Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stonoga vs HotCash - sprawa oszusta zarabiającego na SMS Premium » Sprawa Krystiana wyłudzającego pieniądze podszywając się pod Zbigniewa Stonogę oraz promując na jego profilu fałszywe akcje charytatywne.

Autor Wiadomość
Mecenas Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 141
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 195 +

Forum Gold: 2.00
Post: #141
RE: Stonoga vs HotCash :D
Sprawdź:
Działanie tego Usera jest po prostu żenująca i nie ma słów by opisać to co zrobił. Jednak wydanie danych osobowych, byle lepszemu Kowalskiemu? (bo Stonoga jest takim samym obywatelem jak my wszyscy). Tym bardziej, że każdy dobrze wiedział że zagrożone jest zdrowie Krystiana i Karcza.

Jak teraz dzieciakowi się coś stanie to uu... Karcz, współczuje.
22-12-2015 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
bodorek Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 26 +

Forum Gold: 0.00
Post: #142
RE: Stonoga vs HotCash :D
W sumie ta dyskusja jest trochę bez sensu, bo sama ocena przekazania danych przez firmę, jest oceną wyjątkowo subiektywną każdego z nas. Tak, ten cały Krystian przegiął zachowując się skrajnie nieetycznie. Tak, HotCash postąpił nieprofesjonalnie udostępniając danie. Tak, wiadomo było jak Stonoga postąpi i jak wykorzysta te dane i je udostępni. Ze strony widza oczywiście, że te dane nie powinny wyciec, a powinny być przekazane tylko policji i innym organom ścigania, bo Partner to Parter. Jest mnóstwo innych rodzajów "real contantu", ale powiedzmy sobie co to za real content w przypadku jakiś bonów, lokalizatora itd, kupujący rzecz jasna liczy na coś innego, a do tego zwykle nie jest informowany, ile płaci. Stopka ukryte pod ABP i te sprawy, te informacje są, ale nikt nie stara się uświadamiać kupującego, więc taki kupujący ma 100% prawo być niezadowolonym ze swojej winy, bo nie przeczytał regulaminu, ale to, że jakby zrobi wokół tego afere, pójdzie do mediów, nagle zacznie się hejt na serwis i groźby karalne, to powód, do udostępnienia jego danych? No nie bardzo. Aczkolwiek ze strony Karcza postąpiłbym identycznie. Bo dlaczego jeden debilny partner ma szkodzić całej sieci, niszczyć firmę i zagrażać mojemu bezpieczeństwu i prywatności, skoro ja nic nie zrobiłem, a wręcz walczyłem z jego nieetycznymi metodami. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Aczkolwiek nad zaufaniem widzów, a więc pozostałej reszty Partnerów, myślę że trzeba będzie chwilę popracować.
22-12-2015 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kermit Offline
Banned
*

Liczba postów: 68
Dołączył: May 2014
Forum Gold: 5.00
Post: #143
RE: Stonoga vs HotCash :D
(22-12-2015 15:07)AccountManager napisał(a):  
(22-12-2015 14:40)twardy napisał(a):  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/90...osoby.html

Cytat:Tym samym osoba pokrzywdzona może zwrócić się do administratora danych o udostępnienie przedmiotowych danych z uwagi na zamiar zainicjowania przeciwko osobom, które dokonały kwestionowanych wpisów, postępowań sądowych o ochronę dóbr osobistych. Należy podkreślić, że priorytetem jest ochrona praw osoby pokrzywdzonej (wnioskodawcy). Jego dobro w postaci ochrony dobrego imienia, przewyższa dobro osób, które zamieściły kwestionowane wpisy, do ochrony ich danych osobowych.

Tylu znawcow w tym temacie, ktos moze podwazyc co zostalo napisane w tym linku?

Chyba sobie człowieku jaja robisz. Przeczytaj kilka razy to co pogrubiłem. Poza tym jak ktoś wcześniej napisał musi zostać wcześniej zgłoszone naruszenie przepisów prawa. Smile

"przetwarzanie danych jest dopuszczalne, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą" to wystarczy.

A tak dla Karcza-przestępcy, bo tylko w ten sposób mam zamiar go teraz traktować. następujące paragrafy:

art. 51 ustawy o ochronie danych osobowych. Zgodnie z treścią § 1, kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że udostępniając te dane Panu Stonodze, przyczynił się do tego, że te dane widzi 500.000 wku***ionych fanów Pana Stonogi. Gdyż udostępniać udostępnione dane osobowe można. Smile

Potwierdzenie - Sprawcą wyżej przedstawionego przestępstwa może być tylko i wyłącznie:

- osoba administrująca zbiorem danych
- osoba obowiązana do ochrony danych osobowych, czyli osoba, która te dane przetwarza.

Także Panie Karcz, wydaje mi się, że nie zdaje sobie Pan sprawy czego się Pan dopuścił. Smile miejmy tylko nadzieje, że nikt nie wjedize chłopakowi na chatę przed Panem stonogą albo, że chłopak nic sobie nie zrobi. bo w przeciwnym razie wszystkiemu winien jest Karcz. Gdyż to on jest administratorem danych osobowych i jego zasranym obowiązkiem jest ochrona tych danych! To jest po prostu żenada.


Stonoga własnie wrzucił post z adresem tego dzieciaka i jego rodziców oraz napuszcza na nich ludzi. Dodatkowo uważa, że rodzicie też czerpali zyski. Lincz wisi w powietrzu, Karczu zbyt pochopnie udostępniłeś dane.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 15:18 przez kermit.)
22-12-2015 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AccountManager Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 22 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #144
RE: Stonoga vs HotCash :D
(22-12-2015 15:14)bodorek napisał(a):  W sumie ta dyskusja jest trochę bez sensu, bo sama ocena przekazania danych przez firmę, jest oceną wyjątkowo subiektywną każdego z nas. Tak, ten cały Krystian przegiął zachowując się skrajnie nieetycznie. Tak, HotCash postąpił nieprofesjonalnie udostępniając danie. Tak, wiadomo było jak Stonoga postąpi i jak wykorzysta te dane i je udostępni. Ze strony widza oczywiście, że te dane nie powinny wyciec, a powinny być przekazane tylko policji i innym organom ścigania, bo Partner to Parter. Jest mnóstwo innych rodzajów "real contantu", ale powiedzmy sobie co to za real content w przypadku jakiś bonów, lokalizatora itd, kupujący rzecz jasna liczy na coś innego, a do tego zwykle nie jest informowany, ile płaci. Stopka ukryte pod ABP i te sprawy, te informacje są, ale nikt nie stara się uświadamiać kupującego, więc taki kupujący ma 100% prawo być niezadowolonym ze swojej winy, bo nie przeczytał regulaminu, ale to, że jakby zrobi wokół tego afere, pójdzie do mediów, nagle zacznie się hejt na serwis i groźby karalne, to powód, do udostępnienia jego danych? No nie bardzo. Aczkolwiek ze strony Karcza postąpiłbym identycznie. Bo dlaczego jeden debilny partner ma szkodzić całej sieci, niszczyć firmę i zagrażać mojemu bezpieczeństwu i prywatności, skoro ja nic nie zrobiłem, a wręcz walczyłem z jego nieetycznymi metodami. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Aczkolwiek nad zaufaniem widzów, a więc pozostałej reszty Partnerów, myślę że trzeba będzie chwilę popracować.

HotCash postąpił nieprofesjonalnie? HotCash złamał prawo, a nawet popełnił przestępstwo, to nie sa przelewki!

Co do Krystiana to jego zachowania nie będę komentował - nie szanuje i nie rozmawiam o takich ludziach. Serwisy powinny posiadać logi leadów i kontrolować systematycznie sposoby zarabiania swoich użytkowników.
Glosy: Mafesto (+1), bartheez (+1)
22-12-2015 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

DzejkobPL Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,034
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 1723 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,046.41
Post: #145
Stonoga vs HotCash :D
Update:

[Obrazek: c7a56cf7b46134cfd9931285bbaf3d9d.jpg]

| .xXx. |

| Pomogłem? Daj reputa [Obrazek: thumbsup.gif] |
| Opinie o mnie |

| .xXx. |
22-12-2015 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AccountManager Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 22 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #146
RE: Stonoga vs HotCash :D
Cytat:Stonoga własnie wrzucił post z danymi tego dzieciaka i jego rodziców oraz napuszcza na nich ludzi.

A kto jest temu winien? I co teraz powiesz karczu? obronisz go i jego rodzine!? To jest ku*wa paranoja.. Karcz powinien za to odpowiadać.. Zawiadomię GIODO i prześlę im wszystkie screeny, które udało mi się zebrać. Jestem zszokowany i przerażony całą tą sytuacją.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 15:21 przez AccountManager.)
Glosy: Mafesto (+1)
22-12-2015 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
petroskis89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 361
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 20 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 33.00
Post: #147
RE: Stonoga vs HotCash :D
Parówa
22-12-2015 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
makingmoney Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,515
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 539 +

Forum Gold: 33.00
Post: #148
RE: Stonoga vs HotCash :D
Dam rękę uciąć, że jego rodzicie nie mają bladego pojęcia z czego dokładnie są te pieniądze - tak jak rodzice wszystkich, którzy zarabiają w necie. Gwiazdor Stonoga stracił mój szacunek i poparcie.
22-12-2015 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Toskan Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 770
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 213 +

Forum Gold: 8.00
Post: #149
RE: Stonoga vs HotCash :D
@up wrocilem bo kapusta sie dlugo gotuje Wink zastanowiles sie jak mozna zaufac userowi (Krystian) ktory w ten sposob 'zarabia' kolejny raz?! Jakbym zobaczyl w mojej firmie takiego pasozyta to nawet splunac na niego bym nie chcial!!! Karczu dostal nauczke, niestety $ to nie wszystko... jesli mowisz, ze podobnie bys sie zachowal to jestes wystraszonym golebiem...

Toskan, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2013.
22-12-2015 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nupek369 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 605
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 88 +

Forum Gold: 3.00
Post: #150
RE: Stonoga vs HotCash :D
Będąc na miejscu Krystiana ewentualną sprawą w sądzie bym się najmniej teraz martwił, wyobraźcie sobie ilu osobom gdzieś tam na Podkarpaciu pociągnęło kiedyś hajs z konta komórkowego niekoniecznie za sprawą Krystiana, a jak Karcz mówi że zagrożone było nawet jego życie to podobnie może być z Krystianem, zwłaszcza po udostępnieniu przez Stonogę adresu zamieszkania, co jest bardzo nieodpowiedzialne moim zdaniem...

Zgarniaj cashback przez jedną prostą aplikacje
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2015 15:28 przez Nupek369.)
22-12-2015 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Information Mentor HotCash - Prośby i Pytania AnnaKa 40 15,953 24-02-2017 01:37
Ostatni post: AnnaKa
Video [VIDEO] HotCash - Jak zarabiać? Wprowadzenie dla Początkujących Leaders 36 10,952 11-01-2016 17:20
Ostatni post: DzejkobPL
  HotCash: Nowe programy, teraz wszystkie globalne, z Premium SMS! Leaders 3 4,402 12-12-2015 13:29
Ostatni post: selfie
  HotCash: Bonusowe stawki do końca tygodnia! Leaders 1 3,021 03-11-2015 20:37
Ostatni post: AnnaKa
  HotCash: Kolejne zmiany w serwisie! Leaders 2 3,567 30-10-2015 19:21
Ostatni post: Leaders

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości