Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
thoria Offline

*

Liczba postów: -1
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #311
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
moj pierwszy post z linkiem ktory potwieredza nieuczciwosc adminow z futureadpro zostal skasowany wiec kolejne osoby nie mają mozliwosci przeczytania go...
Nic dziwnego ze go promujesz bo najwieksze pieniadze mają liderzy i to oni wyciagną kase z programu kosztem innych. Ty juz na tym programie zarobiles ponad 3500$ (jak nie duzo wiecej) wiec mysle ze inwestycje masz juz zwroconą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2016 22:44 przez thoria.)
20-04-2016 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #312
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(20-04-2016 22:35)thoria napisał(a):  moj pierwszy post z linkiem ktory potwieredza nieuczciwosc adminow z futureadpro zostal skasowany wiec kolejne osoby nie mają mozliwosci przeczytania go...
Nic dziwnego ze go promujesz bo najwieksze pieniadze mają liderzy i to oni wyciagną kase z programu kosztem innych. Ty juz na tym programie zarobiles ponad 3500$ (jak nie duzo wiecej) wiec mysle ze inwestycje masz juz zwroconą

Do liderów to mi jeszcze bardzo daleko, chyba pomyliłeś mnie z kimś innym Smile
Poza tym jedyna moja wypłata póki co to 80$ która umieściłem kilka tygodni temu w galerii, a jak wiesz lub nie wiesz koszt wszystkich matryc to 1685$ które posiadam więc już tutaj bardzo się mylisz nie licząc tego co zainwestowałem w ad packi.
Nigdy także nie zarzucisz mi, że promuje cokolwiek jako biznes bez ryzyka na najbliższe kilkadziesiąt lat. FutureAdPro nawet znajduje się w odpowiednim dziale na forum czyli Hyip a osoby które tu zaglądają raczej wiedzą co to oznacza. Fajnie też że ostrzegasz ale robisz to moim zdaniem trochę za mocno. Projekt dopiero się rozwija, pozwól niech czas go troche zweryfikuje wejdź tu za pół roku i wtedy pisz swoje wnioski i uwagi.
Start rev share w momencie gdy Futurenet posiadał własną platformę społecznościową z 200 tys aktywnych osób uważam strzałem w dziesiątkę i wg mnie nie ma prawa nie wypalić.
20-04-2016 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostek880 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 30 +

Forum Gold: 0.00
Post: #313
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
W futureadpro moim zdaniem da zarobic ale gdy wejdzie sie stosunkowo wczesnie Smile

kostek880, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 06:27 przez kostek880.)
21-04-2016 05:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #314
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Moje zdanie jest takie:
1. FAP jest dobrze skonstruowany, małe naliczenia, jakieś dodatkowe źródła z FN na pewno pozwolą mu podziałać dość długo. Jednak cena paczek i minimum do wypłaty niestety ograniczają dostępność programu dla tych, co mają większe pieniądze, bo dla wejścia za np. 500$ są programy lepsze, które szybciej dadzą jakieś zyski. Ale jak by nie było program da zarobić, jednym mniej, drugim więcej, niektórym pewnie wcale jak to w revshare bywa.
2. Biznes, który na pewno jest wyjątkowy, bo nie było jeszcze połączenia revshare z portalem społecznościowym zostanie położony(wcześniej czy później) nie przez właścicieli ale przez samych użytkowników... Dlaczego? Otóż dlatego, że jest źle promowany. Zamiast promować samo FN jako portal społecznościowy, spokojnie, powoli - ludzie weszli by, zobaczyli, ze to nie ściema, ze można mieć alternatywę do FB, zarobili by najpierw centy, potem $ i wszystko by się kręciło. Ale niestety większość osób reklamuje to jako program do zarabiania, co niestety przy budowie matrycowej ludzie widzą jako zwykła piramidę... A zupełnie obraz FN kładą wypowiedzi samych liderów, którzy w swoich wypowiedziach na fb nie ukrywają że na FN zarobili tysiące $ i mówią, ze na matrycach jest zarobek, a revshare to dodatek... I jak tu laicy mają nie myśleć, że taki program jest maszynką do pieniędzy dla tych na samej górze, którzy zarabiają na tych z samego dołu???
Niestety prawie każdy poważny biznes zabijają sami użytkownicy a nie właściciele.
Takie moje skromne zdanie Smile
21-04-2016 07:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #315
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Co do tego, że największe pieniądze mają liderzy. Ja się pytam kto nim być nie może? Znam Dużo osób które się rejestrowały pod kimś i miały lepsze zarobki i efekty niż sponsor. Wszystko zależy od tego kto ile z siebie daje. Jak się jakiś pajac rejestruje i czeka na złote góry to chyba logiczne, że będzie miał gówno z tego i w dodatku będzie walił hejtami i spamował forum, że jaki to on nie jest biedny i poszkodowany bo włożył 1000 zł i nic nie zarobił....

Jeszcze jedno. Nie mylcie Futunet z FutureAdPro. To są dwa programy, dwa źródła dochodu. Komuś nie odpowiadają matryce? Dobra niech działa w Revshare. Ja wiem jedno w każdym biznesie trzeba albo budować grupę albo inwestować.

Polać Panu wyżej za ostatnie zdanie w wypowiedziSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2016 07:37 przez Dzipsiok87.)
21-04-2016 07:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #316
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(21-04-2016 07:33)Dzipsiok87 napisał(a):  Co do tego, że największe pieniądze mają liderzy. Ja się pytam kto nim być nie może? Znam Dużo osób które się rejestrowały pod kimś i miały lepsze zarobki i efekty niż sponsor. Wszystko zależy od tego kto ile z siebie daje. Jak się jakiś pajac rejestruje i czeka na złote góry to chyba logiczne, że będzie miał gówno z tego i w dodatku będzie walił hejtami i spamował forum, że jaki to on nie jest biedny i poszkodowany bo włożył 1000 zł i nic nie zarobił....

Zgadzam się z Tobą. Ale nie można mówić, ze każdy może tyle tu zarobić bo to nie jest prawda. Tak samo jak powiesz, ze każdy może być dobrym mechanikiem co nie jest prawdą, bo nie każdy jest w stanie się tego nauczyć Wink
Nie każdy umie polecać i nie każdy ma szczęście, bo czasem tylko szczęście, że ktoś mi wskoczy do struktury i włoży kasę albo rozkręci strukturę. Znam osoby np. z TM, którym po prostu z rotatora wpadł ktoś i kupił kilkaset paczek - szczęście Wink
Mi nie podoba się sposób promowania, które właśnie daje pokarm hejterom, którzy wejdą skuszeni pięknymi słowami, że tylko 10 minut dziennie, 96 razy na dobę i masz zarobione w kilka dni 300$, co jest kłamstwem, bo to tylko naliczenia plus prowizje z poleconych. To samo było w TM i innych i to samo będzie niestety w innych... Gdyby promowane było to tak jak jest na prawdę, może nie było by wielkiego booom, ale powoli stabilnie by rosło oraz trwało długo, bo każdy wchodził by nie licząc na łatwy szybki zysk i rozczarowywał się, potem hejtował i pisał po części prawdę, bo jego ktoś oszukał obiecując łatwy i szybki zarobek
21-04-2016 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dzipsiok87 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 452
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 43 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #317
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
No tak dla każdego ten biznes będzie, ale jak ktoś nie da rady to niech szuka innego zajęcia Smile Oczywiście, że takie promowanie to ściema i dziwię się, że ludzie w to wchodzą po takich słowach. Ja na wstępie mówię, że to nie są szybkie pieniądze. To wymaga cierpliwości i zaangażowania. Zresztą mniejsza z tym bo się zrobi zaraz spam, a ten temat to można drążyć i rok czasuSmile
21-04-2016 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #318
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(21-04-2016 07:51)Dzipsiok87 napisał(a):  No tak dla każdego ten biznes będzie, ale jak ktoś nie da rady to niech szuka innego zajęcia Smile Oczywiście, że takie promowanie to ściema i dziwię się, że ludzie w to wchodzą po takich słowach. Ja na wstępie mówię, że to nie są szybkie pieniądze. To wymaga cierpliwości i zaangażowania. Zresztą mniejsza z tym bo się zrobi zaraz spam, a ten temat to można drążyć i rok czasuSmile

Takie sprawy są bardzo ważne, bo fajny biznes, którym jest FN i FAP razem połączone pokazują w złym świetle sami użytkownicy. O biznes trzeba dbać, więc każda uwaga jest cenna Wink
21-04-2016 07:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #319
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
OK, koniec off topu, skupmy się na temacie może, bo cały czas coś się dzieje. Smile
Wszyscy wiemy że gry to nie odłączny element nowoczesnego portalu społecznościowego i jeden z dużych przychodów firm reklamowych.
Za każdym razem gdy ktoś z Twojego teamu doładowuje kredytami gry- Ty Zarabiasz!!! Jak widać GRAJĄ!
To jest to co dostałem z ostatnich dwóch dni:
[Obrazek: 2d7u9v4.jpg]

A już niedługo nowości jeśli chodzi o gry, właściciele zapowiadają coś na prawdę wyjątkowego. Sam jeszcze nie wiem co to będzie, trzeba się uzbroić w cierpliwość. Smile
21-04-2016 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Serkownik Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 722
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 0.00
Post: #320
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
da sie zmienic dane i meila na ftn i fap ?
21-04-2016 14:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,534 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,161 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości