Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wezwania na policje (subsms)

Autor Wiadomość
separacja Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 227
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 78 +

Forum Gold: 0.00
Post: #381
RE: Wezwania na policje (subsms)
Sprawdź:
brawo sherlocku
07-01-2016 01:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
count765 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 272
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 75 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 60.00
Post: #382
RE: Wezwania na policje (subsms)
Cóż, suby nie są i nigdy nie były krystalicznie czystym interesem, ani pod względem moralnym, ani prawnym. Zawsze jakieś ryzyko należy w ten biznes wkalkulować. Ale pozwolę sobie przytoczyć tutaj pewien fragment książki Puzo, który jak dla mnie daje odpowiedź na wszystkie te wątpliwości i rozterki Smile

Podejmujemy wszystkie środki ostrożności, by zapobiec wpadce. Zabić każdy potrafi. Sztuka polega na tym, żeby cię nie złapali. Dać się złapać to grzech. I nigdy nie myśl o tych ludziach. Zwalniając z pracy pięćdziesiąt tysięcy robotników, dyrektor General Motors tylko wykonuje swoje zadanie. Musi to zrobić, nie może się nad nimi użalać. Papierosy zabijają tysiące ludzi, ale co z tego? Ludzie chcą palić, więc nie zamkniesz interesu, który przynosi miliardy dolarów zysku. To samo z bronią. Każdy ma pistolet, naokoło wszyscy do siebie strzelają, ale to miliardowy przemysł, trudno go zlikwidować. Nie ma wyjścia. Ludzie muszą zarabiać na utrzymanie, nie ma innego wyjścia. Tak było zawsze na całym świecie. Jeśli nie wierzysz, spróbuj żyć na ulicy.

count765, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2014.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 02:58 przez count765.)
Glosy: marcel_kk (+2)
07-01-2016 02:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szykiryki Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,805
Dołączył: Feb 2013
Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 258.01
Post: #383
RE: Wezwania na policje (subsms)
@Milosz, ja zarabiałam na easy, wezwania jeszcze nie dostałam, ale chętnie przejdę się na komisariat w razie co. Mam miłe doświadczenia z tą instytucją Smile. Im mniej się kręci i konfabuluje przy odpowiedziach, tym lepiej.

Wypieranie się przelewów to chyba najgorsze co można zrobić Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 09:49 przez szykiryki.)
07-01-2016 09:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DDK Offline
;-)
*

Liczba postów: 4,638
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 3021 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 47.29
Post: #384
RE: Wezwania na policje (subsms)
Byłem dziś na przesłuchaniu, sprawa dotyczy niejakiego Rajmunda Św.....a który oszukał dużą ilość ludzi na suplementy diety i środki odchudzające. Śmierdzi tu trochę sprawą Kaszubskiego ( więcej w google ). Policjant oznajmił, że wysłałem temu kolesiowi KILKANAŚCIE złotych i czy mnie nie oszukał tak jak bardzo dużo innych ludzi jednak większość przesłuchiwanych pierwsze słyszy o jakichkolwiek przelewach za jakieś suplementy dla tego Pana. Pierwsze słyszałem o tym gościu i w ogóle nie przypominam sobie, że wysłałem taką kwotę komuś za suplementy jakieś etc. Sprawa dotyczy roku 2012 więc poza zakresem działania Easysuba oraz słowem nie było wspomniane na ten temat. Sądzę, że jakaś gruba machlojka za tym stoi Wink

Ogólnie policjant mówił, że przede mną był jakiś koleś co na 10krotną kwotę podobna sprawa do mojej praktycznie. Sprawa toczy się w Chełmie i to wszystko co mogę Wam powiedzieć. Lol
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 09:56 przez DDK.)
Glosy: ZexKox (+1), szykiryki (+1)
07-01-2016 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jawohskyy Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #385
RE: Wezwania na policje (subsms)
A ja dostałem liścik i mam się stawić 12 stycznia na komendzie w charakterze świadka. Ciekawe.......
07-01-2016 10:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
asiorek Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,062
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 559 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 26.01
Post: #386
RE: Wezwania na policje (subsms)
Coraz więcej nowych osób. Grubo się dzieje widzę :o czyli jak narazie tylko 2 osoby od tych suplementów a większość easy :o

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
07-01-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Huston Offline
Aktywny
*

Liczba postów: 170
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 144 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 70.00
Post: #387
RE: Wezwania na policje (subsms)
Jutro będę się tłumaczył, no cóż powiem prawdę że nie pamiętałem tych przelewów i że reklamowałem dla nich strone na FanPage.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 10:06 przez Huston.)
07-01-2016 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

aero2 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 7,551
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 2222 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 0.00
Post: #388
RE: Wezwania na policje (subsms)
Te potwierdzenia przelewów z EasySub chcą w formie elektronicznej czy papierowej?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 10:56 przez aero2.)
07-01-2016 10:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
milosz998 Offline
Lojalny Forumowicz
*

Liczba postów: 2,251
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 391 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.98
Post: #389
RE: Wezwania na policje (subsms)
(07-01-2016 09:55)DDK napisał(a):  Byłem dziś na przesłuchaniu, sprawa dotyczy niejakiego Rajmunda Św.....a który oszukał dużą ilość ludzi na suplementy diety i środki odchudzające. Śmierdzi tu trochę sprawą Kaszubskiego ( więcej w google ). Policjant oznajmił, że wysłałem temu kolesiowi KILKANAŚCIE złotych i czy mnie nie oszukał tak jak bardzo dużo innych ludzi jednak większość przesłuchiwanych pierwsze słyszy o jakichkolwiek przelewach za jakieś suplementy dla tego Pana. Pierwsze słyszałem o tym gościu i w ogóle nie przypominam sobie, że wysłałem taką kwotę komuś za suplementy jakieś etc. Sprawa dotyczy roku 2012 więc poza zakresem działania Easysuba oraz słowem nie było wspomniane na ten temat. Sądzę, że jakaś gruba machlojka za tym stoi Wink

Ogólnie policjant mówił, że przede mną był jakiś koleś co na 10krotną kwotę podobna sprawa do mojej praktycznie. Sprawa toczy się w Chełmie i to wszystko co mogę Wam powiedzieć. Lol

@DDK
Wiedziałem że ty jesteś w mojej sprawie.
Ja byłem na tym przesłuchaniu 29 grudnia. Chodzi o gościa, który sprzedawał konta premium na filesonic (serwis refilesonic.pl). Zapewne kupiłeś od niego premium konto. To całkowicie inna sprawa. Mi powiedzieli że kupiłem od niego suplement za 1 zł, dopiero jak przeczytano mi jaki był TYTUŁ przelewu kapłem się o co chodzi. W tytule było "Opłata za konto premium refilesonic.pl" i wted sobie przypomniałem.

TO CAŁKOWICIE INNA SPRAWA. Jak przeczytałem że Chełm Cie wzywa to wiedziałem ze to w tej samej sprawie bo moja również toczy się w Chełmie. Ogólnie oni nie mają pojęcia o co chodzi i nawet nie sprawdzili, pisałem, w tej sprawie będzie wzywane tysiące ludzi, bo tysiące ludzi kupowało konta premium u tego gościa, a oni wiążą to z kupnem suplementów, które też widocznie sprzedawał.

(07-01-2016 10:06)Huston napisał(a):  Jutro będę się tłumaczył, no cóż powiem prawdę że nie pamiętałem tych przelewów i że reklamowałem dla nich strone na FanPage.


Powiedz że przypominasz sobie jak zajrzałeś na historię przelewów. Faktycznie dostaleś od nich przelew, ale nie miałeś pojęcia że to coś złego. Tyle Wink

998 to numer na straż pożarną. Nie rocznik urodzenia.
FORZA JUVE
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 11:23 przez milosz998.)
Glosy: DDK (+1)
07-01-2016 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DDK Offline
;-)
*

Liczba postów: 4,638
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 3021 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 47.29
Post: #390
RE: Wezwania na policje (subsms)
Wszystko jasne, w sprawę jest zamieszany niejaki rajmek126p - były admin refilesonic.pl Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016 11:29 przez DDK.)
07-01-2016 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wezwanie na policje :( ELdollaro 17 9,291 30-03-2017 13:19
Ostatni post: Arrko
  Wezwanie na policje za SUB SMS/SMS PREMIUM Wisdow 59 21,987 03-03-2017 20:07
Ostatni post: zdzislawski00
  Pełnoletni uczeń, a rozliczanie z subsms. impressive 8 4,956 02-08-2015 19:02
Ostatni post: badi1992
  Zdjęcie dowodu podczas zatrzymania przez policje Duck45 9 8,680 18-02-2015 10:40
Ostatni post: domin_dz
  Spisanie przez policję. mi96 20 15,687 09-08-2011 19:55
Ostatni post: Lubelak

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości