Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja » Strategia inwestycyjna i pomoc dla każdego refa!

Autor Wiadomość
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,200
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 182 +

Forum Gold: 120.16
Post: #11
RE: Compound.fund - Wystartował!
Sprawdź:
(16-11-2015 14:47)mikuss napisał(a):  Program Jo więc kilkanascie miesięcy lub dłużej płacić będzie takie jest moje zdanie Smile

Krakersik nie ma znaczenia gdzie ty masz portfel, wpłacasz po prostu na adres btc jaki widzisz do wpłaty i czekasz na potwierdzenie. Tyle kropka Smile

wczorajszym dzień na minus ale w świecie obrotu w kryptowalut i takie dni niestety były, są i będą.

Właśnie też tak myślałem że wpłacam na podany adres itd. tylko po co przy rejestracji mam podać adres portfela btc z którego będę wysyłał kasę?
Nie chcę żeby się okazało że wpłacę i nie będę mógł wyjąć. A w Xapo zmieniają się te adresy bez przerwy. Chyba nie da się nawet sprawdzić z jakiego się wysyła.
Glosy: olekn1 (+1)
16-11-2015 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #12
RE: Compound.fund - Wystartował!
(16-11-2015 15:02)Krakersik napisał(a):  
(16-11-2015 14:47)mikuss napisał(a):  Program Jo więc kilkanascie miesięcy lub dłużej płacić będzie takie jest moje zdanie Smile

Krakersik nie ma znaczenia gdzie ty masz portfel, wpłacasz po prostu na adres btc jaki widzisz do wpłaty i czekasz na potwierdzenie. Tyle kropka Smile

wczorajszym dzień na minus ale w świecie obrotu w kryptowalut i takie dni niestety były, są i będą.

Właśnie też tak myślałem że wpłacam na podany adres itd. tylko po co przy rejestracji mam podać adres portfela btc z którego będę wysyłał kasę?
Nie chcę żeby się okazało że wpłacę i nie będę mógł wyjąć. A w Xapo zmieniają się te adresy bez przerwy. Chyba nie da się nawet sprawdzić z jakiego się wysyła.

to pozostaje ci założenie np blockchain, przesłanie z xapo na blockchain i wtedy inwestycja
Admin programu to admin PV i MTV więc bez strachu o wypłaty i czas zarabiania będzie długi Smile

dzisiejszy dzień piękny z naliczeniem Smile

6.68553%

olekn1 mógłbyś w 1 poście, lub zrobić osobny temat z codziennymi statystykami %, stanu walut itp itd ?
Glosy: olekn1 (+1)
16-11-2015 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #13
RE: Compound.fund - Wystartował!
Krakersik Niestety nie bardzo można, przynajmniej na razie, bo nie da rady zmienić naszego konta PM czy adresu BTC, zrób sobie nowy portfel na blockchainie, albo na komputerze i przesyłaj z niego z xapo na compound i na odwrót Wink

mikuss Wypłaty są wykonywane do 7 dni, na razie nie są automatyczne (ktoś np. mógłby wykorzystać błąd i wypłacić BTC, których nie posiada)

Wczorajszy dzień na minusie, ale za to dzisiejszy miło mnie zaskoczył:
[Obrazek: Bezssstyt_sraexsa.png]

Jak widać jednego dnia możemy stracić, a drugiego zarobić o połowę więcej Smile

Niedługo edytuję ten post, podsumuje wczorajszy i dzisiejszy dzień, ale nie mam teraz czasu.

Przypominam o strategii inwestycyjnej dla każdego refa!
16-11-2015 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,200
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 182 +

Forum Gold: 120.16
Post: #14
RE: Compound.fund - Wystartował!
Ok, dziękuję Smile A jeszcze takie pytanie, o której (naszego czasu) pojawia się dzienne naliczenie zysku/strat?
Glosy: olekn1 (+1)
16-11-2015 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #15
RE: Compound.fund - Wystartował!
(16-11-2015 15:18)Krakersik napisał(a):  Ok, dziękuję Smile A jeszcze takie pytanie, o której (naszego czasu) pojawia się dzienne naliczenie zysku/strat?

nie ma konkretnych ram czasowych
wczoraj naszego czasu było po 18-stej, dzisiaj po 15-stej
Glosy: olekn1 (+1)
16-11-2015 15:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
olekn1 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,382
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 444 +

Forum Gold: 312.84
Post: #16
RE: Compound.fund - Wystartował!
Parę newsów


Dodano dwie zakładki:
http://compound.fund/recent_deposits.html
http://compound.fund/recent_cashouts.html
Możemy w jednym miejscu sprawdzić, kto ile wpłacił i wypłacił Smile

Jo planuje nad wprowadzeniem Payzy i OkPay



Myślę, że dzisiaj znowu zarobimy jakiś fajny procent, o czym pisał wczoraj Jo Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 07:54 przez olekn1.)
17-11-2015 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #17
RE: Compound.fund - Wystartował!
(17-11-2015 07:54)olekn1 napisał(a):  Jo planuje nad wprowadzeniem Payzy i OkPay

Nowe procesory na pewno sprowadzą kolejnych inwestorów.
Zresztą program z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnościa

niestety naliczenie dziś mniejsze jak wczoraj bo tylko : +3.60595%
ale najważniejsze, że plus a nie minus
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2015 10:34 przez mikuss.)
17-11-2015 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krakersik Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,200
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 182 +

Forum Gold: 120.16
Post: #18
RE: Compound.fund - Wystartował!
A mi kurcze przelew utknął na tym cholernym blockchainie pokerface Przelew z Xapo przeszedł szybciutko a tam... wysłałem wczoraj o 17 btc i do teraz nie ma potwierdzenia ani środków na portalu... masakra jakaś 4
17-11-2015 12:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #19
RE: Compound.fund - Wystartował!
(17-11-2015 12:23)Krakersik napisał(a):  A mi kurcze przelew utknął na tym cholernym blockchainie pokerface Przelew z Xapo przeszedł szybciutko a tam... wysłałem wczoraj o 17 btc i do teraz nie ma potwierdzenia ani środków na portalu... masakra jakaś 4

Krakersik a hash transakcji jak wygląda ?
17-11-2015 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #20
RE: Compound.fund - Wystartował!
Ten program nie ma żadnego powodu oprócz oszustwa admina, który ukradłby pieniądze, żeby przestać płacić. Jeśli są zyski - są w 100% Realne. Są też straty wiec nie ma mydlenia oczu. Inwestycja długoterminowa. Jo po pierwsze zarabia sam na tych obrotach bo ma spory wklad a po drugie sa prowizje od wplat i wyplat wiec ma tez kase na utrzymanie serwerow, domeny itp. Smile Wedlug mnie mozna smialo inwestowac ale raczej nie liczyc na szybkie zyski. Chociaż jak widac mozna w jeden dzien zgarnac fajna kase Smile ponad 6%.

Mozna wrzucac kase i liczyc na takie strzaly a jak sie nie uda to przytrzymac ja dluzej az bedzie sie na plus Smile
Dla kogos kto ma tak z 500-1000 zl na wrzucenie lub wiecej to fajna sprawa. Mozna sie na rozne sposoby tu pobawic z wieksza kasa Smile Wiadomo, ze jak w jeden dzien zyskamy 5% i nie wyplacimy zysku a w drugi stracimy 5% to jestesmy w plecy Smile Pamietajcie o tym Smile Ja poobserwuje dzialania Ryska i wejde tam z wieksza kasa Smile Jesli ktos potrzebuje jakichs rad, podpowiedzi czy strategii - zapraszam Smile Przy odrobinie szczescia mozna liczyc na szybki zarobek ale nastawialbym sie raczej tutaj na cierpliwość Smile Jesli chodzi o male kwoty - jest tylko jedna oplacalna strategia, jesli w skali np. Miesiaca bedzie na plus Smile

[Obrazek: 320x50.png]
17-11-2015 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  BikeForMe - Realna inwestycja, 3% dziennie HerossiK 41 8,666 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Inwestycja w polskie studio gier KingOfThePresent 1 232 13-07-2023 19:27
Ostatni post: Hybrid1990
  Inwestycja w branżę motoryzacyjną NikitaAK 1 321 19-08-2022 17:43
Ostatni post: Hybrid1990
  Inwestycja, ale gdzie? therazmo 7 2,359 06-04-2022 09:45
Ostatni post: Hybrid1990
  Maly zarobek z minimalną inwestycją borek28 1 2,205 11-10-2021 13:54
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości