Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2001
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
Dzięki za rade mistrzu. Żyłem w zakłamaniu wierząc w "biznes na lata"
Dobrze że są tacy ludzie jak Ty i wszystko wiedzą..



(28-07-2016 19:57)vojtec napisał(a):  @edit
Myślisz, że ruszy sprzedaż książek Valentine'a, poprowadzi płatne szkolenia, wymyśli milion innych sposobów na zarabianie kasy i całym urobkiem podzieli się z członkami MXR? Brawo.


I tutaj po raz kolejny... Dobrze że jesteś wszystko wiedzący. Będę wiedział kiedy wypłacić pieniądze bo mnie o tym poinformujesz. Skoro przewidziałeś już że James nie będzie dzielił się zyskami to pewnie też przewidzisz kiedy piramida się posypie..

Tyś to jest gośc jednak.
28-07-2016 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Polakko Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2002
RE: MXRevShare.com
Jeśli ktoś przegapił wywiad z Jamesem przetłumaczony na język polski niech nadrabia zaległości:

https://www.youtube.com/watch?v=W1y6n76s7W4

Zasygnalizowane zostało,że będą karty Payza oraz parę innych opcji.Co do żywotności programu- skoro Paidverts przetrwał zamrożenie 1.5 mln $ przez Paypal i dodatkowo kradzież kasy przez nieuczciwego admina Jo to znaczy,że każdy program może przetrwać trudne czasy o ile admin jest uczciwy i nie chce uciekać z kasą.

Paidverts pomimo tak potężnego ciosu porównywanego chyba z tym co spotkało TM nie upadł,nadal płaci,istnieje,ma plany na przyszłość.Ostatni restart był ostatecznym pozbyciem się długu zrobionego przez Jo,jakby nie zrobili restartu nie byłoby naliczeń przez jakieś 3 lata.Obecnie naliczenia w PV to chyba nawet coś koło tego co oferuje MX i FAP,w okolicach 1%.

W tej chwili nie działam w PV ale obserwuję ten program pod kątem tak zwanej dywersyfikacji jak to tutaj często mówicie.Jak już się w MX mam nadzieję trochę dorobię to coś do PV mogę też wpłacić,w okolicach stycznia,lutego.Skoro tam po tylu kłopotach nadal mniej lub więcej ale płacą to czemuż i MX ma nie przetrwać?

Polakko, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
28-07-2016 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2003
RE: MXRevShare.com
Panowie zakończcie te przepychanki Tongue

CO do programu jak ktoś obserwuje to pojawiła się w menu bocznym taka zakładka :

https://mxrevshare.com/pl/winners.php

Zobaczyć w niej można 3 zwycięzców adpaka za 50$ i wszyscy to nasi rodacy.


Gratuluję zwycięzcom Smile
28-07-2016 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zet Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 712
Dołączył: Sep 2008
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 34.00
Post: #2004
RE: MXRevShare.com
Od wczoraj za logowanie do MXR wiecej niz raz dziennie mozemy wygrac/wylosowac
adpack millionare ($50),, losowanie jest kilka razy dziennie.
Wyniki mozemy sprawdzic w menu po lewej (ostatnia pozycja).
Jest juz 3 wygranych.

ps. gratuluje szybkosci,Smile, to samo pisalem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 20:27 przez zet.)
28-07-2016 20:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2005
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 19:57)vojtec napisał(a):  @todek78
Trochę zgadzasz się, że <PONZI> ale z drugiej nadal wierzysz w realność tego "biznesu".

Pokaż mi w którym miejscu napisałem, ze jest to realny biznes. Jak tak napisałem, to zaraz poprawię Wink
JA tylko napisałem jaka jest różnica między MX i innymi revshare. Te czasem niewielkie różnice powodują, że program będzie dłużej płacił, przyciągnie więcej osób i obietnica właściciela może zostać zrealizowana.
Ja sam reinwestuję część i część wypłacam, jestem już na plusie. Moi poleceni wiedzą o ryzyku tak samo jak ja, również doradzam im kilka strategii o różnym stopniu ryzyka i w pełni świadomi wybierają lub ustalają swoją i tak działają. Nie ma bajek o biznesach bez ryzyka, bo takich nie ma.
Powiem Ci, że ja nawet mam na uwadze to, że jak pójdę do bankomatu po pieniądze, to kiedyś mogę mieć problem z wypłatą, bo bank nie ma pieniędzy na pokrycie wszystkich wypłat gdyby 100% właścicieli kont ruszyło po wypłaty Wink

Kolejna osoba, która albo próbuje wmówić mi i innym że twierdzę inaczej niż napisałem lub po prostu nie umiejąca czytać ze zrozumieniem Wink
A co do realności biznesów, to nie ma takich revshare. Mogą, i są, być realne biznesy mające wśród swoich produktów revshare.

P.S.
Przyłączam się do gratulacji zwycięzcom i życzę każdemu wygranej i długiego zarabiania z MX Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 21:05 przez todek78.)
28-07-2016 21:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2006
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 21:00)todek78 napisał(a):  
(28-07-2016 19:57)vojtec napisał(a):  @todek78
Trochę zgadzasz się, że <PONZI> ale z drugiej nadal wierzysz w realność tego "biznesu".

Pokaż mi w którym miejscu napisałem, ze jest to realny biznes. Jak tak napisałem, to zaraz poprawię Wink
JA tylko napisałem jaka jest różnica między MX i innymi revshare. Te czasem niewielkie różnice powodują, że program będzie dłużej płacił, przyciągnie więcej osób i obietnica właściciela może zostać zrealizowana.
Ja sam reinwestuję część i część wypłacam, jestem już na plusie. Moi poleceni wiedzą o ryzyku tak samo jak ja, również doradzam im kilka strategii o różnym stopniu ryzyka i w pełni świadomi wybierają lub ustalają swoją i tak działają. Nie ma bajek o biznesach bez ryzyka, bo takich nie ma.
Powiem Ci, że ja nawet mam na uwadze to, że jak pójdę do bankomatu po pieniądze, to kiedyś mogę mieć problem z wypłatą, bo bank nie ma pieniędzy na pokrycie wszystkich wypłat gdyby 100% właścicieli kont ruszyło po wypłaty Wink

Kolejna osoba, która albo próbuje wmówić mi i innym że twierdzę inaczej niż napisałem lub po prostu nie umiejąca czytać ze zrozumieniem Wink
A co do realności biznesów, to nie ma takich revshare. Mogą, i są, być realne biznesy mające wśród swoich produktów revshare.

P.S.
Przyłączam się do gratulacji zwycięzcom i życzę każdemu wygranej i długiego zarabiania z MX Wink
W swoich postach konsekwentnie unikasz stwierdzeń "piramida finansowa", "ponzi" Smile.

Moim zdanie swoją strategię inwestycji trzeba oprzeć na doświadczeniach innych programów, tj. jakie przesłanki zwiastowały upadek. Jeśli widzimy że pewien schemat się powtarza, to można zbojkotować wypowiedzi admina i promotorów a wziąć się za wypłacanie własnej kasySmile.

Dodatkowo wspomnę, że proszę nie brać pod uwagę tych pobocznych gadżetów jak adsense. Google nigdy w życiu nie zapłaci za puste kliknięcia (a takie są w mrx) jakiś pokaźnych kwot, oni badają jakość klików, tutaj trzeba konwersji. Jeśli tysiące userów kliknię w baner tylko dlatego, że chce wspomóc swój program dodatkową gotówką, to nic z tegofacepalm.
28-07-2016 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2007
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 21:17)radek0389 napisał(a):  W swoich postach konsekwentnie unikasz stwierdzeń "piramida finansowa", "ponzi" Smile.

Moim zdanie swoją strategię inwestycji trzeba oprzeć na doświadczeniach innych programów, tj. jakie przesłanki zwiastowały upadek. Jeśli widzimy że pewien schemat się powtarza, to można zbojkotować wypowiedzi admina i promotorów a wziąć się za wypłacanie własnej kasySmile.

Dodatkowo wspomnę, że proszę nie brać pod uwagę tych pobocznych gadżetów jak adsense. Google nigdy w życiu nie zapłaci za puste kliknięcia (a takie są w mrx) jakiś pokaźnych kwot, oni badają jakość klików, tutaj trzeba konwersji. Jeśli tysiące userów kliknię w baner tylko dlatego, że chce wspomóc swój program dodatkową gotówką, to nic z tegofacepalm.

Unikam setek innych słów, których używają tu osoby często biorących udział w dyskusji krzty bez kultury, nie umiejące normalnie dyskutować. I co to oznacza wg Ciebie?
Nie lubię słowa "piramida" tak jak słowa "sponsor", " lider", "guru" jak wielu innych związanych z zarabianiem w Internecie i też ich unikam. Wolę unikać takich słów niż powtarzać niektóre w każdym poście jak to robi kilka osób Wink
28-07-2016 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

radek0389 Online
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,624
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 1160 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 20.00
Post: #2008
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 21:34)todek78 napisał(a):  
(28-07-2016 21:17)radek0389 napisał(a):  W swoich postach konsekwentnie unikasz stwierdzeń "piramida finansowa", "ponzi" Smile.

Moim zdanie swoją strategię inwestycji trzeba oprzeć na doświadczeniach innych programów, tj. jakie przesłanki zwiastowały upadek. Jeśli widzimy że pewien schemat się powtarza, to można zbojkotować wypowiedzi admina i promotorów a wziąć się za wypłacanie własnej kasySmile.

Dodatkowo wspomnę, że proszę nie brać pod uwagę tych pobocznych gadżetów jak adsense. Google nigdy w życiu nie zapłaci za puste kliknięcia (a takie są w mrx) jakiś pokaźnych kwot, oni badają jakość klików, tutaj trzeba konwersji. Jeśli tysiące userów kliknię w baner tylko dlatego, że chce wspomóc swój program dodatkową gotówką, to nic z tegofacepalm.

Unikam setek innych słów, których używają tu osoby często biorących udział w dyskusji krzty bez kultury, nie umiejące normalnie dyskutować. I co to oznacza wg Ciebie?
Nie lubię słowa "piramida" tak jak słowa "sponsor", " lider", "guru" jak wielu innych związanych z zarabianiem w Internecie i też ich unikam. Wolę unikać takich słów niż powtarzać niektóre w każdym poście jak to robi kilka osób Wink
Innymi słowy unikasz nazywania rzeczy po imieniuSmile.
28-07-2016 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
[Vip]twardy Offline
Kocham serial Willow
*

Liczba postów: 5,724
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2708 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 967.65
Post: #2009
RE: MXRevShare.com
todek87 po prostu nie lubi mowic prawdy, mniej by ludzi do swojej 'struktury' nagonil.
Przeciez co innego powiedziec 'nie ma biznesu bez ryzyka' a co innego powiedziec 'nie ma zadnej pewnosci, ze to realny biznes, tyle lat zarabiam w roznych revsherach/hyipach i wiekszosc upadla z powodu bycia piramida finansowa'.

Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 21:41 przez twardy.)
28-07-2016 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuss Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,260
Dołączył: May 2015
Reputacja: 833 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.50
Post: #2010
RE: MXRevShare.com
(28-07-2016 21:41)twardy napisał(a):  todek87 po prostu nie lubi mowic prawdy, mniej by ludzi do swojej 'struktury' nagonil.
Przeciez co innego powiedziec 'nie ma biznesu bez ryzyka' a co innego powiedziec 'nie ma zadnej pewnosci, ze to realny biznes, tyle lat zarabiam w roznych revsherach/hyipach i wiekszosc upadla z powodu bycia piramida finansowa'.

Lol

Nie on lubi mówić półprawdę która w jego mniemaniu jest prawdą bo zmierza do jednego : zbieranie naiwnych jelonków. Mówi o ryzyku i to wystarcza po co mówić o reszcie ? Toż jak o czymś nie mówimy to tak jak by tego nie było beka
Swego czasu jaki był wyszczekany w temacie tm tak jak i kilka pozostałych osób jaka to platforma reklamowa jak pisało się o prawdziwym obliczu, natomiast piramida padła a todek nabrał wodę w usta, szczeka po innych tematach no bo jak się przyzna do pewnych rzeczy to by zburzyło obraz jego jako porządnego pseudo lidera naganiacza dawców kasybeka
twardy szkoda czasu na dyskusję z nim tak jak z full i pozostałymi członkami tej samej drużyny

Ja mam na nich prostą sztuczkę : lista ignorowanych i jest święty spokój od czytania ich marketingowego bełkotuSmile widać, że napisali post a nie widać co napisali, po prostu czary mary a święty spokój ma bezcenna wartość

Up Up Up Up Up


Byle nie było, że offtop Tongue

Działa wam Mx ? bo u mnie strona leży a tak już miło było ......
Coś ktoś wie co się dzieje ????
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2016 22:01 przez mikuss.)
Glosy: full2000 (0)
28-07-2016 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,380 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,087 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,163 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,404 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,641 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości