Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"RevShare" - czym są a czym nie.

Autor Wiadomość
Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #51
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Sprawdź:
(25-07-2016 16:29)twardy napisał(a):  
(25-07-2016 16:19)Veres napisał(a):  Poprawcie mnie może się mylę, ale dlaczego powstaje system prowizji w wielu serwisach, nawet w Payza jest system polecania, który ma "nagradzać" za starania użytkowników, to samo tyczy się Hyip'ów.

Ale mxr to nie jest zaden hyip tylko prawdziwy biznes! A po drugie na serio nie widzisz roznicy pomiedzy prowizja w systemie platniczym a prowizja w hyipie? Czlowieku... juz tlumacze, taka payza to jest biznes, prawdziwe pieniadze za prawdziwe uslugi. W hypie dostajesz % od udzialu w przestepstwie, bo tym wlasnie sa piramidy finansowe. Fak lodżik.

Chodziło mi o sam system do, którego jest przeznaczony, nie wnikam czy jest to prawdziwy biznes czy zwykła ściemniana "inwestycja" jakim są piramidy finansowe.
Jeśli chodzi o samo promowanie przestępstwa, bo widzę, że zaczynamy w końcu używać trafnych określeń, które powinny mieć zastosowanie w promowaniu. Wszystko ok, chwyty marketingowe, naganianie, ale jeśli kolega osądzony przez Was wszystko tłumaczy, że jest to fikcyjna inwestycja to nie powinniście mieć pretensji. Człowiek jest w większości wzrokowcem, więc oferta 1000zł msc ma tylko go przyciągnąć, a czy będzie tyle zarabiać to już od niego zależy czy będzie naganiał innych i innych.

Czas może zejść z chłopaka i porozmawiać o aktualnym temacie a nie o użytkowniku.
Glosy: jarunioo7 (+1), full2000 (+1)
25-07-2016 16:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #52
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Cytat:Czy pierwsze co widzi osoba, która wejdzie na Twoją stronę (cokolwiek tam promujesz) to CZYTELNA informacja o kosztach?

A czy wy promując serwis na wstępie mówicie, że jest to piramida finansowa, która może zbankrutować nawet jutro i nie wypłaci żadnych pieniędzy? Smile

Cytat:Czy całą tą kwotę zarobiłeś nie naciągając absolutnie nikogo na premium smsy, kto nie był do końca świadom w co wchodzi i ile go to będzie kosztować Wink? Jeżeli tak, działasz od zawsze na real content i walisz po oczach kosztami usług - zwracam honor i chylę czoło.

Jeśli jednak "nie do końca" to morda w kubeł bo wychodzisz na ultra hipokrytę czepiając się sloganów marketingowych przy promocji MXR czy jakiegokolwiek innego HYIPa.

Morda w kubeł to możesz sobie pisać do swoich poleconych ale nie do mnie. Ja nikogo tutaj nie obrażałem, a wam już widze nerwy puszczają.. Jeśli dana osoba wchodzi na stronę i bez namysłu wysyła sms'y to raczej nie była tego świadoma. Ja żadnych regulaminów nie zakrywałem więc nie poczuwam się do tego, że stracił 6zł na sms'a.

Nie mam moralności aniołka.

Cytat:Oj, oj, najwyraźniej komuś tutaj zmiękła faja bo w końcu zauważył, że nie miał racji. Teraz zaczyna kręcić i samemu gubić w swoich bredniach...

Jaaa nie moge, ale ty ten temat wałkujesz, chyba nie masz się do czego innego przyczepić. Wytłumaczyłeś mi już w swoim pierwszym poście, że ta reklama nie dotyczyła MxRevshare i ja to zrozumiałem Undecided

Cytat:Nie mam czym się denerwować bo puki co to z ciebie jest niezła beka Smile

Póki co to ja mam z Ciebie niezłą beke Big Grin

Cytat:Klikanie w reklamy to jedno, zarobki to drugie, ja na nie nie narzekam.

Ja też nie narzekam..

Cytat:To nie user forum, tylko czas weryfikuje MXRevShare Smile

Przypomnę Ci to jak MxRevshare padnie Smile
25-07-2016 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #53
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Cytat:A czy wy promując serwis na wstępie mówicie, że jest to piramida finansowa, która może zbankrutować nawet jutro i nie wypłaci żadnych pieniędzy?

Ale to Ty się czepiasz właśnie tego, że full nie informuje od razu, a wychodzi na to że robisz dokładnie to samo. Więc jednym słowem, zaorałeś się właśnie sam hipokryto Wink

Nerwy puszczają, bo jak mają nie puszczać, kiedy pouczać o moralności próbują ludzie, którzy sami naciągają ludzi na pieniądze? Ręce opadają.

Ps.
Nie promuje MXRevshare, to tak dla Twojego info - mam tam konto, ale nie korzystam. Niemniej jednak nie widzę powodu by hejtować innych za to, tak samo jak nie hejtuje innych za zarabianie przez SUBSMS. Każdy robi co chce, ich sprawa i ich własna moralność czy im dobrze z tym, że oszukują ludzi.

Nie mogę jednak zdzierżyć takiej ostentacyjnej hipokryzji, mam ochotę w mordę lać za takie podejście Big Grin
Glosy: full2000 (+1)
25-07-2016 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jarunioo7 Niedostępny
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,016
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1720 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 144.99
Post: #54
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
(25-07-2016 16:56)Fallriv napisał(a):  
Cytat:A czy wy promując serwis na wstępie mówicie, że jest to piramida finansowa, która może zbankrutować nawet jutro i nie wypłaci żadnych pieniędzy?

Ale to Ty się czepiasz właśnie tego, że full nie informuje od razu, a wychodzi na to że robisz dokładnie to samo. Więc jednym słowem, zaorałeś się właśnie sam hipokryto Wink

Nie wiem czy czytasz tutaj co 2 post czy widzisz to co chcesz widzieć ale sytuacja dotyczyła czego innego. Niedawno full pisał, że zawsze informuje wszystkich o ryzyku. Wchodząc na jego stronę, widząc popup o możliwości zarobienia 1000$ / msc - od razu pomyślałem, że chodzi o inwestycje w MxRevshare, bo i lepsze były obietnice u niektórych. Po kliknięciu w popup zobaczyłem, że nie ma żadnej informacji o ryzyku - i tego się doczepiłem. Później wyjaśniłem, że pomyliłem te jego cudowne sposoby, które wypracują 1000$ wypłąty z inwestycją w MxRevshare. Teraz już rozumiesz? Smile

Cytat:Nerwy puszczają, bo jak mają nie puszczać, kiedy pouczać o moralności próbują ludzie, którzy sami naciągają ludzi na pieniądze? Ręce opadają.

Ps.
Nie promuje MXRevshare, to tak dla Twojego info - mam tam konto, ale nie korzystam. Niemniej jednak nie widzę powodu by hejtować innych za to, tak samo jak nie hejtuje innych za zarabianie przez SUBSMS. Każdy robi co chce, ich sprawa i ich własna moralność czy im dobrze z tym, że oszukują ludzi.

Nie mogę jednak zdzierżyć takiej ostentacyjnej hipokryzji, mam ochotę w mordę lać za takie podejście Big Grin


Jak masz ochotę lać w mordę to lepiej skończ tą dyskusję ze mną bo źle na Ciebie wpływa..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2016 17:08 przez jarunioo7.)
25-07-2016 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #55
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
jarunioo7
full2000
Fallriv

Ogłaszam koniec dyskusji, bo już tylko chcecie walić sobie po mordzie, a może by to dobrze zrobiło każdemu Wink
Proponuję wyjście na relaksującego browarka i pogadanie o dzisiejszej pogodzie a nie o zielonych.

imprezaimprezaimprezaimprezaimpreza
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2016 17:14 przez Veres.)
Glosy: full2000 (+1), jarunioo7 (+1)
25-07-2016 17:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #56
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Spoko, ja już skonczyłem Wink

Nie ma sensu gadać z tak zakłamanymi hipokrytami jak kolega wyżej czy mysc. Inni robią manipulacje - źle. Oni robią manipulacje - dobrze i przecież to inna sytuacja. Śmiech na sali beka

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, zanim zaczniecie umoralniać innych to spójrzcie na siebie Wink Tyle.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2016 17:16 przez Fallriv.)
Glosy: jarunioo7 (0), full2000 (+1)
25-07-2016 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lanserek Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 636
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 1514 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 121.02
Post: #57
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Ja jestem za tym, aby jednak pójść do ringu i dać sobie po mordzie, nagrać brutalną walkę, a potem podpiąć ją pod sub sms i puścić w internet. Do tego przeprowadzimy z fullem wywiad po walce i zdradzi wszystkim sposób na zarabianie 1000$/ mieś jako bokser. Obie strony i zarobią i będą zadowolone.



xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2016 17:20 przez Lanserek.)
Glosy: full2000 (+1), Veres (+1)
25-07-2016 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #58
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Atmosfera się rozluźniła i o to chodzi. Zejdźmy na drogę do jakiego ten temat jest przeznaczony Smile
25-07-2016 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #59
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Czytając dany temat i jedząc popcorn. Powiem tak ludzie jak robicie daną rzecz to nie wybielajcie się tym, że inny też kradnie Huh
Subsms revshare generalnie zc.com opiera się o blackhatowe zagrywki zarabiania.

Panowie jak chce się bić mam jakiś tam staż w boksowaniu zjadłem na tym 3 zęby (dosłownie) więc chętnie posedziuję walkę.
Nagroda: Rejestracja z reflinka Jerk2

Panowie nawet to uproszczę dwaj pastorzy kłócą się jak owce strzyc zamiast wspólnie ostrzyć noże Jerk

Wracając do tematu. Jestem ciekaw co się stanie z trafficmonson 9 sierpnia, bo ten program jest już tak duży, że realnie ma szansę coś "legalnego" zdziałać, a co Wy sądzicie na ten temat ?



ps1 Jak chcecie się walić po mordach to kupcie sobie wazelinę od SM forum Wink (kto wie ten wie)
25-07-2016 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Veres Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 404
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 90 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 51.60
Post: #60
RE: "RevShare" - czym są a czym nie.
Co może się stać, będzie albo dobrze, albo tragicznie. Ci co mówią, że będą reinwestować dalej albo kłamią, aby po cichaczu wypłacać i wmawiać, że będzie dobrze. Albo program stanie tak jak wcześniej i tchnie nowe życie.
25-07-2016 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Star ** AdsCrypto - Nowy Bitcoinowy RevShare ** Matthew98 23 6,371 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  10adspay ROI 110-120% - świeży revshare adrian018 3 1,771 15-12-2023 14:24
Ostatni post: Hybrid1990
  Green Pay Day - nowy obiecujący revshare Blasphem 2 1,264 01-12-2023 10:21
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym teraz zarabiacie? Dawid1234 3 1,030 25-11-2023 14:49
Ostatni post: Hybrid1990
  Na czym dodatkowe 2k miesięcznie? patrykosinnn 16 4,038 11-01-2023 21:03
Ostatni post: Hybrid1990

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: