Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) » Warto.

Autor Wiadomość
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #41
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Sprawdź:
@supercola. Wyslij mi link na tym forum do mojej metody, a zwracam Ci kase Wink. Oczywiscir z data przed publikacja mojego tematu. Pisz pw.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2015 23:30 przez szykiryki.)
Glosy: Raster96 (+1)
13-06-2015 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #42
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Tak generalnie to czego wy się spodziewaliście ? Połowa z was jest na tym forum tak długo że powinna znać już zachowanie Mercz-a
Nie bez powodu powstało kilka tematów na temat jego "oszustw"

http://zarabiam.com/Temat-Mercz-oszust-108514
http://zarabiam.com/Temat-Mercz-oszust-108730
http://zarabiam.com/Temat-Mercz-niepowaz...nik-111445

Jeżeli ktoś ma taką opinię na forum to po prostu nie przeprowadza się z nim żadnych transakcji , nie liczyłbym na zwrot gotówki bo to raczej człowiek bez najmniejszego honoru ale bywa, ja Ci pomogę odrobić tą kwotę podeślę jakieś tam sposoby i będzie okej Smile

A ty Mercz , zejdź nam z drogi z twoim już głupkowatym sprzedawaniem bo już dawno powinieneś wylecieć z tego forum z banem. Nie dość że byłeś kilka razy posądzany o oszustwa to jeszcze sprzedajesz badziewne rzeczy by tylko wyciągnąć kasę. Gratuluje poziomu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 08:59 przez ScroX.)
Glosy: Raster96 (+1)
14-06-2015 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Raster96 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 596
Dołączył: May 2015
Reputacja: 146 +

Forum Gold: 24.00
Post: #43
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
No to straciłem kasę przez swoją głupotę, nie sprawdziłem tego działu. Od teraz już będę wiedział. Smile

Dodałem opinię w dziale "ocena handlarzy", żeby kolejne osoby nie dały się nabrać. Smile

ZARABIAM OD: ~25.05.2015r.
[Obrazek: 10131c7020.png]
HotCash: 816.82 PLN
14-06-2015 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kariolmax Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,100
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 337 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 17.18
Post: #44
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Ja dostałem 50%, żądam drugiego 50%..
Recenzja tutorow też wprowadzająca w błąd.
14-06-2015 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dante_/ Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,407
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 359 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 101.00
Post: #45
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Co prawda to prawda, tutorzy którzy wprowadzili w błąd nie testując programu i dopuszczając go do sprzedaży powinny być odpowiedzialni za zwrot pieniędzy, ponieważ można powiedzieć, że to oni to udostępnili owy poradnik, podpisując się pod nim recenzją.
14-06-2015 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

poczmail Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,974
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1066 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 887.00
Post: #46
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Ok, a więc przyszedł czas bym ustosunkował się do zaistniałej sytuacji.

Po pierwsze - faktycznie zanim temat został dopuszczony do sprzedaży, powinienem był prześledzić historię użytkownika; tu moje niedopatrzenie, zwyczajnie nie zwróciłem uwagi na fakt, że był on zamieszany w jakieś nieczyste sprawy.

Zaś po drugie, co się tyczy merytorycznej zawartości poradnika - faktycznie prezentuje treści poruszone już na forum, choć teraz przyznam się szczerze - nie testowane przeze mnie w pełni w praktyce, bo SUBY SMS/PPA/CPA to nie mój obszar działalności (względy etyczne) + skrypty viralne, które nawet podczas prywatnego korzystania z FB nie mają z moralnością wiele wspólnego. Mniejsza o to, Mercz prosił o recenzję dość spory okres czasu i dostał opinię, która według mnie wcale nie jest beczką lukru i miodu - fakt, wystawiona nie przez najbardziej kompetentną w tej tematyce osobę, ale będącą zwyczajną, moją prywatną, subiektywną opinią. Bije się w pierś za to, że całość przeszła akceptację przez moje ręce i przyznaje do błędu. Chciałbym jeszcze w tym miejscu dodać, że to nie jest tak, że negatywnych recenzji nie widać - gdy my, jako tutorzy, otrzymujemy jakiś plagiat bądź coś absolutnie skopiowanego, najczęściej z góry wywalamy temat do kosza + ostrzegamy ich autorów stosownym warnem.

Czasu nie cofnę, rzeczywistość jest jaka jest i ze swojej strony mogę zaproponować następujące rozwiązanie - z każdym kupującym skontaktuje się osobiście przez GG i zaoferuję jakąś formę rekompensaty, bo jednak ciąży na mnie, nazwijmy to cywilna, odpowiedzialność z tytułu zatwierdzenia poradnika, zaś do do sprawy Mercza jako użytkownika to myślę, że tu decyzję musi podjąć administracja wspólnie.
Glosy: Ando (+1), kariolmax (+1), Pitek236 (+1), ScroX (+1), mlody16918 (+1), Dante_/ (+1), piotrekprorok (+1), Pmxq (+1), zjadamkredki (+1)
14-06-2015 16:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #47
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
(14-06-2015 14:57)Dante_/ napisał(a):  Co prawda to prawda, tutorzy którzy wprowadzili w błąd nie testując programu i dopuszczając go do sprzedaży powinny być odpowiedzialni za zwrot pieniędzy, ponieważ można powiedzieć, że to oni to udostępnili owy poradnik, podpisując się pod nim recenzją.

Naćpałeś się czegoś?
Jeśli liczysz, że w poradnikach znajdziesz coś co spuści ci deszcz monet na głowę to gratuluje fantazji. Recenzja zawierała informacje, że sposób może być znany a ty kupując jakikolwiek poradnik ponosisz ryzyko wiążące się z tym, że nisze/metode możesz już znać, ale mniejsza o to.
Cytat:można powiedzieć, że to oni to udostępnili owy poradnik, podpisując się pod nim recenzją.
Logika miażdży, można tez powiedzieć, że osoba wydająca opinie o batonikach mars ponosi odpowiedzialność za to jak one smakują. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa recenzja śmieszku.

Zdumiewające, że osoby które poświęcają swój wolny czas na to abyście nie kupili gówna, gdy popełnią mały błąd są zaskarżane za waszą własną naiwność... no ale to zrozumiały ból dupy osób które same nie myślą i liczą na magiczny sposób w pdfie za kilkadziesiat zł. Komedia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 16:27 przez daniel42na.)
Glosy: Hybrid1990 (+2), mlody16918 (+1), piotrekprorok (+1)
14-06-2015 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody16918 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 748
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 200 +

Forum Gold: 22.00
Post: #48
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
(14-06-2015 16:16)daniel42na napisał(a):  
(14-06-2015 14:57)Dante_/ napisał(a):  Co prawda to prawda, tutorzy którzy wprowadzili w błąd nie testując programu i dopuszczając go do sprzedaży powinny być odpowiedzialni za zwrot pieniędzy, ponieważ można powiedzieć, że to oni to udostępnili owy poradnik, podpisując się pod nim recenzją.

Naćpałeś się czegoś?
Jeśli liczysz, że w poradnikach znajdziesz coś co spuści ci deszcz monet na głowę to gratuluje fantazji. Recenzja zawierała informacje, że sposób może być znany a ty kupując jakikolwiek poradnik ponosisz ryzyko wiążące się z tym, że nisze/metode możesz już znać, ale mniejsza o to.
Cytat:można powiedzieć, że to oni to udostępnili owy poradnik, podpisując się pod nim recenzją.
Logika miażdży, można tez powiedzieć, że osoba wydająca opinie o batonikach mars ponosi odpowiedzialność za to jak one smakują. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa recenzja śmieszku.

Zdumiewające, że osoby które poświęcają swój wolny czas na to abyście nie kupili gówna, gdy popełnią mały błąd są zaskarżane za waszą własną naiwność... no ale to zrozumiały ból dupy osób które same nie myślą i liczą na magiczny sposób w pdfie za kilkadziesiat zł. Komedia.

Lepiej się tego ująć nie da.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 16:34 przez mlody16918.)
14-06-2015 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScroX Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 891
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 332 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #49
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Daniel, tu nawet nie chodzi o ponoszenie odpowiedzialności bo idąc twoim tropem myślenia można by wywnioskować .. "Po cholerę nam tutorzy, sprzedawajmy wszystko co nam się napatoczy" otóż nie, bardzo potrzebni nam są tutorzy tylko adekwatni do poradnika, po jasną cholere mi recenzja od kogoś kto nigdy nie miał styczności z subami ? Po co się zabierać za coś o czym się nie ma pojęcia ? Błędy się zdarzają i miło że poczmail się do tego przyznał ale to doskonały moment na to aby przyporządkować pracę tutorów,
Nie może być tak że ktoś kto się nie zna na danej dziedzinie coś recenzuje, powinny być kategorie recenzowania i każdy tutor dopisany do swojego działu na którym się zna.
Wtedy recenzja będzie adekwatna do przedmiotu sprzedawanego bo recenzja będzie co najważniejsze realna.

(14-06-2015 16:16)daniel42na napisał(a):  Zdumiewające, że osoby które poświęcają swój wolny czas na to abyście nie kupili gówna,

No właśnie przez takie błędne recenzję ludzie kupują gówna, więc twoja teoria jest tu najśmieszniejsza z tego tematu.

Do Poczmail nic nie mam bo to zapewne dobry człowiek i na pewno nie chciał nikogo narazić na to co się stało, ale warto przypisać takie kategorie, wtedy każdy będzie recenzował to na czym się zna.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2015 16:40 przez ScroX.)
14-06-2015 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pmxq Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 733
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 302 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 27.24
Post: #50
RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!)
Również się wypowiem Wink sam kupiłem na forum kilka poradników, w sumie straciłem lekko ponad 500zł, z niektórych korzystałem i rzeczywiście zarobiłem pieniądze, niektóre od razu poleciały do kosza Wink

Pierwsza sprawa, jeżeli chodzi o recenzję. Tak jak Poczmail napisał ocena poradnika to jego subiektywne odczucia, popełnił błąd bo nie przetestował i wg mnie najważniejsza rzecz, jeżeli rzeczy z poradnika hulają za darmo po forum, trzebaby to koniecznie zaznaczyć Wink Chyba nikt nie chce płacić za informacje które są dostępne za darmo? Wink Ale jak widać Poczmail oferuje pomoc ludziom pokrzywdzonym i jestem pewien że przy jego pomocy wszyscy odrobią te pieniądze ;>

Po drugie, jeżeli chodzi o poradniki - wiadome, nie każdy na sposobach z poradników może zarobić. Jednemu metoda super leży, zrobi na na niej kupę kasy i często chce się nią podzielić na forum - wiadome, czasami chce też dzięki temu trochę zarobić Big Grin Pamiętajcie, że nikt nie poda wam kasy na tacy, inwestując w poradnik dostajesz sposób działania, a nie tysiące w portfelu Wink jak wykorzystasz wiedzę i ile zarobisz, to już zależy od ciebie Wink Sam sprzedaję jeden poradnik i wiem o czym mówię, niektórzy kupią i chcą od razu mieć 2 tysiące w portfelu, nie tak to działa Wink do poradnika trzeba dołożyć rozum, cierpliwość, trochę kreatywności i pare innych cech Wink Wtedy sukces murowany i pieniążki zainwestowane na pewno się odrobi i zarobi Wink zdarzają się też typowe "gówna", ale spokojnie można to wyeliminować, wystarczy tylko poświęcić więcej czasu na weryfikacje każdej metody przez tutorów :>

Trzecie i ostatnie, Mercz, wstydź się pazerny prosiaku Big Grin nie dość że naciągnąłeś parę osób na poradnik opisujący rzeczy ogólno dostępne na forum to jeszcze kasy nie chcesz oddać Wink mam nadzieję że przy najbliższej okazji ktoś ciebie tak nabije w butelke i pieniądze które zarobiłeś w ten sposób szybko ci uciekną Smile
Glosy: Majka (+2)
14-06-2015 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Formularze Google - automat uzupełniający kudek47 2 2,758 14-02-2023 19:40
Ostatni post: Hybrid1990
Its My Birthday! Stworzę każdego bota i automat (wyszukiwanie klientów, zakładanie kont, web scraping) WizardOne 1 434 20-11-2022 16:25
Ostatni post: Hybrid1990
  Zarobkowa nisza z forum i zarabianie z koszulek sulliwan93 1 1,348 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  skracanie a fb makemor 1 650 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  Skracanie+Yt+Ppd[Filmy,gry,spolszczenia NixonZzz 1 1,169 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości