo, a tak mocno bym to chciał zmienić...
Do setna:
15.06 to wynik: 30zł + 8zł za teksty=38zł
16.06 to wynik: 18zł + 13zł za teksty= 31zł
17.06 to wynik: 24zł z Leadmore
38+31+24=93zł
Rewelacja to żadna, ale co zrobić...Za klika dni będzie lepiej.
Cel na czerwiec:
520zł+93zł=613
613zł/1500zł

Do celu minimum jeszcze bardzoo daleko. Do celu głównego dalej jeszcze...Ale cóż...Zobaczymy.





A to znacie?

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2016 12:17 przez SKOR514.)
Glosy: piotrekprorok (+3), Captain (+1), KenkyushaKamil (+1), xTKSD (+1)
18-06-2016 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #84
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Wytrwałość to podstawa. A ty już jakąś chwilkę działasz Big Grin Huh

Czekam na kolejne wpisy i łap parę + na pocieszenie Jerk
18-06-2016 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #85
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Krzysiek, a jak zakończyła się sprawa z Textbookers? Odpisali coś Tobie?

Ja już zacząłem dla nich pracę - czekam na zatwierdzenie pierwszych tekstów, ale zauważyłem, że mam strasznie mało zleceń i sporo przestojów. Też tak miałeś na początku?
18-06-2016 22:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #86
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Siema, elo, cześć!
Co u mnie? Ciągle mało czasu na komputer, ale to klasyka ostatnio...
Coś jednak działam. Do rzeczy:
przedwczoraj 42zł na LeadMore, a wczoraj 18zł. Tekstów obecnie nie piszę, bo ich praktycznie nie ma.
42zł+18zł=60zł
Cel na czerwiec:
613zł+60zł=673zł
673zł/1500zł





Eldoka na wolno masz tu moją myśl...NIE! Poza tym kulawym freestylem nagrał masę dobrych kawałków. Sprawdzaj to dzieciak!
KenkyushaKamil
Dzięki Lol


jaczaq
Siemka, nie pisałem do nich, bo zapomniałem o tym... Dzisiaj napiszę i dam znać. Wink
A tekstów jest po prostu mało, każdy tak ma, bo teksty nie są chyba zależne od tego jaki ma się staż. Znaczy jak tekstów np. preclowych jest 10, to każdy tyle ich widzi, bo wiadomo, że ktoś ma więcej kategorii tekstów odblokowanych, to ma więcej tekstów do pisania. Smile

UWAGA!!!
Tutaj jakiś typ sprzedaje konta z grupami w najniższej cenie na forum.
http://zarabiam.com/Temat-Konta-na-FB-wr...IEJ-134741
Ja tam uważam, że warto u niego zrobić zakupy. Jest miła obsługa, szybko załatwia sprawę i jeszcze wyślę Ci passy do konta po potwierdzeniu przelewu. Dobry allegrowicz, tylko mu zarobki teraz nie idą, to weźmy mu pomóżmy dobić do celu na czerwiec. Lol

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
20-06-2016 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #87
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
No właśnie, moje pierwsze precle zostały ocenione na - UWAGA: 6 Big Grin

Ale też nic nie piszę, bo nie mam żadnych zleceń do realizacji, a jak już się coś pojawi to tylko na moment Wink

Zobaczymy co z tego będzie...

PS. Eldoka zawsze na propsie Wink
Glosy: SKOR514 (+1)
20-06-2016 17:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubeq24 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #88
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Akurat teraz brakło tekstów, gdy jakaś dobra dusza dała mi 6 za pisanie precli Big Grin

Trzymaj się w swoich postanowieniach na pewno się w końcu uda Huh

Po wakacjach też postaram się zrobić swój dziennik syna marnotrawnego (po trzech latach biedowania czas wrócić z impetem co CPA/PPA) Jerk2

kubeq24, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2011.
21-06-2016 03:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #89
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
Ja jestem trochę zawiedziony witryną textbookers... Odkąd zarejestrowałem się tam, napisałem raptem 7 tekstów. Sądziłem, że jest na tym portalu ciągłość zleceń, choćby w takim stopniu, że mógłbym pisać chociażby 10-15 precli dziennie.
22-06-2016 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
SKOR514 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 68 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 30.00
Post: #90
RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :)
jaczaq tez jestem zawiedziony nie ma co pisac... Teksty w wiekszej ilosci raz na dwa tygodnie...

SKOR514, dumny członek http://zarabiam.com od Jul 2015.
22-06-2016 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Sad n00b - 0 zarobionych pieniędzy i 0 zero wiedzy jak je zarabiać Kogni 14 7,919 20-04-2022 15:22
Ostatni post: Kogni
  Jak rzucę palenie to zacznę zarabiać qwertybsk 20 4,879 31-05-2021 20:11
Ostatni post: Morricorne
  2020 - Cel: Zarobki rzędu 100 k zł miesięcznie :) Lanserek 858 330,471 11-01-2021 23:40
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy można zarabiać na hyip ? Postaram się udowodnić ze tak, nawet bez polecania. KryptoHyip 87 32,718 07-01-2021 01:57
Ostatni post: zenonzelei
  Chcę zarabiać na sprzedaży własnych Ebooków eryk12 10 5,331 26-05-2020 21:58
Ostatni post: rachman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości