Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak nauczyliście się angielskiego ?

Autor Wiadomość
Apps Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 551
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 217 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 210.00
Post: #61
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Sprawdź:
Oglądaniew filmów z napisami :-) Z czasem coraz więcej słów łapałem, aż w końcu chciałem oglądać bez napisów żeby szybciej się nauczyć :-)
02-09-2015 12:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
matimus Offline
Sieciowy Biznesmen
*

Liczba postów: 1,475
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 562 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 5.10
Post: #62
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
(02-09-2015 12:44)Apps napisał(a):  Oglądaniew filmów z napisami :-) Z czasem coraz więcej słów łapałem, aż w końcu chciałem oglądać bez napisów żeby szybciej się nauczyć :-)

Polskimi, czy angielskimi ?
02-09-2015 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sholm Offline
Banned
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Jun 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #63
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
A co myślicie o odpłatnych, prywatnych kursach?
05-09-2015 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

8gruzin8 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 363
Dołączył: May 2012
Reputacja: 127 +

Forum Gold: 45.00
Post: #64
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
A kto powiedział, że się nauczyłem angielskiego????

Ja akurat byłem 3 lata w anglii (jakieś 7 lat temu) i samo trochę wchodziło, bo trzeba było żyć. Nigdy przez to nie nauczyłem się pisać - jedynie gadać troszkę.

Polecam wyjazd, poczujesz różnicę po miesiącu taką jak tu po 4 latach nauki w szkole.

P.S. Najśmieszniejsze jest to, że jak pracowałem na wózkach widłowych w DHL w anglii to się więcej węgierskiego nauczyłem i słowackiego (bo słowaczki to bardzo piękne dziewczyny są)

Mój syn potrzebuje Waszej pomocy http://zarabiam.com/Temat-Moj-synek-chce...owi-109199
Glosy: matimus (+1)
08-09-2015 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Akisz Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 63
Dołączył: May 2015
Reputacja: 5 +

Forum Gold: 0.00
Post: #65
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Gra w CS:GO Big Grin/szkoła.W dodatku grając w cs'a można jeszcze się ruskiego douczyćBig Grin
13-10-2015 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
koneser00 Offline
OSZUST
*

Liczba postów: 405
Dołączył: Sep 2015
Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 80.00
Post: #66
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Ja powiem tak językiem się musisz otoczyć najlepiej bez jakiejkolwiek znajomości przez około 3 miesiące . Dlaczego ponieważ ludzki mózg nie wiem jak to jest możliwe ale sam daje odpowiednie sygnały ja np nie uczyłem się niemieckiego ale słuchałem różnych dialogów itp i pare pary padło słowo drzewo nie miałem pojęcia co mówią jednak po tych 3 miesiącach kiedy zacząłem się uczyć usłyszałem wyraz drzewo po niemiecku i od razu wiedziałem , że o to chodzi . Więc moja rada

1 krok 3 miesiące bez jakiejkolwiek znajomości języka tylko słuchasz twój mózg zrobi resztę a jak już słuchasz i widzisz to już bajka ponieważ on to zapamięta , Ty nie musisz

2 krok Powtarzaj i jeszcze raz powtarzaj wszystko co usłyszysz również nie musisz rozumieć musisz nauczyć się wymowy
niekoniecznie rozumieć to Ci też pomoże w przyszłości będziesz miał mniej wstydu przez próbowaniem przy innych .

3 Krok 1000słow.pl nie znalazlem lepszej stronki dlaczego właśnie ona ponieważ ucząc się 1000 najczęsciej używanych słów
rozumiesz około 70 % tego co ludzie mówią rozumisz 4 wyrazy z 6 więc wiesz o co chodzi w zdaniu


Krok 4 Wszędzie ale to wszędzie w domu naklejki ze wszystkimi wyrazami o jakich pomyślisz nie musi być naklejka koniecznie na danym przedmiocie co się tak nazywa ale np ja robiłem tak

Szafka z ubraniami napis Mehr
Więcej


około 100 słówek na całe mieszkanie 2 tygodnie jak poczujesz , że umiesz zmieniasz na inne ważne jest też aby w ciągu tych 2 tygodni przekładać sobie słówka wtedy sam się zdziwisz wchodząc rano do łazienki widząc lustro i od razu znając odpowiedź

Krok 4 Wytrwałości ponieważ człowiek zaczyna chwytać język po około 6 miesiącach mózg po 6 dniach Smile Powodzenia Ziomek .
13-10-2015 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Raster96 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 596
Dołączył: May 2015
Reputacja: 146 +

Forum Gold: 24.00
Post: #67
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Gry + szkoła, ze słówkami nie mam większych problemów, ale ze zdaniami jest już trochę gorzej, teraz trochę żałuję, że nigdy nie uważałem na lekcjach. Big Grin

ZARABIAM OD: ~25.05.2015r.
[Obrazek: 10131c7020.png]
HotCash: 816.82 PLN
13-10-2015 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bos Offline
Banned
*

Liczba postów: 57
Dołączył: Oct 2015
Forum Gold: 0.00
Post: #68
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Ogladajac filmy
13-10-2015 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Siwy2606 Offline
Bywalec
*

Liczba postów: 281
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 22 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 5.00
Post: #69
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
Tutaj całkiem sporo można się nauczyć i to nie tylko angielskiego Smile
https://www.duolingo.com/
13-10-2015 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Global Offline
Początkujący
*

Liczba postów: 64
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 6 +

Forum Gold: 355.00
Post: #70
RE: Jak nauczyliście się angielskiego ?
z gier, filmów, teledysków od rodziny za granicą

Global, dumny członek http://zarabiam.com od Nov 2015.
18-11-2015 08:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: