Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multisport- ScoutMaster » Multisport

Autor Wiadomość
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #151
RE: Multisport- ScoutMaster
Sprawdź:
Spotkanie 16

Dania Kobiety piłka nożna 14 30
BSF W - Odense W
Typ: Odense W lub remis
Kurs; 1.70
Betson
Stawka: 100

Analiza: Dziś duży prezent ponownie jak wczorajsze Vallecano, zespół Odense dziś zdecydowanie jest faworytem nie tylko na papierze ale i mentalnie. W ostatnich 6 meczach zawodniczki Odense gromadzily regularnie punkty. Znakomicie przygotowana murawa na dzisiejsze spotkanie i dość dużych wymiarów blisko będzie dodatkowym handicapem dla gości. Zawodniczki Odense mają dwie bardzo szybkie skrzydłowe które potrafią świetnie dryblowac, kultura gry również przewyższają swoje rywalki. Dam fakt ze średnią wieku Odense jest ponad 25 świadczy o tym iż dziś doświadczenie zetrze się ze szkółka drużyny BSF gdzie średnia wieku jest dużo niższa ponadto Gospodynie dziś osłabione brakiem kilku ziołowych zawodniczek. Różnica w tabeli jednej pozycji ma korzyść drużyny Odense ale tak naprawdę miały dużo gorszy terminarz i dla mnie to dziś są zdeycodwanymi faworytkami. Mecz juz o 14 30 jednak jest tylko w kilku bukach, możliwe że będzie w bet365 również na live. Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2015 14:11 przez ScoutMaster.)
22-03-2015 14:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #152
RE: Multisport- ScoutMaster
Spotkanie 17

Udinese Calcio - Fiorentina
Typ: Udinese 0, +0.5
Kurs: 2.11
Pinnacle
Stawka: 100J

3.40 na Udinese to duży prezent myślę że warto zagrać za połowę chociaż czyste zwycięstwo. Villa dziś osłabiona kilkoma pkontuzjami poza tym nie wszyscy jeszcze w pełni sił po lidze Europy. Oba kluby lubią ze sobą grywac we Włoszech nawiązują ze sobą jedne z lepszych kontaktów w Serie A Smile
Typ naprawe warty uwagi valuebet jak dla mnie

Pozdrawiam i życzę wygranych.






Połowa WYGRANA połowa Zwrot: 2-2 FT +60j
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2015 23:54 przez ScoutMaster.)
22-03-2015 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #153
RE: Multisport- ScoutMaster
(21-03-2015 17:16)ScoutMaster napisał(a):  
Spotkanie 15

Primera Division 18:00
Vallecano - Malaga
Typ: Vallecano DNB
Kurs; 1.83
Pinnacle sport
Stawka: 100

Na dziś taka propozycja ode mnie analizę dodam troszkę później, typ warty zagrania
.


WYGRANA : 1-0 FT +83 J

(22-03-2015 14:11)ScoutMaster napisał(a):  
Spotkanie 16

Dania Kobiety piłka nożna 14 30
BSF W - Odense W
Typ: Odense W lub remis
Kurs; 1.70
Betson
Stawka: 100

Analiza: Dziś duży prezent ponownie jak wczorajsze Vallecano, zespół Odense dziś zdecydowanie jest faworytem nie tylko na papierze ale i mentalnie. W ostatnich 6 meczach zawodniczki Odense gromadzily regularnie punkty. Znakomicie przygotowana murawa na dzisiejsze spotkanie i dość dużych wymiarów blisko będzie dodatkowym handicapem dla gości. Zawodniczki Odense mają dwie bardzo szybkie skrzydłowe które potrafią świetnie dryblowac, kultura gry również przewyższają swoje rywalki. Dam fakt ze średnią wieku Odense jest ponad 25 świadczy o tym iż dziś doświadczenie zetrze się ze szkółka drużyny BSF gdzie średnia wieku jest dużo niższa ponadto Gospodynie dziś osłabione brakiem kilku ziołowych zawodniczek. Różnica w tabeli jednej pozycji ma korzyść drużyny Odense ale tak naprawdę miały dużo gorszy terminarz i dla mnie to dziś są zdeycodwanymi faworytkami. Mecz juz o 14 30 jednak jest tylko w kilku bukach, możliwe że będzie w bet365 również na live. Pozdrawiam

WYGRANA: 0-2 FT +70j
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2015 23:52 przez ScoutMaster.)
Glosy: kwenk21 (+1)
22-03-2015 23:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #154
RE: Multisport- ScoutMaster
Ciekawy temat duży plus za analizy i dobre typy.
24-03-2015 00:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #155
RE: Multisport- ScoutMaster
Spotkanie: 17

NHL 00:00

New York Islanders - Minnesota Wild
Typ: Minnesota Wild DNB
Kurs: 2,77
Sportingbet
Stawka: 100j
WYGRANA 1-2 FT


Na dziś przygotowałem mecz z NHL pomiędzy NY Islanders,a Minnesotą Wild - odpowiednio 4 i piąta druzyna swoich konferencji.

Dlaczego gramy na gości ? Islanders roźluźnili ostatnio szyki tak jak już wcześniej pisałem marzec rządzi się swoimi prawami jeśli chodzi o druzyny z czołówki które szykują się już na play offy o czym świadczy mniejsza ilość minut kluczowych zawodników na tafli oraz kilka eksperymentalnych lini i dobieranie różnych kombinacji.

Islanders na 5 ostatnich meczy wygrali tylko raz z druzynąNew Jersey Devils 3-0.
Goście zdecydowanie na fai Koivu w znakomitej formie jak i cała pierwsza piątka.

W ostatnich 16 meczach wyjazdowych druzyna Minnesoty prawie za każym razem zdobywala punkty. W regulaminowym czasie uległa tylko druzynie z Vancover 3-2 a reszta to 2 przegrane po dogrywkach oraz 13 zwycięstw.

Mild to bardzo nieprzyjemna druzyna dla wielu rywali nie oddajądużo strzałów raczej okazje które stwarzają są mozolnie przygotowywane i znakomicie wypracowane przez całą formacje. Kursy dość przyjemne bo 2,00 -4,00 - 3,20 na takich poziomach mniej więcej się plasują, lecz jak dla mnie dziś kolejny win gości którzy znakomicie czują się w meczach z przeciwnej konferencji. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że to Islanders i grają u siebie jednak ja tutaj widzę inny typ , mam co do tego meczu duże przekonanie, ale wszsytko zweryfikuje tafla.


Kontuzje w obu ekipach mniej znaczące , składy już podane - druzyna Islanders lekko przemeblowana, kluczowi zawodnicy również dostaną dzisiaj mniej minut aby naładować baterie. Konferecje trenera potwierdzają całą moją analize. Bukmacherzy oczywiście jeśli chodzi o tak dogłębne informacje są daleko w tyle więc gramy na Minnesotę DNB troszkę bezpieczniejsza opcja, ale kurs warty zagrania .

TYP JAK NAJBARDZIEJ NA PLUS Minnesota wygrywa po dogrywce oddając poniżej 20 strzałów ! Przeczucia i i informacje nas nie zawiodły. Taveres tylko 13 minut na tafli Smile


Statystki marzec :

Podane typy : 39
Wygrane: 30
Zworty: 2
Przegrane: 7

Dokładniejsze podliczenie już jutro z wyszczególnieniem poszczególnych sportów.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2015 14:19 przez ScoutMaster.)
Glosy: Bussh (+1), B_Y_K_U (+1)
24-03-2015 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #156
RE: Multisport- ScoutMaster
Spotkanie: 19



Austria Regionalna Wschód 18:00

Schwechat - Ritzing
Typ: 1X
Kurs: 1,91
William Hill
Stawka: 100j
Wygrana: 0-0 FT +91j



Analizę dodam troszkę później , typ warty zagrania !


Co do analizy Ritzing dziś miał kilka zmian zapowiedzianych przez trenera gości kilku młodszych graczy zagrało, mogli sobie na to pozwolic mając tyle punktów przewagi, z drugiej strony prezesi obu klubów mają znakomite relacje co wiadomo nie od dziś. Na przestrzeni kilku sezonów nawiązali ponad 6 transferów i ładnie dzielili się punktami z tego co idzie zauważyć w h2h , jak dla mnie gospodarze lub remis co tutaj dużo mówić.

Pozdrawiam


Polecam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2015 22:45 przez ScoutMaster.)
Glosy: Bussh (+1), B_Y_K_U (+1), kwenk21 (+1)
27-03-2015 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kwenk21 Offline
Banned
*

Liczba postów: 948
Dołączył: May 2013
Forum Gold: 6.00
Post: #157
RE: Multisport- ScoutMaster
Szalejesz Smile spodziewaj się Priv Big Grin
27-03-2015 20:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #158
RE: Multisport- ScoutMaster
BILANS DRUGIEGO MIESIĄCA na dzień 27.03


Podane typy: 40

Wygrane: 31
Zwroty: 1
Przegrane: 7

Remis czeski bez stawki podawany nie jest liczony

BILANS 1284 j +
SKUTECZNOŚĆ: 81,57 %


Jednak to nie wszystkie moje propozycje wiele typów nie podaje tutaj z powodu braku czasu, dodam później kilka kuponów z moich gier, a na dziś na noc ty pojawi się około 24.

Pzodrawiam
Glosy: B_Y_K_U (+1)
27-03-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #159
RE: Multisport- ScoutMaster
Spotkanie: 20


NHL: 01:00

Minnesota Wild - Calgary Flames
Typ: Over 6
Kurs: 3,20
Marathonbet
Stawka: 100j
Zwrot 4-2 FT Aczkolwiek wielu z was podawałem ze można również 5,5 grać po kursie 2,45 , typ oczywiście się zgadzał ogromna ilość sytuacji i kontr zabrakło naprawde niewiele a kurs 3,20 by wpadł , tak jak pisałem walka była do ostatniej sekundy spotkania i ogromna ilość strzałów.

Na dziś mamy do ustrzelenia overowy mecz, krótko i na temat bo do meczu pozostało już kilka minut, jak dla mnie największy pewniak na dziś i dosc duzy valuebet, Calgary znakomicie czuje się w spotkaniach z drużynami z konferencji zachodniej, będą na pewno walczyć myśle a wręcz jestem pewny że zobaczymy dziś wymianę ciosów, dość długo analizowałem całe spotkanie i zgłebiałem się w szczegóły. Po statystykach nic nie wskazuje na mecz overowy oczywiście ,jednak nie warto się tym sugerować Smile . Taki kurs to prezent można również zagrać niższą linie jak akurat upieram się na ponad 6 bramkach łacznie z dogrywką.

Typ warty zagrania
.



Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2015 00:52 przez ScoutMaster.)
Glosy: Bussh (+1), bibula18 (+1)
28-03-2015 00:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScoutMaster Offline
Banned
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jan 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #160
RE: Multisport- ScoutMaster
Spotkanie: 21



NHL 01:30
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
Typ: CHicago Blackhawks -1 HA
1xBet
Kurs: 3,10
Stawka: 100j
Zwrot 3-4 FT
Aczkolwiek kolejny zakład jak najbardziej na plus Chciago miało duzo wiecej klarownych okazji w tym spotkaniu i to iż mają tylko kilka oczek wiecej od drużyny Winninpeg to nic nie znaczy, prezentuja dużo dużo większą jakość w swojej grze.

Rozliczam również
NHL 01:30
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
Typ: CHicago Blackhawks
Bet365
Kurs: 2,75
Stawka: 100j
Wygrany: 3-4 FT +175j




Analiza: Jak dla mnie duży valuebet , Chicago dziś musi sie pozbierać po ostatniej porażce z Columbusem u siebie, stawiam zdecydowanie na gości 1-3 0-2 . Moim zdaniem bedzie to underowy mecz ze wskazaniem na gości z Chcicago , kursy nas rozpieszczają.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-03-2015 22:55 przez ScoutMaster.)
29-03-2015 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Letnia gra multisport - link polecający chaberek90 1 1,320 02-07-2019 14:37
Ostatni post: Hybrid1990
  Multisport marionetkaa2 2 4,714 24-06-2019 15:16
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości