Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
hypocrisy Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 269
Dołączył: May 2015
Reputacja: 151 +

Forum Gold: 95.00
Post: #2241
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...
12-08-2016 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

zet Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 712
Dołączył: Sep 2008
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.00
Post: #2242
RE: MXRevShare.com
Napewno cos powie o planach i najblizszych nowosciach (tak mysle)
i napewno takie pytania beda.
Weryfikacja moim zdaniem tez jest ok. Nie mam nic przeciw.

A sprawozdanie ze spotkania napewno bedzie. Smile
A jesli wszystko pojdzie sprawnie to i byc moze bedzie transmisja na zywo. Oby.

(12-08-2016 18:35)hypocrisy napisał(a):  Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...
Jezeli ktos boi sie podac swoje imie i nazwisko w jakims programie to jego sprawa. Ale jesli gdzies cos zarobi i sie okaze ze potrzebna weryfikacja no to zal mi go. W przeciagu ok 10 lat prawie zawsze podawalem swoje dane, czesto musialem weryfikowac i jak dotad zadnej nieprzyjemnosci. Zabilem kogos ? Okradlem kogos? Wiec dlaczego mam ukrywac nazwisko.
Tu nie chodzi o redukcje zobowiazan, rownie dobrze moze byc zbanowany dolarowy inwestor ktory bał sie podacdane jak i zwykly klikacz.
Jesli firma jest powazna to chce miec powaznych uzytkownikow. Kropka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016 18:54 przez zet.)
12-08-2016 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2243
RE: MXRevShare.com
(12-08-2016 18:42)zet napisał(a):  Napewno cos powie o planach i najblizszych nowosciach (tak mysle)
i napewno takie pytania beda.
Weryfikacja moim zdaniem tez jest ok. Nie mam nic przeciw.

A sprawozdanie ze spotkania napewno bedzie. Smile
A jesli wszystko pojdzie sprawnie to i byc moze bedzie transmisja na zywo. Oby.

(12-08-2016 18:35)hypocrisy napisał(a):  Najwyraźniej admin uznał że czas nieco zredukować zobowiązania wobec użytkowników Smile Nazywajmy rzeczy po imieniu, weryfikacja w hyipach nigdy nie ma nic wspólnego ze złymi kombinatorami wyłudzającymi prowizje, po prostu mniejsi inwestorzy czy darmowi klikacze nie prześlą skanów dowodu adminowi ponziaka, niedawna historia z TM chyba najlepiej pokazuje, że nie warto szastać dokumentami gdzie popadnie...
Jezeli ktos boi sie podac swoje imie i nazwisko w jakims programie to jego sprawa. Ale jesli gdzies cos zarobi i sie okaze ze potrzebna weryfikacja no to zal mi go. W przeciagu ok 10 lat prawie zawsze podawalem swoje dane, czesto musialem weryfikowac i jak dotad zadnej nieprzyjemnosci. Zabilem kogos ? Okradlem kogos? Wiec dlaczego mam ukrywac nazwisko.
Tu nie chodzi o redukcje zobowiazan, rownie dobrze moze byc zbanowany dolarowy inwestor ktory bał sie podacdane jak i zwykly klikacz.
Jesli firma jest powazna to chce miec powaznych uzytkownikow. Kropka.

A ty tak zartujesz czy serio? Jezeli tak wszedzie podajesz swoje dane I skany to ja tez po prosze. Bardzo chetnie wezme pozyczke na ciebie.

I prosze, nie nazywaj ponziaka powazna firma.

Dla NAIWNYCH: w programach internetowych nigdy nie powinno sie podawac swoich dokumentow, nigdy nie wiadomo komu przesylacie.

A jak ktos lubi byc ruchany w dooope to juz nie moj problem.

Adios!
12-08-2016 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zet Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 712
Dołączył: Sep 2008
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.00
Post: #2244
RE: MXRevShare.com
Przeciez napisalem chyba wyraznie, nikogo nie zabilem, nikogo nie okradlem,
wiec dlaczego mam sie wstydzic nazwiska w programach ? A jesli chodzi o dane
to mimo sporego wieku potrafie zamazac na kompie chociazby pesel Tongue

A czy to ponziak czy powazna firma to znow powtorze swoje zdanie:
Dobry program obroni sie sam

X postow wstecz umowilem sie na dyskusje za 2-3 lata, podtrzymuje zdanie. Czuje sie zaproszony.

OD tej pory zamieszczam tylko konkrety dotyczace MXR Smile . Koniec zbednej dyskusji !
12-08-2016 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xxamaranthxx Offline
Millionaire
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 85.01
Post: #2245
RE: MXRevShare.com
właśnie nie było tutaj już jakiś czas żadnego strażnika Teksasu Big Grin
ale nawet kiedy nie udzielają się w tym temacie pamiętajmy że oni nigdy nie odpoczywają w czasie kiedy Ty śpisz oni pilnują Twoich pieniędzy żebyś nie wpłacił ich do żadnego programu typy RevShare który i tak 'za miesiąc góra dwa upadnie' Rolleyes

dziękujemy że jesteście impreza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016 20:18 przez xxamaranthxx.)
12-08-2016 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2246
RE: MXRevShare.com
Nie chodzi o podawanie imienia lub nazwiska, ale o przesylanie dokumentow. Dowod, passport nie sa dokumentami, ktore powinny byc okazywane w programach internetowych jak ten tutaj I rzadanie ich przez admina jest nielegalne. Oczywiscie, mozesz zamazac pesel, ale reszta elementow dokumentu moze zostac skopiowana I wykorzystana.

Przypomina mi to historie pewnego chlopaka, ktory przeslal swoj dowod internetem niby do weryfikacji. Dowod zostal podrobiony z jego danymi I jakis czas pozniej policja przyslala wezwanie w jakiejs sprawie, na ktora zlodziej uzyl podrobionego dowodu.

Plus moj ulubiony temat - pozyczki, ktore mozna zaciagnac posiadajac tylko dowod.


Dobry program to taki, ktory bedzie posiadal przez dlugi czas wplaty od nowych uzytkownikow w przeciwnym wypadku upadnie. I na tej zasadzie jest zbudowany kazdy program typu revshare znajdujacy sie w folderze hyip;.
12-08-2016 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2247
RE: MXRevShare.com
Moim zdaniem krok bardzo dobry, weryfikacja już dawno powinna być. Skończy się kombinowanie i lewe pomysły jak tu oszukać system na prowizjach. Więcej kasy zostanie dla mnie i innych na wypłaty.

Jak ktoś nie chce przesyłać dokumentów to dziękuje, dobranoc. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania paczek w MXR, jak i nikt nie każe przesyłać żadnych dokumentów Zawsze można się wycofać... a tak poz tym jak nie potrafisz zamazać numeru i serii na dowodzie to gratulacje dla Ciebie.
Glosy: dariuszxdd (+1), zet (+1)
12-08-2016 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2248
RE: MXRevShare.com
(12-08-2016 20:05)adik7276 napisał(a):  Moim zdaniem krok bardzo dobry, weryfikacja już dawno powinna być. Skończy się kombinowanie i lewe pomysły jak tu oszukać system na prowizjach. Więcej kasy zostanie dla mnie i innych na wypłaty.

Jak ktoś nie chce przesyłać dokumentów to dziękuje, dobranoc. Nikt nikogo nie zmusza do kupowania paczek w MXR, jak i nikt nie każe przesyłać żadnych dokumentów Zawsze można się wycofać... a tak poz tym jak nie potrafisz zamazać numeru i serii na dowodzie to gratulacje dla Ciebie.

O I kolejny naganiacz z tematu o TM. Tam tez kibicowales dla tego pomyslu.

Oczywiscie nikt nikomu nie kaze przesylac zadnych dokumentow, aczkolwiek powtorze to raz jeszcze, ze taki proceder jest nielegalny. I jezeli chcesz to mozesz wyslac nie tylko zamazac cyfry, ale takze przeslac zdjecie swojej dupy.

Do takich programow nie powinno sie juz wchodzic gdzie wymagaja dowodowu, bo to zaczynie sie Sex w dupe przez admina.

(12-08-2016 19:54)xxamaranthxx napisał(a):  właśnie nie było tutaj już jakiś czas żadnego strażnika Teksasu Big Grin
ale nawet kiedy nie udzielają się w tym temacie pamiętajmy że oni nigdy nie odpoczywają w czasie kiedy Ty śpisz oni pilnują Twoich pieniędzy żebyś nie wpłacił ich do żadnego programu typy RevShare który i tak 'za miesiąc góra dwa upadnie' Rolleyes

dziękujemy że jesteście impreza

Nie napisalem, ze za miesiac lub dwa padnie I nie dbam o czyjes pieniadze. Kazdy moze robic z nimi co sie podoba, nawet sie nimi podcierac.

Jezeli jednak to zauwazyles forum jest otwarte, wiec moge tu wchodzic I wyrazac moja opinie.

impreza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016 22:34 przez AresxXx.)
12-08-2016 22:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jaczaq Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2249
RE: MXRevShare.com
(12-08-2016 20:01)AresxXx napisał(a):  Nie chodzi o podawanie imienia lub nazwiska, ale o przesylanie dokumentow. Dowod, passport nie sa dokumentami, ktore powinny byc okazywane w programach internetowych jak ten tutaj I rzadanie ich przez admina jest nielegalne. Oczywiscie, mozesz zamazac pesel, ale reszta elementow dokumentu moze zostac skopiowana I wykorzystana.

Niestety to coraz częściej stosowana praktyka w wielu serwisach. Ostatnio zakończyłem przygodę z facebookiem, kiedy otrzymałem maila, że moje imię i nazwisko jest prawdopodobnie nieprawidłowe. Tak więc dla pewności poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu os. Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby wysyłać nie wiadomo komu własny dokument tożsamości - wolałem skasować konto. Nie widzę problemu w podawaniu imienia i nazwiska na portalach, jednak wysyłanie skanów dowodów, to jednak jest już krok dalej... Osobiście mam nadzieję, że jednak nie zostanie to wprowadzone w MXRevShare...
12-08-2016 22:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
webchannel Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2250
RE: MXRevShare.com
Jednak chyba łatwiej zaufać FB niż kolejnemu revshare, które po paru miesiącach (oby nie) zniknie.
12-08-2016 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,379 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,082 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,161 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,402 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,629 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości