Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 25 Głosów - 3.28 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Import z Chin - sprzedaż na allegro » sprzedaż, reklama, nisze itp

Autor Wiadomość
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #451
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Sprawdź:
Aż wstyd z takimi wynikami Big Grin

07.10 – 18.87zł | 321,25/4483,02

06.10 – 38.50zł | 302,38/4483,02

Więcej na -> http://importzchin24.pl/

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
08-10-2016 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mahuzz Offline
cho na kebsa
*

Liczba postów: 2,534
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 1562 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 363.80
Post: #452
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Gdzie tam wstyd, są lepsze i gorsze chwile Wink
Ciągle pięknie lecisz.. podziwiam!
08-10-2016 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
schane Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #453
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
(08-10-2016 13:24)MRputek napisał(a):  Witam. Mam takie pytanie odnośnie importu i odprawy celnej. Gdy piszę sobie z Chińczykami i dochodzi do pytania o kwestie faktury to w większości dostaję odpowiedź pozytywną mówiącą o tym że są w stanie wystawić fakturę lecz zawsze jest to
pro-forma. I teraz rodzi się pytanie czy faktura pro-forma wysłana na maila i wydrukowana już w Polsce będzie wystarczającym dokumentem dla urzędu celnego na dopuszczenie towaru do sprzedaży w Polsce?
Pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów Smile

PS. No i liczę w miarę możliwości na odpowiedź (jeżeli nie jest to jakaś wielka tajemnicaBig Grin)

Załóżmy że kupiłeś ten towar, chińczyk wysłał towar DHLem oraz wysłał ci na maila tą fv pro-formę. Państwo z DHL(w momencie tranzytu) kontaktują się z tobą za pomocą telefonu który został podany przy nadaniu o tym iż taka i taka paczka została do ciebie nadana. Proszą o maila i wysyłają ci skany papierów nadania, czyli co teoretycznie w paczce się powinno znajdować waga itp. Natomiast ty musisz napisać oświadczenie, tzn zwykłego maila zwrotnego co jest zawartością paczki i jaki jest koszt towaru. Oraz możliwie najwięcej dowodów musisz podać na potwierdzenie twojej tezy. Tzn, skany aukcji, skany przelewów. W tym przypadku też tą pro-formę. Ps: jest to uregulowane prawnie ze bierzesz pełną odpowiedzialność za zawartość paczki..
I to właściwie tyle.. Paczka przychodzi, leci na magazyn celny w polsce.. Celnik se siedzi i wybiera paczki które mogą być dla niego podejrzane do kontroli... Jak twoja trafi to ją przetrzepią sprawdzą z papierami i leci do ciebie.. Jak jest poniżej 25usd to mogą cię zwolnic z vatu, nie muszą.. powyżej 25usd kasują vat.. no cóż już się opłaca.. Wink

A teraz odp na pytanie. Pro-forma chińska nie jest uznawana za fv i urząd celny nie uznaje tego typu dokumentów, natomiast może być ona użyta jako twoja deklaracja co do zawartości paczki, ale i tak do tego musisz podać screeny z przelewów, najlepiej również z aukcji. Jeżeli to towar dla ciebie to tylko vat. Jeżeli to ma być legalny towar pod sprzedaż to musisz mieć SAD dokument ala FV wystawiany przez urząd celny na podstawie twojej deklaracji o zawartości oraz cenami z aukcji/pro-formy bądż przelewu.. SAD jest płatny ponad to płacisz za udzielenie DHLowi pozwolenia za odprawienie paczki za ciebie. SAD ok 80zł niezależnie od wartości przesyłki nawet za 30usd i ok.20 zł za udzielenie upoważnienia.Ceny usd są przeliczane na zł po średnim kursie na dzień wystawiania dokumentu SAD-odpowiednik FV. O wszystkie informacje pytają się już na początku przy pierwszym kontakcie czy towar dla ciebie czy na handel.

A dhl zwyczajnie przychodzi do domu - musisz tylko zabulić kurierowi.

Myślę że wyczerpałem temat na twoje pytanie i wszystkie jakie mógłbyś jeszcze zadać Wink
Pozdrawiam.
Glosy: DC1 (+1), 8gruzin8 (+1), zuhsm.pl (+1), MRputek (+1)
09-10-2016 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #454
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Schane ładnie napisane, podpisuję się pod tym

Dzisiaj ważny temat i chciałbym prosić o poradę. Na blogu pojawi się wpis, który chciałbym dodać o zakładek, interesuje mnie czy wszystko jest jasne czy mam coś jeszcze dodać ?

Dzisiaj kilka informacji na temat inwestycji, od strony technicznej. Chcę poruszyć ten temat w związku z częstymi pytaniami.

Najlepiej będzie jak opiszę wszystko na przykładnie inwestycji 1000zł.

O całym procesie inwestycji, sprowadzania towaru itp. możecie przeczytać TUTAJ

Na ukrytym forum tworzę dział do którego ma dostęp tylko i wyłącznie inwestor i ja. Zakładek jest tam tyle że można pisać praktycznie o wszystkim. Każdy towar inwestora ma oddzielną zakładkę z nazwą i numerem, który przypisany jest do niego na kasie fiskalnej.

Towaru zakupiłem za kwotę 900zł, jest to 100sztuk danego towaru w cenie(już po wszystkich opłatach) 9zł brutto/sztuka.

Cena zakupu - 9zł

Cena sprzedaży - 25zł

Saldo allegro 2,5zł

Przychód brutto 14,5zł

Sprzedaż rozpoczęliśmy 1 października i trwa do 31 października. W ostatnim dniu miesiąca drukuję raport miesięczny ze sprzedaży wszystkich towarów. W danej zakładce pod wyżej wymienionym towarem pojawia się wpis "Sprzedaż 50sztuk"( do wglądu raport z kasy fiskalnej)

50sztuk * 9zł = 450zł ta suma z automatu dodana jest do puli na kolejne zamówienia, mamy tam już 100zł w wcześniejszej, więc teraz łącznie jest 550zł za te pieniądze albo domawiam towar albo zamawiam coś dodatkowego, zależny jak dany towar się sprzedaje.

50sztuk* 14,5zł = 725zł to jest nasz wspólny przychód brutto. Na początku miesiąca w zakładce koszty pojawiają się wszystkie koszty związane z uzyskaniem tego przychodu czyli np. wystawienie aukcji 29zł, koperty 5zł, koszty pracownika 40zł, inne koszty 10zł.

725zł - 84zł = 641zł brutto/2 = 320,5zł <- tyle zarobił inwestor.

Jeśli inwestor ma firmę to wystawia mi fakturę na 320,5zł i ja ją opłacam

Jeśli inwestor nie ma firmy odprowadzam od tego VAT, czyli 320 - 59,84 = 260,16zł tą kwotę przesyłam na konto jako zysk, od tej kwoty inwestor musi jeszcze zapłacić podatek dochodowy jako dochód z innych źródeł.

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
Glosy: DC1 (+1), kostek880 (+1)
09-10-2016 17:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fixx123 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 8 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #455
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Siedzę i czytam twój dziennik dokładnie od godziny 12.
Jedyne co zauważyłem to gdy więcej czasu poświęcałeś na zarabianie niż pisanie dla nas o twoich dziennych zarobkach to szło Ci to bardziej sprawnie.
Moje drugie zastrzeżenie to ustaw sobie na cel bardziej podstawówka-liceum ten pułap ,bo tam najwięcej ludzi naciąga rodziców na jakieś badziewia Big Grin
Po 3 pierw stawiałeś na nisze czasowe typu breloczek na walentynki to dlaczego np na początek roku szkolnego nie pościągałeś jakiś rzeczy do szkoły? Sam wiem po bracie ciotecznym jak idzie do szkoły to wyszukuje sobie jakiegoś super ołówka by się wywyższyć w podstawówce Big Grin
Case do telefonów? Uważam ,że mina bo o gustach się nie dyskutuje.. zamówisz 1000sztuk po 100szt każdy wzór i ci zejdzie jeden bo tylko jeden będzie fajny Smile
Myślę ,byś bardziej myślał o niszach na tym rynku niż o współpracach na których w zasadzie mało zyskujesz..
Na 20 którejś stronie przeczytałem o inpoście i się złapałem za głowe.. Już wtedy chciałem pisać post o nich ale pomyślałem ,że poczekam do końca i jest tak jak myślałem.. Pracowałem z tydzień w inpoście u pośrednika.. 0 poszanowania paczki.. Na paczce widnieje duży czerwony napis NIE RZUCAĆ SZKŁO to gdzie tam.. paczka sru z samochodu ląduje na ziemi by do drugiego samochodu szybko przełożyć paczki na poboczu.. Totalna masakra i moje ździwienie.. Odradzam każdemu inposta i ja również od nich nigdy nic nie zamówię. No chyba ,że jakąś koszulkę Lol

Oczywiście wielki podziw z mojej strony za ilość rzeczy na głowie oraz powodzenia w zarobieniu pierwszej jedynki z 6 zerami przed nią Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2016 00:58 przez fixx123.)
Glosy: zuhsm.pl (+1)
13-10-2016 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #456
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Witajcie, dzisiejszy wynik.

13.10 – 63.31zł | 758,93/4483,02

Na blogu dzisiaj o 20:00 podsumowanie 4 miesięcy współpracy z inwestorem.

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
13-10-2016 17:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gutek126p Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 852
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 314 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 155.00
Post: #457
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Nie wiem czy w temacieBig Grin ostatnio widziałem na alliexpres fajne zimowe rękawiczki po dobrej cenie rękawiczki z tym że telefonu możesz w nich używać. Na Allegro jeszcze w tym roku ich nie widziałem a jak wiadomo sezon idzie.
Glosy: zuhsm.pl (+1)
13-10-2016 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #458
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Rękawiczki puściłem do wyceny Smile

18.10 – 151.07zł | 1271,96/4483,02
17.10 – 176.62zł | 1120,89/4483,02
14.10 – 185.64zł | 944,27/4483,02

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
18-10-2016 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zuhsm.pl Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 250 +

Forum Gold: 320.00
Post: #459
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Witajcie, kilka dni nie dodałem wpisu ponieważ musiałem obrabować bank, do 25.10 musiałem zapłacić 28 000zł podatku VAT. Już zapłacone, mam nadzieje że dobrze wydadzą na jakieś inwestycje w powiecie.

24.10 – 124.52zł | 1640,99/4483,02

21.10 – 213.65zł | 1516,47/4483,02

Importuję -> Sprzedaję -> Zarabiam. Dziennik pracy - http://importzchin24.pl/ -> [email protected] -> https://facebook.com/importzchin24/ Zostaw swojego kciuka
Glosy: Czaq (+1)
24-10-2016 18:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #460
RE: Import z Chin - sprzedaż na allegro
Haha oby czasem Big Grin a jakieś nowości ze świata firmy, pracownika itp?

[Obrazek: image.png]
25-10-2016 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Heart E-commerce, sprzedaż własnych e-produktów, kryptowaluty... kniew 48 10,210 21-02-2024 23:13
Ostatni post: kniew
  Kodowanie, sprzedaż, akcje na 2023 Madara Uchiha 310 68,661 01-10-2023 14:15
Ostatni post: Madara Uchiha
  Milion w 365dni - Import z Chin - Sprzedaż na Allegro wob 51 20,056 12-11-2020 16:29
Ostatni post: wob
  Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA Dzonyy 12 4,980 10-10-2020 11:10
Ostatni post: Dzonyy
Thumbs Up PASYWNE zarabianie - sprzedaż ebooków i sklep internetowy kniew 128 40,088 03-10-2020 21:41
Ostatni post: kniew

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości