Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 14 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buxy dla początkujących » Moje subiektywne spostrzeżenia

Autor Wiadomość
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #161
RE: Buxy dla początkujących
Sprawdź:
Zapper 44 dzięki za info odnośnie buxept.
A co do pozostałych pytań: działam tylko w kilku buxaxh, które są wypłacalne, na TM tylko klikam, nie mam zainwestowanej kasy, poleconych mam kilkunastu w sprawdzonych buxach ale niestety większość z nich nie aktywnych.
Co do dziennych zarobków to ciężko powiedzieć, nie liczyłem tego bo traktuję to trochę hobbystycznie i przeważnie klikam będąc w pracy Smile Np przez ten ostatni weekend w domu w ogóle nie załączyłem kompa więc nie traktuję tego śmiertelnie poważnie.
A co do samych buxów to męczy mnie powoli sprawdzanie czy jakiś płaci czy też nie i chyba po prostu ograniczę się do tych, które w necie są długo i są wypłacalne ale czy nadal będą płacić to nie wiadomo. Np ostatnio padł cashtream a płacił od wielu lat...
A najlepszy jest Clixsense, w nim najwięcej zarobiłem.
Aha no i wszedłem z paroma dolcami w HQrevshare, zobaczymy co tam urośnie.

Keyy_MM, uważam, że robisz dobry dzienny wynik.
19-10-2015 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #162
RE: Buxy dla początkujących
Witam wszystkich po dłuższej przerwie ale musiałem poświęcić ostatnio czas na testowanie innych buxów i zaraz napisze, w czym rzecz.
Wczesniej pisałem, że testuję MinionClix. Wiem, że na ich forum ludzie pisali, że nie płaci ale postanowiłem się przekonać na własnej skórze, tak samo jak z Buxept. Więc ostro dziennie klikałem i wreszcie dobiłem do minimum. W minionclix wypłatę zleciłem 16.10.2015 i nic jeszcze nie dotarło więc pewnie SCAM a w buxept dziś zleciłem wypłatę więc na razie cierpliwie czekam ale nadziei sobie nie robię wielkich. Mam nadzieję, ze ten wpis komuś pomoże bo nie korzystam z żadnych multiclickerów itp tylko sam "manualnie" klikałem, i ochroni innych przed klikaniem tutaj. Na dzień dzisiejszy testuję jeszcze Mountbux ale powiedziałem sobie, że to juz koniec i będę skupiał się na tych co są wypłacalni.
I wygląda na to, że sam będę musiał się przynajmniej z dwoma przeprosić, na których sie kiedyś zarejestrowałem ale tempo zbierania było zbyt wolne i trochę je olałem a one nadal płacą, ehh chęć szybkiego naklikania zawsze przeważy...

Poniżej lista refflinków do programów, które nadal mi płacą. Oczywiście niezdecydowanych serdecznie zapraszam, zwłaszcza do numeru jeden czyli Clixsense.

http://www.clixsense.com/?7417750
Numer jeden dla tych, co nie chcą lub nie mogą inwestować swojej kasy. Od wielu lat płaci bardzo stabilnie i zarabia się przede wszystkim na wypełnianiu ankiet, których jest całkiem sporo.

http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Leos2005
Dla mnie numer dwa. Stabilny i płacący serwis od wielu lat. Najwięcej idzie zarobic na robieniu minnute staaf , których w ciągu dnia jest całkiem sporo. Przez 3 miesiące miałem konto premium ale ostatnio wygasło a ja nie przedłużałem bo nie widziałem jakiejś szczególnej różnicy. Niski próg wypłaty powinien zachęcać.

https://trafficmonsoon.com/?ref=Leos2005
Płaci cały czas.Ja zarabiam na klikaniu ale wiele osób inwestuje tutaj w zakup adpacków i w ten sposób zarabia bo to program typu revshare. Ale dla klikaczy-ciułaczy też będzie dobry.

http://www.neobux.com/?r=Leos2005
Program płacący od wielu lat stabilnie i instant. Samemu się ciężko zbiera kasę i bez siatki poleconych, którzy klikają jest ciężko ale co zrobić, trzeba tutaj być bo program ciągle płaci Smile

http://www.everbuxpaid.com/?ref=leos2005
Program od niedawna na rynku, mi kilka wypłat już zrobił więc go polecam. Ciekawi mnie tylko jak długo pociągnie na tym ciężkim rynku ale póki płaci to w nim jestem.

