Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower

Autor Wiadomość
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #1
Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Sprawdź:
Witajcie w moim dzienniku!


Na początek krótkie przedstawienie:

CO?: w dzienniku wszystkie wpisy z moich pozycji (z komentarzem) będą oparte na strategii SkyTower z naszego kalendarza na grupie Discord

KTO?: nie jestem kompletnie zielony w kwestii spekulacji na forex, ale swój poziom określiłbym bardziej jako początkujący (im więcej wiem, tym bardziej widzę, że nic nie wiem Tongue)

GDZIE?: po dwóch miesiącach (lipiec, sierpień) na demo z zadowalającymi mnie wynikami wchodzę na realny rynek

PO CO?: chcę sprawdzić czy się nadaję do spekulacji, czy może raz na zawsze odpuścić,
zagrania wrzucam jako pomoc w kontrolowaniu psychiki i trzymaniu się zasad, bo z doświadczenia z opcji binarnych wiem, że to jeden z ważniejszych elementów.

Startowy depozyt: €330
Startowa stawka: €30
Dźwignia: 1:500
Broker: ICMarkets

Na razie to chyba wszystko, do zobaczenia wkrótce!

DZIENNIK ZAKOŃCZONY Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 21:22 przez amadeuslord.)
Glosy: tidid (+1), jarunioo7 (+2)
02-09-2019 21:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #2
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
3mam kciuki! Smile
Glosy: amadeuslord (+1)
02-09-2019 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damkofr Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 3,452
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 589 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 66.01
Post: #3
Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Powodzenia!

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka
Glosy: amadeuslord (+1)
02-09-2019 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #4
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Dzień dobry wrześniowy poranku!

Dziś pierwsze zagranie na stopach procentowych, na parze AUDUSD zgodnie z prognozami i zachowaniem się wykresu. Udało się osiągnąć 78,20% zysku Huh

Wykres:
[Obrazek: 3-09-2019-AUDUSD-wykres.png]

Wynik:
[Obrazek: 3-09-2019-AUDUSD-rachunek.png]

Jutro następne wydarzenia Smile
Glosy: rezix444 (+1), SweetSensi (+1), muniek11 (+1), synpl (+1), azontoo (+1), jarunioo7 (+2), tidid (+1)
03-09-2019 06:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #5
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Witojcie!
Dziś będą dwa posty łącznie z trzema wydarzeniami: dwa z wczoraj i jedno z dzisiaj.
A i stawka wynosi już 35.

Pierwsze zagranie dotyczyło pary AUDUSD i danych PKB. Zgodnie z prognozami i zachowaniem się wykresu udało się osiągnąć 73,40% zysku Huh



Drugie zagranie zagranie na stopach procentowych, na parze USDCAD. Zagrałem zgodnie z założeniami poprzez robota, mimo, że widziałem konkretne dla cada zachowanie ceny tuż przed danymi, to nie zdążyłem zmienić zlecenia. No cóż przy najmniej mogę powiedzieć, że trzymałem się planu Tongue Tym razem pierwsza strata -73,40% facepalm



Podsumowując wyszedłem na 0.


Dzisiejsze zagranie pod stopy procentowe było na parze NOKSEK. Grając pod wykres poprawnie obstawiłem sell. Jednak mt4 złapał kompletnego laga - tyle się działo - spread wyświetlał się ten sam przez paręnaście, jak nie więcej sekund. Pozycję otworzyło mi w czasie jakim chciałem, ale przez spread, który jak się okazuje wywaliło w kosmos (jak to zwykle bywa przy skandynawskich) zamknęło mi ją na ujemnym saldzie. Strata -100% smutny
(broker zwrócił ujemną część)



Trochę brakuje mi szczęścia ostatnio Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 20:57 przez amadeuslord.)
05-09-2019 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #6
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Dzisiejsze zagranie pod wydarzenie NFP według założeń poszło na sell. Prognozy i statystyka, plus pompka na wykresie potwierdziły ten wybór. Udało się osiągnąć 105,46% zysku Huh

Wykres:
[Obrazek: 6-09-2019-USDCAD-wykres.png]

Wynik:
[Obrazek: 6-09-2019-USDCAD-rachunek.png]

Pierwszy tydzień zamykam na plusie Big Grin z pozytywnym nastawieniem na przyszłość, bo sytuacje które się zdarzyły nie były beznadziejnymi/głupimi błędami wynikającymi z mojej strony.

Życzę wszystkim szczęśliwego weekendu! at
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2019 16:40 przez amadeuslord.)
06-09-2019 16:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #7
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
W między czasie miało być o jedno więcej wydarzenie - CPI na SEKu, ale ku zaskoczeniu wszystkich termin został zmieniony na wcześniejszy i całkiem niezły procent do przygarnięcia przemknął za plecami ;/

Dziś zagranie na przeklętych walutach skandynawskich. PKB na parze NOKSEK. Pozycja buy została wycięta przez duży, wycinający knot w połączeniu z większym spreadem (choć ten nie był kosmiczny). Pożarło to dziś -60,63% Undecided


Wykres:
[Obrazek: 13-09-2019-NOKSEK-wykres.png]

Wynik:
[Obrazek: 13-09-2019-NOKSEK-rachunek.png]


Poważnie zastanawiam się nad porzuceniem rozgrywania NOKa i SEKa.. Z danych z demo i tych na real koncie wynika, że drastycznie zjadają zyski wypracowane przez inne pary.

Wynik całego depo to obecnie leciutki plus.
Teraz czekam na nadchodzące, ostatnie 2 tygodnie września, bo zapowiadają się dobrze. Trzeba wystrzelić w końcu w górę Smile
13-09-2019 12:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #8
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Lecimy z dzisiejszymi zagraniami..

Para USDCAD i CAD CPI. Zagranie buy zgodne z danymi. Nieudana próba wycinki (?cień?).
Nie zamknąłem pozycji po 5min licząc na odreagowanie po gwałtownym przeciwnym ruchu wycinającym longi. Żeby cena nie odjechała na zbyt duży minus ustawiłem SL, TP i odszedłem od wykresów. Zamknęło na SL po czym nastąpiło odreagowanie..

Wykres:
[Obrazek: 18-09-2019-USDCAD-wykres.png]

Wynik -26,31%:
[Obrazek: 18-09-2019-USDCAD-rachunek.png]




O 20.00 na USD było ogłoszenie poziomu stóp procentowych. Po wycięciu błędnej strony na pozycji zyskownej ustawiłem SL na symbolicznym plusie, po minucie cena wróciła zamykając ją [*]



Stawiam znicz moim zyskom [*]. Do usłyszenia jutro.. Rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 20:58 przez amadeuslord.)
18-09-2019 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #9
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Zagranie z poprzedniego tygodnia na AUDNZD dla danych o zmianie zatrudnienia w Australii, w kierunku buy. Zgodnie z założeniem i prognozami.

Wykres:
[Obrazek: 19-09-2019-AUDUSD-wykres.png]

Wynik -62,17% :
[Obrazek: 19-09-2019-AUDUSD-rachunek.png]


Zagranie z dzisiejszej nocy na NZDUSD i stopach procentowych dla dolara nowozelandzkiego,



Wnioski po analizie wszystkich pozycji z września:

1. Nie grać sek i nok
2. Trzymać się założeń: nie ustawiać sl – czyli zaufać statystyce odnośnie czasu pozycji i jej zasięgu + plan określony przed zagraniem ma zostać zrealizowany
3. Patrz punkt 2



PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

Łączny wynik: -9,4% Xpokerface


Czuję, że dużo się nauczyłem w tym czasie. Zarówno sam jak i od współtowarzyszy z grupy na Discordzie (dzięki!)
Do zobaczenia w kolejnym, mam nadzieję, że już zgodnym z zasadami czyli zyskownym miesiącu! Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2019 20:59 przez amadeuslord.)
25-09-2019 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

amadeuslord Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 17
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 11 +

Forum Gold: 0.00
Post: #10
RE: Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower
Dzisiejsze zagranie odbyło się na AUDUSD na stopach procentowych Australii. Na początku była próba wycinki pozycji long, potem cena wybiła w górę i następnie nastąpiła silna reakcja podażowa (trwająca aż do teraz). Pozycję zamknąłem po 5 minutach zgodnie z wcześniejszym założeniem, choć kusiło wcześniej Tongue

Wykres:
[Obrazek: 1-10-2019-AUDUSD-wykres.png]

Wynik (tylko) +27,80%:
[Obrazek: 1-10-2019-AUDUSD-rachunek.png]
01-10-2019 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forex, pewne inwestycje oraz małe tajemnice KuriozalnyPrezes 3 904 03-10-2023 15:19
Ostatni post: antykt
  Forex i zakłady bukmacherskie - dziennik misiewicz 39 3,899 29-08-2023 12:39
Ostatni post: zelma29
Exclamation Powrót króla, czyli dziennik gościa spod jubilatu MaLiN 21 11,385 21-04-2023 11:59
Ostatni post: Marcelo31
Exclamation Eksperyment Forex. ziullko 12 2,682 27-12-2022 20:46
Ostatni post: Zaperr44
  Forex !!! Od 505 Euro do odciny:) JadziaxD 31 7,226 14-09-2022 17:32
Ostatni post: JadziaxD

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: