Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower (/Temat-Ujarzmic-rynek-Dziennik-strategii-SkyTower-162324)

Strony: 1 2


Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Tartut - 01-05-2019 09:41

Cze$ć,

Postanowiłem stworzyć swój dziennik strategii SkyTower. O zalążkach strategii opowiadał mi @[Ropsont], kiedy to wracaliśmy pociągiem do Warszawy. Wtedy tradowałem tylko w oparciu o wsparcia i opory z różnymi wynikami. Po rozmowie kilka razy zainwestowałem z Robertem na newsach z różnym rezultatem. Potem próbując wykorzystać newsy w inny sposób, co nie miało większej racji bytu. Odszedłem od strategii na kilka miesięcy, aby wrócić ponownie ucząc się całego systemu od podstaw na nowo.

Dzisiaj z nowym doświadczeniem i ciekawością odkrywania nowych metod zwiększania zysku chcę przedstawić ten dziennik. Zamierzam w nim umieszczać moje wejścia, aby zachowały się i nie uciekały w eter. Będziecie mogli zobaczyć tutaj zagrywki klasyczne, czyli jedno wejście. Jak i próby otwierania kilku pozycji w trakcie jednego newsa.

Swoją drogą, pewnie zastanawiasz się kim wgl jestem?! Big Grin
Nazywam się Mariusz. Mając 17lat zacząłem tworzyć strony internetowe i różnego rodzaju skrypty w PHP. Kilka lat dorabiałem sprzedając w internecie różne rzeczy z bardzo przyzwoitym przychodem jak na lata studenckie. Smile W trakcie skilowałem nowe języki programowania, wykorzystując je do polepszenia życia, czyli robot pracował za mnie, a ja zbierałem żniwo. Big Grin Trafiłem na Opcje binarne, które były dla mnie finalnie nie do oswojenia. Potem przyszedł czas na forex: odbijanie od S/R, strategia ichimoku wg Pana Grzegorza Moskwy, jak i nowe japońskie podejście wg Pana Samczyka. Zrezygnowałem z innych strategii i obecnie zajmuję się wyłącznie strategią SkyTower, która pasuje mi najbardziej do mojego rytmu życia. Do strategii stworzyłem robota - narzędzie wspomagającego trading na newsach. Codziennie wymyślam wciąż nowe rozwiązania oraz nowe pomysły jak ułatwić trading i poprawić rezultaty. Na pewno część będziecie mogli zobaczyć tutaj. Smile

Jakie mam cele?
1. 160$ obrócić do 2000$, aby każdy mógł zobaczyć, że to możliwe, że każdy może jak ja czy @[Ropsont]. Big Grin
2. Znaleźć sposób, który zmaksymalizuje zysk z pojedynczego newsa.

Na chwilę obecną prowadzę dwa konta, ale o wynikach będę informował tylko z tego jednego Wink
  1. Konto główne: $160.94, obecna stawka: $25


Wczoraj zagrałem dwa wydarzenia: dla dolara kanadyjskiego oraz dla dolara nowozelandzkiego.


AUDCAD

[Obrazek: audcad-30.04.2019.png]

Założyłem, że Kanadyjczyk osłabi się i zagrałem BUY. Możecie zauważyć na wykresie dwie transakcje. Otóż liczyłem na 2x większy ruch niż w rzeczywistości był. Tak to była moja próba maksymalizacji zysków. Smile

Wynik:

[Obrazek: audcad-30.04.2019-wynik.png]

+$14,77 - $2,60 = +$12,17



AUDNZD

[Obrazek: audnzd-01.05.2019.png]

W tym przypadku zobaczyłęm, że NZD osłabi się i zagrałem BUY. Niestety ruch w dół przed samym wydarzeniem był zbyt duży, aby konto wytrzymało. Niestety pozycja została wycięta ze stratą 57% stawki.

Wynik:

[Obrazek: audnzd-01.05.2019-wynik.png]



Podsumowanie:

Maj: +$12,17 - $14,29 = -$2,12



RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Ropsont - 01-05-2019 09:48

No, no, w końcu Cool

Jedziesz Mariusz z nimi (z brokerami) bez litości! Lol

Powodzenia!


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Bartezx1997 - 01-05-2019 10:27

Powodzenia Mariusz Big Grin


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - PremAccHack - 01-05-2019 10:32

Powodzenia będę obserwował Smile


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - dominikstawniak - 01-05-2019 10:55

Zapowiada się kolejny ciekawy (dla mnie) dziennik! PowodzeniaWink


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Markate - 01-05-2019 11:15

Powodzenia Smile


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - jarunioo7 - 01-05-2019 11:45

Trochę na to czekałem Smile 3mam kciuki i obserwuje!


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Zaperr44 - 01-05-2019 13:09

Każdy dziennik dotyczący forexa na tym forum jest dla mnie mile widziany Lol Powodzenia Idea


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - ravsk8 - 01-05-2019 15:20

Powodzenia


RE: Ujarzmić rynek - Dziennik strategii SkyTower - Hil - 02-05-2019 14:01

Powodzenia będę zaglądał Smile