Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik pracy pozornie normalnego goscia

Autor Wiadomość
konek3 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Sprawdź:
Powodzenia! Smile
22-09-2015 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
igorfla Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 70.00
Post: #12
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Dzień 2

Witam wszystkich , w dzisiejszym dniu wiele rzeczy uległo zmianie , przemyślałem sobie wiele spraw i pomysłów dotyczących zarabiania przez internet i doszedłem do wniosku ,że zmienię metodę działania. Na początku zająłem się programem na firesub dotyczących nielegalnych imigrantów , chodzi o petycje , natomiast teraz ukierunkowałem swoje działania w stronę stworzenia jakiegoś ciekawego newsa tu poszedłem w sektor 18+ bo taki najbardziej przyciąga i stworzyłem fajną stronkę (niestety jeszcze nie aktywna bo czekam aż na hosting podepną DNS). Stworzyłem 10 takich domen żeby na przemian spamować różnymi linkami. Kolejnym krokiem będzie założenie fakowych kont na facebooku również około 15 (jak mi się będzie chciało to ze 30) i dołączyć nimi do co najmniej 30 grup każdy.


Moje pytania do forumowiczów może jakaś dobra dusza mi pomoże:
- Czy zamiast premium sms można zamienić to na subskrypcje ? Bardzo by po to pomogło
-Czy sa jakies boty do zakladania g maili i kont na fb ?
-Czy sa jakies boty do spamowania na grupach ?


Dzisiejszy zarobek : 2 Leady - 8 zł
Ogólny zarobek : 16 zł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2015 17:51 przez igorfla.)
23-09-2015 02:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sahya Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,115
Dołączył: May 2015
Reputacja: 237 +

Forum Gold: 227.10
Post: #13
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Wiem, że ninja blaster dobry do spamowania i dolaczania do grup. Masz wersję trial potem musisz płacić ale gdzieś na forum jest sposób jak mieć za darmo Smile
23-09-2015 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
igorfla Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 70.00
Post: #14
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Dzień 3


Dzisiejszy dzień również dodam do rozruchowych , ogarniecie stronki i praktycznie nauczenie się tego od zera zajęło mi strasznie dużo czasu , nigdy nie używałem języka html , również nie miałem do czynienia z wrzucaniem plików na serwer itp itd. Więc musiałem przez wszystko przebrnąć łopatologicznie , aż się nauczyłem , nawet debugowanie linka sprawiło mi nie lada problem gdyż wyskakujące błędy od tak same się nie naprawią. Podsumowując jestem bardzo zadowolony z przebiegu dzisiejszego dnia mimo iż zarobki ciągle małe (jeszcze nie testowałem wiadomości dla zysku gdyż muszę wyrobić sobie niszę ) . Powolutku małymi kroczkami bo nie od razu Rzym zbudowano pamiętajcie ! Ale myślę ,że w najbliższych dniach będzie wszystko hulać.

Kilka pytań jeśli ktoś z forumowiczów mógłby odpowiedzieć :
- Czy znacie jakies sposoby obejscia weryfikacji sms na kontach na facebooku ?
- Czy wie ktoś jak zmienić żeby player ,który mam na stronce mógł być subskrypcja a nie premium sms ? Używam obecnie firesub oraz pod stronkę założyłem hotcash.

-Czy jakaś dobra dusza podpowie mi jak bezpośrednio wklejać obrazek w post bez konieczności klikliencia w niego ?

Żeby nie było ,że nic nie zarobiłem :

Dzisiaj : 2 leady - 8 zł
Ogólnie zarobione - 24 zł

[Obrazek: 8_ziko.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 01:57 przez igorfla.)
24-09-2015 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rousen Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 180
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 3.00
Post: #15
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
(24-09-2015 01:56)igorfla napisał(a):  
Dzień 3


Kilka pytań jeśli ktoś z forumowiczów mógłby odpowiedzieć :
- Czy znacie jakies sposoby obejscia weryfikacji sms na kontach na facebooku ?
- Czy wie ktoś jak zmienić żeby player ,który mam na stronce mógł być subskrypcja a nie premium sms ? Używam obecnie firesub oraz pod stronkę założyłem hotcash.

-Czy jakaś dobra dusza podpowie mi jak bezpośrednio wklejać obrazek w post bez konieczności klikliencia w niego ?

Żeby nie było ,że nic nie zarobiłem :

Znajdziesz na pewno na forum sposoby na weryfikację kont facebook, lub jak użyć jednego numeru do stworzenia wielu kont.

Co do playera, jaki program używasz ponieważ, nie bardzo wiem w czym się rzecz rozchodzi, chodzi Ci o kod Iframe ? , podeślij na PW twój problem, napewno Ci pomogę


Jasne. odezwij się na gg lub pw / gg:1977307
24-09-2015 02:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
igorfla Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 70.00
Post: #16
Dzień 4
Dzień 4


Witam wszystkich w dzisiejszym dniu ukończyłem swoje newsy i puściłem je na spam , zacząłem używać ninjablaster , genialny programik , który przyspiesza wszystko co związane z Fb. Mam problem z kontami na fb, szybko wyłpauja weryfikacje telefoniczną , nawet gdy dodam sie do 10 grup i nic więcej nie robie. Ktoś poradzi mi jak zrobić stabilne konta na fb? bez weryfikacji telefonicznej ? Jakies podpowiedzi?Smile

[Obrazek: bi7bbm.jpg]

Dzisiaj zarobione 13,50 zł - Czyli mamy progres

Łącznie zarobione 37,50 zł
25-09-2015 00:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
igorfla Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 70.00
Post: #17
Dzień 5
Dzień 5


Dzisiaj wszystko pozytywnie się zapowiada. Myśle ,że mam wiele pomysłów , tylko jeszcze musze rozpracować jak stawiać stabilne konta na fb i będe miał komplet.

O to jak wyglada sytuacja na godzine 13 , spam poszedl z JEDNEGO konta na fb okolo 50 grup

[Obrazek: 2qxt4zs.jpg]

Na koniec dnia dodam post jak to się rozwineło mam nadzieje ,że to nie koniec.. I nie wiem czy nie zmiejszyć stawki ? Jak myslicie?
Glosy: Raster96 (+1)
25-09-2015 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzejkobs Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 502
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 178 +

Forum Gold: 86.00
Post: #18
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Pięknie! Smile będę zaglądal
25-09-2015 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Raster96 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 596
Dołączył: May 2015
Reputacja: 146 +

Forum Gold: 24.00
Post: #19
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Zajebiste masz te grupy/nisze, jeśli chodzi o wejścia. Zazdroszczę. Big Grin

ZARABIAM OD: ~25.05.2015r.
[Obrazek: 10131c7020.png]
HotCash: 816.82 PLN
25-09-2015 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
igorfla Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 70.00
Post: #20
RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia
Tak ale cały czas zastanawiam się nad stawka , czy lepiej zmiejszyć ja powiedzmy do 9 zł za sms i zarobek 3,5 zł więc wpadałoby może więcej leadow. Czy po prostu czekać na okazje i zgarniać dychę za leada. Jeszcze tego nie przetestowałem i bardzo mnie to zastanawia? Ktoś może się wypowiedziec na ten temat? Jak zazwyczaj robicie.

PS. Do wieczora nie zaglądam na serwis ,żeby zrobić sobię "niespodzianke" o ile takowa będzie Ha ha Smile a teraz zajmuję sie tworzeniem kilku newsów na poczet przyszłego spamu no i zakładam konta na fb. Myśle ,że za pierwsze zarobione pieniądze kupi odpowiednia ilość starterów zarobek/5 = ilość starterów . Potrzebuje naprawdę sporą ilośc kont na facebooku ,które beda wygladały na realne. A Jak przyjemnie sie zarabia pierwsze pieniążki Smile czuje taka satysfakcje ze ostatnie 3-4 dni nie poszły na marne Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2015 13:07 przez igorfla.)
25-09-2015 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. dzemba 246 58,666 24-04-2024 18:14
Ostatni post: chincyk
Star Dziennik Pracy v2 by Bartolini24 Bartolini24 115 47,398 20-11-2023 15:02
Ostatni post: michal1498
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,620 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
  Dziennik Pracy ~ SUMIENNOŚĆ+NAUKA+KREATYWNOŚĆ (Marketing+Inne Metody) 5l4nty 27 7,790 27-05-2022 00:34
Ostatni post: qwertybsk
  Mój pierwszy dziennik pracy. Od 0 do....??? Czas pokaże. Tekri 0 1,924 25-02-2022 11:38
Ostatni post: Tekri

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości