Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy etap-Olszi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Nowy etap-Olszi (/Temat-Nowy-etap-Olszi-165287)

Strony: 1 2 3 4


Nowy etap-Olszi - Olszi - 21-11-2019 10:34

Witam.
Mam na imię Bartosz, na forum od 2012 roku. Od tego czasu zarabiałem głównie na stronach typu MyPay. Przez ten czas trochę się zarobiło jednak nie rozwinąłem się zupełnie. Podejmowałem nieśmiałe kroki w stronę subów, jednak dość szybko się zniechęcałem, brakowało mi cierpliwości. Ponadto tematy typu tworzenie stron a już (o zgrozo) pozycjonowanie nieco mnie przerażało na samą myśl. Doszedłem jednak do wniosku, że zostając przy wypełnianiu ankiet nie zrobię żadnego kroku do przodu.
Czas więc na zmiany. Podjąłem współpracę z Czaqiem, zobaczymy jakie będą efekty Cool

Zarabiał będę w serwisie MyLead

Wczoraj wieczorem zapoznałem się z poradnikiem wyżej wspomnianego Czaqa,30 min popróbowałem coś podziałać na fb i wpadł pierwszy,historyczny lead Big Grin

[Obrazek: 335b5114d9be.jpg]

Cel jaki mi się na tą chwilę marzy to dniówka rzędu 100zł


RE: Nowy etap-Olszi - KaRoLeK535 - 21-11-2019 10:40

Powodzenia Big Grin zapowiada się ciekawie będę śledził Smile


RE: Nowy etap-Olszi - marek_____ - 21-11-2019 14:01

Chodzi o jakiś darmowy czy płatny poradnik Czaqa? Pytam, bo jak z nim kiedyś gadałem to miał mi wysłać jakiś darmowy poradnik, ale nie mógł go znaleźć - więc ciekawi mnie, czy już go znalazł, czy też ma jakiś nowy na sprzedaż za realną kasę Smile


RE: Nowy etap-Olszi - Pablo1878 - 21-11-2019 14:02

Powodzenia życzę!


RE: Nowy etap-Olszi - Wojtek574 - 21-11-2019 14:50

Zyczę powodzenia ^^ Tak z ciekawości Ero czy może normalny ruch ? Smile


RE: Nowy etap-Olszi - Olszi - 21-11-2019 15:32

(21-11-2019 14:01)marek_____ napisał(a):  Chodzi o jakiś darmowy czy płatny poradnik Czaqa? Pytam, bo jak z nim kiedyś gadałem to miał mi wysłać jakiś darmowy poradnik, ale nie mógł go znaleźć - więc ciekawi mnie, czy już go znalazł, czy też ma jakiś nowy na sprzedaż za realną kasę Smile

Płatny.

(21-11-2019 14:50)Wojtek574 napisał(a):  Zyczę powodzenia ^^ Tak z ciekawości Ero czy może normalny ruch ? Smile

Raczej normalny.


RE: Nowy etap-Olszi - Guxinimod - 21-11-2019 17:35

Powodzenia, co to za ruch? Erotyka, fejk konto?


RE: Nowy etap-Olszi - marek_____ - 21-11-2019 17:56

Jest gdzieś reklama tego poradnika Czaqa, tzn. zawartość, cena itp., czy też sprzedaje go jedynie nieoficjalnie?


RE: Nowy etap-Olszi - radek0389 - 21-11-2019 18:14

Dział ze sprzedażą nisz, tam znajdziesz. Temat podbijany za forumowe goldy co chwilę, że jest na świeczniku codziennie. Trzeba nieźle się postarać żeby go nie zauważyć Big Grin.


RE: Nowy etap-Olszi - Spartan1410 - 21-11-2019 19:16

tez jestem ciekaw co za strona na FB wiec jak nie tajemnica to podeslalbys na priv linka Smile No i czekam na tylko pozytywne wiesci o postepach Smile