Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy etap-Olszi

Autor Wiadomość
danoneksss Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,153
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 884 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 8.01
Post: #21
RE: Nowy etap-Olszi
Sprawdź:
Propsuje za podejście do kredytów.
Nie rozważałeś wyjazdu za granicę w celu zarobienia pieniędzy na dom?
Tam odłożyłbyś potrzebną kwotę znacznie szybciej Wink
Glosy: Olszi (+1)
28-11-2019 21:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #22
RE: Nowy etap-Olszi
(28-11-2019 21:54)danoneksss napisał(a):  Propsuje za podejście do kredytów.
Nie rozważałeś wyjazdu za granicę w celu zarobienia pieniędzy na dom?
Tam odłożyłbyś potrzebną kwotę znacznie szybciej Wink

Za bardzo sobie cenię niezależność i wolność żeby żyć 30 lat z kredytem na głowie. W Holandii obecnie jestem jednak stale rosnące ceny w Polsce sprawiają, że zarabianie tutaj i wydawanie w Polsce nie jest już takie super jakby się mogło wydawać. Razem ze swoją drugą połówką te 50-60 tyś zł rocznie jesteśmy w stanie spokojnie bez nadmiernego zaciskania pasa oszczędzić. Dlatego czysto hipotetycznie liczę 5 lat=250 tyś tylko z etatu. Do tego marzy mi się żeby zarobki z internetu stanowiły solidny dodatkowy zastrzyk gotówki. Załóżmy takie np. 30 tyś rocznie z neta to byłby już ładny wynik. Może się wydawać ciężko na chwilę obecną ale w skali miesiąca daje to 2500zł, w skali dnia 83zł. Wiem, że stać mnie na na regularne dniówki rzędu tej kwoty, potrzeba tylko pracy i cierpliwości.

[Obrazek: 36.png]
29-11-2019 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Itachi198 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,557
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 245 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 125.50
Post: #23
RE: Nowy etap-Olszi
(29-11-2019 13:21)Olszi napisał(a):  
(28-11-2019 21:54)danoneksss napisał(a):  Propsuje za podejście do kredytów.
Nie rozważałeś wyjazdu za granicę w celu zarobienia pieniędzy na dom?
Tam odłożyłbyś potrzebną kwotę znacznie szybciej Wink

Za bardzo sobie cenię niezależność i wolność żeby żyć 30 lat z kredytem na głowie. W Holandii obecnie jestem jednak stale rosnące ceny w Polsce sprawiają, że zarabianie tutaj i wydawanie w Polsce nie jest już takie super jakby się mogło wydawać. Razem ze swoją drugą połówką te 50-60 tyś zł rocznie jesteśmy w stanie spokojnie bez nadmiernego zaciskania pasa oszczędzić. Dlatego czysto hipotetycznie liczę 5 lat=250 tyś tylko z etatu. Do tego marzy mi się żeby zarobki z internetu stanowiły solidny dodatkowy zastrzyk gotówki. Załóżmy takie np. 30 tyś rocznie z neta to byłby już ładny wynik. Może się wydawać ciężko na chwilę obecną ale w skali miesiąca daje to 2500zł, w skali dnia 83zł. Wiem, że stać mnie na na regularne dniówki rzędu tej kwoty, potrzeba tylko pracy i cierpliwości.

Podoba mi się Twoje podejście, inwestujesz dalej w mintos w pożyczki społecznościowe?

Pozdrawiam
29-11-2019 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #24
RE: Nowy etap-Olszi
(29-11-2019 22:24)Itachi198 napisał(a):  
(29-11-2019 13:21)Olszi napisał(a):  
(28-11-2019 21:54)danoneksss napisał(a):  Propsuje za podejście do kredytów.
Nie rozważałeś wyjazdu za granicę w celu zarobienia pieniędzy na dom?
Tam odłożyłbyś potrzebną kwotę znacznie szybciej Wink

Za bardzo sobie cenię niezależność i wolność żeby żyć 30 lat z kredytem na głowie. W Holandii obecnie jestem jednak stale rosnące ceny w Polsce sprawiają, że zarabianie tutaj i wydawanie w Polsce nie jest już takie super jakby się mogło wydawać. Razem ze swoją drugą połówką te 50-60 tyś zł rocznie jesteśmy w stanie spokojnie bez nadmiernego zaciskania pasa oszczędzić. Dlatego czysto hipotetycznie liczę 5 lat=250 tyś tylko z etatu. Do tego marzy mi się żeby zarobki z internetu stanowiły solidny dodatkowy zastrzyk gotówki. Załóżmy takie np. 30 tyś rocznie z neta to byłby już ładny wynik. Może się wydawać ciężko na chwilę obecną ale w skali miesiąca daje to 2500zł, w skali dnia 83zł. Wiem, że stać mnie na na regularne dniówki rzędu tej kwoty, potrzeba tylko pracy i cierpliwości.

Podoba mi się Twoje podejście, inwestujesz dalej w mintos w pożyczki społecznościowe?

Pozdrawiam

Tak, mam tam około 5 tyś zł włożone.

[Obrazek: 36.png]
30-11-2019 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #25
RE: Nowy etap-Olszi
Nie dodawałem postu ponad tydzień. Trochę brakowało mi czasu na takie działanie jakbym chciał. Dalej testuje metody/miejsca reklamy. Było słabo przez większy okres czasu. Kilka dni z rzędu bez żadnego leada i z wejściami rzędu 10 dziennie. Wczoraj wreszcie coś ruszyło. Największa liczba wizyt, najlepsza dniówka.


[Obrazek: dabe013a515e.jpg]

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Czaq (+1)
09-12-2019 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #26
RE: Nowy etap-Olszi
Jest!!! Udało się przekroczyć granicę 50zł jeśli chodzi o dniówkę! Mega się ciesze i daje to dużą motywację do dalszych działań Huh

[Obrazek: c786280be0f3.jpg]

Podsumowanie ostatnich 7 dni

[Obrazek: ff416a775229.jpg]

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Czaq (+1)
12-12-2019 14:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
[Vip]Czaq Offline
Praktyczny mentoring
*

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 1064 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #27
RE: Nowy etap-Olszi
Gratulację wyników. Teraz już będzie z górki Cool Jakieś cele na najbliższe dni/tygodnie?

[Obrazek: image.png]
12-12-2019 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #28
RE: Nowy etap-Olszi
(12-12-2019 16:28)Czaq napisał(a):  Gratulację wyników. Teraz już będzie z górki Cool Jakieś cele na najbliższe dni/tygodnie?

Dzięki Czaq.
Cel na grudzień 800zł

[Obrazek: 36.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2019 16:59 przez Olszi.)
12-12-2019 16:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #29
RE: Nowy etap-Olszi
Minął pierwszy pełny miesiąc zarabiania w serwisie MyLead. Jakie rezultaty? Celu jakim było 800zł nie udało się zrealizować jednak biorąc pod uwagę jak mało czasu ze względu na pracę na etacie oraz codzienne obowiązki poświęciłem (średnio godzina raz na 3 dni) to jestem meeeeega zadowolony z rezultatów. W styczniu raczej tego czasu na działanie nie będzie więcej więc celem dalej jest 800zł a minimum to 500zł.

[Obrazek: 6dafd81ebec4.jpg]

[Obrazek: 36.png]
Glosy: monisiaxp (+1)
01-01-2020 13:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olszi Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,881
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 5322 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 13.00
Post: #30
RE: Nowy etap-Olszi
1,5 miesiąca bez żadnego posta. Działo się nie wiele, zarobki spadły z prostej przyczyny. Dużo pracuję na etacie. Często mój dzień wyglądał w ten sposób: Wychodziłem z domu do pracy o 5 rano a wracałem o godz 19, w soboty również pracowałem zostawała jedynie niedziela podczas której miałem może z godzinę czasu żeby coś podziałać pod kątem MyLead. Poświęcając jedynie godzinę tygodniowo ciężko liczyć na większe zarobki więc zarobione w styczniu 391,60zł uznaję za sukces.

Ponadto zmieniłem też nieco cel przeznaczenia pieniędzy zarobionych przez internet.Oszczędności z etatu idą na główny cel jakim jest budowa domu natomiast to co zarobię w necie w 50% pójdzie na wspólne wyjazdy z żoną a drugie 50% odkładam na ,,czarną godzinę''.

[Obrazek: 36.png]
Glosy: Czaq (+2)
15-02-2020 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Powrót do życia: własne projekty (etap II) smagalaz 10 7,659 16-03-2020 15:59
Ostatni post: smagalaz
  Etap I: mCPI + spam broofie 26 6,333 26-02-2019 20:52
Ostatni post: Roben
Rainbow Nowy rok, nowy ja! :D YalQus 27 9,297 08-09-2018 13:24
Ostatni post: YalQus
  Olszi zarabia Olszi 223 36,918 18-10-2017 18:38
Ostatni post: danoneksss

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: