Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jasieeks OSZUST » UWAGA !!!

Autor Wiadomość
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #41
RE: jasieeks OSZUST
Sprawdź:
(03-12-2015 21:07)ScroX napisał(a):  powinien być uważany za winnego.

dopóki nie udowodnisz winy jest również domniemanie niewinności Tongue
u mnie domniemanie jego niewinności bierze się ze stażu i do tej pory jego kryształowej opinii.
Jego zadanie jaki musi zrobić jeśli jest niewinny napisałem co musi zrobić a wstawić zdjęcie ze zgłoszenia wiele zmieni w jego sprawie Smile
Glosy: ScroX (+1)
03-12-2015 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #42
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:07)ScroX napisał(a):  Skąd Wy wszyscy macie pewność że ktoś w ogóle mu się wkradł na konto? Bo co? bo tak powiedział ? bo zostawił gdzieś hasła ( o ile zostawił ? ) Już zresztą ktoś tu dawał zdjęcie gdzie ktoś się tłumaczył włamem na konto.. To jego konto i on za nie odpowiada, i dopóki nie udowodni tego że to faktycznie nie on oszukał powinien być uważany za winnego.

Kto jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie. Trochę pokory, proszę Cię...
Glosy: CMRR (+1)
03-12-2015 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #43
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:10)surfer0700 napisał(a):  
(03-12-2015 21:07)ScroX napisał(a):  Skąd Wy wszyscy macie pewność że ktoś w ogóle mu się wkradł na konto? Bo co? bo tak powiedział ? bo zostawił gdzieś hasła ( o ile zostawił ? ) Już zresztą ktoś tu dawał zdjęcie gdzie ktoś się tłumaczył włamem na konto.. To jego konto i on za nie odpowiada, i dopóki nie udowodni tego że to faktycznie nie on oszukał powinien być uważany za winnego.

Kto jak kto, ale akurat Ty nie powinieneś wypowiadać się w tym temacie. Trochę pokory, proszę Cię...

Dług a oszustwo to dwie różne sprawy nie sądzisz? a tym bardziej dług oddany Smile

(03-12-2015 21:09)mikuss napisał(a):  
(03-12-2015 21:07)ScroX napisał(a):  powinien być uważany za winnego.

dopóki nie udowodnisz winy jest również domniemanie niewinności Tongue
u mnie domniemanie jego niewinności bierze się ze stażu i do tej pory jego kryształowej opinii.
Jego zadanie jaki musi zrobić jeśli jest niewinny napisałem co musi zrobić a wstawić zdjęcie ze zgłoszenia wiele zmieni w jego sprawie Smile

Faktycznie masz pełną rację. Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015 21:14 przez ScroX.)
03-12-2015 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pysik-89 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 299
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 62 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #44
RE: jasieeks OSZUST
@mikuss żeby osądzić winę trzeba posiadać nie zbite dowody.
Czy inny adres IP to nie zbity dowód? Wątpię.
Fakt sprawę może zgłosić na policję ale z doświadczenia wiem, że nie wiele zdziała.
Powiedz mi czy zgłaszałeś kiedyś taką sprawę? Wiesz jak to wygląda itp?.
Po za tym nigdzie nie napisałem, że jest on winny... Niech załatwia sprawę na policji ( jestem jak najbardziej za... bo gnoi trzeba tępić)

Po za tym nie wiem czy się orientujesz ile było tutaj na forum podobnych wątków ( i banów ) za takie same przewinienie.
Postaw się po stronie administracji/modów. Ok popuszczą z karą ponieważ adresy IP się nie zgadzają. (moim zdaniem strzał w kolano)
Następnie pojawia się na forum ***cwaniak*** który założy sobie konto w domu na stałym IP, korzystając cały czas z jednego PC w pewnej miejscowości następnie powiedzmy wyjedzie sobie do miejscowości 200km dalej (babci, ciotki, laski) gdzie wpadnie na genialny pomysł by ograbić jakiegoś naiwniaka... Założy nowe konto na PP niczym nie powiązane z swoim, zaloguje się na konto i dokona transakcji. Po czym napisze do brata aby za jakiś czas zalogował się w domu na swoje konto na zc ( tak by wyglądało to na jednokrotne logowania z innego nieznanego IP) i wsio.
Powiedz mi po czyjej stronie wtedy będzie wina. Niczyja? A jednak pokrzywdzony pozostaje i kasa na minusie też...

Jeśli się mylę proszę o poprawę. Nie mam aż tak wielkiej wiedzy ale wydaje mi się że piszę z sensem.

Pysik-89, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
03-12-2015 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
surfer0700 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 24,491
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5089 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.56
Post: #45
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:11)ScroX napisał(a):  Dług a oszustwo to dwie różne sprawy nie sądzisz? a tym bardziej dług oddany Smile

Chodzi mi o Twoją ignorancję, bo jak ludzie w temacie oczerniali Ciebie to miałeś problem, bo to nie Twoja wina że nie masz z czego oddać pieniążków. Tutaj PRAWDOPODOBNIE nastąpiło wykorzystanie naiwności użytkownika, poprzez podanie takiego samego hasła na skracaczu jak na forum, ale dla Ciebie już szala jest przeważona. Xpokerface To jest też odpowiedź na Twoje pw.
Glosy: CMRR (+1), ScroX (+1)
03-12-2015 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

kondekon12 Offline
MULTIKONTO
*

Liczba postów: 158
Dołączył: Nov 2015
Forum Gold: 5.00
Post: #46
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:09)radek0389 napisał(a):  
(03-12-2015 21:00)kondekon12 napisał(a):  
(03-12-2015 20:50)radek0389 napisał(a):  Niektórzy w swoich postach, wykazują upadek na łeb. Nawet jeśli dam sobie hasło "123", to w żadnym wypadku nie wpływa na moja winne z oszustwa z wyludzonych moich danych. I oczywiście żadnych pieniędzy bym nie oddawał. A co do oceny inteligencji i poziomu zdrowego rozsądku użytkownika z takim hasłem, to nie ten temat.
Zostawiam telefon na ławce z zalogowana aplikacja mobilna banku ktoś wydaje kasę. Wina moja czy banku? Lol
Taki Banał:co ma piernik do wiatraka.


BTW, na policje i niech wyjaśniają, od tego sa.
Zostawiam dane - okradają mnie i czyją to jest wina? No moja tylko okradziono kogoś przy użyciu tych danych.
Idąc Twoja logika zet jest stratny 30zl PRZEZ GGŁUPOTĘ DRUGIEGO UZYTKOWNIKA. I czemu ma tak to działać? Przeprowadzał transakcje z jasieeks i ma być teraz stratny?
Każdy odpowiada za swoje dane i za glupote swoja. Nie może być tak ze przez to druga osoba ma być stratny a użytkownik jasieeks ma to gdzieś. W końcu nie jego wina ze ktoś mu się wlamal. Nie musi pilnowac danych bo po co? Najwyżej ktoś się wlamie okradanie kogoś on napisze ze to nie jego wina i tyle z tego
Edit
Radek zgubisz dowód osobisty ktoś na niego weźmie kredyt to nie będziesz musiał go spłacić bo nie Twoja wina? ;)uwierz, ze nie jeden tak myślał i został z długimi przez to Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2015 21:49 przez kondekon12.)
03-12-2015 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hybrid1990 Offline
Super Moderator
*

Liczba postów: 46,510
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 37674 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 392.37
Post: #47
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 20:50)radek0389 napisał(a):  Nawet jeśli dam sobie hasło "123", to w żadnym wypadku nie wpływa na moja winne z oszustwa z wyludzonych moich danych.

Cytat:KK Art 2
Art. 2. Odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi.

myślę że takie same i mierne hasełka jak najbardziej się pod to łapią Jerk2


(03-12-2015 20:50)radek0389 napisał(a):  Nawet jeśli dam sobie hasło "123", to w żadnym wypadku nie wpływa na moja winne z oszustwa z wyludzonych moich danych.

tak, a kobieta może ubierać się wyzywająco oraz prowokująco się zachowywać i nikt nie ma prawa jej tknąć. Ale czy aby na pewno tak może robić ?
Przez lekkomyślność Lukinesa i jasieeksa ucierpiały inne osoby. Przez lekkomyślność pewnej frywolnej dziewczyny w obcisłej mini ucierpiała ona sama i jej rodzice
W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych należy dostosować się do realiów świata, a nie mówić głupkowato - "co kogo obchodzi moje hasło" czy "mogę się ubierać i zachowywać jak chcę", bo widać jak to się może skończyć

(03-12-2015 20:50)radek0389 napisał(a):  Niektórzy w swoich postach, wykazują upadek na łeb.

niektórzy ? przypominam że taka zasada panuje u nas na forum:
http://screenshooter.net/102651791/qprabuo
wiec zastanów się do kogo pijesz

[Obrazek: sygnadc.png]
Glosy: piotrekprorok (+3), Pysik-89 (+1), ScroX (+1)
03-12-2015 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #48
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:39)surfer0700 napisał(a):  
(03-12-2015 21:11)ScroX napisał(a):  Dług a oszustwo to dwie różne sprawy nie sądzisz? a tym bardziej dług oddany Smile

Chodzi mi o Twoją ignorancję, bo jak ludzie w temacie oczerniali Ciebie to miałeś problem, bo to nie Twoja wina że nie masz z czego oddać pieniążków. Tutaj PRAWDOPODOBNIE nastąpiło wykorzystanie naiwności użytkownika, poprzez podanie takiego samego hasła na skracaczu jak na forum, ale dla Ciebie już szala jest przeważona. Xpokerface To jest też odpowiedź na Twoje pw.

Faktycznie masz rację, Przyznałem już rację użytkownikowi wyżej bo nie spojrzałem na sprawę z tej strony, po prostu widziałem już kilka razy że ktoś się wykręcał włamem na konto, później zapoznałem się z tematem skraczacza i przyznaje rację.
Glosy: surfer0700 (+5)
03-12-2015 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radek0389 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #49
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 21:40)kondekon12 napisał(a):  Zostawiam dane - okradają mnie i czyją to jest wina? No moja tylko okradziono kogoś przy użyciu tych danych.
Idąc Twoja logika zet jest stratny 30zl PRZEZ GGŁUPOTĘ DRUGIEGO UZYTKOWNIKA. I czemu ma tak to działać? Przeprowadzał transakcje z jasieeks i ma być teraz stratny?
Każdy odpowiada za swoje dane i za glupote swoja. Nie może być tak ze przez to druga osoba ma być stratny a użytkownik jasieeks ma to gdzieś. W końcu nie jego wina ze ktoś mu się wlamal. Nie musi pilnowac danych bo po co? Najwyżej ktoś się wlamie okradanie kogoś on napisze ze to nie jego wina i tyle z tego
Edit
Radek zgubisz dowód osobisty ktoś na niego weźmie kredyt to nie będziesz musiał go spłacić bo nie Twoja wina? ;)uwierz, ze nie jeden tak myślał i został z długimi przez to Wink
Użytkownik Zet jest stratny przez oszusta, który go okradł.

Jeśli ktoś ukradnie Ci dowód osobisty i weźmie na Ciebie kredyt, to jest to oszustwo. Bank ściga osobę, która widnieje na umowie, czyli Ciebie, ale w świetle prawa jesteś pokrzywdzony i przed sądem możesz o to walczyć. Sprawa trudna, owszem.

(03-12-2015 21:47)Hybrid1990 napisał(a):  
Cytat:KK Art 2
Art. 2. Odpowiedzialności karnej za przestępstwo skutkowe popełnione przez zaniechanie podlega ten tylko, na kim ciążył prawny, szczególny obowiązek zapobiegnięcia skutkowi.

myślę że takie same i mierne hasełka jak najbardziej się pod to łapią Jerk2
Ja myślę, że jednak przed sądem podciągnąć kradzież konta, podszycie się pod kogoś i oszustwo z użyciem wyłudzonych danych, pod wyżej wymieniony artykuł raczej nie podciągniesz.

(03-12-2015 21:47)Hybrid1990 napisał(a):  tak, a kobieta może ubierać się wyzywająco oraz prowokująco się zachowywać i nikt nie ma prawa jej tknąć. Ale czy aby na pewno tak może robić ?
(...) Przez lekkomyślność pewnej frywolnej dziewczyny w obcisłej mini ucierpiała ona sama i jej rodzice
Poważnie masz taki światopogląd w przytoczonym przez Ciebie przykładzie? Kobieta winna gwałtu, przez swój ubiór? Dziwny schemat podziału winy.


(03-12-2015 21:47)Hybrid1990 napisał(a):  
(03-12-2015 20:50)radek0389 napisał(a):  Niektórzy w swoich postach, wykazują upadek na łeb.

niektórzy ? przypominam że taka zasada panuje u nas na forum:
http://screenshooter.net/102651791/qprabuo
wiec zastanów się do kogo pijesz
Zasada na forum mówi, że konto z którego dokonano oszustwo jest banowane, ok. Tyle może zrobić administracja, bo wskazać faktycznego złodzieja nie jest w stanie. Ale nadal sądzę, że osoby, które wskazują, że użytkownik, która faktycznie nie ukradł pieniędzy ma je oddać, upadli na łeb.
(03-12-2015 21:47)Hybrid1990 napisał(a):  W trosce o bezpieczeństwo swoje i innych należy dostosować się do realiów świata, a nie mówić głupkowato - "co kogo obchodzi moje hasło" czy "mogę się ubierać i zachowywać jak chcę", bo widać jak to się może skończyć

Żeby była jasność, wspomniani użytkownicy wykazali się, delikatnie mówiąc, lekkomyślnością i głupotą, stosując wszędzie takie same hasła, zwłaszcza na niezaufanych serwisach. Hasła oczywiście powinniśmy mieć różne, nieschematyczne, okresowo je zmieniać, przechowywać zaszyfrowane, jeśli nie jesteśmy w stanie spamiętać. Bo kradzież danych osobowych (choć w tej sytuacji jesteśmy ofiarą), mogą nas drogo kosztować. Może niech sobie każdy zrobi rachunek sumienia, czy optymalnie zabezpiecza swoje dane w świecie onlineTongue
04-12-2015 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magneto Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 350
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 115 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 140.00
Post: #50
RE: jasieeks OSZUST
(03-12-2015 19:00)armada23 napisał(a):  No to się domyślam , ale sprawa na policji to jakieś hm 3miesiace góra pół roku..to nie tak szybko wiec lepiej jak to administracja forum ,pp, etc wyjaśni

Moja sprawa trwa już prawie dwa lata dotyczy wyłudzenia na 500zł po 1,5 roku otrzymałem dopiero pismo z którym mogłem się dopiero udać do komornika.
04-12-2015 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oszust o wielu twarzach czyli jak stracić 1700 zł DeoRIP 48 11,688 21-04-2024 11:40
Ostatni post: Fristajler
  Oszust Ropsont ze SkytowerFX Matusz 48 24,271 19-04-2024 11:03
Ostatni post: dawidekch
  wojtalos44 - oszust? Polmos 3 1,489 09-05-2023 09:58
Ostatni post: Hybrid1990
  uwaga oszust MrPr3sid3nt marclondonuk 4 1,088 10-04-2023 08:22
Ostatni post: Hybrid1990
  jartek87 oszust milosz998 6 2,175 10-03-2023 23:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości