Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bardzo dziwny meil , fake?

Autor Wiadomość
Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #41
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Sprawdź:
(13-03-2015 12:01)mikiniki napisał(a):  @[Maciejoss20] Idź na Policję. Przecież Cię oszukali. Adwokatów wynajmij. Baaaa, wygrasz na 10000%. Jeszcze zadośćuczynienie 100k. No ja bym się nie zastanawiał. nawet o 10zł.
A tak na serio to daj sobie już siana, poproś o możliwość założenia nowego konta, rób wszystko zgodnie z regulaminem, to i kasę zobaczysz. Jak 99,9999999999% użytkowników tej Firmy.
Pozdrawiam.

Widzę że jesteś strasznie głupi i naiwny za bardzo jesteś pewien tej firmy...
Jestem uczciwy nic nie nabijałem jakbym miał coś kombinować to tyle nie udzielałbym się. Drugiego konta nie mam zamiaru zakładać ponieważ jakoś nie chce mi się ich wspomagać finansowo już wolę swój czas przeznaczyć na jakąś fundacje a nie krętaczy. Jeszcze nie odpowiedzieli na moje pytanie jaki miałem z tego zysk a ty twierdzisz że nabijałem sobie leady aby tracić 42 gr na nich nie wiem do gimnazjum chodzisz? bo coś mi sie wydaje że tak Smile Łatwo ulegasz propagandzie a później się dziwić że rosyjska ludność tak łatwo daje się wkręcać Putinowi. Chyba jesteś ich pionkiem że tak zażarcie ich bronisz Smile
13-03-2015 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Voldir Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,774
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 591 +

Forum Gold: 0.00
Post: #42
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Tylko że do 1000 zł w tej chwili to jest wykroczenie, więc oni mogli by popełnić wykroczenie za co było by ew. pouczenie i sprawa na tym by się zakończyła. Nie wiem ile masz lat ale poczytaj troszkę najpierw Smile

Jedyne co Ci pozostaje to rozprawa w sądzie cywilnym.

- Pozew ok 50 zł.
- Do tego dochodzą chyba koszty dokumentów w postępowaniu a to jest chyba 6 zł za kartkę.
- Min. opłata sądowa to 30 zł.
- Koszt adwokata to ok 500 zł, jeśli nie chcesz jakiegoś studenciaka po ukończeniu studiów w ubiegłym roku.
- Koszty biegłych sądowych - ????
- Jeśli przegrałbyś rozprawę to pokrywasz koszty sądowe w wysokości sięgających nawet 5 tysięcy lub 5% od kwoty o którą toczy się spór. Chyba że złożyłbyś wniosek o wliczenie kosztów na koszt Państwa bo jesteś bezrobotny czy coś w tym stylu i nie masz za co pokryć kosztów.
- Ewentualne koszty dojazdu na rozprawę.

Jesteś pewien że to jest tego warte?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2015 12:55 przez Voldir.)
13-03-2015 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
erykziele12 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 478
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 66 +

Forum Gold: 211.00
Post: #43
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
(13-03-2015 12:08)Maciejoss20 napisał(a):  Widzę że jesteś strasznie głupi i naiwny za bardzo jesteś pewien tej firmy...
Jestem uczciwy nic nie nabijałem jakbym miał coś kombinować to tyle nie udzielałbym się. Drugiego konta nie mam zamiaru zakładać ponieważ jakoś nie chce mi się ich wspomagać finansowo już wolę swój czas przeznaczyć na jakąś fundacje a nie krętaczy. Jeszcze nie odpowiedzieli na moje pytanie jaki miałem z tego zysk a ty twierdzisz że nabijałem sobie leady aby tracić 42 gr na nich nie wiem do gimnazjum chodzisz? bo coś mi sie wydaje że tak Smile Łatwo ulegasz propagandzie a później się dziwić że rosyjska ludność tak łatwo daje się wkręcać Putinowi. Chyba jesteś ich pionkiem że tak zażarcie ich bronisz Smile

Daj już sobie spokój z tym żalem na forum, każdy zna Twoją sytuacje i nie musisz dziennie informować o niej w każdym temacie Leadmore. A skoro jesteś/byłeś taki pewny to idź na policje, bo te 200 zł chyba nie są aż tak "głupie" jak pisałeś skoro wypominasz to pare razy dziennie.
13-03-2015 12:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciejoss20 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 447
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 39 +

Forum Gold: 120.00
Post: #44
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Pisałem że nie mam po co się sądzić bo to jest za mała kwota. Tylko ostrzegam że ktoś może znaleźć się w sytuacji takiej jak ja. Nie jestem też na 100% całkiem pewien bo może mi jeszcze robić to ktoś z konkurencji stronę mam w googlach a tam z 3-4 osoby mają subskrypcje pod moją fraze.
13-03-2015 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
erykziele12 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 478
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 66 +

Forum Gold: 211.00
Post: #45
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
(13-03-2015 13:05)Maciejoss20 napisał(a):  Pisałem że nie mam po co się sądzić bo to jest za mała kwota. Tylko ostrzegam że ktoś może znaleźć się w sytuacji takiej jak ja. Nie jestem też na 100% całkiem pewien bo może mi jeszcze robić to ktoś z konkurencji stronę mam w googlach a tam z 3-4 osoby mają subskrypcje pod moją fraze.

Jeśli nie jesteś pewien to nie powinieneś psuć dobrego imienia serwisu, bo z tego co się orientuję jest to nielegalne.
13-03-2015 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

wydra87 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,025
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 277 +

Forum Gold: 2.00
Post: #46
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Bez sens...faktycznie osoby "słabsze" mogą teraz siedzieć w niepewności. Bo tak naprawdę skąd mamy wiedzieć, czy te leady są skuteczne i przynoszą zyski LM czy nie? eh... widać, za pięknie by było...
13-03-2015 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #47
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Co się martwisz, jak będą masowe blokady kont to się ucieknie do konkurencji, HotCash na przykład.Smile
13-03-2015 13:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AndroidPL Offline
Banned
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Feb 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #48
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Tylko żeby te zgromadzone pieniądze na koncie wypłacili
13-03-2015 13:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
suchy0001 Online
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,908
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 545 +

Forum Gold: 95.00
Post: #49
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Proste,jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z sub sms i robi kilka leadow miesięcznie to niech nie zaczyna na lm.
Rozumiem Monikę w 100 % ale też w 100 % wiem,że to wina za dużej stawki dla świeżaków.
Jeśli ktoś już się rozkręci to niech wróci na lm Smile

Tapatalk xperia z2
13-03-2015 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #50
RE: Bardzo dziwny meil , fake?
Promując serwis napastujecie wciąż te same miejsca w sieci, te same grupy facebookowe i tych samych ludzi. Skutek jest taki, że stają się oni wyjątkowo wyczuleni na subskrypcje i nawet jeśli je aktywują to szybko wyłączają.
Przede wszystkim serwis ma pełne prawo wybierać z kim sobie chce współpracować a z kim nie, tylko że takie sytuacje będą coraz częstsze. Idąc tym tropem, smród na forum coraz większy, bo takie działania odstraszają ludzi a tacy "drobni ernerzy" potrafią najwięcej hejtować i robić szum z niczego.
Skoro można podbijać stawki dla lepiej opłacalnych partnerów, to można je również obniżyć dla tych gorszych i to wydaje się najbardziej sensowne wyjście.
Pomijam już to że płaska stawka jest średnio sensowna, bo przecież idealne wyjście dla partnera i serwisu to prowizja za każde odnowienie a nie jakieś wyliczenia.
Glosy: nicooo (+1)
13-03-2015 17:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości