Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wezwania na policje (subsms)

Autor Wiadomość
Ciastek Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,993
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 740 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #151
RE: Wezwania na policje (subsms)
Sprawdź:
(02-01-2016 13:07)ClassAxion napisał(a):  
(02-01-2016 13:04)mateusz2045 napisał(a):  Ciekawe czy spamił darmowym Rolleyes
Prawdopodobnie tak.

[Obrazek: J0BjRZP.png]

Kolejne spekulacje - nie wiesz czego dotyczy sprawa,ale zakładasz, że prawdopodobnie tak. Osobiście nigdy nic nie promowałem twierdząc,że jest darmowe i DDK zapewne też.

(02-01-2016 13:17)milosz998 napisał(a):  Ja wam mówię że brzmi to mało prawdopodobnie, ale bardzo bardzo prawdopodobne ze chodzi o te "leki na odchudzanie". Pomyślcie czy kupowaliście kiedykolwiek premki np na filesonic czy fileserve. Ja byłem 29/12 na policji, terminy przybliżone, wezwania dostanie tysiące osób Być może znaleźliście się wśród nich. Jeśli to tylko to to nie macie się czego obawiać. Tak nawiasem, wzywają was jako świadków, wiec nie ma się zupełnie czego obawiać.

Tylko co ma premka wspólnego z tym lekiem ?Tongue Wygląda na to,że wezwania nie skończą się na tych paru osobach bo stale dochodzi ktoś nowy. Warto przestać snuć domysły i poczekać do 7 Smile

(02-01-2016 13:17)kamillowad napisał(a):  a te wezwania to przychodzą poczta czy przynosi ktoś?

Wychodzi na to,że co komenda to inny zwyczaj Jerk2 3 osoby dostały poleconym, za potwierdzeniem odbioru.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2016 13:22 przez Ciastek.)
02-01-2016 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
kukiz87 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 731
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 181 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 40.00
Post: #152
RE: Wezwania na policje (subsms)
Ja mam awizo pocztowe , ale nie wiem co w nim jest bo nie miałem dziś jak odebrać , jezeli Policja nosi to moze to cos innego , bo tez juz mysle czy to znów cos z policji czy nie , Ludzie nie macie sie o co bać ! nawet jezeli ktoś was ostro będzie chciał dojechać dostaniecie 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata , mnie NK tak dojechała za jedną sprawe i za druga Policja za sprzedaz leków na forum , w zasadzie za próbe sprzedaży, i mam 2 x 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata plus 1000 grzywny i koszty sądowe , wyroki sie oczywiscie nie sumują tylko mam jeden wyrok 6 na 2 lata 1000 grzywny , pomyślicie ze juz brudne papiery itp ? nic bardziej mylnego po jakims czasie , nie pamietam juz co mi wtedy ten policjant mówił ale chyba 3 , 4 lata można pismo złożyć o wyczyszczenie kartotetki, więc naprawde nie ma się co stresować , nawet gdyby już o te suby chodziło
02-01-2016 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,250
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #153
RE: Wezwania na policje (subsms)
U mnie normalnie przyszli.

Co mają leki do premek? Gośc sprzedał komuś lek na odchudzanie, ten ktoś sie otruł i pozwał kolesia. A koleś wcześniej sprzedawał też konta premium więc sprawdzili wszytkie transakcje na jego koncie i doszli tez do mnie, że coś tam kupowałem. Myśleli ze 1 zł kupiłem lek na odchudzanie, dopero jak mi przeczytał tytuł przelewu to wyszło że płaciłem za premium konto na filesonic, a nie o żadne leki. Taka po prostu zbieżność i nieudolność naszej policji.

Mówię wam że jako świadkowie nie powinniście mieć obaw.

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
02-01-2016 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kamillowad Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 708
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 64 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #154
RE: Wezwania na policje (subsms)
takie konta premium kupuje po 500-1000 osób w jednej aukcji.. i każdego wezwą o to żeby spytać czy kupił lek na odchudzanie?
02-01-2016 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
thomasward Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,047
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 187 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 164.66
Post: #155
RE: Wezwania na policje (subsms)
Po raz kolejny jest to powtarzane - policja wzywa w charakterze świadka, bo ten nie może kłamać i musi zeznawać zgodnie z prawdą. Podejrzany może kłamać, dlatego często nawet jeżeli ktoś jest podejrzany to policja i tak wzywa go na świadka.

[Obrazek: 36.png]
02-01-2016 13:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CHWDP Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 290
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 22 +

Forum Gold: 0.00
Post: #156
RE: Wezwania na policje (subsms)
Ciekawe się zaczyna robić, święta, sylwester, nowy rok, czuje ze w Poniedziałek dostanie jeszcze więcej osób wezwanie na to wychodzi.

CHWDP, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2014.
02-01-2016 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #157
RE: Wezwania na policje (subsms)
Witam. W sprawie wezwań to praktycznie zawsze wezwani jesteście jako świadek. Na przesłuchanie zabierzcie notatnik i piszcie wszystko co do Was mówią policja zawsze chcą zakończyć sprawę jako rozwiązaną.

Musicie dokładnie wiedzieć o co chodzi i wtedy ewentualnie poradzić się prawnika, ja skorzystałem z darmowej porady, miałem ją akurat w ubezpieczeniu.

W moim przypadku 2 razy skończyło się na dobrowolnym poddaniu się karze, bo było to najlepsze wyjście.

Sprawa nie dotyczyła subskrypcji sms, ale dowody zbierane były przez cały rok i wtedy dopiero wezwanie.

Przestrzegam bo jako 17latek dostałem pierwszy wyrok, za głupotę, policja przyjechała zabrała mnie, przesłuchiwało 4 policjantów i mnie udupili, oszukali zmanipulowani i chcieli dodać jeszcze kilka innych przewinień, mimo tego że nie powinienem zostać ukarany. Problemy w szkole i przez 5 lat zasrane papiery. Powiem szczerze że żałuje że wtedy nie było ze mną mamy...

Kolejna sprawa mandat 3000zł ale to z mojej winy, bardziej niewiedzy.

Jak nie wiecie co powiedzieć nie mówcie nic, tylko piszcie.

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
Glosy: seba123xd (+1), Assasinoo (+1)
02-01-2016 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szczesny Offline
Banned
*

Liczba postów: 49
Dołączył: Oct 2015
Forum Gold: 10.00
Post: #158
RE: Wezwania na policje (subsms)
(02-01-2016 13:25)kukiz87 napisał(a):  Ja mam awizo pocztowe , ale nie wiem co w nim jest bo nie miałem dziś jak odebrać , jezeli Policja nosi to moze to cos innego , bo tez juz mysle czy to znów cos z policji czy nie , Ludzie nie macie sie o co bać ! nawet jezeli ktoś was ostro będzie chciał dojechać dostaniecie 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata , mnie NK tak dojechała za jedną sprawe i za druga Policja za sprzedaz leków na forum , w zasadzie za próbe sprzedaży, i mam 2 x 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata plus 1000 grzywny i koszty sądowe , wyroki sie oczywiscie nie sumują tylko mam jeden wyrok 6 na 2 lata 1000 grzywny , pomyślicie ze juz brudne papiery itp ? nic bardziej mylnego po jakims czasie , nie pamietam juz co mi wtedy ten policjant mówił ale chyba 3 , 4 lata można pismo złożyć o wyczyszczenie kartotetki, więc naprawde nie ma się co stresować , nawet gdyby już o te suby chodziło


Nie wiadomo o co chodzi, nie ma co pisać, DDK ma wezwanie jako pierwszy więc wszystko się wyjaśni 7 stycznia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2016 13:55 przez szczesny.)
02-01-2016 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xaxaxa Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 425
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 42 +

Forum Gold: 10.00
Post: #159
RE: Wezwania na policje (subsms)
polece klasykiem
huauhe

MaLiN dodał notatkę do tego postu 02-01-2016 14:27 ponieważ:

A ja polecę ostrzeżeniem, 20% za bezsensowny wpis


xaxaxa, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2015.
02-01-2016 13:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamillowad Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 708
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 64 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #160
RE: Wezwania na policje (subsms)
a to jest jakaś wspólna sprawa w całej polsce czy jak? mam znajomego policjanta moze się coś dowie ale nie wiem za bardzo na co się powołac
02-01-2016 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wezwanie na policje :( ELdollaro 17 9,263 30-03-2017 13:19
Ostatni post: Arrko
  Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM Wisdow 59 21,923 03-03-2017 20:07
Ostatni post: zdzislawski00
  Pełnoletni uczeń, a rozliczanie z subsms. impressive 8 4,945 02-08-2015 19:02
Ostatni post: badi1992
  Zdjęcie dowodu podczas zatrzymania przez policje Duck45 9 8,664 18-02-2015 10:40
Ostatni post: domin_dz
  Spisanie przez policję. mi96 20 15,670 09-08-2011 19:55
Ostatni post: Lubelak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości