Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 28 Głosów - 3.57 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prolific.ac - świetnie płatne ankiety » Bardzo dorze płatne ankiety

Autor Wiadomość
Kryspin Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,723
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 452 +

Forum Gold: 1,893.71
Post: #2381
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Sprawdź:
(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

Widocznie mój profil pasował i udało mi się dostać. Skończ snuć bezsensowne teorie bo robisz się nudny. Kolega wyżej dostał się do ankiety z 1 miejscem więc co jak mu się to udało? Jakaś teoria?

skanuj zakupy odbieraj gotówkę https://web70.gfk.com/projects/PLC97628/...hid=134537
07-09-2020 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Owl_ Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 280
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 113 +

Forum Gold: 10.00
Post: #2382
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

- Nie korzystam z VPN-ów.
- Nie zmieniam co chwilę danych na swoim profilu.
- Nie oszukuję, że mieszkam w innych kraju niż faktycznie.
- Mam uzupełniony profil "ABOUT YOU".
- Odpowiadam w ankietach zgodnie z tym, co mam uzupełnione w profilu.
- Nie używam botów.
- Nie zakładam multikont.
- Sprawdzam ankiety rano i wieczorem oraz w ciągu dnia - gdy pojawia się informacja na dodatku Prolific Assistant.
- Czytam dokładnie opisy badań i pytania.
- Uważam na podchwytliwe pytania w ankietach.
- Czytam ze zrozumieniem.
- Nie odpowiadam na chybił trafił.
- Rozumiem, że badacze wydają grube pieniądze na badania, dlatego staram się udzielać jakościowych odpowiedzi w ankietach.
Nie traktuję Prolific - jak maszynkę do wyciskania pieniędzy, tylko cierpliwie czekam na badania Smile

Zobacz 7 sprawdzonych serwisów, płacących na konto bankowe za wypełnianie ankiet
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2020 19:52 przez Owl_.)
Glosy: Addamer (+1), Wujas (+1), ggusiaja (+1), Kryspin (+1), wasda (+1)
07-09-2020 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Eduardo213 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 354
Dołączył: Feb 2020
Reputacja: 57 +

Forum Gold: 6.00
Post: #2383
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Dodam od siebie. Nie mam żadnych problemów z ich panelem, co lepsze, rozwiązuje ankiety w zasadzie tylko i wyłącznie na telefonie, nie mam żadnej apki, po prostu wchodzę i akurat jest jakaś ankieta, nawet wczoraj udało mi się na ankietę przypadkiem trafić za 5£. Wszystko zależy od szczęścia, od profilu i czasu.
Wątpię, aby ktokolwiek, a tym bardziej ktoś z tego forum mial jakies "układy, ułatwienia", to nie znaczy ze komuś idzie lepiej a komuś gorzej to od razu zna jakies tajniki tego. Ja nie narzekam, nie mam czasu na komputer, siedzę tylko i wyłącznie na telefonie, kiedyś była aplikacja to wiadomo sporo więcej wpadalo, ale teraz też nie narzekam, wiadomo czym więcej to lepiej, ale nie będę płakał bo komuś się lepiej powodzi, jak się powodzi to gratuluję, może sam kiedyś dojdę do takiego poziomu. A tak to wydaje mi się ta "dyskusja " trochę bez sensu.
Nie prolific, to masz dziesiątki innych paneli, stron, aplikacji do zarabiania, lub bardziej wymagające rzeczy ale na ten temat sie nie wypowiem bo sie nie znam. Pozdrawiam.

Eduardo213, dumny członek http://zarabiam.com od Feb 2020.
Glosy: Owl_ (+1), ggusiaja (+1), Kryspin (+1)
07-09-2020 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
camil_retail Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 34
Dołączył: May 2019
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2384
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
(07-09-2020 18:13)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 17:11)Kryspin napisał(a):  
(07-09-2020 15:34)Massimo93 napisał(a):  
(07-09-2020 15:15)Panikaer napisał(a):  no to mam 7 funtów i ciągle błąd Problem performing action. Please check your network connection. PEC-U-0001
oni ostatnio coś nawalają. Faktycznie są problemy i przy rejestracji nowych kont, bo nagminnie banują i przy wypłatach. Tylko Kryspin jak zawsze na innych zasadach wszystko ma. Big Grin

no tak przecież to logiczne w panelu gdzie są tysiące użytkowników ja mam inne zasady. Zawsze próg minimalny to było 5 funtów. facepalmfacepalmbeka

Sam pisaleś że na tyle osób dostałeś się do ankiety za 10 funtów gdzie tylko była dla chyba 3 osób. Piszesz że często tylko tobie się udaje tyle kasiory zarobić. Mnie tak jak innym nie dostawałem ankiet i mi napisali że więcej nie dostane bo mi konto zablokowali. Moim znajomym też. A nic nie zrobiłem nie tak.

(07-09-2020 16:32)Owl_ napisał(a):  Też nie mam żadnych problemów z Prolific (jak na razie), a jestem w nim od 2018 roku. Mniej więcej co miesiąc wypłacam jakieś 20 - 30 £.
Jak to robisz?

Ja nie wiem jaki ty masz problem ze zrozumieniem... Ty się zachowujesz tak jakbyś myślał ze wszyscy turaj maja jednakowo wypełniony profil About You i ze ktoś dostał ankietę za 10 funtów a ty nie. A przecież to tak nie działa - każdy dostaje ankiety dostosowane do tego co ma w profilu. Poza tym grube ankiety bardzo często są mega trudne i wymagające wiec nie dzieł skory na niedźwiedziu bo to ze się zakwalifikujesz do grubej ankiety nie jest równoznaczne z tym ze ja ukończysz.
Glosy: Owl_ (+1)
07-09-2020 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
cidd3n Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 518
Dołączył: Nov 2019
Reputacja: 85 +

Forum Gold: 5.00
Post: #2385
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
To ja się pochwalę, ostatnio taką dorwałem.


Załączone pliki Obrazki
   

Wysoki refback:
https://zarabiam.com/Temat-Swissborg-Mer...cej-165719
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-09-2020 20:42 przez cidd3n.)
07-09-2020 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

szymontg Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 122
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2386
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
A mi migła ankieta "Fast-paced Spatial Decision-making ($11.25 base, with extra $13.75 if passing comprehension checks) Copy" 25 funtów za 57 minut, ale niestety ostatnie miejsce było wolne i się nie udało

szymontg, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2019.
07-09-2020 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2387
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Ściemniacie i tyle. Tu piszecie, ile kasiory zarabiacie, a wystarczy przejrzeć wasze profile gdzie indziej się żalicie że coś wam nie pykło. To samo na innych forach. Przejrzałem to forum, zwłaszcza wątek gdziema tyle podstron jakiejś natinki, która się w sumie już nie udziela. Walicie kaszanę myśląc, że ktoś się nabierze na wasze pitu pitu. Ja tak samo mam normalnie profil uzupełniony, nie kłamię i na jedną wypłatę ledwo w parę miesięcy uzbieram. Z tego co widze każdy kto tu wam napisze że nie zarabia to zaraz agresywnie go szarpiecie jak hieny. Żenua. Spadam stąd.

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
08-09-2020 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szymontg Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 122
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 18 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2388
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Ból dupy niesamowity, wystarczająco screenów wrzuciłem ze swojej przygody do tej pory, jak masz jakiś kłopot to istnieje tam coś takiego jak support, pozatym żeby coś zarobic to trzeba się nasiedziec i reagować na powiadomienia a nie zalogować się raz na dzień z nadzieją że kokosy wpadną

szymontg, dumny członek http://zarabiam.com od Sep 2019.
08-09-2020 11:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Massimo93 Niedostępny
Aktywny
*

Liczba postów: 134
Dołączył: Apr 2020
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2389
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
Kto ma ból dupy ten ma. Nie umiesz czytać to po co się odzywasz? Pisałem, że mam na zakładkach otwarte panele cały czas i odświerzam strony. A jak pisałem do profilica ja i moi kumple to nam odpisali że nie dostaniemy więcej ankiet. Bez powodu. Po prostu nie kmińcie, że jest tak kolorowo. I czemu kolo z góry mnie oceniasz, że nic nie robie jak ci się nie chce ani czytać co piszę?

Massimo93, dumny członek http://zarabiam.com od Apr 2020.
08-09-2020 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nihooya Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 1 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 50.00
Post: #2390
RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety
[Obrazek: Screenshot-2020-09-08-11-45-52-635-com-a...chrome.jpg]
Idzie coś tam uklikac tyle zarobiłem od 28 lipca, plus mieszkam w uk więc no coś wpadnie zawsze
08-09-2020 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Surveoo nowe ankiety, zarób do 90 zł dziennie fusek 7 6,285 24-04-2024 20:28
Ostatni post: fusek
Heart Isay - płatne ankiety dorabiajonline 13 3,616 27-02-2024 22:32
Ostatni post: lylumapuszka
  YouGov - ankiety chincyk 84 16,118 08-02-2024 17:21
Ostatni post: xOkovsky
  Surveytime - wypłata po wypełnieniu ankiety krychap 5 3,414 18-12-2023 14:02
Ostatni post: Efektmotyla
  Answeo - płatne ankiety chincyk 339 69,848 12-12-2023 17:45
Ostatni post: Kryspin

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: