Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 17 Głosów - 3.12 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXRevShare.com » nowosc od znanego admina

Autor Wiadomość
Polakko Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2111
RE: MXRevShare.com
Sprawdź:
Zapomniałem nazwy niemieckiego revshare,któremu Paypal zwrócił ostatnio pieniądze,z tego co na forach czytałem firma działa i jakoś jej niemiecki SEC nie zamyka.Ludzie nie warto czytać wypowiedzi Januszy,teraz im się nadało i będą pisać o tym SEC codziennie.Jak ktoś jest zainteresowany tym co się dzieje w programie niech śledzi grupy MX na FB.Tutaj codziennie będą pisać o SEC i niczego się nie dowiecie.

Polakko, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-07-2016 21:15 przez Polakko.)
31-07-2016 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2112
RE: MXRevShare.com
(31-07-2016 21:13)Polakko napisał(a):  Zapomniałem nazwy niemieckiego revshare,któremu Paypal zwrócił ostatnio pieniądze,z tego co na forach czytałem firma działa i jakoś jej niemiecki SEC nie zamyka.Ludzie nie warto czytać wypowiedzi Januszy,teraz im się nadało i będą pisać o tym SEC codziennie.

Dobrze, wiec przytocz tutaj link do artykulu/forum gdzie takze moge o tym poczytac I miec potwierdzenie Twoich slow.

Tylko wiedz, ze mimo to iz jeden program dostal zwrocone pieniadze z paypola, gdzie jak wnioskuje nie mial problemow z niemieckim odpowiednikiem SEC'a to nie znaczy, ze inne "firmy" zamkniete nie beda, a tych jest dluuuuuga lista. Zaczynajac od dawnego zeek rewars, a konczac na obecnym TM gdzie bylo mowienie, ze to "biznes na lata", "nie hyip", "nie piramida"
31-07-2016 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
xxamaranthxx Offline
Millionaire
*

Liczba postów: 247
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 51 +

Forum Gold: 85.01
Post: #2113
RE: MXRevShare.com
Cytat:Bardzo prosze o przedstawienie zewnetrznych zrodel finansowania tego programu
wszystko można znaleźć w internecie zarówno właściciel jak i administrator otwarcie mówią o swoich planach w przyszłości tworząc program bardziej stabilnym, a z tego co pamiętam również w tym wątku była już dyskusja na ten temat

Cytat:a tam sec juz czeka
bez komentarza

Nie rozumiem dlaczego osoby które nie biorą udziału w MXRS tak bardzo się nim interesują. Naprawdę tak bardzo zależy wam na tym żeby jakiś użytkownik forum nie stracił 100$ czy 200$ w przypadku kiedy program stałby się niewypłacalny? Ale jak to się mówi: NIEWAŻNE ŻE JA MAŁO ZARABIAM, WAŻNE ŻEBY INNI NIE ZARABIALI WIĘCEJ ODE MNIE..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2016 10:56 przez xxamaranthxx.)
31-07-2016 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2114
RE: MXRevShare.com
(31-07-2016 21:25)xxamaranthxx napisał(a):  
Cytat:Bardzo prosze o przedstawienie zewnetrznych zrodel finansowania tego programu
wszystko można znaleźć w internecie zarówno właściciel jak i administrator otwarcie mówią o swoich planach w przyszłości tworząc program bardziej stabilnym, a z tego co pamiętam również w tym wątku była już dyskusja na ten temat

Cytat:a tam sec juz czeka
bez komentarza


Każda inwestycja niesie za sobą realne ryzyko utraty pieniędzy nikt nie powinien inwestować więcej niż może stracić - program podobnie jak każda inna inwestycja może upaść ale nie musi, wszyscy o tym wiemy. Nie rozumiem dlaczego osoby które nie zainwestowały w MXRS tak bardzo się nim interesują. Naprawdę tak bardzo zależy wam na tym żeby jakiś użytkownik forum nie stracił 100$ czy 200$ w przypadku kiedy program stałby się niewypłacalny? Ale jak to się mówi: NIEWAŻNE ŻE JA MAŁO ZARABIAM, WAŻNE ŻEBY INNI NIE ZARABIALI WIĘCEJ ODE MNIE..

W TM, BB I innych tego typu smieciach tez byla rozmowa o zewnetrznych formach finansowania programu, a sam watek ma 200 stron I nie mam ochoty szukac tego. Natomiast jezeli ktos juz twierdzi, ze program bedzie posiadal wodospad pieniedzy z zewnatrz to dobrze, aby uargumentowal jeszcze swoje wywody

Odniosnie punktu 2.
Szczerze to mnie nie obchodzi czy ktos tutaj wplaci 100£ 200£ i czy zyzska czy straci. Nie moje pieniadze nie moj biznes.
Mimo to jak nie zauwazyles rozmowa dotyczy samego programu, a watek jest otwarty wiec moge wykazywac nim zainteresowanie i krytyke. Jezeli nie jest Ci to na reke otworz forum zamkniete dla uzytkownikow tego programu.
31-07-2016 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adik7276 Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 976
Dołączył: May 2015
Reputacja: 261 +

Forum Gold: 53.00
Post: #2115
RE: MXRevShare.com
Z tego co mi wiadomo w Hyipach nie ma inwestycji.. Kupujesz usługi reklamowe i ruch na stronie, a właśnie przez wasze "inwestycje" program pada i później jest kupa problemu. Bo pieniądze zniknęły, "gdzie moja inwestycja".

Właśnie takie promowanie doprowadziło do tego że w TM będzie wojna i sądzenie się o kase. Tutaj nie ma żadnej inwestycji - tak to traktujemy ale ludzie kredyty brali na te "biznesy na lata" bo ktoś właśnie nawciskał im ciemnoty że tutaj się inwestuje i zarabia.
31-07-2016 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Polakko Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 12 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2116
RE: MXRevShare.com
Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.

Polakko, dumny członek http://zarabiam.com od Jun 2016.
31-07-2016 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #2117
RE: MXRevShare.com
(31-07-2016 21:39)Polakko napisał(a):  Scoville zarejestrował swoją działalność oficjalnie w stanie Utah więc wiedział,że może mieć do czynienia z amerykańską skarbówką.Banners Broker działało oficjalnie w Kanadzie a Kanada ma chyba jakąś umowę o współpracy z USA w takich sprawach.ZeekRewards czy jakoś tak też działało w Ameryce Północnej nieprawdaż?

Taki Paidverts na przykład ma siedzibę zdaje się w Holandii a w Polsce i w Słowenii ma biura za których wynajem płaci.Polskie biuro znajduje się w Szczecinie.Nie słyszałem żeby mieli jakieś problemy a MTV/Paidverts działa od kilku lat.Także możecie sobie pisać o tym SEC codziennie skoro tak was to kręci.Proponuję dla odmiany napisać coś o NASA czy FEMA żeby nie truć d... sekiem.

Nie działam w Adpackpro,wiem,że to szwajcarski revshare a zdaje się Szwajcaria ma dosyć surowe regulacje finansowe.Ten kraj się przecież kojarzy z bankami od razu.I dziwnym trafem jakoś ich szajcarska skarbówka nie ściga.

Banners Brookers rowniez mialo swoje biuro w PL i kilku krajach Europy. Stany maja taka umowe spisana nie tylko z Kanada ale takze z UE.

A jak dobrze sie orientuje Paid Vers od jakiegos czasu juz jest uwazany za scam.

Nie wiem jakie regulacje prawne ma Szwajcaria, ale prosze przytocz je tutaj zamiast skojarzen z bankami.
31-07-2016 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
todek78 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 720
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 324 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2118
RE: MXRevShare.com
Panowie:
Po1 - Adpackpro, to tylko jeden z produktów realnej firmy niemiecko-szwajcarskiej zarejestrowanej w Szwajcarii. Firm działa zarówno offline jak i online, ma swoje produkty, z których do odpowiedniego działania jest potrzebny właśnie Adpackpro, aby dostarczać ruch na stronach pozycjonowanych za pomocą specjalnej, dodatkowo płatnej aplikacji. Produkty firmy dają kilkaset tysięcy € miesięcznego dochodu, którego część jest przeznaczona na prowizje w adpackpro. Tu nie ma piramidy, jest realna firma, realne produkty, a jak ktoś pisze inaczej, to najpierw zachęcam do zapoznania się ze szczegółami, a potem do dyskusji - to tak informacyjnie.
Po2 - To jest wątek o Mxrevshare, a nie innych programach, Secach i innych instytucjach. I żeby doczytać coś o programie, to trzeba przewinąć kilka stron z nic nie wnoszącymi wpisami.
Glosy: zet (+1), dariuszxdd (+1)
31-07-2016 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matix2711 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 71
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #2119
RE: MXRevShare.com
Każdy rev jest inni, więc nie ma co tutaj porównywać jednego z drugim. Plusy są wszedzie jak i minusy, jednych więcej drugich mniej. Smile
01-08-2016 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tomek019 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,069
Dołączył: May 2013
Reputacja: 224 +

Forum Gold: 95.00
Post: #2120
MXRevShare.com
(01-08-2016 07:33)matix2711 napisał(a):  Każdy rev jest inni, więc nie ma co tutaj porównywać jednego z drugim. Plusy są wszedzie jak i minusy, jednych więcej drugich mniej. Smile


Co prawda to prawda Wink to tez kwota z jak wchodzimy czasami pomoże nam wybrać odpowiedniejsza opcje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
01-08-2016 08:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MXRevShare- ile czeka się na wypłatę? bestek112 3 1,383 10-10-2021 14:23
Ostatni post: Hybrid1990
  VenturePlugTraffic i MXRevShare edgard1899 2 1,088 07-12-2019 18:35
Ostatni post: Hybrid1990
  Czy mxrevshare jest wypłacalny dalej? helix 4 2,169 02-03-2018 14:13
Ostatni post: Artinesse
Wink Zarabianie w programie MXRevShare rexu12 3 1,409 12-10-2016 20:26
Ostatni post: Majka
  Problem z MXREVSHARE maniek19 6 2,651 16-09-2016 12:16
Ostatni post: piotrekprorok

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: