Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") » Tomasz Pawlik

Autor Wiadomość
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #101
RE: Dziennik Prób i błedów - Dywersyfikacja Biznesów
Sprawdź:
Spotkanie MXRev$hare w Opolu 27.05.2016 już za nami Smile !
Była moc, Janus rozdawał dolary $$$ Big Grin

Bez integracji na kręglach oczywiście się nie obyło Wink
Uzyskałem dużo wiedzy od takich osób jak Adrian Klapczarek czy Rafał Kujawa.
Oraz wiele odpowiedzi na temat programu od Janusa Nowaka. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś lub ma wątpliwości jaki Revshare/ kiedy / co i jak . To piszcie śmiało.


Zdjęcia
Z Janusem oraz Adrianem Klapczarkiem

[Obrazek: 123.jpg]
[Obrazek: 234.jpg]
Oraz grupowe już pod koniec integracyjnego spotkania Smile
[Obrazek: 13254309_716129568529687_4890722022139981114_n.jpg]


Transmisja ze spotkania MXR: https://www.facebook.com/tomasz.pawlik.3...400564613/
Glosy: dariuszxdd (+1)
28-05-2016 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #102
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Jakoby dawno nie chwaliłem się swoimi wynikami zamieszcze je teraz Wink
Działam w następujących programach:
MXRevshare, Future Ad Pro, Traffic Monsoon
Traffic Wave Surfing, My Ad Cubes

Ominę MAC ze względu na Faze 2 (zawieszenie programu do 07.06.2016 kiedy to ma ruszyc Faza 2)
Ominę też TM ze względu na zamrozone adpacki ktore maja zostac wypuszczone w sierpniiu


1. Future Ad Pro - ogólnie idzie coraz lepiej, cała prowizja z poleceń zrobiona praktycznie tylko w Maju. Coraz więcej poleconych przybywa do programu. Własne Banery + Landing Page działaja.
[Obrazek: fap1.jpg]

2. MXRevshare - coraz więcej ludzi w zespole, wiekszosc wplacila mniejsze kwoty na probe. Ale Ci ludzie zdecydowani sa na wieksze wplaty po dokladniejszym zbadaniu dzialania programu takze mysle ze czerwiec bedzie juz ladny jesli chodzi o efekty promowania. Własne Banery + Landing Page działaja.
[Obrazek: MXX.jpg]

3. Trafficwavesurfing - coraz slabsze naliczenia, wklad praktycznie wyplacony w calosci.
[Obrazek: tws.jpg]
Glosy: dariuszxdd (+1)
30-05-2016 22:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #103
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Mxrevshare po lewej, Futute Ad Pro po prawej Wink wyniki dosc szybko ida w gore Wink od wczoraj mam nielimitowane mozliwosci robienia banerow dla poleconych + Landing Pagy. Wczesniej robilem banery ale mialem utrudniona prace przez brak abonamentu w programie.
[Obrazek: 0db3e63bcb1cb3fe66a63535a12cd77c.jpg]

Tws prawie zerowe naliczenia
Mac wrocil i czekam na zalegla wyplate + nowa zlecona wczoraj.

Hashocean mala inwestycja wiec pomalu ale idzie do przodu.
Recyclix tylko i wylacznie z darmowych $20 wiec nie spodziewam sie tam zadnego efektu ale co jakis czas klikne .

Dodatkowo mysle ze sa spore szanse na odmrozenie paczek w TM w sierpniu. Daloby mi to sporego kopa w przod.

Zakupilem kamerke, tablice, i pare innych rzeczy. Wszystko po to by jeszcze lepiej nagrywac filmy aby mogli sie z nich uczyc inni. Zamierzam dac cos od siebie dla innych , nie tylko Banery i LP.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-06-2016 08:55 przez tomek019.)
Glosy: dariuszxdd (+1)
10-06-2016 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #104
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Witam ponownie Smile
Duzo ostatnio sie dzieje zarowno u mnie w zyciu prywatnym jak i w zarabianiu Online wiekszosc to pozytywy Smile nagrywam coraz wiecej wideo i mam juz w planach nastepne gdzie podziele sie swoja wiedza o Revsharach z innymi. Ale do rzeczy ->

MXRevShare
Mini ($5): 76 / 100max 
Medium ($25): 24 / 500max 
Millionaire ($50): 5 / ∞
Referrals Commission: $358.375
Dziennie nalicza mi ~$50 wiec jestem juz zadowolony z naliczen Smile

Future Ad Pro
Moje pakiety adpack: 40
Prowizje zarobione z pakietów AdPack: $705,40
Prowizje zarobione z Biznesu: $881,50
W czerwcu stuknie $1k a najciekawszs ze prowizja z paczek jest mniejsza niz z polecen mimo ze caly czas dokupuje Smile

My Ad Cubes
Szkoda slow. Jestem na 00. Ale zachowanie admina zalosne. Odkad przeniosl sie do Panamy ma wszystko i wszystkich w "dupie". Dzisiaj dzien Ostatniej nadzieji dla niego na wyplaty ale na 90% tego nie zrobi. No ale moze jednak zmieni sie COŚ.

Trafficwavesurffing
Padlo, podobno czesc osob dostalo zwroty depozytu. Ja jestem tylko jakies -$10 takze spoko .

Recyclix + Hashocean obecnie nie mam tutaj czym sie chwalic Smile

Przykładowe Banery jakie mam dla was. Oczywiście wiele osób zamawiało sobie osobiste ze zdjęciami oraz swoimi napisami i je dostali Smile
[Obrazek: FAP-3_256.gif]
[Obrazek: FAP_256-1.gif]
[Obrazek: FAP-2_256-1.gif]
[Obrazek: tomek-2_256-1.gif]
[Obrazek: TOmek_256-1.gif]
[Obrazek: tomek-3_256.gif]


Dodatkowo wstawiam wideo gdzie tłumaczę 4 główne sposoby zarabiania na Revsharach





tapnięte
Glosy: dariuszxdd (+1)
17-06-2016 07:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kulasek Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 44
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 0.00
Post: #105
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
No no, fajnie rozwija się Twoj biznes Smile czekamy na kolejne filmiki!
17-06-2016 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #106
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
MXRevShare oraz Future Ad Pro
Dwa biznesy egzewko u mnie numer 1 na liscie moich biznesow. Warto napomnieć o Randomizerze jaki dodano w Mxr. Teraz ludzie ktorzy kupują reklame i nie polecaja maja wieksze szanse na "wygranie" losowych poleconych Smile

[Obrazek: 1a1ffe85604ec16e905803e82441e48b.jpg]

Cele -> zauwazylem ze sa one potrzebne na poczatku a pozniej lepiej czlowiekowi bez nich Smile bo one powoduja spinke w zyciu a po co Big Grin ? Lepiej zyc na luzie Wink
Ale z takie 2 ktore osiagne w czerwcu jeszcze ti $1k prowizji w FAP i $500 w MXR Smile

Film nastepny bedzie na dniach najpozniej w czwartek Wink


JAK DOKŁADNIE DZIAŁAĆ BĘDZIE RANDOMIZER.
Przetłumaczony post Janusa, z oficjalnej grupy MXRevShare.
1. Wszyscy członkowie MXRevShare mają sanse zostać sponsorem losowej osoby, która zarejestruje się z czystego linka (bez refa).
2. Janus zmienił skrypt dla użytkowników dołączających z czystego linka, w taki sposób, że teraz już nie on zostaje automatycznie sponsorem takich osób.
3. Chcąc otrzymywać więcej polubień i udostępnień na Facebooku, a także być widocznym na innych portalach społecznych poprosiliśmy członków MXR by nam pomogli, poprzez polubienia, udostępnienia, a także przez promowanie czystego linka do programu, chociaż 1-2 razy w tygodniu o różnych porach, w ramach swojej codziennej pracy marketingowej.
4. Im większy zasięg osiągnie nasza platforma w mediach społecznościowych, tym większą uwagę zwrócą na nią zewnętrzne firmy oraz osoby chcące się reklamować w MXR wykupując powierzchnie reklamowe.
5. Każdy, kto przyczyni się do wzrostu naszej popularności poprzez promowanie czystego linka powinien zostać wynagrodzony, ponieważ zazwyczaj wszyscy promujemy swoje linki referencyjne, a tylko promowanie czystego linka może sprawić, że MXR będzie pewnego dnia numerem 1.
6. Nagrodą tą jest właśnie randomizer. Bez niego, raczej nikt nie promowałby czystego linka do programu.
7. Dodatkowo, jeśli ktoś dołączy do programu odwiedzając stronę w polskiej wersji językowej (https://mxrevshare[.]com/pl/) zostanie osobą poleconą polskiego sponsora.
8. Jeśli dołączy z linka węgierskiej wersji strony - zostanie poleconym sponsora z Węgier.
9. Jeśli z niemieckiej wersji - poleconym niemieckiego sponsora.
10. Dołączenie z angielskiej wersji językowej sprawi, że osoba dołączająca może zostać osobą poleconą każdego członka będącego aktualnie w programie.
11. Skrypt został ustawiony w taki sposób, by osoby dołączające zostawały poleconymi przede wszystkim aktualnych członków MXR, którzy danego dnia zalogowali się do swojego panelu co najmniej raz - zapamiętajcie to!
12. Skrypt daje również pierwszeństwo osobom, które w swojej strukturze nie mają osób poleconych. To pomoże gorzej promującym się i nowym osobom.
13. Pierwszeństwo mają także osoby, które wpłaciły jakieś pieniądze do programu. Pamiętajcie, że jesteśmy firmą, a to jest biznes, więc byłoby nie fair nie wynagrodzić także tych osób. Janus nie chciałby czytać komentarzy, wyrażających narzekanie w stylu "bogaci członkowie są lepiej traktowanie". Pamiętajcie, że nie gryzie się ręki, która karmi!
14. Szansa na zdobycie poleconego, dla osób które nie mają ich w swojej strukturze i logują się do panelu co najmniej raz na dzień wynosi 4/7 (ok. 57%)
14a. Osoby, z depozytem mają jeszcze większe szanse na nowego poleconego.
To prezent od Janusa, dla wszystkich członków MXRevShare. Proszę o nie pisanie niczego, o nieuczciwych praktykach.
Co trzecia osoba, która będzie narzekała zostanie zastrzelona! Dwie już zostały... :-D
ORYGINALNA TREŚĆ

tapnięte
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-08-2016 14:56 przez tomek019.)
Glosy: Obamakiller (+1), dariuszxdd (+1)
21-06-2016 06:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bidbar96 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 282
Dołączył: May 2015
Reputacja: 73 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #107
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Powodzenia życzęSmile
Co do randomizera w MX - mega plusSmile
26-06-2016 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #108
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
(26-06-2016 12:50)Bidbar96 napisał(a):  Powodzenia życzęSmile
Co do randomizera w MX - mega plusSmile
Tak mega Smile a mamy juz sklep MXR Big Grin 25% przychodu trafi do puli MXR Smile

tapnięte
26-06-2016 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #109
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
Witajcie ponownie Wink
Najpierw opis poszczegolnych programow potem FILM Huh

MXRevShare:
Sklep + Randomizer naprawdę dwie mega rzeczy. 25% przcyhodu ze sklepu trafi do puli wyplat w MXRevShare (przychody zewnetrzne firmy).
Mini ($5): 61 / 100max
Medium ($25): 29 / 500max
Millionaire ($50): 7 / ∞
Prowizja za poleconych: $490.87500

Future Ad Pro:

Strony lądujące (przechwytujące, LP) są dość ciekawe jesli chodzi o ich elastycznosc dla osob ktore maja wyzszy abonament Cool
Moje pakiety reklamowe: 45
Prowizje zarobione z Biznesu(poleconych): $991.50
Zaraz będzie $1000 Big Grin

W MXR oraz FAP 95% prowizji z poleconych uzyskałem maj/czerwiec także w ciagu dwóch miesięcy $1500 to dość ładny wynik + prowizje z Adpacków dają Mega gorączkę złota Smile

Trafficmonsoon
Zamawiam dzisiaj karte do ewallet bo w koncu pojawiła się tam opcja ! Big Grin kosztuje z prowizją $6.

Recyclix
Wpłaciłem swoje 20€ + bonusowe 20€ którymi obracam już chyba od 4 tygodni. Zapowiada się ciekawie ten program. Planuje wizyte w lipcu w ich biurze oraz fabryce i po tej wizycie wejść dużo większą gotówką. Każdy kto chce otrzymać bonusik na start to zapraszam do kontaktu Smile

Hashocean

na 98% SCAM Smile


Wybieramy Revshare czyli "Na co zwracać uwagę przy wyborze programu Revshare ? "



Glosy: Obamakiller (+1)
28-06-2016 06:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #110
RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów")
MXRev$hare - Wideo Poradnik poruszania się po stronie MXR. Pomoże najbardziej osobą które dopiero zarejestrowały się w programie i nie wiedzą za bardzo co w którym miejscu się znajduje.


28-06-2016 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Agencja social media po godzinach Zeroto1m 31 12,131 02-09-2020 10:50
Ostatni post: motornet
  Schody Sukcesu krok pierwszy - Decyzja ToxicIce 7 4,520 22-05-2020 10:55
Ostatni post: dzemba
  Finansowy Ninja Social Media - dziennik wrzod121 5 3,785 04-01-2020 16:28
Ostatni post: wrzod121
  Kopalnia złota: CPA + Social Media broofie 9 6,004 08-03-2019 16:49
Ostatni post: war43
Lightbulb Dziennik prób i błędów! PPI & Premium SMS Itachi198 34 13,839 06-07-2018 09:32
Ostatni post: jarekxD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości