Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1011
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
rafi213 naganiaczu do piramid finansowych.

Widać, że jak rasowy naganiacz unikasz odpowiedzi na konkretne pytania.

Mam ci 1000 razy pisać to samo żebyś odpowiedział?

Powtórzę jeszcze raz.
(25-06-2017 12:09)santaclous napisał(a):  możesz nie pisać w tej pseudo walucie tylko ile to jest w złotówkach żeby każdy mógł sobie porównać?



(25-06-2017 12:38)rafi213 napisał(a):  I o jakiej farmie ty piszesz

Chcesz promować coś co nie masz bladego pojęcia jak działa?

Biznesmenie od siedmiu boleści.

Piszę o farmie serwerów gdzie będą przechowywane te petabajty danych w tej chmurze jak na przykład Farmy Googla, Facebooka, czy Microsoftu.

https://www.backupacademy.pl/najwieksze-...a-swiecie/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2017 14:22 przez santaclous.)
25-06-2017 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1012
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Mnie nic nie rozsadza bo nie ma żadnego powodu by mi rozsadzało....
Jakoś twoje wypociny na tym forum świadczą o czym innym, jeśli nie ból dupy to jaki masz interes w tym aby wklejać ciągle te same farmazony i obrażać ludzi. Big Grin
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Typowe teksty wytresowanego odpowiednio naganiacza sekty danej piramidki finansowej przez każdego naganiacza dawców kasy nazywanej firmą bo przecież dla zysku z prowizji z nagonionego debila i jego wpłaty będzie się nawet głupka grało i udawało, że się nie wiedziało, że firma to nie firma tylko zwykła piramida finansowa ....
No tak prawda w oczy kole, cokolwiek bym nie napisał to mam odpowiedz: "Typowe teksty wytresowanego odpowiednio naganiacza", ładnie też wyrażasz sie o innych użytkownikach tego forum, to że mnie próbujesz obrazić to mi to zwisa zakompleksiony chłoptasiu z rozbujanym ego ale nie wiem co na to inni. beka
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Działa 2 lata bo z wszystkich piramid ma najlepszy kamuflaż ale jak każda piramida finansowa runie bo MIT zewnętrznych źródeł finansowania nie sprawi, że w magiczny sposób będzie na wypłaty dla wszystkich bo w końcu kwota wypłat przewyższy kwotę wpłat i żadne MITYCZNE źródła finansowania dziury nie zapełnią beka
Działa 2 lata bo ma najlepszy plan marketingowy, bo zanim ruszył rev share to już firma miała inne źródła finansowania, ale oczywiście nie wiesz bo nie zapoznasz się z planem marketingowym firmy bo takie osoby jak ty już wszystko wiedzą o wszystkim bez zbędnych informacji beka

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Dla kumatych który taki naganiacz dawców kasy nie zrobił jajecznicy z mózgu to ciekawy artykuł o tej "firemce" tak dla przypomnienia :

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/pio...00340.html

Tymochowicz to już założył sprawę i niedługo okaże się kto miał rację, co więcej wiem już ze sprawdzonych źródeł że pewien dziennikarz z gazety na P też już ma sprawę założoną przez firmę beka

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Smutne to jest życie naganiacza ( również ciebie bo nim jesteś) który musi z siebie durnia robić i szukać debili o nazwie dawca kasy w piramidki finansowe,udawać głupiego i nazywać piramidę firmąbeka A potem grać jeszcze głupszego, że się nie wiedziało, że piramida finansowa była piramidą beka
Nikogo z siebie nie muszę robić ja tylko daje informacje w tym temacie co firma wprowadza i jak działa, jak do tej pory o wszystkim co pisałem dziwnie się sprawdzało i normalnie niewiarygodne ale produkty są i działają, a że ty masz tylko klapki na oczach i wszędzie widzisz tylko piramidy to gratuluje takiego życia. facepalm
Przekonamy się na jesieni czy kolejne produkty też będą mitycznymi źródłami finansowania.Ty zapewne napiszesz że tak, ale na szczęście nie żyjemy w Korei Północnej i to nie ty będziesz decydował gdzie i jak mają ludzie zarabiać ani z jakich produktów mają korzystać. Wmówisz mi może też że "chmura FN " nie działa i nie mogę z niej korzystać Smile

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Ty nawet z naganiania dawców kasy nie zarobisz tyle ile ja sam zarabiam więc teksty o bólu tyłka zostaw dla hołoty swojego pokroju na sektę fb tam tylko ten poziom ludzi i te same teksty wyuczone u każdego z was.
No tak zarabiasz miliony i przesiadujesz na forum Z.C, wklejasz farmazony i ciągle obrażasz ludzi, jak bym nie znał ludzi co mają kasę to pewnie bym uwierzył że tak się zachowują ale życie pokazuje mi coś innego. Big Grin
i nawet to wiesz ile ja zarabiam, żę produkty z FN nie działają nie da się z nich korzystać nie dają żadnego finansowania, kurde a ja korzystam normalnie jestem chyba tez wirtualny.

(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  Mam ci 1000 razy pisać to samo żebyś odpowiedział?
Obrażasz mnie a potem oczekujesz że ci będę jeszcze na pytania odpowiadał, a poza tym już sobie odpowiedziałeś, więc wnioskuje że taka inteligentna osoba jak ty wie co pisze :
(25-06-2017 07:54)santaclous napisał(a):  Dlaczego tak drogo?


(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  możesz nie pisać w tej pseudo walucie tylko ile to jest w złotówkach żeby każdy mógł sobie porównać?
dla mnie złotówki to pseudo waluta właśnie, używam tylko bitcoinów i media points, nie mam nawet konta w banku także jak widzisz mamy odrębne zdanie i chyba w żadnej kwestii się nie dogadamy Big Grin

(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  Chcesz promować coś co nie masz bladego pojęcia jak działa?
to chce promowac czy jestem już naganiaczem jak to nazwałeś. Oj chyba dzisiaj masz słabszy dzień, odpocznij, wróć na "wykop.pl" i za jakiś czas razem ze swoim kolegą mikussem wróccie też ttuaj to będę miał co odpisywać i się trochę pobrechtamy z waszych kolejnych wypocin Smile
25-06-2017 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #1013
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(25-06-2017 15:44)rafi213 napisał(a):  
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Mnie nic nie rozsadza bo nie ma żadnego powodu by mi rozsadzało....
Jakoś twoje wypociny na tym forum świadczą o czym innym, jeśli nie ból dupy to jaki masz interes w tym aby wklejać ciągle te same farmazony i obrażać ludzi. Big Grin
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Typowe teksty wytresowanego odpowiednio naganiacza sekty danej piramidki finansowej przez każdego naganiacza dawców kasy nazywanej firmą bo przecież dla zysku z prowizji z nagonionego debila i jego wpłaty będzie się nawet głupka grało i udawało, że się nie wiedziało, że firma to nie firma tylko zwykła piramida finansowa ....
No tak prawda w oczy kole, cokolwiek bym nie napisał to mam odpowiedz: "Typowe teksty wytresowanego odpowiednio naganiacza", ładnie też wyrażasz sie o innych użytkownikach tego forum, to że mnie próbujesz obrazić to mi to zwisa zakompleksiony chłoptasiu z rozbujanym ego ale nie wiem co na to inni. beka
(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Działa 2 lata bo z wszystkich piramid ma najlepszy kamuflaż ale jak każda piramida finansowa runie bo MIT zewnętrznych źródeł finansowania nie sprawi, że w magiczny sposób będzie na wypłaty dla wszystkich bo w końcu kwota wypłat przewyższy kwotę wpłat i żadne MITYCZNE źródła finansowania dziury nie zapełnią beka
Działa 2 lata bo ma najlepszy plan marketingowy, bo zanim ruszył rev share to już firma miała inne źródła finansowania, ale oczywiście nie wiesz bo nie zapoznasz się z planem marketingowym firmy bo takie osoby jak ty już wszystko wiedzą o wszystkim bez zbędnych informacji beka

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Dla kumatych który taki naganiacz dawców kasy nie zrobił jajecznicy z mózgu to ciekawy artykuł o tej "firemce" tak dla przypomnienia :

http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/pio...00340.html

Tymochowicz to już założył sprawę i niedługo okaże się kto miał rację, co więcej wiem już ze sprawdzonych źródeł że pewien dziennikarz z gazety na P też już ma sprawę założoną przez firmę beka

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Smutne to jest życie naganiacza ( również ciebie bo nim jesteś) który musi z siebie durnia robić i szukać debili o nazwie dawca kasy w piramidki finansowe,udawać głupiego i nazywać piramidę firmąbeka A potem grać jeszcze głupszego, że się nie wiedziało, że piramida finansowa była piramidą beka
Nikogo z siebie nie muszę robić ja tylko daje informacje w tym temacie co firma wprowadza i jak działa, jak do tej pory o wszystkim co pisałem dziwnie się sprawdzało i normalnie niewiarygodne ale produkty są i działają, a że ty masz tylko klapki na oczach i wszędzie widzisz tylko piramidy to gratuluje takiego życia. facepalm
Przekonamy się na jesieni czy kolejne produkty też będą mitycznymi źródłami finansowania.Ty zapewne napiszesz że tak, ale na szczęście nie żyjemy w Korei Północnej i to nie ty będziesz decydował gdzie i jak mają ludzie zarabiać ani z jakich produktów mają korzystać. Wmówisz mi może też że "chmura FN " nie działa i nie mogę z niej korzystać Smile

(25-06-2017 14:12)mikuss napisał(a):  Ty nawet z naganiania dawców kasy nie zarobisz tyle ile ja sam zarabiam więc teksty o bólu tyłka zostaw dla hołoty swojego pokroju na sektę fb tam tylko ten poziom ludzi i te same teksty wyuczone u każdego z was.
No tak zarabiasz miliony i przesiadujesz na forum Z.C, wklejasz farmazony i ciągle obrażasz ludzi, jak bym nie znał ludzi co mają kasę to pewnie bym uwierzył że tak się zachowują ale życie pokazuje mi coś innego. Big Grin
i nawet to wiesz ile ja zarabiam, żę produkty z FN nie działają nie da się z nich korzystać nie dają żadnego finansowania, kurde a ja korzystam normalnie jestem chyba tez wirtualny.

(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  Mam ci 1000 razy pisać to samo żebyś odpowiedział?
Obrażasz mnie a potem oczekujesz że ci będę jeszcze na pytania odpowiadał, a poza tym już sobie odpowiedziałeś, więc wnioskuje że taka inteligentna osoba jak ty wie co pisze :
(25-06-2017 07:54)santaclous napisał(a):  Dlaczego tak drogo?


(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  możesz nie pisać w tej pseudo walucie tylko ile to jest w złotówkach żeby każdy mógł sobie porównać?
dla mnie złotówki to pseudo waluta właśnie, używam tylko bitcoinów i media points, nie mam nawet konta w banku także jak widzisz mamy odrębne zdanie i chyba w żadnej kwestii się nie dogadamy Big Grin

(25-06-2017 14:19)santaclous napisał(a):  Chcesz promować coś co nie masz bladego pojęcia jak działa?
to chce promowac czy jestem już naganiaczem jak to nazwałeś. Oj chyba dzisiaj masz słabszy dzień, odpocznij, wróć na "wykop.pl" i za jakiś czas razem ze swoim kolegą mikussem wróccie też ttuaj to będę miał co odpisywać i się trochę pobrechtamy z waszych kolejnych wypocin Smile

Szykuje się ciekawa parodia .....
Opisywany Pan będzie musiał udowodnić, że promowany przez niego programik nie jest piramidą finansową a finansowaną z zewnętrznych źródeł - a jak dobrze wiemy firma nie upublicznia żadnych danych finansowych więc jak udowodni że promuję firmę a nie piramidę ?
Bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że to kolejna piramidka z bajeczkami i mitami a przyjdzie dzień, że wypłaty przewyższą wpłaty i piramidka runie jak każda inna "firemka".
Każda firma udostępnia sprawozdania finansowe i pokazuje co ile z czego i na co przychodzi i wychodzi, w żadnej piramidzie jak również w tej takich informacji się nie widzi i nie zobaczy chyba, że jak w przypadku TM wtedy wychodzą zewnętrzne źródła finansowania w postaci 2% a 98 to wpłaty dawców kasybeka
Z resztą parodię w przypadku platformy reklamowej TM scamer scoville i niszczenie SEC mamy już od prawie roku beka więc będzie kolejne przedstawienie dosyć ciekawe w przypadku 2 piramidki która piramidką przecież nie jest
beka Zwykłe zagranie pod publiczkę by tumani czasem z kasą nie zaczęli uciekać bo by dotarło do nich, że siedzą w piramidzie nie nie skrócili życia piramidki beka
Zwykła papka dla naganiaczy i zagonionych przez nich dawców kasy.
Tak tak to już znamy konkurent facebook tak go wykończył, że fb leży i kwiczy jesień o ile piramidka będzie istnieć dalej to ciąg dalszy bajeczek dla naiwnych dzieci beka oraz kolejne pseudo produkty by nowe jelonki jeszcze zasilały wpłatami piramidę by jeszcze trochę na wypłaty było beka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2017 16:05 przez mikuss.)
25-06-2017 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1014
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(25-06-2017 15:44)rafi213 napisał(a):  Obrażasz mnie a potem oczekujesz, że ci będę jeszcze na pytania odpowiadał

Nie obrażam tylko stwierdzam fakt i tak oczekuję od ciebie odpowiedzi skoro promujesz to.


(25-06-2017 15:44)rafi213 napisał(a):  dla mnie złotówki to pseudo waluta właśnie, używam tylko bitcoinów i media points, nie mam nawet konta w banku także jak widzisz mamy odrębne zdanie i chyba w żadnej kwestii się nie dogadamy

Ja ciebie nie pytam co jest według ciebie jaką walutą i czy masz konto w banku czy nie masz tylko pytam konkretnie.

Ile muszę zapłacić jako przyszły klient za 2TB przestrzeni dyskowej w chmurze FutureNET/AdPro
lub
jeśli to dla ciebie łatwiejsze to ile muszę zapłacić za te „tylko” 14 000 media points żeby zamienić to na 2TB w tej chmurze.


A jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie to tylko potwierdzasz to, że ta chmura jak i całe FutureNET/AdPro to oszustwo.


Tak nawiasem to ciekawe czym płacisz za chleb w sklepie. Bitcoinami? beka
25-06-2017 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shrimp. Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1015
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Dlaczego tu jest walka o coś? Co wy chcecie udowodnić? Wiadomo jest, ze ten program to jest jedna wielka piramida finansowa. To, ze padnie to jest wiadome. Nie ma czegoś takiego jak wynajem miejsca w pojemnikach czy future ad pro... nie ma tez żadnego nowego Facebooka który wam płaci hajs... To wy wpłacacie i wy ryzykujecie. Póki co, ten kto wie jak się zarabia na rev&Share lub hyip wie kiedy gdzie i za ile wejsc. Zreszta skoro tak jest fantastycznie z tymi zarobkami to czemu trzeba wpłacać by dołączyć do programu? A to, ze Rafał naciąga to logiczne, bo przecież na tym to polega. Tylko boli, ze próbuje to tłumaczyć, ze niby oni sprzedają tlen na świecie i w zależności od tego ile ludzi go wdycha to tyle maja hajsu ze swojego wkładu ?
25-06-2017 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #1016
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
@Shrimp nie trzeba wpłacac by dołączyć do programu i korzystać lub nie z jego produktów, Futurenet to nie sam rev share. Portal Fututenet płaci rzeczywiście hajs bez wpłaty np. za pisanie z innymi użytkownikami na ich komunikatorze także już tutaj się mylisz, reszty nie chce mi się tlumaczyć, bo twierdzicie że ja co najmniej do każdego pisze z tego forum i namawiam do FN gwarantując że na 100% zarobi !
Przedstawiam jak to funkcjonuje firma, dziele się informacjami jakie dostaje od firmy lub jakie sa ogólno- dostepne, pomagam zrozumieć plan makretingowy, informuje o ryzyku, nikomu nie obiecuje że tutaj na pewno zarobi nic nie robiąc tylko wpłacając hajs, także już bez takich Shrimp Smile
I tyle w temacie, miłej wieczoru niedzielnego Smile

(25-06-2017 16:42)santaclous napisał(a):  Ile muszę zapłacić jako przyszły klient za 2TB przestrzeni dyskowej w chmurze FutureNET/AdPro
lubjeśli to dla ciebie łatwiejsze to ile muszę zapłacić za te „tylko” 14 000 media points żeby zamienić to na 2TB w tej chmurze.
Sprawdź sobie k...a sam !!!

(25-06-2017 16:42)santaclous napisał(a):  A jeśli nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie to tylko potwierdzasz to, że ta chmura jak i całe FutureNET/AdPro to oszustwo.
tak i bardzo chcę żębys wpłacił i wszystko stracił beka

(25-06-2017 16:42)santaclous napisał(a):  Tak nawiasem to ciekawe czym płacisz za chleb w sklepie. Bitcoinami? beka
Jasne że tak to żaden problem w tych czasach : Smile
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=57&t=14956
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2017 17:19 przez rafi213.)
25-06-2017 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
santaclous Offline

*

Liczba postów: -21
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 36 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1017
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Moje pytanie

(25-06-2017 16:42)santaclous napisał(a):  Ile muszę zapłacić jako przyszły klient za 2TB przestrzeni dyskowej w chmurze FutureNET/AdPro
lub jeśli to dla ciebie łatwiejsze to ile muszę zapłacić za te „tylko” 14 000 media points żeby zamienić to na 2TB w tej chmurze.

Odpowiedź Lidera FutureNet/AdPro

(25-06-2017 17:12)rafi213 napisał(a):  Sprawdź sobie k...a sam !!!

Kiedyś pracowałem w inwestycjach i dyrektor firmy powiedział nam, że firma jest taka, jak ją prezentują pracownicy.

Tym właśnie oficjalnie potwierdziłeś, jakim dziadostwem jest całe FutureNET/AdPro Lol

(25-06-2017 17:12)rafi213 napisał(a):  Jasne że tak to żaden problem w tych czasach : Smile
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=57&t=14956

I tam do Szczecina jeździsz płacąc Bitcoinami za chleb beka
25-06-2017 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

lazapklb Offline

*

Liczba postów: -46
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 10 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.10
Post: #1018
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(25-06-2017 17:54)santaclous napisał(a):  
(25-06-2017 17:12)rafi213 napisał(a):  Jasne że tak to żaden problem w tych czasach : Smile
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=57&t=14956

I tam do Szczecina jeździsz płacąc Bitcoinami za chleb beka

Jak nie tam to sobie po prostu wypłaci z bankomatu, to jakiś problem? beka

Mówisz o pracownikach a nie zwróciłeś uwagi na jedną wazną rzecz, rafi nie jest zadnym pracownikiem przeciez
27-06-2017 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Patryllo24 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 33
Dołączył: May 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1019
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Dodam coś od siebie, ludzie.. żeście potracili kupę kasy w gów.. programach typu HYIP gdzie program działa max 60 dni i zmywa się z rynku to jest WASZA WINA.
Trzeba było dobrze przeanalizować dane firmy od podstaw a nie wchodzić w nie bo gwarantowały wysoki zysk w krótkim okresie czasu. Futurenet/Futureadpro nie na leży do tego grona programów spier.. z rynku kiedy tylko zarobią sporą sumę $. Jestem przekonany że sam FN będzie na rynku minimum kilka lat, wystarczy przejrzeć ostatnie aktualności na temat firmy, co się teraz dzieje. Firma ma niemal 3 lata a dopiero zanotuje mocny wzrost.. POZDRO DLA KUMATYCH. Moje początki z FAP ->


[Obrazek: IMAG0937.jpg]
27-06-2017 12:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bialy88 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 106
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1020
RE: FutureAdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(27-06-2017 12:58)Patryllo24 napisał(a):  Dodam coś od siebie, ludzie.. żeście potracili kupę kasy w gów.. programach typu HYIP gdzie program działa max 60 dni i zmywa się z rynku to jest WASZA WINA.
Trzeba było dobrze przeanalizować dane firmy od podstaw a nie wchodzić w nie bo gwarantowały wysoki zysk w krótkim okresie czasu. Futurenet/Futureadpro nie na leży do tego grona programów spier.. z rynku kiedy tylko zarobią sporą sumę $. Jestem przekonany że sam FN będzie na rynku minimum kilka lat, wystarczy przejrzeć ostatnie aktualności na temat firmy, co się teraz dzieje. Firma ma niemal 3 lata a dopiero zanotuje mocny wzrost.. POZDRO DLA KUMATYCH. Moje początki z FAP ->


[Obrazek: IMAG0937.jpg]

Obys byl 1 ktory straci kase w "biznesie na lata" . Takich ja Ty jest pełno w kazdy z Hyip'ow ... a jak admin zwija sie z kasa i program siada , tak milknie i magiczna otoczka , ktora stara sie przebic i naganiac ludzi .

bialy88, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2016.
27-06-2017 13:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,534 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 531,178 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości