Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) (/Temat-Poradnik-Nisza-SUBY-SKRACANIE-AUTOMAT-114928)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 29-05-2015 22:17

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Poradnik i nisza, która pozwoli nam zarobić na serwisach sub SMS / skracanie - AUTOMAT
2. Opis: Poradnik i nisza, która pozwoli nam zarobić na serwisach sub SMS / skracanie. Źródło pozyskania - własne. Nie spotkałem się z konkretnie taką metodą na forum, doświadczeni earnerzy mogą ją znać, ale nie konieczne. Z automatu można na niej zarobić spore pieniądze, zależy jak wystartujemy. Udzielam wszelkich rad i zawsze można do mnie pisać, jak ma się z czymś problem. Do poradnika załączony jest bot i nie tylko.
3. Zdjęcia/Screeny: [Obrazek: 50894834930037654109.png] Zarobki z pierwszego dnia (wraz z "ustawianiem" automatu)
4. Cena: 55zł - dla 2 pierwszych osób, 60zł reszta. Sprzedaje 9 sztuk, by nie zepsuć niszy.
5. Kontakt: Priv
Płatność PP.

Bardzo spostrzegawcza uwaga, sam do końca na to w ten sposób nie patrzyłem, gdyż korzystałem głównie z dwóch programów.
(03-06-2015 21:55)poczmail napisał(a):  Generalnie plusem jest to, że możemy się elastycznie dostosować pod każdą niszę z programów oferowanych przez serwisy Sub SMS.



RE: [Poradnik & Nisza] SUBY & SKRACANIE (AUTOMAT!) - poczmail - 03-06-2015 21:55

Poradnik składa się z dwóch części: teoretycznej oraz ‘zaopatrzeniowej’, w której znajdziemy skrypt i bot potrzebny do realizacji zaprezentowanego materiału. Całość prezentuje się całkiem obiecująco, choć nie ukrywam, Ci bardziej zaawansowani, a nawet średnio doświadczeni mogli próbować w ten sposób zarobić pieniążki. Generalnie plusem jest to, że możemy się elastycznie dostosować pod każdą niszę z programów oferowanych przez serwisy Sub SMS, natomiast minus to działalność tylko w obrębie Facebooka. I choć metoda na pozyskanie trafficu jest dobrze znana, to w dalszym ciągu to najefektywniejsza forma generowania targetowanego ruchu. Ogólnie przyda się jakieś zaplecze w postaci kont Fb oraz doświadczenie w działce Sub SMS – o wiele łatwiej będzie wówczas tworzyć dobre, przyciągające uwagę teksty. Według mnie cena troszkę za wysoka, gdyż tego typu skrypty i boty śmiało hulają po Internecie, a samo wpadnięcie na pomysł ich wykorzystania to owoc odrobiny inicjatywy i kreatywności. Niemniej jednak tu dostajemy gotowe rozwiązanie na którym z pewnością da się zarobić.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY & SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 03-06-2015 22:08

(03-06-2015 21:55)poczmail napisał(a):  Poradnik składa się z dwóch części: teoretycznej oraz ‘zaopatrzeniowej’, w której znajdziemy skrypt i bot potrzebny do realizacji zaprezentowanego materiału. Całość prezentuje się całkiem obiecująco, choć nie ukrywam, Ci bardziej zaawansowani, a nawet średnio doświadczeni mogli próbować w ten sposób zarobić pieniążki. Generalnie plusem jest to, że możemy się elastycznie dostosować pod każdą niszę z programów oferowanych przez serwisy Sub SMS, natomiast minus to działalność tylko w obrębie Facebooka. I choć metoda na pozyskanie trafficu jest dobrze znana, to w dalszym ciągu to najefektywniejsza forma generowania targetowanego ruchu. Ogólnie przyda się jakieś zaplecze w postaci kont Fb oraz doświadczenie w działce Sub SMS – o wiele łatwiej będzie wówczas tworzyć dobre, przyciągające uwagę teksty. Według mnie cena troszkę za wysoka, gdyż tego typu skrypty i boty śmiało hulają po Internecie, a samo wpadnięcie na pomysł ich wykorzystania to owoc odrobiny inicjatywy i kreatywności. Niemniej jednak tu dostajemy gotowe rozwiązanie na którym z pewnością da się zarobić.
Racja, Facebook jest najlepszą formą generowania ruchu, ale dołączę do poradnika inne serwisy społecznościowe, gdzie łatwo wygenerujemy ruch Wink
Cenę zmieniłem, ilość sprzedaży poradników również, bo osobiście uważam, że 9 starczy, tak aby nie przeszkadzać sobie, mimo pola do popisu.
Zaplecze, to zalezy - za takie cos blokade ciężko dostać, sam w końcu z tego korzystałem i nic. Konto trzyma się do dziś.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY & SKRACANIE (AUTOMAT!) - gieniek93 - 03-06-2015 22:11

Jakieś przewidywane zarobki ? Może jakieś ssy zarobków dodatkowe?


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY & SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 03-06-2015 22:13

(03-06-2015 22:11)gieniek93 napisał(a):  Jakieś przewidywane zarobki ? Może jakieś ssy zarobków dodatkowe?

Ogółem z metody korzystałem krótko, gdyż mam inne własne. Wrzuciłem ss z zarobków pierwszego dnia, teraz automat coś dodaje tam zawsze.
Nie mogę przewidywać, wszystko zależy od nakładu pracy / tekstu / miejsca i innych czynników, które natomiast zależą od kupującego.
Proszę nie zgadywać co do sposobu. Takie posty będą ignorowane.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 04-06-2015 11:24

Została jedna sztuka za 60zł, reszta 65zł.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - zjadamkredki - 04-06-2015 11:28

(29-05-2015 22:17)Mercz napisał(a):  1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Poradnik i nisza, która pozwoli nam zarobić na serwisach sub SMS / skracanie - AUTOMAT
2. Opis: Poradnik i nisza, która pozwoli nam zarobić na serwisach sub SMS / skracanie. Źródło pozyskania - własne. Nie spotkałem się z konkretnie taką metodą na forum, doświadczeni earnerzy mogą ją znać, ale nie konieczne. Z automatu można na niej zarobić spore pieniądze, zależy jak wystartujemy. Udzielam wszelkich rad i zawsze można do mnie pisać, jak ma się z czymś problem. Do poradnika załączony jest bot i nie tylko.
3. Zdjęcia/Screeny: Zarobki z pierwszego dnia (wraz z "ustawianiem" automatu) [Obrazek: 94275907212448493447.png]
4. Cena: 60zł - dla 2 pierwszych osób, 65zł reszta. Sprzedaje 9 sztuk, by nie zepsuć niszy.
5. Kontakt: Priv
Płatność PP.

Bardzo spostrzegawcza uwaga, sam do końca na to w ten sposób nie patrzyłem, gdyż korzystałem głównie z dwóch programów.
(03-06-2015 21:55)poczmail napisał(a):  Generalnie plusem jest to, że możemy się elastycznie dostosować pod każdą niszę z programów oferowanych przez serwisy Sub SMS.


Czego dotyczy ta tabelka ? Big Grin Gdzie są leady, zarobki ? Może głupie pytanie, ale nie ogarniam Big Grin
25 wizyt, 18 leadów i 13zł zarobku ? Coś tu jest nie tak :/


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 04-06-2015 11:34

wejścia Г unikalne Г rejestracje firesub musiałem dac w tej formie


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Mercz - 06-06-2015 10:00

"Promocyjne sztuki" sprzedane. Aktualna cena 60zł poradnik. Zostało 7 sztuk.


RE: [Poradnik & Nisza] SUBY / SKRACANIE (AUTOMAT!) - Scientist. - 06-06-2015 11:23

Można opinie kupujących?