Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buxy dla początkujących » Moje subiektywne spostrzeżenia

Autor Wiadomość
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #191
RE: Buxy dla początkujących
Sprawdź:
Dzisiaj fajny wynik w TM, ponad 23 centy wyklikane, bardzo ładnie a dzień się jeszcze nie skończył.
04-12-2015 14:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #192
RE: Buxy dla początkujących
Dzisiaj w Clixsense 2 ankiet wpadły i filmik za 1 centa więc zarobiłem 1,77$ i jutro z bonusu wpadnie 0,24$. Szkoda, że nie mieszkam w UK, USA lub Australii bo oni tam kurde mają zdecydowanie więcej ankiet no ale cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
I jeszcze ta miła wiadomość w mailu: Użytkownik ClixSense wysłał Ci kwotę $15,33 USD Smile

I całkiem nieźle na TM idzie, juz 5,13$ i naprawdę niewiele do progu 7$ zostało.

Naszła mnie właśnie refleksja, że te 2 programy są na chwilę najlepsze dla klikaczy. Stabilne i płacące i pozwalają dość szybko coś uzbierać i co najważniejsze: WYPŁACIĆ.

Aha i jeszcze w jeden wszedłem program choć już się powoli gubię w ilości tych buxów, tez się szybko zbiera i są wypłacalni, mokry1986 mnie namówił Smile Eh słaba wole jednak mam Smile

http://www.ayuwage.com/?reg=279067

Proszę się rejestrować i zarabiać Smile

Oczywiście Clixsense nadal jest dla mnie i nie tylko dla mnie numerem jeden wśród wszystkich programów.
04-12-2015 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #193
RE: Buxy dla początkujących
Dziś zleciłem wypłatę na ponad 7$ z TM, przyszła od razu. Nie sądziłem, że tak szybko z klikania ten próg osiągnę ale ostatnio były "grube" reklamy do wyklikania i samo jakoś szybko poszło. Następny próg to 8$ i już wiem, że jest to osiągalne.

http://www.ayuwage.com/?reg=279067

To jest kolejna stronka dla klikaczy. Sam się dziwię, że tak późno tu wszedłem ale cóż, jestem więc klikam Smile
Zarabia się trochę podobnie jak w minutte staff w CNH czy ultimateGPT z tym, że tu są lepsze stawki. W 3 dni uzbierałem 1,02$ a minimum do wypłaty to 5$. Bardzo łatwo szybko to idzie.

Uznałem, że trzeba się rozwijać więc kasę zarobioną na buxach mam obecnie zainwestowaną w MPA oraz HQRevshare. W MPA od niedawna jestem ale oba programy na dzień dzisiejszy wydają się być stabilne i powolutku coś tam ta kasa na siebie zarabia

https://www.mypayingads.com/index.php?ref=91342
https://hqrevshare.com/hq-splash.php?r=Leos2005

Z Ebpaidrev zrezygnowałem. Program miał dać zarobić a jest lipa i spór już założony mam o zwrot kasy na PayPal. I czekam. No i obawiam się, że everbuxpaid będzie też niewypłacalny jako bux bo to ten sam admin jest i chyba mam rację bo na kasę czekam już ponad 7 dni więc przestaję tam klikać.

Poniżej jeszcze parę linków do tych buxów co jestem zarejestrowany i wiem , że płacą.

https://www.neobux.com/?r=Leos2005
https://useclix.com/index.php?ref=Leos2005

Oba pewniaki, płacą od wielu lat ale wolno się zbiera kasę.

Oczywiście numerem 1 jest nadal Clixsense, najlepszy program w sieci i płacący od lat. Tylko ostatnie 2 dni nie miałem ankiet więc lipa.
CNH tez płaci i tez od paru lat ale też wolno się zbiera chyba, że ktoś robi minutte staf to dość szybko nazbiera na wypłatę.


Reasumując: dla zwykłych klikaczy mój ranking programów wygląda tak:

1. Clixsense
2.Trafficmoonson
06-12-2015 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #194
RE: Buxy dla początkujących
Jeszcze uzupełniając poprzedni wpis zapomniałem napisać o UltimateGPT.
W tym serwisie robię tez minutte staff a minimum do wypłaty to 0,10$, bardzo szybko dochodzi na PayPal.
Wypłaciłem już z niego ponad 5$ i zawsze robię tak, że jak mam minimum lub ponad minimum to zlecam wypłatę. Dziś było to 0,18$. Wiem, że niektórzy tu dostali bana i nie wiedzą za co ale mi nadal wypłaca.

http://www.ultimategpt.net/index.php?ref=Leos2005
06-12-2015 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #195
RE: Buxy dla początkujących
Dziś dzień w Clixsense uznaję za udany bo zawsze jak uda mi się zaliczyć 2 ankiety lub więcej to się cieszę bo jeszcze bonusik z tego wpada. I kolejna wypłata zlecona czeka na realizację.

A teraz o serwisie AyuWage.
Dzięki jednemu z moich poleconych z innego serwisu zarejestrowałem się tam dokładnie 04.12.2015
Trzeba tu wykonywać takie zadania jak w minutte staff w CNH lub UltimateGPT. Jak ktoś to robił to wie o co chodzi. Ale zaskoczyła mnie jedna rzecz: ilość tych zadań tutaj, normalnie eldorado prawie że Smile Wygląda to tak jakby ktoś skrzyżował te zadania z dwóch serwisów w jeden Smile
Dzisiaj mamy 07.12.2015 a ja mam na koncie 2,46$
No i oczywiście frajer ze mnie, że wcześniej tu nie wszedłem...
No cóż, teraz jestem i fajnie to idzie, niezdecydowanych zapraszam serdecznie

http://www.ayuwage.com/?reg=279067

I Clixsense tez oczywiście Smile

http://www.clixsense.com/?7417750
07-12-2015 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
REVO96PL Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 28
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 7 +

Forum Gold: 0.00
Post: #196
RE: Buxy dla początkujących
Bardzo ciekawie prowadzony dziennik Smile Zarejestrowałem się na HQRevShare z Twojego reflinka.
Glosy: Leos2011 (+1)
08-12-2015 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #197
RE: Buxy dla początkujących
O dziękuję za miłe słowa i rejestrację Smile
08-12-2015 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #198
RE: Buxy dla początkujących
Mi tez się udało dziś coś ugrać na Clixense. Zainteresowanych zapraszam do galerii Smile
08-12-2015 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #199
RE: Buxy dla początkujących
Dzisiaj na Clixense szału nie było ale coś tam wpadło. Tak samo na TM, mało było caschlinków. Reszta programów powoli, powoli stabilnie do przodu. Tak samo z MPA a na HQRevshare czekamy na reorganizację stronki. Także spokojnie czekam na rozwój sytuacji.
Ale serwis AyuWage mnie zaskakuje. Oczywiście znowu będę biadolił, że to źle iż nie zarejestrowałem się tam wcześniej ale cóż, taki jestem że muszę trochę pobiadolić Smile
W tym programie klikamy stronki, czekamy aż się załadują i zamykamy a czasami jak się załadują trzeba kliknąć w link/banner, obojętnie jaki. W sumie prosta sprawa. Jeszcze raz powtórzę to co wcześniej pisałem: bardzo zbieżne z minutte staff z CNH i UltimateGPT tylko, że lepiej płatne.W chwili obecnej mam 3,71$ od 4 grudnia czyli daty rejestracji. Jak tak dalej będzie szło za kilka dni będę miał minimum do wypłaty czyli 5$ Smile
Wszystkich chętnych naprawdę serdecznie zapraszam:

http://www.ayuwage.com/?reg=279067

I taka naszła mnie uwaga co do Clixense ze statystyk z moich poleconych: Ci co są cierpliwi i dokonali już swej pierwszej wypłaty nadal są aktywni w programie. Natomiast Ci co się szybko zniechęcili, mimo wykonania dwóch lub nawet więcej ankiet i nie dobili do wypłaty to są już nieaktywni. Cóż, takie życie. Nikt nikogo nie trzyma tu na siłę i niech tylko oni żałują, że za brak cierpliwości zapłacili brakiem wypłaty.

Dobra będę powoli kończył bo jutro ciężki dzień. U naszego 5-cio miesięcznego psiaka maltańczyka weterynarz wykrył jakieś szmery na sercu więc jutro jedzie na USG serducha. Mam nadzieję, że nic nie wyjdzie ale żona już cała w nerwach chodzi także życzcie mi powodzenia bo psinka jest naprawdę wspaniała.
09-12-2015 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mokry1986 Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 27
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 10 +

Forum Gold: 0.00
Post: #200
RE: Buxy dla początkujących
Powodzenia z psiakiem, trzymam kciuki
09-12-2015 22:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? patulsky1337 75 28,762 10-08-2016 11:05
Ostatni post: gosc123456
Thumbs Up Buxy Grubego - Dziennik. Grubykesz 86 19,379 16-06-2016 10:09
Ostatni post: Grubykesz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: