Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 30 Głosów - 2.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet » firma istnieje ale brak kontaktu z właścicielami - nie rejestrować się !

Autor Wiadomość
borowiecki Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #111
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Sprawdź:
A za te matryce to sa opłaty miesieczne czy jednorazowe ? I do czego one służą, co dają , co musze robic ?
25-03-2016 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #112
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
borowiecki napisz do mnie, lub do Rafi, Tomka .. do kogoś, kto jest i ja albo ktoś, kto jest przekaże ci całe info.

( Nie chcesz zapisywać się pod kogoś ) Wszystko jest w Google..

Każdy z nas da ci kompletne info na temat FutureNet & Future Ad Pro

Nie boli zapisanie się pod kogoś Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016 20:52 przez dariuszxdd.)
25-03-2016 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
borowiecki Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 40
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 2 +

Forum Gold: 0.00
Post: #113
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Nie chodzi mi że boli, czy że nie chce się od kogoś zapisać. Jak widać jestem swieżak , i to dosłownie jeśli chodzi o zarabianie w necie. Gdybym liczył tylko na googla , to bym się tutaj nie zapisywał. Zadając pytanie na forum, liczyłem na informacje "z pierwszej reki" z "praktyki" i że odpowiedz na moje pytanie może się komuś innemu , następnemu również się przydać. Chętnie się zapisze z czyjegoś reflinka ale chciałbym wiedzieć w co i na jakich zasadach. Dlatego zadałem te pytania, które może amatorszczyzną zajechały.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2016 22:12 przez borowiecki.)
25-03-2016 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #114
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(25-03-2016 20:38)borowiecki napisał(a):  A za te matryce to sa opłaty miesieczne czy jednorazowe ? I do czego one służą, co dają , co musze robic ?

Ale tutaj nie zajechało amatorszczyzną tylko lenistwem, bo ja w tym temacie odpowiedziałem na twoje dwa ostatnie pytania i to już kilkukrotnie.
Odpowiem jeszcze na pierwsze niech ci będzie - opłaty za matryce są jednorazowe , raz opłacona pozycja zarabia dla nas aż zapełni się 10 poziomów pod tobą.

dariuszxdd ma tutaj rację,chociaż nie do końca - po to jest ten temat założony aby dyskutować, informować o zmianach, nowościach i sobie wzajemnie pomagać ale bez sensu jest odpowiadać na pytania na które padły już odpowiedzi, a póki co temat nie jest długi więc przeczytanie go zajmie 15 minut nie więcej.
Poza tym nie wiem czy każdy czytający ten temat wie że na portalu Futurenet istnieje komunikator taki sam jak na Facebooku i rejestrując się, mamy automatycznie swojego sponsora w znajomych i nie tylko wygodnie jest tam sobie popisać ale nawet za to że używamy aktywnie komunikatora zarabiamy - liczy się to do zysku za aktywność. Wczoraj popisałem głównie z poleconymi około 2 godziny, nie wrzuciłem żadnego postu na swojej tablicy - dzisiaj patrze a mój bonus za aktywność za wczorajszy dzień wyniósł 0,18$ Big Grin
Glosy: dariuszxdd (+1)
26-03-2016 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dariuszxdd Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,192
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 334 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 1.00
Post: #115
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Życzę Wesołych Świąt Wszystkim Użytkownikom FutureNet & Future Ad Pro !

[Obrazek: wesolych_swiat_wielkanocnych-kopia.jpg]
Glosy: rafi213 (+1)
26-03-2016 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Uni3X Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 133
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 21 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #116
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
również życzę Wesołych Świąt i Mokrego Dyngusa Smile

Kto by bardzo chciał osiągnąć sukces to by przeczytał cały temat nawet 2 razy
wszystkie informacje znajdują się w internecie, wystarczy trochę poszukać
Glosy: rafi213 (+1)
27-03-2016 11:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lukjas85 Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 54
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 5.00
Post: #117
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
Każde konto z FutureNet jest przeniesione w stosunku 1:1 do FutureAdPro więcej informacji o programie znajdziesz na stronie http://futureadpro.klubebiznes.pl/
27-03-2016 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #118
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
@lukjas85 mam tylko małe uwagi do twojej strony reklamowej - "zarabiaj jeszcze więcej wykorzystując siłę procentu składanego" - zaczynając z 20 paczkami owszem po 100 dniach bedziemy mieć 58 paczek ale na pewno nie będą o wartości 2900$ bo pierwsze ad packi już naliczą dla nas (20 x 0,5$ x 100 dni) czyli 1000$ - zostanie z nich 200$ jeszcze .
Warto informować o wszystkim swoich potencjalnych poleconych, piszę o tym dlatego bo nie chcę i nie lubię takiego promowania jak to było w przypadku TM przez niektóre osoby.

Poza tym ostatnie zmiany przed oficjalnym startem FutureAdPro:

"W związku z wieloma niejasnościami oraz setkami pytań dotyczących przesunięć w matrycach oraz wahaniami wysokości premii spowodowanych przemieszczaniem się struktur po Upgreadowaniu Partnerów w niższych poziomach jesteśmy zmuszeni w trybie natychmiastowym (od dnia 25-03) powrócić do poprzednich zasad które nie przewidują 7 dniowego okresu na Upgread. Od dzisiejszego dnia aby czerpać korzyści w określonej matrycy (10$,25$, 50$, 100$, 500$, 1000$) należy je posiadać.
PRZYKŁAD
Posiadasz 3 pierwsze matryce (10,25,50$) w przypadku kiedy jeden z Parterów Twojego zespołu lub Twój Partner Osobisty wykupi wyższą pozycję (100$, 500$ lub 1000$) tracisz bezpowrotnie prowizje w matrycach których na chwile Upgreadu Partnera nie posiadasz. Prowizja która Cię pomija trafia do osoby powyżej Ciebie która tą matryce wykupiła. Ta zmiana bezpośrednio wpłynie na absolutną stabilność Matryc oraz będzie skutkować całkowitym brakiem jakichkolwiek przemieszczeń oraz wahań w wysokości naliczeń.
Mając na uwadze stabilność oraz żywotność programu FutureAdPro informujemy iż od dnia wdrożenia programu Rev-Share zostaną trwale zlikwidowane nstp premie: Advertising Bonus, Login Bonus oraz dodatkowe matryce"

FutureAdpro poza pasywnymi możliwościami zarabiania stworzy również alternatywę dla Login Bonus. Osoby które są zainteresowane zarabianiem bez konieczności nabywania jakichkolwiek pakietów reklamowych (Ad Pack) również znajdą cos dla siebie, ale o tym już wkrótce. Możliwe że będą także tzw. cash linki.

Celem wprowadzenia powyższych zmian jest przede wszystkim długowieczność i stabilność FutureAdPro

Jak dla mnie zmiany odbieram na plus (trzeba pamiętac tylko o tym upgrade matryc - aby nie robić tego w tajemnicy przed swoim sponsorem ) - nastawiam się tutaj na długie i bezpiecznie zarabianie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2016 23:05 przez rafi213.)
27-03-2016 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kolorpurpury Offline
Forumowy Fanatyk
*

Liczba postów: 920
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 201 +

Forum Gold: 0.00
Post: #119
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
O co chodzi z dodatkowymi matrycami?

[Obrazek: 320x50.png]
28-03-2016 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafi213 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,350
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 396 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #120
RE: Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rewolucja
(28-03-2016 16:42)kolorpurpury napisał(a):  O co chodzi z dodatkowymi matrycami?
Chodzi oto:
Partnerzy Biznesowi decydujący się na start w pozycji Sapphire lub Royal otrzymują w chwili
zakupu dodatkowe matryce o łącznej wartości 685$ dla pozycji Sappfire oraz 1685$ dla pozycji Royal.
Umiejscawiając matryce w matrycy podwajamy swój dochód w Friends Bonus.
To zostanie zlikwidowane
28-03-2016 17:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praktyki firmy Firemedia Radek4921 19 5,564 18-02-2023 14:10
Ostatni post: Hybrid1990
  trafficmonsoon.com [RevShare] maxiu170 4,063 532,374 15-11-2022 18:10
Ostatni post: twardy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: