Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 47 Głosów - 2.85 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trafficmonsoon.com [RevShare] » 110 Roi

Autor Wiadomość
M!r@s Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 20
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #3121
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Sprawdź:
(27-02-2016 11:49)twardy napisał(a):  
(27-02-2016 00:34)Tomek0515 napisał(a):  Jan 11 PayPal decided to part ways due to major spike in sales. They allowed purchases for 30 days, but turned off any ability to send money out from the paypal account.

Czy tylko ja mam jakies wrazenie, ze ponad miesiac temu to jakos inaczej wygladalo?

Bo z tego newsa jak dla mnie wynika to, ze on od poczatku (od stycznia) wiedzial, ze cala kasa jest zablokowana (nie tylko te 20mln) i ze nie moze wyplacac zadnej kasy a mimo wszystko nadal pozwolil na wplacanie pieniedzy do programu - pieniadzy, ktore beda zablokowane Lol

Przecież wszystko normalnie działa, wpłaty jak i wypłaty. Tamte to wiadomo, zablokowane. Co tak naprawdę tam się dzieje to tylko Karolek wie ;D
27-02-2016 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
alexis sanchez Offline
Banned
*

Liczba postów: 36
Dołączył: Feb 2016
Forum Gold: 0.00
Post: #3122
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
No to chłopaki czas na inwestycje Idea


27-02-2016 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,327
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #3123
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Alexis powiedz mi jaki cel ma twoje ciągłe dodawanie filmików z tym gościem? Podnieca cię on?
Glosy: Tomcato (+1), scinekm (+1), smoku1996 (+1), dariuszxdd (+1)
27-02-2016 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

KenkyushaKamil Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 256
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 122 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 9.99
Post: #3124
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Ponieważ mam dobry humor, a panowie od TM lubią logikę i zmieniać stanowisko zależnie od wiatru (Lol)

Fakty
1. TrafficMansoon to program Ponzi pod przykrywką platformy reklamowej.
Odp. Nie, to poważna fir*a (nie użyje tego w przypadku piramidy)
A więc zadajmy sobie dwa pytania ...
Jakie DUŻE firmy po kroju tesco, google, biedronki lub parafii, a nie to nie firma Lol zainwestowały w ten program ?
Odp ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

2. Schemat działania jest bardzo posobny do banerbooker i innych dużych programów tego typu.
Moje pytanie "Co się stało z BB ? "

Moja chamska opinia
Proszę nie mówić kur&a, że TM oferuje reklamy dobrze ? Pan z filmu i każdy KAŻDY po za promilem osób zaczynających w dziedzinie reklam sieciowych wchodzi w TM dla naliczeń paczek.
Ryzyko jest, a osoby które go nie podają podlegają pod paragraf.(Mam nadzieje, że idzie duży pozew)
Pytanie do was ... Czy reklama 10 sekundowa Waszej strony www byłaby czymś dobrym ? Zależy od odbiorców ...
Typ odbiorców w TM ? Osoby które oglądając obowiązkowe reklamy nie poświęca 1/10 uwagi na to.
Podsumujmy :
Za 50$ kupujemy wyświetlenia 10 sekundowe naszej strony u ludzi nie zainteresowanych.
W google dostajemy 100 zł (albo już nie, nie wiem czy jeszcze trwa ich kampania) na start reklamy.
Za 200 złotych inwestycji w google ... Można dużo. Pozdrawiam SUBSMS Lol
to jest LOGIKA. A więc Panowie wyzwanie mnie od HEJTERA i innych słów których w języku Polskim oficjalnie nie ma skutkuje olaniem.
Osoby takie jak Devill które poświęciły swój czas aby ostrzegać ludzi. Bóg w dzieciach wynagrodzi, a karma wraca 2
Czy TM to SCAM ? Każda piramida ma schemat dążący do scamu. Jednak póki płaci nim nie jest. Proszę poczytajcie na temat zasad PP i w jaki sposób te pieniądze można odblokować.
I teraz pytanie które niszczy jak ostatni kielon.
Z jakiego powodu TM jest w Utah ?
Glosy: Kemesz (+1), devilll (+1)
27-02-2016 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #3125
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(27-02-2016 20:24)KenkyushaKamil napisał(a):  Ponieważ mam dobry humor, a panowie od TM lubią logikę i zmieniać stanowisko zależnie od wiatru (Lol)

Fakty
1. TrafficMansoon to program Ponzi pod przykrywką platformy reklamowej.
Odp. Nie, to poważna fir*a (nie użyje tego w przypadku piramidy)
A więc zadajmy sobie dwa pytania ...
Jakie DUŻE firmy po kroju tesco, google, biedronki lub parafii, a nie to nie firma Lol zainwestowały w ten program ?
Odp ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...

2. Schemat działania jest bardzo posobny do banerbooker i innych dużych programów tego typu.
Moje pytanie "Co się stało z BB ? "

Moja chamska opinia
Proszę nie mówić kur&a, że TM oferuje reklamy dobrze ? Pan z filmu i każdy KAŻDY po za promilem osób zaczynających w dziedzinie reklam sieciowych wchodzi w TM dla naliczeń paczek.
Ryzyko jest, a osoby które go nie podają podlegają pod paragraf.(Mam nadzieje, że idzie duży pozew)
Pytanie do was ... Czy reklama 10 sekundowa Waszej strony www byłaby czymś dobrym ? Zależy od odbiorców ...
Typ odbiorców w TM ? Osoby które oglądając obowiązkowe reklamy nie poświęca 1/10 uwagi na to.
Podsumujmy :
Za 50$ kupujemy wyświetlenia 10 sekundowe naszej strony u ludzi nie zainteresowanych.
W google dostajemy 100 zł (albo już nie, nie wiem czy jeszcze trwa ich kampania) na start reklamy.
Za 200 złotych inwestycji w google ... Można dużo. Pozdrawiam SUBSMS Lol
to jest LOGIKA. A więc Panowie wyzwanie mnie od HEJTERA i innych słów których w języku Polskim oficjalnie nie ma skutkuje olaniem.
Osoby takie jak Devill które poświęciły swój czas aby ostrzegać ludzi. Bóg w dzieciach wynagrodzi, a karma wraca 2
Czy TM to SCAM ? Każda piramida ma schemat dążący do scamu. Jednak póki płaci nim nie jest. Proszę poczytajcie na temat zasad PP i w jaki sposób te pieniądze można odblokować.
I teraz pytanie które niszczy jak ostatni kielon.
Z jakiego powodu TM jest w Utah ?

Ty hejterze Lol
Glosy: KenkyushaKamil (+1)
27-02-2016 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel42na Niedostępny
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 6,984
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 5999 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 93.47
Post: #3126
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
TM oferuje takie reklamy jak serwisy subskrypcyjne oferują darmowe doładowania Jerk2
Jasne, że do scamu dojdzie prędzej czy później, osoby na tym forum siedzące w temacie myśle że są na tyle obeznane, że wiedzą to doskonale i jedyne co robią to miarkują tylko sobie indywidualnie kiedy się w pore wycofać Wink Zarobić jasne, że można - kwestia wyczucia, instynktu.
Posty niektórych osób (nie będę pokazywał palcami) w tym temacie i nazywanie tego starego jak internet schematu biznesem reklamowym są całkiem zabawne, chyba naprawdę wierzą, że trafili na amatorską grupkę frajerów na FB którym mogą kłaść takie brednie na uszy. Niestety nie tutaj, bo tutejsi widzieli, przecież już całą masę takich serwisów a jak ktoś nie widział to może zobaczyć... w dziale scam Lol
Wcale nie hejtuję osób które rozpowszechniają swoje teorie o biznesie reklamowym na lata... róbcie to, zarabiajcie sobie, na pewno skutecznie działa to na frajerów, ale litości... nie tutaj. Strata czasu Wink
Okrzykiwania naganiaczy oszustami też nie rozumiem. Uczciwe to nie jest, no ale tak ten typ zarabiania (naganianie frajerni na refy i zaciąganie pożyczek) działa. Równie niemoralne jest naganianie na subsms i co z tego. Każdy robi co uważa za słuszne.
Właściciel serwisu sam tylko jeden wie co kombinuje i może się zwinąc, dziś lub jutro. Może zagrać nawet tak, że napisze "pieniążki z paypalem wygrane, wynajęliśmy za milion baksów prawnika który zaorał PayPal`a i oddali wszystko. Jesteśmy najlepsi, reinwestujcie!" ...aby tydzień później po zastrzyku gotówki zniknąć bez śladu, tak jak robił to niejednokrotnie:
http://taratalkstoday.blogspot.com/p/tra...-scam.html
Glosy: Lufa88 (+1), kubn2 (+1), szyweg (+1), overlord25 (+1), devilll (+1)
27-02-2016 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
devilll Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 499
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 164 +

Forum Gold: 10.00
Post: #3127
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(27-02-2016 21:30)daniel42na napisał(a):  TM oferuje takie reklamy jak serwisy subskrypcyjne oferują darmowe doładowania Jerk2
Jasne, że do scamu dojdzie prędzej czy później, osoby na tym forum siedzące w temacie myśle że są na tyle obeznane, że wiedzą to doskonale i jedyne co robią to miarkują tylko sobie indywidualnie kiedy się w pore wycofać Wink Zarobić jasne, że można - kwestia wyczucia, instynktu.
Posty niektórych osób (nie będę pokazywał palcami) w tym temacie i nazywanie tego starego jak internet schematu biznesem reklamowym są całkiem zabawne, chyba naprawdę wierzą, że trafili na amatorską grupkę frajerów na FB którym mogą kłaść takie brednie na uszy. Niestety nie tutaj, bo tutejsi widzieli, przecież już całą masę takich serwisów a jak ktoś nie widział to może zobaczyć... w dziale scam Lol
Wcale nie hejtuję osób które rozpowszechniają swoje teorie o biznesie reklamowym na lata... róbcie to, zarabiajcie sobie, na pewno skutecznie działa to na frajerów, ale litości... nie tutaj. Strata czasu Wink
Okrzykiwania naganiaczy oszustami też nie rozumiem. Uczciwe to nie jest, no ale tak ten typ zarabiania (naganianie frajerni na refy i zaciąganie pożyczek) działa. Równie niemoralne jest naganianie na subsms i co z tego. Każdy robi co uważa za słuszne.
Właściciel serwisu sam tylko jeden wie co kombinuje i może się zwinąc, dziś lub jutro. Może zagrać nawet tak, że napisze "pieniążki z paypalem wygrane, wynajęliśmy za milion baksów prawnika który zaorał PayPal`a i oddali wszystko. Jesteśmy najlepsi, reinwestujcie!" ...aby tydzień później po zastrzyku gotówki zniknąć bez śladu, tak jak robił to niejednokrotnie:
http://taratalkstoday.blogspot.com/p/tra...-scam.html

Naganiacze z tego tematu, wejdźcie w linka wyżej i zobaczcie kim jest wasz guru i magik Karolek . Pozdrawiam mądrych inaczej Smile Szczególnie SCINKI Smile

Daniel opisał sytuację bardzo rzeczowo. Piramida dawała zarobić na początku i tego nikt nie neguje, ale teraz wchodzić w tego trupa to czysta głupota i takie jest moje przesłanie odkąd się tutaj zacząłem udzielać Smile

devilll, dumny członek http://zarabiam.com od Oct 2011.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-02-2016 21:45 przez devilll.)
27-02-2016 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
AresxXx Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 370
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 78 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #3128
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
(27-02-2016 21:44)devilll napisał(a):  
(27-02-2016 21:30)daniel42na napisał(a):  TM oferuje takie reklamy jak serwisy subskrypcyjne oferują darmowe doładowania Jerk2
Jasne, że do scamu dojdzie prędzej czy później, osoby na tym forum siedzące w temacie myśle że są na tyle obeznane, że wiedzą to doskonale i jedyne co robią to miarkują tylko sobie indywidualnie kiedy się w pore wycofać Wink Zarobić jasne, że można - kwestia wyczucia, instynktu.
Posty niektórych osób (nie będę pokazywał palcami) w tym temacie i nazywanie tego starego jak internet schematu biznesem reklamowym są całkiem zabawne, chyba naprawdę wierzą, że trafili na amatorską grupkę frajerów na FB którym mogą kłaść takie brednie na uszy. Niestety nie tutaj, bo tutejsi widzieli, przecież już całą masę takich serwisów a jak ktoś nie widział to może zobaczyć... w dziale scam Lol
Wcale nie hejtuję osób które rozpowszechniają swoje teorie o biznesie reklamowym na lata... róbcie to, zarabiajcie sobie, na pewno skutecznie działa to na frajerów, ale litości... nie tutaj. Strata czasu Wink
Okrzykiwania naganiaczy oszustami też nie rozumiem. Uczciwe to nie jest, no ale tak ten typ zarabiania (naganianie frajerni na refy i zaciąganie pożyczek) działa. Równie niemoralne jest naganianie na subsms i co z tego. Każdy robi co uważa za słuszne.
Właściciel serwisu sam tylko jeden wie co kombinuje i może się zwinąc, dziś lub jutro. Może zagrać nawet tak, że napisze "pieniążki z paypalem wygrane, wynajęliśmy za milion baksów prawnika który zaorał PayPal`a i oddali wszystko. Jesteśmy najlepsi, reinwestujcie!" ...aby tydzień później po zastrzyku gotówki zniknąć bez śladu, tak jak robił to niejednokrotnie:
http://taratalkstoday.blogspot.com/p/tra...-scam.html

Naganiacze z tego tematu, wejdźcie w linka wyżej i zobaczcie kim jest wasz guru i magik Karolek . Pozdrawiam mądrych inaczej Smile Szczególnie SCINKI Smile

Daniel opisał sytuację bardzo rzeczowo. Piramida dawała zarobić na początku i tego nikt nie neguje, ale teraz wchodzić w tego trupa to czysta głupota i takie jest moje przesłanie odkąd się tutaj zacząłem udzielać Smile

Dobrze gadajo, ino poloc im trzo!
27-02-2016 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShuQi Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,847
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 714 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 95.00
Post: #3129
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Nie rozumiem.


PayPal zablokował środki TM na rzecz potencjalnych sporów więc odrzuca wszystkie spory.
27-02-2016 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Fallriv Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 343
Dołączył: May 2010
Reputacja: 97 +

Forum Gold: 60.00
Post: #3130
RE: trafficmonsoon.com [RevShare]
Bo raczej nie chodzi o spory, po co paypal blokuje środki to już tylko oni sami wiedzą.

Mój spór też odrzucono Wink
28-02-2016 02:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Future AdPro - polski Revshare firmy FutureNet rafi213 1,841 309,984 06-11-2022 09:45
Ostatni post: xdax1

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości