Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
prolific.ac - świetnie płatne ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: prolific.ac - świetnie płatne ankiety (/Temat-prolific-ac-swietnie-platne-ankiety-157283)



prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zenonzelei - 16-07-2018 19:25

Czołem,

Widzę, że jeszcze nie był tu przedstawiany świetny anglojęzyczny serwis płatnych ankiet prolific.ac .

Jest to serwis założony przez angielski startup z myślą o osobach, które potrzebują badań do swoich prac dyplomowych. Firma jest jak najbardziej pewna i ma świetny support.

Ankiety na które jak do tej pory trafiłem (przez 2 miesiące) miały od minuty do 15 minut.
Stawki zawsze są podawane w przeliczeniu na godzinę i kwoty te wahały się od 30 do 100zł.

Ja podchodzę do tematu bardzo luźno i na spokojnie w 2 miesiące uzbierałem sobie niecałe 22 funty, które dzisiaj przelałem na konto paypal - jest to jedyna opcja płatności.

Logując się dużo częściej można zgarnąć więcej.
Są też opcje zgarnięcia jeszcze więcej, ale to dla znających się na logowaniu z zagranicznego proxy.

Zachęcam do logowania się z reflinka

Czysty link: https://app.prolific.ac/register


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dorbiel - 16-07-2018 20:53

Zarejestrowałam się ale chyba nie podołam bo chrome niestety nie tłumaczy


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - KubenQ - 16-07-2018 22:21

jak nie tłumaczy? tłumacz prrzecieież wszystko wy też macie tylko jedną ankiete za 0 funtów?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - BertekKop - 17-07-2018 05:16

U mnie też bez problemu tłumaczy.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zenonzelei - 17-07-2018 16:32

Ta ankieta za zero punktów będzie zawsze, bo to jest taki tester żeby sprawdzić, czy wszystko działa. Mozna ją sobie wyłączyć:
konto/ustawienia konta/preferences - "Show demo study" zmieniamy na OFF.

Pamiętajcie, że warto też poodpowiadać na pytania prekwalifikujące. Dzięki nim załapiemy się na więcej badań.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zenonzelei - 17-07-2018 21:33

Płatne ankiety pojawią się po weryfikacji konta: email, telefon i konto paypal.

Dzisiaj na paypala dostałem swój pierwszy przelew:

[Obrazek: Przechwytywanie.jpg]


Huh


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - dorbiel - 17-07-2018 23:37

Ankiety przychodzą na konto czy na maila?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - punkhoff - 18-07-2018 12:20

Po jakim czasie przyszła Ci pierwsza ankieta ?


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - zenonzelei - 18-07-2018 18:23

Pierwszą ankietę miałem jeszcze w tym samym tygodniu, w którym się zarejestrowałem i zweryfikowałem konto.

Ankiety są widoczne po zalogowaniu na platformę. Loguję się prawie codziennie (raz popołudniu) i średnio raz na 3-4 dni mam jakieś zadanie do zrobienia.
Wiem z forów i filmików na youtube, że niektórzy logują się wielokrotnie dziennie lub nawet trzymają zakładkę z platformą otwartą w tle i mają dostęp do zadań na bieżąco.


RE: prolific.ac - świetnie płatne ankiety - VNMX. - 19-07-2018 01:34

(18-07-2018 18:23)zenonzelei napisał(a):  Pierwszą ankietę miałem jeszcze w tym samym tygodniu, w którym się zarejestrowałem i zweryfikowałem konto.

Ankiety są widoczne po zalogowaniu na platformę. Loguję się prawie codziennie (raz popołudniu) i średnio raz na 3-4 dni mam jakieś zadanie do zrobienia.
Wiem z forów i filmików na youtube, że niektórzy logują się wielokrotnie dziennie lub nawet trzymają zakładkę z platformą otwartą w tle i mają dostęp do zadań na bieżąco.
A numer? Nie da się go wklepac, jak bym go nie wrzucił to wychodzi błąd

Wysłane z mojego ONEPLUS A5000 przy użyciu Tapatalka