Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) (/Temat-Zarabiac-2000zl-miesiecznie-133506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 21-05-2016 23:21

Siemka! Smile
Mam na imię Krzysiek i za moment wybije mi 19-sta wiosna na liczniku. To może parę słów o sobie?
Interesuje się i uprawiam kulturystykę oraz MT. Dawniej biegałem i to z niezłymi wynikami, jednak w trzeciej klasie gimbazy straciłem po biegu przytomność i w szpitalu okazało się, że mam problemy z sercem i potrzebny będzie zabieg, ponieważ bez niego nigdy nie będę mógł już podejmować żadnego większego wysiłku, bo każdy trening, czy ogółem taki wysiłek może skończyć się zawałem. Lekarz stwierdził, że mogę zapomnieć o sporcie. Musiałem odpuścić sport na prawie rok, jednak wszystko się udało i mogę dalej katować się na treningach. 2
Po co o tym piszę? Bo nauczyło mnie to, by się nie poddawać i zawsze cisnąć do przodu, nawet, jeśli ludzie nie wierzą w Ciebie. (doktorku, zapraszam na sparing impreza ) Z pracą w internecie jest tak samo. Stwierdziłem, że będę zarabiać już po pierwszej zarobionej złotówce.
No dobrze, ale do rzeczy. Co udało mi się już zrobić? Z pewnością warto wspomnieć, że zarobiłem już jakieś 3000zł na subach. Co poza tym? Było shorte, parę innych serwisów,własny sposób,jednak tam zarobiłem łącznie może z 500zł.
Cele?
Jak najszybciej dojść do etapu, na którym będę zarabiał 2000zł miesięcznie i będzie to stabilny zarobek.
Na czym będę zarabiać?
Subsms oraz teksty na TextBookers, ponadto inwestycje, jeśli tylko coś większego urobię.
Cele na maj?
-Zarobić od tego momentu, do końca miesiąca 400zł
Cel na czerwiec:
-1200zł To minimum jakie zarobie. Tak! Zarobie, bo czemu nie?
-2000zł- Czyli cel marzenie, który będzie obowiązywał w każdym miesiącu, aż się nie uda.
To tyle chyba z tej oficjalnej części.

Wpisy postaram się dodawać jak najczęściej czy codziennie, to się okaże. Smile
A! Z każdym wpisem będę zapodawał pewnie jakąś nutkę. Słucham tylko krajowego rapu, więc tylko on będzie wlatywał. Jerk
Pozdro! Smile

Dobra, to ten. Cele na dzisiaj:
Zarobię na subach minimum 18zł oraz napiszę minimum 15 tekstów.
Zarobki z tekstów będę dodawał do wyniki kiedy tylko klient akceptuje dany tekst, bo wygląda to tak, że piszę ileś tam tekstów i mija nawet kilka dni zanim dostane za nie kesz.

0/400zł (na teraz Big Grin)

Coś z klasyki:
https://www.youtube.com/watch?v=d5XVgfdIOpM

Miłej nocki. Smile
P.S Mam nadzieje, że mogę udostępniać linki do YT?


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - trybulski - 22-05-2016 12:24

Życzę zdrowia i szybkiego osiągnięcia celów Smile

SLU mi się bardziej podoba Smile


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - 12qwas - 22-05-2016 12:25

Powodzenia Smile


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 22-05-2016 12:43

Ruszałeś już coś na TextBookers? Faktycznie, warto?
Jeśli chodzi o linki YT możesz, ale lepiej wklejaj [video=youtube]link[/video]
Czy Ty nie grałeś kiedyś w CS przypadkiem? Wink
Powodzenia!


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 22-05-2016 13:27

Dzięki, dzięki. Big Grin
(22-05-2016 12:43)mahuzz napisał(a):  Ruszałeś już coś na TextBookers? Faktycznie, warto?
Jeśli chodzi o linki YT możesz, ale lepiej wklejaj [video=youtube]link[/video]
Czy Ty nie grałeś kiedyś w CS przypadkiem? Wink
Powodzenia!

Wiesz, coś ruszyłem. Działam tam od środy i do tej pory napisałem tam jakieś 70 tekstów. Jestem optymistą, bo wszystkie moje teksty przechodzą przez moderację w kilka h i obecnie mam jakieś 50 tekstów do akceptacji przez klientów. Od klientów dostałem już osiem ocen i wszystkie są celujące, więc mam najwyższą możliwą stawkę za teksty preclowe (1.30zł za 1000 znaków Jerk2 ) a od klientów wpłynęło 28.5zł Lol złożyłem aplikacje o teksty zapleczowe i mam nadzieje, że zostanie ona akceptowana i poradzę sobie z nimi, bo tam już pieniążki lepsze są. Smile

Propo CS-a- grałem, ale to tak z rok temu i to w 1.6 Jerk2

P.S
Mam już bota do dodawania grup pod spam z kont matek, ale trzeba mi jakiś do spamu. Ninja blaster mi wygasł (minął mi trzydniowy okres próbny) i tak średnio umiem zrobić tak, jak jest to podane w poradniku na forum. Z resztą nie chciałbym ich okradać i chętnie bym wykupił pakiet na miesiąc, ale przepadł mi numer tel-a na którego przychodziły mi sms-y przy przelewach i cóż... Nie mogę przelać chwilowo hajsu na paypal, żeby im zrobić wpłatę. beka Macie jakąś darmową alternatywę do spamu na 2-3 dni? Bo później podjadę do banku i ogarnę tą sprawę.
Pozderki. Wieczorem będzie wpis. Jakby nie to, że wstałem o 12-stej, to bym już miał kilka tekstów napisanych, a tak... No cóż, ale te 15-ście muszę wycisnąć! Mimo wszystko! Big Grin


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - jupp82 - 22-05-2016 17:29

Massplanner masz darmoszke na 5 dni. Ewentualnie zainwestuj w boty od Techbyte jak bedziesz kupowal pakiet zagadaj o rabat.


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 22-05-2016 18:36

Wziąłem od niego bota do dodawania do grup wczoraj, więc może mi puści z dyszkę na następny. Big Grin
Btw. Ma on taki bot, żeby wrzucał mi opis z fotką? Bo takie cuś mnie interere. Coś na wzór tego, co daje Ninja Blaster.

Btw.
Da się odpalić ten Massplanner za free na 5 dni bez podawania paypal-a? Bo nie chce później bólić dziesięć dolców co miesiąc, jeśli mi nie spasuje, bo za taki hajs, to ja wolę ninja blaster...


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - mahuzz - 22-05-2016 18:39

Masz 'skrypt' do firefoxa, ale nie ma mozliwosci spinna chyba.

A co do CS - nagrywales coś na YT? Bardzo mnie to ciekawi, bo skądś kojarze niejakiego SKORa Idea


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - SKOR514 - 22-05-2016 18:43

Hah, Skor, to raper. Big Grin Stąd pewnie ksywa Ci się obija o uszy. Smile
Wstyd mi za ten nick trochę i drugi raz bym go nie ustawił, ale chciałem o coś zapytać na tym forum, wpadłem tu przypadkiem i żeby założyć temat musiałem mieć konto. Słuchałem akurat Skor-a i tak mi wpadło na myśl i walnąłem, gdyż sądziłem, że zakładam to konto na kilka godzin i szybko o nim zapomnę. Jednak wsiąknąłem na dłużej i tak już zostało, że jestem tutaj już chwilę. Big Grin


RE: Zarabiać 2000zł miesięcznie :) - wiezaawieza - 22-05-2016 21:02

No dobra Big Grin A jak tam dzisiejsze zarobki? Big Grin

Życzę powodzenia Smile