https://hqrevshare.com/?r=Leos2005
Program typu revshare. Broniłem się rękami i nogami ale jednak ktoś z tego forum mnie namówił i na początek zakupiłem 2 paczki, potem następną . Wszyscy, którzy znają moje posty na forum wiedzą, że jestem strachliwy w inwestowaniu własnej kasy ale co tam, najwyżej stracę 10 dolców, pomyślałem sobie. Potem jak te paczki wypracowały 5$ to znów zakupiłem kolejną, potem znów i dzisiaj znów więc zainwestowałem 10$ a mam na razie 6 paczek. Zamierzam czekać aż same jeszcze trochę zarobią i dojść do kilkudziesięciu i zacząć wypłacać bo program wydaje się stabilny i już bardzo dużo osób się zapisało i wciąż zapisuje.

Wcześniej pisałem o BTC ale na razie muszę dać spokój z nimi bo po prostu nie wydalam czasowo.

Wszystkich chętnych zapraszam do "zabawy" z programami, w których ja tez się po troszę bawię ponieważ jestem w nich aktywny praktycznie od Poniedziałku do Piątku jak siedzę w robocie a w weekendy nie wchodzę bo czas dla rodziny jest równie istotny co czas spędzony na zarabianiu w sieci Smile

Pamiętajcie , że każdy program może upaść w każdej chwili i nic nie jest wieczne ale te na razie płacą więc sobie też troszkę z tego korzystam.

Powoli będę się żegnał gdyż godzina siedemnasta się zbliża i czas do domciu z pracy ruszać więc wszystkim życzę miłego , ciepłego jesiennego weekendu, dużych zarobków w sieci oraz nie denerwowania się polityką i nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi Smile

Pa Pa Pa
23-10-2015 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #163
RE: Buxy dla początkujących
Dziś zlecona wypłata z Clixsense na prawie 9$, serwis nadal niezawodny. Miałem tylko 1 ankietę ale moja żonka w pracy zaliczyła dziś 4 ankiety!!!!! Rewelacja!!! A dzięki temu i mnie wpadło 0,30$ Smile
A na CNH coś dzisiaj dziwnego się działo bo sporo minutte staaf zrobiłem ale nie naliczało mi na konto. w chwile potem zaczęło naliczać jak szalone i na tę chwilę mam na dzień dzisiejszy zarobione 0,53$... Mam nadzieję, że mi tego nie cofną Smile
Z minionclix i buxept się pożegnałem bo nadal nie dostałem od nich żadnej wypłaty na konto a czekam parę dni więc to pewne, że się zescamiły. Jeszcze pociągnę mountbux bo niecały 1$ do zlecenia wypłaty mi brakuje to dam znać czy doszło czy też scam.
Natomiast na razie jestem pozytywnie zaskoczony HQrevshare bo bardzo fajnie nalicza i chyba do końca roku coś tam zacznę zarabiać. Na razie jak zarobię to reinwestuję ale dzięki temu, że wcześniej zarobiłem coś na Clixsense to mogłem za parę dolców wejść do tego programu. Chętnych zapraszam gorąco, naprawdę ma szansę długo pochodzić, jak Trafficmonsoon Smile

https://hqrevshare.com/?r=Leos2005

Na Neobux nadal klikam no bo jest wypłacalny i oczywiście na TM także i już brakuje mi tylko 2,70$ żebym mógł zrobić wypłatę na 6$.
Wszystkich chętnych do zaczęcia zarabiania poprzez klikanie zapraszam do rejestracji, zwłaszcza na Clixsense bo program, który płaci od 2007 roku na pewno szybko nie upadnie. Ale pamiętajcie o jednym: tutaj trzeba cierpliwości i nie można szybko się zniechęcać Smile
28-10-2015 16:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #164
RE: Buxy dla początkujących
Witam po dłuższej przerwie.
Dzisiaj chciałem podzielić się info na temat ostatnich buxów, gdzie klikałem.
Buxept i Minionclix to zapewne scamy bo wypłata zlecona a kasy nie widać. Natomiast 2 dni temu zleciłem wypłatę z Mountbux na BTC i ciągle czekam. Jeśli to też scam to zapewniam, że na razie nie biorę się za testowanie żadnych nowych buxów i będę skupiał się tylko na wypłacalnych, które działaja w sieci bardzo długo.
A co do wypłacalnych to na razie nadal numerem jeden jest dla mnie Clixsense. Tylko trzeba być cierpliwym i robić dużo ankiet i pieniążki same fajnie rosną Smile
Zresztą wszystkie z mojej sygnaturki na dzień dzisiejszy są wypłacalne.
A ponadto podaję refy do tych, co mi wypłacili:

https://hqrevshare.com/?r=Leos2005
Program typu revshare,jak TM, gdzie kupujemy paczki, które zarabiają na siebie. Naiedawno były pewne komplikacje ale teraz program ładnie śmiga i ma szansę trochę dłużej "pożyć" bo widać, że admin się stara. Ja mam zakupionych kilkanaście paczek i cały czas reinwestuje ale dla pewności zrobiłem juz jedna wypłatę i doszła w 24 godziny. A pieniążki, które tu zacząłem inwestować mam zarobione z buxów a najwięcej z Clixsense. Także jestem dobrym przykładem na to, że nie trzeba mieć na początku naszej przygody z zarabianiem w necie własnego kapitału, który chcemy zainwestować. Ja najpierw od zera zaczynałem, zarobiłem trochę na buxach i teraz zaczynam powolutku przyglądać się tego typu programom.
Wiem, że to jest ryzyko bo nigdy nie wiadomo jak długo program będzie chodził no ale cóż wiadomo było, że kiedys się skuszę więc zacząłem. Oczywiście chętnych gorąco zapraszam.

http://www.ultimategpt.net/index.php?ref=Leos2005
Płaci od 0,10$. Ja tu robię praktycznie tylko minutte stuff i kasa jest na drugi dzień. Tylko, że jak tutaj to zrobię to już nie ma tego na CNH i odwrotnie Smile

http://www.everbuxpaid.com/?ref=leos2005
Na razie płacił, minimum do wypłaty to 0,50$. Czekam teraz na kolejną wypłatę. Mam nadzieję, że się nie zescamił.

http://www.neobux.com/?r=Leos2005
Płaci od wielu lat lecz bez siatki poleconych samemu ciężko coś nazbierać. Ale trzeba o nim pisać bo program jest jak najbardziej wypłacalny.

Na razie z innymi buxami daję sobie spokój na jakiś miesiąc, potem zobaczymy.

Wszystkim niezdecydowanym najbardziej oczywiście polecam Clixsense. Z klików zarabiamy mało ale jak sie trafią zadania czy dużo ankiet to fajna sprawa. Przy moim koncie widnieje taki napis: Total Earned 151,48$ i z każda ankietą się powiększa Smile

Pamiętajcie: żeby zarabiać w sieci nie trzeba mieć własnej kasy czego ja jestem żywym dowodem. Czasami wystarcza cierpliwość i konsekwencja.

Wszystkim życzę dużych zarobków i miłego weekendu.

No to spadam bo w weekend raczej nie będę odpalał kompa. Wszystko, co zarobiłem to w 90% w czasie czasu spędzonego w robocie Smile
06-11-2015 17:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zaperr44 Offline
Zbanować twardego
*

Liczba postów: 1,327
Dołączył: May 2015
Reputacja: 329 +

Forum Gold: 560.55
Post: #165
RE: Buxy dla początkujących
A jak tam w tmppoland? Bo ja o tym kompletnie zapomniałem Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2015 16:41 przez Zaperr44.)
12-11-2015 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #166
RE: Buxy dla początkujących
(12-11-2015 16:40)Zaperr44 napisał(a):  A jak tam w tmppoland? Bo ja o tym kompletnie zapomniałem Big Grin
Kurde zapper44, ja też zapomniałem Smile
13-11-2015 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #167
RE: Buxy dla początkujących
(13-11-2015 17:40)Leos2011 napisał(a):  
(12-11-2015 16:40)Zaperr44 napisał(a):  A jak tam w tmppoland? Bo ja o tym kompletnie zapomniałem Big Grin
Kurde zapper44, ja też zapomniałem Smile
Powróciłem do testowania, na razie mam 170 euro.
Jeśli ktoś chciałby mi pomóc szybciej sprawdzić czy jest to serwis wypłacalny to zapraszam do rejestracji:

http://tmppoland.com/?ref=102670
15-11-2015 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
boss_nass Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #168
RE: Buxy dla początkujących
Leos2011, jestem jednym z twoich refów na clixsense. I potwierdzam twoją opinię co do clixsense - świetny bux, dużo opcji zarabiania. Prawdę powiedziawszy, na początku mojego klikania w clixsense popełniłem duży błąd - założyłem statyczny przydział reklam do użytkownika. To znaczy logowałem się w środku dnia, sprawdzałem co mi się przynależy do wyklikania i z Bogiem - po wyklikaniu wszystkiego logowałem się następnego dnia. Nie da się ukryć - duży błąd Undecided. Dopiero po jakimś czasie dojżałem jak pomidor na krzaczku, i zacząłem się logować kilka razy dziennie. Ale prawdziwa rewolucja to było zainstalowanie ClixAddon. Pełna kontrola, szybka reakcja - i wreszcie przekroczony magiczny próg 8$!!!
Glosy: Leos2011 (+1)
18-11-2015 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Leos2011 Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,472
Dołączył: May 2015
Reputacja: 132 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 0.00
Post: #169
RE: Buxy dla początkujących
(18-11-2015 19:22)boss_nass napisał(a):  Leos2011, jestem jednym z twoich refów na clixsense. I potwierdzam twoją opinię co do clixsense - świetny bux, dużo opcji zarabiania. Prawdę powiedziawszy, na początku mojego klikania w clixsense popełniłem duży błąd - założyłem statyczny przydział reklam do użytkownika. To znaczy logowałem się w środku dnia, sprawdzałem co mi się przynależy do wyklikania i z Bogiem - po wyklikaniu wszystkiego logowałem się następnego dnia. Nie da się ukryć - duży błąd Undecided. Dopiero po jakimś czasie dojżałem jak pomidor na krzaczku, i zacząłem się logować kilka razy dziennie. Ale prawdziwa rewolucja to było zainstalowanie ClixAddon. Pełna kontrola, szybka reakcja - i wreszcie przekroczony magiczny próg 8$!!!
Mój najwierniejszy polecony, oprócz teściowej oczywiście bo nawet żona w pracy czasem to oleje choć ma już prawie 100 zł z tego na PayPal na ciuchy składane, dziękuję, że wreszcie się odezwałeś na forum Smile
Nawet nie wiesz, jak się z tego cieszę !!!
I bardzo gratuluję, że wreszcie przekroczyłeś próg wypłaty i ogarniasz jakoś Clixsense.
Życzę sobie i Tobie oczywiście jak największej ilości ankiet i zarobków i zachęcam wszystkich, którzy nie mieli styczności z serwisem do rejestracji i aktywnego korzystania z niego.

Bossnass - jeszcze raz wielkie gratulacje i naprawdę wielkie, wielkie, wielkie dzięki, że się odezwałeś!!! Serdecznie Cię pozdrawiam!!!
18-11-2015 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
boss_nass Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 8 +

Forum Gold: 0.00
Post: #170
RE: Buxy dla początkujących
Leos2011, gratulacje należą się tobie.
Powiem tak - dzięki temu, co piszesz udało mi się trochę zarobić i połączyć przyjemne z pożytecznymHuh
A tak trochę z innej beczki - czy po wykupieniu członkostwa premium na clixsensie zauważyłeś może, że masz do wyklikania więcej reklam, tasków lub ankiet?
Pytam się, bo na stronie opisującej upgrade ekipa clixsensa pisze wprost, że benefity dotyczą innych rzeczy i żeby dokładnie przemyśleć inwestycję...
19-11-2015 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inwestowanie dla początkujących. Jak obrócić 100 zł z Plus500 w coś większego? patulsky1337 75 28,651 10-08-2016 11:05
Ostatni post: gosc123456
Thumbs Up Buxy Grubego - Dziennik. Grubykesz 86 19,304 16-06-2016 10:09
Ostatni post: Grubykesz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: