Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 18 Głosów - 3.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.

Autor Wiadomość
ZyskujOnline Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 115
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #931
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Sprawdź:
Chciałem pomóc, ale widzę, jesteś uparty jak osioł, wiec radz sobie sam
02-08-2012 23:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Morlok Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 198
Dołączył: May 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #932
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Miałeś przyznać że to scam a wyzywasz mnie od baranów i osłów bo uważasz że ta grupa FB rozwiąże wszystkie problemy.
Dałem Ci super ofertę (o ile uznać że to nie scam) i nie widzę zainteresowania.

Po blisko 15 godzinach żmudnego klepania udało mi się wypłacić na Egopay (chociaż średnio mi pasuje ten procesor).
Jeśli ktoś teraz napisze że nie miałem racji i program jest super to go chyba wyśmieję
02-08-2012 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marcin82 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 13 +

Forum Gold: 0.00
Post: #933
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(02-08-2012 20:51)Morlok napisał(a):  JBP = SCAM
(02-08-2012 22:16)Morlok napisał(a):  SCAM - NIE POLECAM
(02-08-2012 23:41)Morlok napisał(a):  udało mi się wypłacić na Egopay (chociaż średnio mi pasuje ten procesor).
Cytat:Jeśli ktoś teraz napisze że nie miałem racji i program jest super to go chyba wyśmieję

a miałeś?
któryś z nas nie rozumie definicji słowa 'scam' i mam nieodparte przeczucie, że tą osobą nie jestem ja.

PS: a jeśli już naprawdę musisz używać słów, których nei rozumiesz, to staraj się to ukryć, a nie eksponowac na wszelkie możliwe sposobyWink

Proponuję zamknąć tą sprawę i wrócić do rzeczowej dyskusji, bo zrobiła się tu niezła przepychanka w zasadzie o niczym...
02-08-2012 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Meloman Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,547
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 506 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 114.00
Post: #934
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Morlok przepraszam bardzo ale moją jedyną reakcją na twoje posty był facepalm

To że jesteś takim nieudacznikiem i nie potrafisz wypłacać to nie oznacza ze SCAM, na początek przeczytaj co oznacza to że program jest SCAMEM dopiero po dokształceniu w znaczeniu tego słowa będziesz mógł go używać.

Co ma to że nie możesz trafić w okienko z SCAMEM ? Jeśli by ci teraz nie wypłacili mimo żebyś trafił w okienko to wtedy można powiedzieć że SCAM a tak to milcz.

Ja wypłacałem bez problemu pare dni z rzędu - maximum godzina prób.


Skoro już udało ci się trafić w okienko i teraz czekasz na wypłatę to mam dla ciebie rade - Jak dojdzie ci już wypłata to już nie tykaj się JBP i nie udzielaj się w tym temacie Smile


A zresztą jestes strasznie uparty, inni dawali ci rady, chcieli pomóc, podawali grupe na FB która jest bardzo przydatna ty oczywiscie uważałeś to za zbyteczne i wiedziałeś lepiej Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 08:01 przez Meloman.)
03-08-2012 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Morlok Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 198
Dołączył: May 2012
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #935
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
@marcin82
To masz tylko takie wrażenie niestety mylne

@Meloman
Rozumiem że JBP jest tylko dla elity a nie "nieudaczników" i trzeba umieć z niego wypłacać. To może skoro ty posiadasz taką wiedzę to się podzielisz z innymi na forum, żeby nikt nie musiał sprawdzać co chwila przez wiele godzin strony jbp lub tej zbawiennej grupy FB (a potem strony jbp). Z tego co wiem nie tylko mnie przydadzą się twoje rady.
A jak dojdzie mi wypłata to nie rozumiem czego to dowodzi? Że problemów z wypłacaniem nie ma? Że nie lecą w ch... z ludźmi robiąc taki restart i nie dając nawet matryc w zamian a jedynie obietnice? Naprawdę nie widzicie że JBP nie ma innych źródeł finansowania poza nowymi inwestorami? Przecież nawet przy tym mogliby więcej wypłacać, wystarczy się rozejrzeć. Wiadmo każdy musi mieć wakacje ale wystarczy rzucić troche pięknych słów a wierni fani łykną wszystko. Jakby ogłosili że jbp od dzisiaj nie będzie płacił przez kolejne 3 miesiące z jakimś kolejnym bzdetowym uzasadnieniem też pewnie byście to łyknęli.

SCAM - ODRADZAM WSZYSTKIM INWESTOWANIE TUTAJ

Smile
03-08-2012 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #936
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Fakt, faktem, że jednak Twoja definicja scamu i selektywnych wypłat różni się od tej jaką ma zdecydowana większość osób inwestujących - nie tylko w ten program. Masz jednak do tego prawo i nikt Ci tego zakazać nie może.


(03-08-2012 08:41)Morlok napisał(a):  Że nie lecą w ch... z ludźmi robiąc taki restart i nie dając nawet matryc w zamian a jedynie obietnice?

Restart był normalny (taki jak pierwsze) - to majowy był bardzo lekki. Co do szybszego przydzielania matryc, to zgadzam się, że mogli by nad tym bardziej popracować.


(03-08-2012 08:41)Morlok napisał(a):  Naprawdę nie widzicie że JBP nie ma innych źródeł finansowania poza nowymi inwestorami?

Ale to żadna nowość, przecież tak działają takie programy (chociaż JBP usilnie zawsze zaznacza, że nie jest piramidą to jednak trzeba podchodzić do tych słów z rezerwą).


(03-08-2012 08:41)Morlok napisał(a):  Jakby ogłosili że jbp od dzisiaj nie będzie płacił przez kolejne 3 miesiące z jakimś kolejnym bzdetowym uzasadnieniem też pewnie byście to łyknęli.

a jak sądzisz? ktoś by w to uwierzył? raczej nie.


Podsumowując - system "celuj w okienko" był, jest i będzie. Ma na celu ochronę programu przed upadkiem, podobnie jak restart. Brak szczęścia nie oznacza, że program jest scamem. W pewnym momencie już pewnie nic nie uratuje programu, ale na chwilą obecną to dzięki tym systemom jeszcze pojawiają się wypłaty na moim (i nie tylko moim) koncie.

I postarajcie się zrozumieć Morloka (nie chodzi mi o przyznanie mu racji a tylko o zrozumienie) - większość z nas również by szlak trafiał po takim oczekiwaniu na wypłatę. Trafienie w okienko nie jest uzależnione od tego czy ktoś jest czy nie jest "nieudacznikiem" - to kwestia wyłącznie szczęścia, którego wszystkim życzę!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 09:17 przez adax84.)
Glosy: Meloman (+1)
03-08-2012 09:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

ComboThe Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 766
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 86 +

Forum Gold: 0.00
Post: #937
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
"Inną formą scamu są strony WWW oferujące wysokie zyski lub bardzo wartościowe informacje najczęściej w zamian za niewielki wkład inwestycyjny (HYIP)."
"W niektórych przypadkach strona początkowo płaci, żeby później, przekształcając się w scam, przynieść większe zyski. Po krótkim czasie scam znika z sieci lub ogłasza zmianę właściciela, która w rzeczywistości niekoniecznie nastąpiła."

Więc nie pierdolcie że JSS to scam, bo cały czas wypłacają. Każdy kto tutaj wchodził miał świadomość ryzyka, a jeśli nie miał, bądź sponsor go nie poinformował to jest idiotą. Dla mnie mimo restartu 75%, z tych pozycji co zostały wypłacę jeszcze raz tyle co wkład + dojdą matryce, więc nie mogę nie być zadowolony. A Wy wsadźcie sobie te swoje kilka dolarów na lokatę 6% rocznie.

I zapoznajcie się z definicją słowa SCAM
03-08-2012 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
adax84 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 348
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 19 +

Forum Gold: 0.00
Post: #938
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(03-08-2012 10:59)ComboThe napisał(a):  "Inną formą scamu są strony WWW oferujące wysokie zyski lub bardzo wartościowe informacje najczęściej w zamian za niewielki wkład inwestycyjny (HYIP)."
"W niektórych przypadkach strona początkowo płaci, żeby później, przekształcając się w scam, przynieść większe zyski. Po krótkim czasie scam znika z sieci lub ogłasza zmianę właściciela, która w rzeczywistości niekoniecznie nastąpiła."

Więc nie pierdolcie że JSS to scam, bo cały czas wypłacają. Każdy kto tutaj wchodził miał świadomość ryzyka, a jeśli nie miał, bądź sponsor go nie poinformował to jest idiotą. Dla mnie mimo restartu 75%, z tych pozycji co zostały wypłacę jeszcze raz tyle co wkład + dojdą matryce, więc nie mogę nie być zadowolony. A Wy wsadźcie sobie te swoje kilka dolarów na lokatę 6% rocznie.

I zapoznajcie się z definicją słowa SCAM

Combo trochę Cię chyba poniosło!

Po pierwsze - używasz formy mnogiej pisząc, żebyśmy zapoznali się czym jest scam. Tymczasem tylko jedna osoba ma inną definicję tego zjawiska. Z tego co widzę, pozostali (włączając w to Ciebie) nie zgadzają się z tym i nie uważają JBP za scam.

Po drugie (choć powinno być jako pierwsze) - nie używaj słów które mają pejoratywny wydźwięk.

Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 11:21 przez adax84.)
03-08-2012 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruska34 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 635
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 62 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #939
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
Dajcie spokój panowie. Każdy wiedział w co wchodzi i teraz narzekanie nic nie da.
Ten kto myśli że zarobi - reinwestuje.
Ten kto myśli że straci - wypłaca co może.

Ja zarobiłem bardzo dużo z tripera i nie mam mu za złe tego restartu, choć podchodzę do tego z "trzeźwym umysłem" i nie robię jak co niektórzy że brali pożyczki i wpłacali na tripera.. kompletnie nieodpowiedzialne, traktuje to jako duuuuuuuże kieszonkowe Smile

Dajcie spokój panowie ze spiną, proponuje zainteresować się nowym tematem który założe na forum za moment Tongue

1) DIGADZ I PAIDVERTS REFFBACK 100%!!! Smile
03-08-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
canis987 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 83
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 0.00
Post: #940
RE: JustBeenPaid - Zacznij zarabiać z moją pomocą.
(03-08-2012 09:07)adax84 napisał(a):  
(03-08-2012 08:41)Morlok napisał(a):  Jakby ogłosili że jbp od dzisiaj nie będzie płacił przez kolejne 3 miesiące z jakimś kolejnym bzdetowym uzasadnieniem też pewnie byście to łyknęli.
a jak sądzisz? ktoś by w to uwierzył? raczej nie.
W zeszłym roku była bardzo podobna sytuacja, gdy przenosili sie na nowe serwery strona 'zawiesiła' działalność na 2 miesiące, na szczęście jbp był wtedy mniej popularny i nikt nie panikował, tylko większość osób cierpliwie czekała (czasem uważając włożone pieniądze za stracone) i w końcu się doczekała powrotu strony Wink

Odnośnie 'celuj w okienko' to mają podobno niedługo wprowadzić kolejkę wypłat i skończy się celowanie w okienko.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 12:01 przez canis987.)
03-08-2012 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sprzedam $ w PC za pomoca GIFT CARD Zarzyk18 11 8,060 16-04-2013 20:54
Ostatni post: dondoonsie
  kupie $ za pomoca gift card damian880916 0 4,671 13-04-2013 18:01
Ostatni post: damian880916
  Kilka pytań dotyczących Justbeenpaid sieka 3 6,553 02-02-2013 18:33
Ostatni post: poverejay
  justbeenpaid.com - fake? cris2127 49 30,314 26-08-2012 11:00
Ostatni post: seba12a
  JustBeenPaid - momenty otwarcia procesorów płatniczych! Ruska34 29 13,596 15-08-2012 16:32
Ostatni post: frael

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: