Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek » demonstracje handlu crypto + podpowiedzi / bitbay = !Warning

Autor Wiadomość
Shadecaster2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 154 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #131
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Sprawdź:
Mam trochę głupie pytanie proszę się ze mnie nie śmiać : P
Jakie kwoty i ilość inwestycji może wpłynąć na zmiany kursu kryptowalut? Dałoby radę stworzyć grupę przykładowo około 50 osób umówić się na konkretną godzinę i zainwestować łącznie 100-150k(2-3k na osobę) podniosło by to kurs przykładowo liska albo jakiejś mniej znanej kryptowalucie Tongue?
04-09-2017 07:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
remis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #132
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
(04-09-2017 07:18)Shadecaster2 napisał(a):  Mam trochę głupie pytanie proszę się ze mnie nie śmiać : P
Jakie kwoty i ilość inwestycji może wpłynąć na zmiany kursu kryptowalut? Dałoby radę stworzyć grupę przykładowo około 50 osób umówić się na konkretną godzinę i zainwestować łącznie 100-150k(2-3k na osobę) podniosło by to kurs przykładowo liska albo jakiejś mniej znanej kryptowalucie Tongue?
To wcale nie jest głupie pytanie, tylko kwota nie ta, grupa musiałaby dysponować 1k btc, mając tyle i dobrze zorganizowaną strukturę możesz ruszyć kazdego alta. Tylko obrót taką kwota bezpieczny jest jedynie na własnej giełdzie, dlatego tak namawiam aby rozpocząć temat jej tworzenia. Wiem ze to nie jest latwy temat, ale nie wszydtko od razu, poczatkowo platforma testowa i tworzenie grupy. Nie myśl o 50 osobach tylko o 1k osób po 1btc w dobrze zorganizowanej transparentnej i legalnej strukturze.

Pozdro

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Glosy: Shadecaster2 (+1)
04-09-2017 07:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadecaster2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 154 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #133
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Chetnie bym pisał się na coś takiego lecz jestem jeszcze zielony i pewnie stworzenie własnej giełdy nie jest za bardzo proste : >
04-09-2017 08:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #134
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Panowie z góry przepraszam Slack dziś nie ruszy - od wczoraj walczę z chinami gdyż chiny zablokowały wszystkie ICO u siebie( a parę mam ich kupionych) od wczoraj. Zapewne też to jest powodem spadku BTC Wink
Jeszcze wczoraj w nocy myślałem że to szybko minie jednak dziś okazuje się że to chyba grubsza sprawa z tymi chinami.

A co do ustawek na pompowanie jakiegoś alta nie jest złe już dawno o tym myślałem i jeśli się znajdzie kolejna grupka ludzi do inwestowania będzie można coś pomyśleć - myślę że sam mogę położyć spokojnie od 10 do 50 btc.

Zerkajcie na chinskie monety lecą na łeb na szyję Wink

neo pieknie leci na trex 400coś k a na chinach już 360k Wink już 330-340 na chinach Big Grin ale będzie dziś zabawa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2017 09:15 przez BTC-analityk.)
Glosy: Shadecaster2 (+1)
04-09-2017 09:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shadecaster2 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,045
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 154 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 45.00
Post: #135
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Mam pytanko jak to działa ze na bitbay lisk 25zl a na innych 22zl :o
04-09-2017 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #136
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
(04-09-2017 12:08)Shadecaster2 napisał(a):  Mam pytanko jak to działa ze na bitbay lisk 25zl a na innych 22zl :o
A tak to czasami bywa Wink jak widzisz ja wczoraj na jednej gieldzie kupowałem MCO 60k taniej na sztuce niz na innej gieldzie - nie ma co gdybac jak tylko dzialac Wink
Glosy: Shadecaster2 (+1)
04-09-2017 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lamar6 Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 23 +

Forum Gold: 0.00
Post: #137
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
(04-09-2017 07:34)remis napisał(a):  
(04-09-2017 07:18)Shadecaster2 napisał(a):  Mam trochę głupie pytanie proszę się ze mnie nie śmiać : P
Jakie kwoty i ilość inwestycji może wpłynąć na zmiany kursu kryptowalut? Dałoby radę stworzyć grupę przykładowo około 50 osób umówić się na konkretną godzinę i zainwestować łącznie 100-150k(2-3k na osobę) podniosło by to kurs przykładowo liska albo jakiejś mniej znanej kryptowalucie Tongue?
To wcale nie jest głupie pytanie, tylko kwota nie ta, grupa musiałaby dysponować 1k btc, mając tyle i dobrze zorganizowaną strukturę możesz ruszyć kazdego alta. Tylko obrót taką kwota bezpieczny jest jedynie na własnej giełdzie, dlatego tak namawiam aby rozpocząć temat jej tworzenia. Wiem ze to nie jest latwy temat, ale nie wszydtko od razu, poczatkowo platforma testowa i tworzenie grupy. Nie myśl o 50 osobach tylko o 1k osób po 1btc w dobrze zorganizowanej transparentnej i legalnej strukturze.

Pozdro

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Takie grupy istnieją. I nie musi być to jakaś topowa waluta (jest pełno walut o niskiej kapitalizacji, gdzie już stosunkowo małe sumy mogą kursem nieco zatrząść - LISK ma kapitalizację ponad 150k BTC).
Działania takich grup najlepiej widać na Yobit.net - tam często są pompowane różne shitcoiny, ktoś to robi i widocznie się to opłaca.

Ogólnie schemat jest taki, że wybiera się jakiegoś zapomnianego shitcoina, pomału grupa skupuje go z rynku, żeby wolumen nie drgnął zbyt wcześnie, kiedy każdy już ma ilość która go zadowala robi się troszkę szumu na forach i giełdach (dobrze mieć jakieś info pod które można zagrać), wybija wolumen do góry, kurs do góry, zlatują się lemmingi a grupa im upycha drogą walutę. Teoretycznie takie postępowanie jest etycznie naganne ale ... to jest giełda a na giełdzie tak to właśnie wygląda.

lamar6, dumny członek http://zarabiam.com od Aug 2015.
Glosy: Shadecaster2 (+1)
04-09-2017 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
remis Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 14
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 3 +

Forum Gold: 0.00
Post: #138
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
(04-09-2017 12:43)lamar6 napisał(a):  
(04-09-2017 07:34)remis napisał(a):  
(04-09-2017 07:18)Shadecaster2 napisał(a):  Mam trochę głupie pytanie proszę się ze mnie nie śmiać : P
Jakie kwoty i ilość inwestycji może wpłynąć na zmiany kursu kryptowalut? Dałoby radę stworzyć grupę przykładowo około 50 osób umówić się na konkretną godzinę i zainwestować łącznie 100-150k(2-3k na osobę) podniosło by to kurs przykładowo liska albo jakiejś mniej znanej kryptowalucie Tongue?
To wcale nie jest głupie pytanie, tylko kwota nie ta, grupa musiałaby dysponować 1k btc, mając tyle i dobrze zorganizowaną strukturę możesz ruszyć kazdego alta. Tylko obrót taką kwota bezpieczny jest jedynie na własnej giełdzie, dlatego tak namawiam aby rozpocząć temat jej tworzenia. Wiem ze to nie jest latwy temat, ale nie wszydtko od razu, poczatkowo platforma testowa i tworzenie grupy. Nie myśl o 50 osobach tylko o 1k osób po 1btc w dobrze zorganizowanej transparentnej i legalnej strukturze.

Pozdro

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Takie grupy istnieją. I nie musi być to jakaś topowa waluta (jest pełno walut o niskiej kapitalizacji, gdzie już stosunkowo małe sumy mogą kursem nieco zatrząść - LISK ma kapitalizację ponad 150k BTC).
Działania takich grup najlepiej widać na Yobit.net - tam często są pompowane różne shitcoiny, ktoś to robi i widocznie się to opłaca.

Ogólnie schemat jest taki, że wybiera się jakiegoś zapomnianego shitcoina, pomału grupa skupuje go z rynku, żeby wolumen nie drgnął zbyt wcześnie, kiedy każdy już ma ilość która go zadowala robi się troszkę szumu na forach i giełdach (dobrze mieć jakieś info pod które można zagrać), wybija wolumen do góry, kurs do góry, zlatują się lemmingi a grupa im upycha drogą walutę. Teoretycznie takie postępowanie jest etycznie naganne ale ... to jest giełda a na giełdzie tak to właśnie wygląda.
bardzo fajnie to wyjaśniłeś! Oczywiście ze takie grupy istnieją i to robią, ale zwykle są to zamknięte kregi duzych graczy z ktorych kazdy to indywidualista ale w imie wdpolnego celu działa z innymi. Mi sie maży taka grupa maluchów, pod dowództwem jednego konkreta lidera ktory steruje ruchami bez pozwolenia kazdego członka i nie w drodze głosowania tylko zaufania w jego umiejętności. Ja mimo wlasnych nie koniecznie dobrych doświadczeń z wspolpracy z innymi ludzmi, nadal chcialbym uwierzyć w możliwość budowania uczciwej grupy. Gdyby to się udało to takie zarejestrowane stowarzyszenie duzej grupy inteligentnych ludzi z kasą ma w strukturze politycznej duze szanse na zaistnienie i w realu wywarcie presji na zmiany dla siebie dobre... ale to juz troche fantastyka ... pomazyc dobra rzecz...

Jedzcze odnosnie jak napisales dzialania etycznie nagannego to pozwole sie z tym nie zgodzic. Kazdy maly inwestor jak go nazwales leming podejmuje wlasne decyzje aby zarobić i czesto podlanczajac sie pod pompe zarobic się uda tylko trzeba wyczuć moment aby odpuścić bo nic nie rosnie wiecznie. Np dla mnie satysfakcjonujacy jedt zarobek rzedu 10 proc. Czasami potem żałuję ale tak jedt bezpieczniej i ogólnie wiecej się zarabia. Kiedys dzialalem inaczej ale moj mentor mnie nauczył pozdrawiam autora tematu

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Glosy: Shadecaster2 (+1)
04-09-2017 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BTC-analityk Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 262
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 70 +

Forum Gold: 0.00
Post: #139
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Lepiej zarobić mniej ale pewnie niż pchać się dalej i później stracić bo nastąpi korekta i traf pech chciał że w ostatnim ruchu kupisz na pompce Wink ile ja już tego słyszałem : "kur... znów kupiłem na pompie co robić bo spada?"
Pierwsze co robię kiedy wstaję i mam zamiar siedzieć przy giełdzie sprawdzam kursy BTC. Nie tykam altów jeśli nie wiem jaka jest obecna cena BTC i jak się bujała kiedy spałem lub mnie nie było.

Kiedyś było inaczej Kiedy BTC leciał w górę alty leciały w dół kiedy BTC leciał w dół alty leciały w górę i tak było przez sporo czasu a dziś? dziś jest inaczej jak było można zaobserwować np: wczoraj BTC w dół i alty to samo gwałtownie w dół- Ale mnie to cieszy że sporo noobów sprzedaje w panice swoje alty bo BTC im spada ;D

To co jutro Slack ? Wink
ps: Jednak link nie będzie dostępny tutaj - wyślę go bezpośrednio do każdego który tutaj był chętny do dołączenia.

Przyznam że jestem też miło zaskoczony takim faktem Big Grin
[Obrazek: 8qcSAFg.png]
W dziale krypto jesteśmy na 3 miejscu w ilości wyświetleń - naprawdę bardzo miło. Wszystkim z góry dziękuję za takie zainteresowanie.

Edit:
Tutaj takie moje małe błędy:
1.Yoyo całe miało zejść po 1k ale giełda mi się przycięła Big Grin
2.HCC nie wiem jak się stało ale miało być ustawione ponad 100k monet kupna - mój błąd zły procent od posiadanej kwoty ustawiłem na kupno.

[Obrazek: 0I1kfu0.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 16:48 przez BTC-analityk.)
05-09-2017 09:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TheEnAa Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 42
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 1 +

Forum Gold: 30.00
Post: #140
RE: Bitcoin + Crypto = łatwy, szybki zarobek
Również byłbym chętny dołączeniem do Slack'a Smile
06-09-2017 02:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ile bedzie kosztowal bitcoin? krypto_nim 6 1,147 04-05-2023 15:16
Ostatni post: Dr Piotr
  TAP GLOBAL £2.5 w bitcoin za sama rejestracje bez depozytu Adisokol 52 8,369 15-01-2023 03:44
Ostatni post: Adisokol
  Take Profit Crypto Piskorek 0 2,542 17-09-2021 15:50
Ostatni post: Piskorek
  Crypto Challange ( SwissBorg ) Aktualizacja / Nowa edycja Mistrz Gier 44 9,799 01-09-2021 07:34
Ostatni post: dawid327
Music Jak Kupić Bitcoin inne kryptowaluty - Poradnik Admin 25 27,600 19-08-2021 08:33
Ostatni post: przemo1969

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: