Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower » Zagrywki klasyczne jak i bardziej zaawansowane

Autor Wiadomość
Tartut Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #11
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Sprawdź:
Dzięki za wsparcie Big Grin W tym tygodniu byly dwa wydarzenia ze stóp procentowych dla walut: dolara amerykańskiego i funta brytyjskiego. W momencie trwania byłem niedostępny więc ich nie zagrałem. Czekam na kolejne możliwości. Smile

Tworzę roboty inwestujące na giełdzie
Glosy: Rob88 (+1)
03-05-2019 06:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Tartut Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #12
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Tydzień minął i nazbierało się trochę zagranych newsów. Miałem wstawić w niedzielę, ale dzisiaj udało się znaleźć 20minut czasu. Huh



AUDUSD

[Obrazek: audusd-07.05.2019.png]

7 maja w nocy miałem okazję do zarobienia kilku $ na zmianie zaturdnienia. Zagranie było idealne na BUY, niestety rynek stwierdził, że zanim cena podąży do góry, co miało miejsce kilkanaście minut później, to najpierw spłaszczą ceną. Ze względu na rozsądek zamknąłem zlecenie z małym minusem.

Wynik:

[Obrazek: audusd-07.05.2019-wynik.png]



AUDNZD

[Obrazek: audnzd-07.05.2019.png]

Kolejnym wydarzeniem tego samego dnia, były stopy procentowe. Tutaj należy się małe wyjaśnienie. Wtedy grałem na dwóch kontach MT4. W robocie na obu terminalach włączyłem ustawienie StopLossa. Niepotrzebnie. Na moim głównym, który był włączony zdążyłem go usunąć. Natomiast na drugim, czyli tym, który pokazuje wejścia dziennika, nie zdążyłem. Tak więc zaliczyłem stratę ok 45% stawki.

Wynik:

[Obrazek: audnzd-07.05.2019-wynik.png]



AUDNZD

[Obrazek: audnzd-08.05.2019.png]

Najmniej oczekiwany zwrot akcji. Big Grin Usilnie oczekiwałem potwierdzenia prognozy czyli sell. Rynek zrobił odwrotnie, cena powędrowało do góry. W tego typu koncie u mojego broker nie ma zabezpieczenia prze ujemnym saldem dlatego wyszedłem z ujemnym bilansem. Broker sam napisał do mnie email, że chętnie wyzeruje mi ten ujemny stan, więc jestem w trakcie rozmów. Dam znać co z tego wyszło, choć jestem pozytywnych myśli. Smile Zakładam stratę całej stawki 25$, bo nie zagrali mi więcej z całkowitego depozytu.

Wynik:

[Obrazek: audnzd-08.05.2019-wynik.png]

- $25



USDNOK

[Obrazek: usdnok-09.05.2019.png]

Po słabej serii przyszedł czas na duże zyski. Stopy procentowe dla korony norweskiej. W robocie ustawiłem piramidkę, dzięki czemu otworzyła mi się dodatkowa pozycja przynosząc 50% zysku więcej. Big Grin

Wynik:

[Obrazek: usdnok-09.05.2019-wynik.png]

+$37,09 + $17,63 = +$54,72



AUDCAD

[Obrazek: audcad-10.05.2019.png]

Kolejno zmiana zatrudnienia dla kanadyjczyka przyniosła też fajny zysk. Ponownie postawiłem piramidę, ale otworzyło bardzo daleko i przyniosła minimalny zysk.

Wynik:

[Obrazek: audcad-10.05.2019-wynik.png]

+$31,72 + $4,17 = +$38,86



Podsumowanie:

Maj: - $7,14 - $10,97 - $25 +$54,72 +$38,86 = +$50,47

Tworzę roboty inwestujące na giełdzie
Glosy: Hil (+1), Bartezx1997 (+1), anonim008 (+1), SweetSensi (+1), Ropsont (+1), Scoobyx (+1)
10-05-2019 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kubixol Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 60
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 28 +

Forum Gold: 50.00
Post: #13
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Gratulacje, powodzenia w testowaniu i ulepszaniu tej strategii z piramidowaniem, bo to naprawdę może powiększyć zyski praktycznie zerowym ryzykiem. Powodzenia

kubixol, dumny członek http://zarabiam.com od Mar 2013.
13-05-2019 09:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tartut Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #14
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Zacznę od informacji, że broker zwrócił mi bez żadnego problemu ujemną kwotę, tak jak zakładałem. Jedynym warunkiem było wpłacanie do brokera tę kwotę. Początkowo miałem nie dodawać jej do całej puli, stwierdziłem, że jednak wolę nią obracać niż by miała leżeć na koncie. Smile Tak więc do rachunku ogólnego muszę dodać $44.01.


Nazbierało się bardzo dużo zagrań z ostatnich 3 tygodni. Smile Sporo własnych błędów i stąd też słaby wynik. Tak jak było wspomniane ten miesiąc był bardzo trudnym miesiącem.



USDSEK

[Obrazek: usdsek-14.05-wykres.png]

14 maja był publikowany wskaźnik CPI dla korony szweckiej. Przewidziany przeze mnie kierunek jak można zobaczyć na screenie był prawidłowy. Niestety spread był na tyle ogromny, że zlecenie zostało zamknięte w 3 sekundy. Następnie liczyłem na powrót, dlatego zagram odwrotną pozycję. Niestety zakończyła się małą stratą.

Wynik:

[Obrazek: usdsek-14.05-1.png]

- $15,26 - $1,30 = -$16,56





AUDCAD

[Obrazek: audcad-15.05-wykres.png]

15 maja był publikowany wskaźnik CPI dla dolara kanadyjskiego. Przewidywałem umocnienie kanadyjczyka, niestety rynek jednak poszedł w drugą stronę. Skończyło się na małej stracie.

Wynik:

[Obrazek: audcad-15.05.png]





AUDNZD

[Obrazek: audnzd-16.05-wykres.png]

16 maja był publikowany wskaźnik zmiany zatrudnienia dla dolara australijskiego. Z wykresu przewidywałem umocnienie dlatego zagrałem buy.

Wynik:

[Obrazek: audnzd-16.05.png]





USDCAD

[Obrazek: usdcad-22.05-wykres.png]

Sprzedaż detaliczna dolara kanadyjskiego okazała się umocnić dolara, czyli odwrotnie do otwartej przeze mnie transakcji.

Wynik:

[Obrazek: usdcad-22.05.png]





USDSEK

[Obrazek: usdsek-23.05-wykres.png]

Dwie szybkie transakcje. Wiedziałem że zasięg będzie niewielki. Najpierw dość późno zagrałem buy. Przez co spread był dość duży i otworzyło bardzo wysoko. Zobaczyłem jak reaguje rynek, szybko zamknąłem stare zlecenie i otworzyłem kolejne w przeciwną stronę, które zamknąłem po 10 sekundach.

Wynik:

[Obrazek: usdsek-23.05.png]

+$0,41 + $8,25 = +$8,66





USDSEK

[Obrazek: usdsek-24.05-wykres.png]

Publikacja wskaźnika PPI dla korony szweckiej okazała się nie wpłynąć znacząco na rynek. Kiedy już stwierdziłem, że cena już nie ruszy to zamknąłem na małej stracie.

Wynik:

[Obrazek: usdsek-24.05.png]





USDSEK

[Obrazek: usdsek-28.05-wykres.png]

Sprzedaż detaliczna dla korony szweckiej zrobiła bardzo mały ruch. Zamknąłem po 2 świeczkach na małym plusie.

Wynik:

[Obrazek: usdsek-28.05.png]





USDSEK

[Obrazek: usdsek-29.05-wykress.png]

Publikacja PKB korony szweckiej przyniosła kilka zagrań. Smile Zagrałem sell, czyli zgodnie jak cena później "powędrowała". Równolegle patrzyłem jeszcze na wykres NOKSEK, który przeraził mnie dużą świeczką spadkową. Dlatego zamknąłem pozycję sell na małym minusie i odpuściłem. Po zauważeniu dużego pinu stwierdziłem, że warto będzie zagrać na powrót ceny. Pierwsza transakcja była otwarta zbyt szybko, więc dla rozwagi zamknąłem. Dopiero na początku 5 minuty otworzyłem już zlecenie na zwrotkę. Kolejną pozycję dołożył za mnie robot wg moich wytycznych. UWAGA: Granie na zwrotkę nie jest zgodne z założeniami strategii!

Wynik:

[Obrazek: usdsek-29.05.png]
-$2,82 -$4,65 +$10,77 +$0,85 = +$4,15





USDCAD

[Obrazek: usdcad-29.05-wykres.png]

Dezycja w sprawie stóp procentowych dolara kanadyjskiego. Kierunek przewidziałem dobrze - na buy. Kiedy zobaczyłem spadek ceny to chciałem zabezpieczyć się przed większymi stratami i zamknąłem transakcję. Kiedy zobaczyłem, że cena jednak wraca to szybko otworzyłem pozycję buy. Kolejną pozycję otworzył mi robot próbując piramidować. Obie transakcje dość szybko zamknąłem. Finalnie wyszedłem na mały minus.

Wynik:

[Obrazek: usdcad-29.05.png]
-$12,91 +$0,00 +$11,30 = -$1,61





USDNOK

[Obrazek: usdnok-31.05-wykres.png]

Stopa bezrobocia korony norweskiej. Obrałem pozycję buy. Niestety ogromny spread spowodował zamknięci mojej transakcji. Po 5 minutach włączyłem kolejną transakcję i w robocie ustawiłem trailing stop - czyli ruchomy stoploss. Transakcja została zamknięta na stoploss. Potem ponownie otworzyłem transakcję z ustawionym trailing stopem, która została zamknięta na stoploss'ie.

Wynik:

[Obrazek: usdnok-31.05.png]
-$13,52 +$3,02 +$1,54 = -$8,96





AUDCAD

[Obrazek: audcad-31.05-wykres.png]


Wynik:

[Obrazek: audcad-31.05.png]




Podsumowanie wszystkich transakcji z posta:

- $16,56 - $6,43 - $5,69 - $16,67 +$8,66 - $1,25 +$1,78 +$4,15 - $1,61 -$8,96 +$1,75 = -$58,15



Podsumowanie:

Maj: +$50,47 -$58,15 = -$7,68

Tworzę roboty inwestujące na giełdzie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2019 07:57 przez Tartut.)
Glosy: tumcio1234 (+1), Ropsont (+1)
02-06-2019 07:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ropsont Offline
Wielki Inkwizytor
*

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Sep 2011
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 68.52
Post: #15
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
To prawda Maj słaby na giełdach i z tego co zrobiłem rozeznanie, to nie tylko u nas ale u innych strategów również. Jednak najbardziej cieszy oko fakt, jak niewielka jest strata przy tak dużej liczbie pozycji negatywnych. Strata delikatnie wykracza poza zysk z poprzedniego postu. W opcjach binarnych ten stosunek byłby zupełnie odwrotny. No a nauka na drobnych błędach zawsze pomaga Wink Powodzenia dalej
02-06-2019 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tartut Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #16
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Dzięki Smile Najważniejsze, że zauważyłem 2-3 błędy w psychologii, które wpłynęły znacząco na wynik całościowy. Gdybym ich nie popełnił może byłby mały plus. Big Grin

Tworzę roboty inwestujące na giełdzie
03-06-2019 07:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tartut Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 65
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 31 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #17
RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower
Trochę bardzo zaniedbałem dziennik. Zmienię sposób jego prowadzenia ze względu na ograniczony czas. Od teraz będę wrzucał ogólne podsumowanie miesiąca.
Na podsumowaniu prostokąty zasłaniają moje ID konta u brokera. W tej samej linii kwota ujemna, bądź dodatnia oznacza przelew z/na inne konto, aby stawka przed grą zawsze wynosiła $25.





Lista czerwcowych transakcji:

[Obrazek: wynik-miesieczny.png]

Zysk:

+$23,60





W ostatnim tygodniu lipca zwiększyłem stawkę z $25 do $40.
Lista lipcowych transakcji:

[Obrazek: wyniki-lipiec.png]

Zysk:

+$167,16

Tworzę roboty inwestujące na giełdzie
Glosy: jarunioo7 (+2), xTKSD (+1)
07-08-2019 00:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Tongue Rap Baron - czyli jak przejac rynek Adiq 3 5,060 25-11-2020 11:35
Ostatni post: sylwestrowanoc24
  Zwiększając wolność.. Czyli rynek forex i strategia SkyTower amadeuslord 16 7,953 13-11-2019 16:10
Ostatni post: Damkofr
  Forex SkyTower- Bez analizy anonim008 19 10,700 15-09-2019 11:24
Ostatni post: anonim008
Star Dziennik jednego z moich zrodel dochodu rynek forex trio 26 9,899 15-06-2019 13:32
Ostatni post: trio
  Forex SkyTower - eksperyment all-in Bartezx1997 12 5,860 03-06-2019 10:37
Ostatni post: Ropsont

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: