Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia (/Temat-Dziennik-pracy-pozornie-normalnego-goscia-121492)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - igorfla - 21-09-2015 14:08

Witam serdecznie , dłuższy czas zastanawiałem się nad założeniem tematu i spróbowaniem swoich sił w zarabianiu przez internet.
Na pierwszy ogień pójdzie firesub dlatego ,że mam jakieś małe doświadczenie związane z premium sms.
Od wielu lat gram w gry komputerowe i zawsze potrafiłem załatwić sobie "trochę" sms premium przed startem co dawało niebywała przewage.
Pomyślałem ,że jeśli zawsze szło mi to tak dobrze i z łatwością , to spróbuje z firesub.

Mogę codziennie poświecić na to mnóstwo czasu gdyż niedawno wróciłem z zagranicy , obroniłem się więc mam labę. Zawsze coś muszę robić
i wypełniam swój czas maksymalnie , więc sposobem na to będzie ten temat oraz powiedzmy "zabawa" z firesubem. Bo na początku nie można tego inaczej nazwać niż jakąś przygoda Smile

Codziennie wieczorem będe wrzucał screen z moich postępów . Oby owocnych.
Liczę na jakieś komentarze i podpowiedzi , bo właściwie jestem w tym wszystkim zielony. Aczkolwiek pomysłów milion !



RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - Pitek236 - 21-09-2015 14:39

Powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - full2000 - 21-09-2015 18:43

Obserwuję; Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - ScroX - 21-09-2015 18:52

Powodzenia ! Smile


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - buciu52 - 21-09-2015 19:06

Poobserwuje, powodzonka ;]


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - czarnykarol - 21-09-2015 19:57

good luck Wink


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - brozek123 - 21-09-2015 20:39

powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - piotrgk4 - 21-09-2015 21:08

Powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - igorfla - 21-09-2015 23:12

Dzięki wszystkim ! na pewno się przyda !

Dzień pierwszy
Wiadomo nikt kokosów nie zgarnie w ciagu kilku godzin od rozpoczęcia swojej przygody. Wiec uznam go jako oswojenie się z programami oraz przetarcie szlaków.

Co dzisiaj zrobiłem :
Facebook : Założyłem fake'owe konto ,normalnie wyglądająca dziewczyna bez zbytniej przesady , zdjęcia beda stopniowo wrzucane żeby zbierać grono zainteresowanych , 1000+ znajomych (pozytywnie odblokowane poprzez weryfikacje znajomych) . Wrzucony także filmik z kamerki , który potwierdza autentyczność dziewczyny (jakaś randomowa laska z showup-a bez twarzy). Kolejnym etapem było zapisanie sie do grup , obecnie jestem w 50 grupach od 1tys do 10tys membersów , bez konieczności akceptowania postów przez admin (chyba o to w tym wszystkim chodzi). Tak jak wcześniej pisałem ten dzień należy uznać jako zapoznanie się z tematem.

Co planuje na jutrzejszy dzień lub kolejne dwa.

Wybieram sobie na początek 5 najbardziej interesujących programów (jeszcze nie wiem jakie , może mi ktoś podpowie ?Smile)do każdego z nich szukam okolo 50 pasujacych tematycznie grup jesli się uda. Nastepnie spam spam spam w rozsądny sposob.

Pierwszy odgłos zarobionych kilku złotych , był muzyka dla moich uszu 2
[Obrazek: 4_zl.jpg]

Natomiast pytanie kieruje do forumowiczów odnośnie subskrypcji sms. O co chodzi w tym ,że niektórzy z potencjalnych ofiar nie mogą wykonać subskrypcji za 4 zł a tą już za 5 mogą? chodzi o to ze jak już ktoś wypełnia formularz itp i podaje swoj numer to przychodzi mu błędny pin , a jak podałem subskrypcje za 5 zł już bez zarzutu. Właściwie nie zastanawiałem się wcześniej nad tym i może by więcej tych subek weszło , no ale trudno pierwsze koty za płoty jak to mówia.



RE: Dziennik pracy pozornie normalnego goscia - ediMora - 22-09-2015 00:27

początki są najgorsze ;]