Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1291
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Sprawdź:
Nie wchodzę w takie rzeczy, bo nie wierzę w bajki. Jak już portal społecznościowy dogoni facebooka to zgłoś się, a sprzedam swój cały majątek i zainwestuje, ok?
23-10-2017 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #1292
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Nie wiem czy słyszeliście, ale jeden z głównych promotorów - ten który tak straszył pozwami jescze niedawno - ma spory problem :> https://www.tvp.info/34500917/specjalist...-pedofilia

Ciekawe co teraz będzie z jego grupą? Kto im teraz powie, jako dobry sponsor, "kupujcie paczki i klikajcie w reklamy?"? Przecież Ci ludzie sobie bez dobrego sponsora nie poradzą :>

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: Rommel (+1)
23-10-2017 15:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1293
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
znalazłem chwile czasu to troche odpowiem, ale już widać że hejterzy na siłę szukają czegoś nowego i słabiej to im wychodzi:

(23-10-2017 10:07)Xanter98 napisał(a):  Nie wiem jak możesz pisać, że czas wszystko weryfikuje i w tym samym poście namawiać do inwestycji w Hyipa... ładnie sobie świat zwiedzają za Waszą kasę Smile

A jak mam pisać ? Przecież już rok temu miała ta firma nie istnieć i pisaliście że są oszustami, a oni od początku każdą rzecz którą zapowiadają wprowadzają. Tak wiem niespotykane coś w hyipach ale każdy to widzi nawet hejterzy chociąż głupio się im do tego przyznać.
Z końcową wypowiedzią to pojechałeś - a jak szef i jego rodzina zwiedza świat, a ty w tym samym czasie zostajesz w jego firmie na etacie i pracujesz na jego wakacje to jest ok ?

(23-10-2017 13:53)Xanter98 napisał(a):  Nie mówię, że ekipa Futurecośtam robi coś źle, bardzo dobrze realizują swój plan budowania sztucznego zaufania do marki. Bardziej mam pretensje do naciągaczy z tego forum oraz może administracji, która pozwala na takie działania. Trzymajmy jakiś poziom, trzeba podejść do tematu realnie - wszystkie Hyipy padną i większość osób straci pieniądze. Autor tego tematu nie jest głupi, a wręcz przeciwnie, trzeba mieć coś w głowie, by namówić tyle osób do inwestycji. Nie myślę więc, że wierzy on w te bzdury od twórców Futurenetu, tym bardziej, że nie jest to pierwszy program, który promuje. Są na szczęście też użytkownicy, którzy działają fair i nie namawiają do inwestycji, a w pewnym momencie wręcz odradzają, wiedząc, że najlepszy czas programu już minął.

Codziennie ktoś zakłada nowy temat w tym dziale, na końcu podając swojego reflinka i co robi to tylko tak dla sportu ? nie wspominając już o tym że ponad 90% tematów które tutaj się pojawiają to totalne dno , nie płacące nawet miesiąca.
Jak byś chciał dostrzec też pozytywną stronę to zauważył byś że w wielu tematach pisałem żeby już nie wchodzić do danego hyipa lub szybko uciekać. Zawsze są to moje odczucia i bazuje na informacjach i własnym doświadczeniu dlatego też jak każdy nie mam 100% pozytywnych strzałów i do tego się przyznaję, nie znam osób które zajmują sie hyipami i zawsze miały 100% wyczucia. Co do Futurenet to jestem obecnie bardzo pewny tej firmy, wiem ile zarobili na samym kursie btc i ile zarobią po starcie futurocoina także nawet przez najbliższy rok mogą realizować swoją wizję a ludzie będą zarabiać bez obaw.
Nikogo też nigdzie nie namawiam do wejścia do Futurenet , podkreślam to wielokrotnie, jedynie pokazuje możliwości i wrzucam update-y z firmy, a to czy ktoś skorzysta to jego indywidualna sprawa. Szanuję też osoby które nie chcą w ten sposób zarabiać, ale nie szanuje osób które nawet nie wysiliły się aby zapoznać się z regulaminem firmy i wypisują bzdury.

(23-10-2017 14:03)Xanter98 napisał(a):  Nie wchodzę w takie rzeczy, bo nie wierzę w bajki. Jak już portal społecznościowy dogoni facebooka to zgłoś się, a sprzedam swój cały majątek i zainwestuje, ok?
To po co w ogóle komentujesz, ja nie wierzę w etat to nie wchodzę na fora na kórych obsmarowywują swoich wspaniałych szefów. Portal społecznościowy wcale nie musi doaganiać facebooka, może to być inny portal społecznościowy i byc np. bardzo popularny tam gdzie FB jest zakazany przez prawo i ludzie nie mogą z niego korzystać.

(23-10-2017 15:04)mysc napisał(a):  Nie wiem czy słyszeliście, ale jeden z głównych promotorów - ten który tak straszył pozwami jescze niedawno - ma spory problem :> https://www.tvp.info/34500917/specjalist...-pedofilia

Ciekawe co teraz będzie z jego grupą? Kto im teraz powie, jako dobry sponsor, "kupujcie paczki i klikajcie w reklamy?"? Przecież Ci ludzie sobie bez dobrego sponsora nie poradzą :>

Jak to co, pewnie Futurenet padnie z tego powodu Smile
A tak poważnie to szukałem ostatnio filmików na YT które w sposób negatywny przedstawiały firmę i ich praktycznie nie ma, został tylko Pan Piesto a np. filmiki goscia w avatarze Misia już nie mogę znaleźć. Ogólnie jakoś promotorzy FN nie kryją się z niczym a hejterzy są w maskach lub podają tylko dziwne nicki, nawet u ciebie na blogu mysc nie zobacze twarzy jest jedynie imię Adam i adres e-mail nie mów że się czegoś i ty obawiasz Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 15:30 przez rafi213.)
27-10-2017 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1294
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Przecież już rok temu miała ta firma nie istnieć i pisaliście że są oszustami, a oni od początku każdą rzecz którą zapowiadają wprowadzają.
Dobrze budują zaufanie, co nie znaczy, że to nie padnie z dnia na dzień.

(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Z końcową wypowiedzią to pojechałeś - a jak szef i jego rodzina zwiedza świat, a ty w tym samym czasie zostajesz w jego firmie na etacie i pracujesz na jego wakacje to jest ok ?
Nie pracuję na etacie, ale się odniosę. Właściciel firmy nie pobiera pieniędzy od pracowników, tylko im płaci. Sam nie jestem fanem pracowania na kogoś, ale tutaj Twoje rozumowanie jest błędne.

(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Co do Futurenet to jestem obecnie bardzo pewny tej firmy, wiem ile zarobili na samym kursie btc i ile zarobią po starcie futurocoina także nawet przez najbliższy rok mogą realizować swoją wizję a ludzie będą zarabiać bez obaw.
Tutaj też pewny byłeś?
"nie ma obecnie drugiego tak sprawdzonego i stabilnego rev share jakim jest TrafficMonsoon"
"Jak dla mnie absolutny nr 1 wśród biznesów networkowych w tym roku a pewnie i w następnym"

W dodatku Twój sposób rozumowania co do zarobku na Bitcoinie jest błędny. Przyjmijmy, że inwestuję 50$, a za jakiś czas mają mi wypłacić 60$. Zarobią tylko wtedy, jeżeli kurs bitcoina wzrośnie w tym czasie o więcej niż 20%, nie licząc już tutaj systemu poleconych czy innych wydatków.

(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Portal społecznościowy wcale nie musi doaganiać facebooka, może to być inny portal społecznościowy i byc np. bardzo popularny tam gdzie FB jest zakazany przez prawo i ludzie nie mogą z niego korzystać.
Jak wierzysz w sukces tego "portalu społecznościowego" to bardzo łatwowierny jesteś.

(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  A tak poważnie to szukałem ostatnio filmików na YT które w sposób negatywny przedstawiały firmę i ich praktycznie nie ma, został tylko Pan Piesto a np. filmiki goscia w avatarze Misia już nie mogę znaleźć. Ogólnie jakoś promotorzy FN nie kryją się z niczym a hejterzy są w maskach lub podają tylko dziwne nicki.
Może dlatego, że nikt nie płaci za negatywne opinie? Zwykli ludzie, którzy zostali oszukani nie budują stron internetowych i nie pozycjonują ich... Sprawdź sobie rynek chociażby suplementów diety z Cashinpills czy Nutriprofits. Znajdziesz praktycznie same pozytywne opinie, a jak już są negatywne to tylko dlatego, że promują inne suplementy. Jeżeli wierzysz w "opinie" w internecie to współczuję.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 15:57 przez Xanter98.)
27-10-2017 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1295
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(27-10-2017 15:46)Xanter98 napisał(a):  
(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Z końcową wypowiedzią to pojechałeś - a jak szef i jego rodzina zwiedza świat, a ty w tym samym czasie zostajesz w jego firmie na etacie i pracujesz na jego wakacje to jest ok ?
Nie pracuję na etacie, ale się odniosę. Właściciel firmy nie pobiera pieniędzy od pracowników, tylko im płaci. Sam nie jestem fanem pracowania na kogoś, ale tutaj Twoje rozumowanie jest błędne.
Ale pobiera od pracowników czas i wielokrotnie ich zdrowie co w wielu przypadkach jest cenniejsze od najniszej krajowej którą za to oferuje, Futurenet tez nie pobiera pieniedzy - kazdy tutaj kupuje jakiś produkt a firma dzieli się zyskami, dyskutować i sprzeczać można by było znowu bardzo długo.
(27-10-2017 15:46)Xanter98 napisał(a):  
(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  Co do Futurenet to jestem obecnie bardzo pewny tej firmy, wiem ile zarobili na samym kursie btc i ile zarobią po starcie futurocoina także nawet przez najbliższy rok mogą realizować swoją wizję a ludzie będą zarabiać bez obaw.
Tutaj też pewny byłeś?
"nie ma obecnie drugiego tak sprawdzonego i stabilnego rev share jakim jest TrafficMonsoon"
"Jak dla mnie absolutny nr 1 wśród biznesów networkowych w tym roku a pewnie i w następnym"
Na tamta chwilę tak - jak tak wygrzebujesz moje wypowiedzi to podaj też czas kiedy to pisałem, kiedy TM został zamkniety i do kiedy pisałem w tamtym temacie ze to nr 1 w rev share, od tamtego czasu bardzo dużo się zmieniło w samym modelu rev share chociażby - jakie zabezpieczenia miał TM a jakie ma FAP przeanalizuj to jak będzie ci się chciało.

(27-10-2017 15:46)Xanter98 napisał(a):  W dodatku Twój sposób rozumowania co do zarobku na Bitcoinie jest błędny. Przyjmijmy, że inwestuję 50$, a za jakiś czas mają mi wypłacić 60$. Zarobią tylko wtedy, jeżeli kurs bitcoina wzrośnie w tym czasie o więcej niż 20%, nie licząc już tutaj systemu poleconych czy innych wydatków.
Ja myślę że twój jest błędny bo od momentu powstania FAP kurs btc wzrósł ponad 1000% - a zobowiązania po roku dla użytkownika FAP to 130% plus prowizje dla struktury też około max 130% więc przyjmijmy niech bedzie w sumie 300%. Poza tym jak historia pokazuje na bitcoinie nie stracił nikt jeśli wyczekał moment że jego cena wzrosła powyżej ceny zakupu po jakiej kupił ktoś bitcoiny. Bitcoin nie tanieje i tanieć nie będzie lecz trzeba do tego podchodzić mądrze bo to nie lokata bankowa.

(27-10-2017 15:46)Xanter98 napisał(a):  
(27-10-2017 15:15)rafi213 napisał(a):  A tak poważnie to szukałem ostatnio filmików na YT które w sposób negatywny przedstawiały firmę i ich praktycznie nie ma, został tylko Pan Piesto a np. filmiki goscia w avatarze Misia już nie mogę znaleźć. Ogólnie jakoś promotorzy FN nie kryją się z niczym a hejterzy są w maskach lub podają tylko dziwne nicki.
Może dlatego, że nikt nie płaci za negatywne opinie? Zwykli ludzie, którzy zostali oszukani nie budują stron internetowych i nie pozycjonują ich... Sprawdź sobie rynek chociażby suplementów diety z Cashinpills czy Nutriprofits. Znajdziesz praktycznie same pozytywne opinie, a jak już są negatywne to tylko dlatego, że promują inne suplementy. Jeżeli wierzysz w "opinie" w internecie to współczuję.
To twój punkt rozumowania, liderzy FN twierdzą np. że znikają dlatego że prawnicy FN już zaczeli działać i nie jest bynajmniej ściema. Jeśli wierzysz w to że osoby tworzące takie filmiki nie mają w tym własnego interesu albo chcą tylko przestrzeć ludzi to raczej ty jesteś bardzo naiwny i nie wiesz jak funkcjonuje dzisiejszy świat biznesu.
czyli wg ciebie nie można wierzyć też w opinie o Futurenet zarówno negatywne jak i pozytywne, to w co takim razie można wierzyć ?
27-10-2017 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xanter98 Offline
Banned
*

Liczba postów: 851
Dołączył: Aug 2017
Forum Gold: 68.00
Post: #1296
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(27-10-2017 16:29)rafi213 napisał(a):  Ale pobiera od pracowników czas i wielokrotnie ich zdrowie co w wielu przypadkach jest cenniejsze od najniszej krajowej którą za to oferuje, Futurenet tez nie pobiera pieniedzy - kazdy tutaj kupuje jakiś produkt a firma dzieli się zyskami, dyskutować i sprzeczać można by było znowu bardzo długo.
Nikt nie kupuje żadnych produktów, każdy inwestuje. Ciekawe, czemu jak robię zakupy w sklepie to firma nie dzieli się ze mną zyskami i nie zwraca mi potem 120% ceny zakupów... Może byłoby tak, gdyby supermarkety trzymały kapitał w bitcoinie?


(27-10-2017 16:29)rafi213 napisał(a):  Ja myślę że twój jest błędny bo od momentu powstania FAP kurs btc wzrósł ponad 1000% - a zobowiązania po roku dla użytkownika FAP to 130% plus prowizje dla struktury też około max 130% więc przyjmijmy niech bedzie w sumie 300%. Poza tym jak historia pokazuje na bitcoinie nie stracił nikt jeśli wyczekał moment że jego cena wzrosła powyżej ceny zakupu po jakiej kupił ktoś bitcoiny. Bitcoin nie tanieje i tanieć nie będzie lecz trzeba do tego podchodzić mądrze bo to nie lokata bankowa.
Jak możesz brać pod uwagę cały okres? Futurenet wypłaca użytkownikom regularnie, a nie wtedy, kiedy kurs bitcoina jest najwyższy... Tutaj trzeba by znać dokładne dane ile było zainwestowanych pieniędzy w konkretnym momencie.

Z tego co napisałeś wynika, że bardziej opłaca się zainwestować w Bitcoina. Tym bardziej, że przy spadku wartości tracisz tylko część inwestycji, a jak w Futurenet zabraknie pieniędzy to nie dostaniesz ani grosza.

Nie wnikałem w prowizję, ale coś czuję, że z matematyką też masz problemy. Skąd wziąłeś te 130%? A 300% to już w ogóle magia. Jest 120% po 120 dniach dla samego inwestora, jakbyś mi podał resztę danych, ile kto dostaje z tego to Ci policzę ile w ciągu roku z tego będzie...

(27-10-2017 16:29)rafi213 napisał(a):  To twój punkt rozumowania, liderzy FN twierdzą np. że znikają dlatego że prawnicy FN już zaczeli działać i nie jest bynajmniej ściema. Jeśli wierzysz w to że osoby tworzące takie filmiki nie mają w tym własnego interesu albo chcą tylko przestrzeć ludzi to raczej ty jesteś bardzo naiwny i nie wiesz jak funkcjonuje dzisiejszy świat biznesu.
czyli wg ciebie nie można wierzyć też w opinie o Futurenet zarówno negatywne jak i pozytywne, to w co takim razie można wierzyć ?
Liderzy FN twierdzą... zresztą youtube bardzo łatwo usuwa filmy i wystarczy, że ktoś popełni jeden błąd nagrywając film o danej firmie, a prawnicy to wykorzystają. Nie, w żadne skrajne opinie nie można wierzyć. Trzeba samemu pomyśleć...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-10-2017 18:18 przez Xanter98.)
27-10-2017 18:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1297
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
Widzę, że naganiacz rafi213 dalej pisze te idiotyczne argumenty, ale Xanter89 go zaorał hehehe Big Grin

Od siebie dodam, że

Fascynaci kryptowaluty ogarnięci istną gorączką złota XXI wieku chcą tylko zaspokoić swoją żądzę posiadania.
Tak naprawdę wartość bitcoina nie odzwierciedla żadnej realnej wartości jakiegokolwiek dobra, którego bitcoin mógłby być ekwiwalentem.
Bitcoin jest pozbawioną jakiejkolwiek kontroli miarą ludzkiej chciwości, a kosztem jego posiadania ponoszonym przez wszystkich jest coraz większe marnotrawstwo energii.
04-11-2017 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #1298
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
(04-11-2017 20:55)santaclous napisał(a):  Widzę, że naganiacz rafi213 dalej pisze te idiotyczne argumenty, ale Xanter89 go zaorał hehehe Big Grin

Od siebie dodam, że

Fascynaci kryptowaluty ogarnięci istną gorączką złota XXI wieku chcą tylko zaspokoić swoją żądzę posiadania.
Tak naprawdę wartość bitcoina nie odzwierciedla żadnej realnej wartości jakiegokolwiek dobra, którego bitcoin mógłby być ekwiwalentem.
Bitcoin jest pozbawioną jakiejkolwiek kontroli miarą ludzkiej chciwości, a kosztem jego posiadania ponoszonym przez wszystkich jest coraz większe marnotrawstwo energii.

Zastanawiam się co ty trollu robisz na tym forum skoro dla Ciebie wszystko jest złe.
To jest forum o zarabianiu, inwestowaniu, a takie smuty pierd*lisz od kilku (już chyba miesięcy) że aż się czytać nie chce beka.

Bogaczu internetowy pokaż ile ty zarabiasz i w jaki sposób bo widzę że uczepiłeś się jak rzep psiego ogona.


[Obrazek: 465f046f3ab60.png]


Tyle wniosłeś do tego forum. Od kwietnia spamujesz jeden temat i wylewasz swoje żale nie dając ludziom poczytać w spokoju o jakichś zmianach czy nowościach bo muszę za każdym razem przewijać twoje wypociny. Idz się utop.
Glosy: rafi213 (+1), marines27 (+1)
04-11-2017 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]mysc Offline
Get Paid 2.0
*

Liczba postów: 2,119
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2384 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 58.00
Post: #1299
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
rafi213, to nie wynika z tego, że się boję - taki przyjąłem model od samego początku, zanim słyszałem o FN, tj. promuję "nick". Nie mam kontaktu z "innymi hejterami", więc nie wiem czemu zdejmują materiały - ale nie zakładałbym, że zmienili zdanie w tej sprawie - prawnicy są bardziej prawdopodobni Smile

Więcej o podpisywaniu się twarzą:
@TOPIC

Rafi, a jak Twoim zdaniem wpłynęłaby na wartość futurocoinów ew. zamiana stanów kont w FAP na tą "e-walutę" i jak oceniasz prawdopodobieństwo takiego kroku ?Smile

Ten scenariusz wydaje mi się bardzo prawdopodobny - jakoś trzeba będzie FAP zamknąć, a nie wydaje mi się żeby spłata w $ była możliwa.

Moim zdaniem, po takiej zamianie cały futurocoin poleci na łeb, bo zacznie się masowa wyprzedaż. Zaryzykowałbym wręcz stwierdzeniem, że nie będzie komu kupować Smile

Stworzenie hipotetycznego (:>) ponzi, a następnie spłata zobowiązań własną walutą - to GENIALNE posunięcie dla twórców takich systemów. Scenariusz w którym e-waluta straci wartość pozornie wydawać się będzie niezależny od właścieli - którzy zrobili wszystko co mogli, ale "jak to w biznesie, czasem się nie udaje". Dla mnie finał FN jest bardzo interesujący - niestety dla uczestników może być też bardzo dołujący Smile


Pozdrawiam!

--> Profesjonalna pomoc w zarabianiu online
[Obrazek: makecash.png]
Glosy: Tixaro (+1), Xanter98 (+1)
05-11-2017 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
snajper520 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 119
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1300
RE: FUTURENET - polski właściciel + portal społecznościowy + matryce + rev share!
FutureNet wlasnie obchodzi 3 urodziny i przedstawił plan na conajmnie kolejne 3 wiec całkiem prawdopodobne ze jeszcze podziała Wink
Glosy: rafi213 (+1)
07-11-2017 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,537 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,216 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości