Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Wybierz Styl: Aktywuj czarny styl Aktywuj jasny styl Aktywuj mobilny styl
Forum o zarabianiu przez Internet !
praca w domu Witaj serdecznie forum o zarabianiu Zarabiam.com
forum o zarabianiu przez internet

Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie. Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.

Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
  • Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
  • Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj odznaczenia i reputację,
  • Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
  • Dostosuj swój prywatny profil,
  • Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
  • Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
  • Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
  • Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
  • Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
  • Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!

praca w domu


Zapraszamy na Nasze Serwery Minecraft oraz Serwer Minecraft



Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu

Autor Wiadomość
damianus627 Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 4,664
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 1818 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 29.00
Post: #251
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
Sprawdź:
0.18*4000-556.02=163.98zl. Czyli po zaokrągleniu musisz zapłacić 164zł od kwoty 4000 zł.
Glosy: SexPistols (+1)
27-07-2014 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ania Online
Forumowy Maniak


Liczba postów: 1241
Dolaczyl: Jan 2012
Reputacja: 1712

Poziom ostrzezen: 0%
Forum Gold: 215.61 [Dotacja]

Warto sprawdzić:
flown Offline
Uzależniony
*

Liczba postów: 1,193
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 976 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 120.01
Post: #252
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
a jak przykładowo miałby te 4000 na umowie o dzieło, to też by mniej więcej tyle samo wyszło, i skąd Ci się tam niby wzięło to 556.02zł?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2014 17:35 przez flown.)
27-07-2014 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pani Ania
Prawa reka Admina


Liczba postów: 997
Forum Gold: 550
Dolaczyla: Feb 2011
Reputacja: 777


Warto sprawdzić:

Assasinoo Offline
Forumowy Maniak
*

Liczba postów: 1,545
Dołączył: May 2014
Reputacja: 589 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 1.60
Post: #253
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
556,02 zł to 18% od kwoty wolnej od podatku, czyli 3k z kawałkiem. Mając umowę o dzieło zależnie od rodzaju mnożysz razy 0,15 lub 0,09 zamiast 0,18 Tongue Jeśli sie myle poprawcie =)
27-07-2014 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
haha40027 Offline
Stały Bywalec
*

Liczba postów: 527
Dołączył: May 2014
Reputacja: 116 +

Galeria Wygranych: Tutaj
Forum Gold: 25.00
Post: #254
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
Jak rozliczać się, jeśli kasę dostaje na Paypala lub inne procki, chodzi mi o walutę $(przykładowo).

Czasem to leży, a czasem wymienię z kimś(po uzgodnionym kursie), więc jak dokładnie to rozliczać?Sad
16-08-2014 13:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kickster Offline
MotoznaFca
*

Liczba postów: 2,022
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 722 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 3.00
Post: #255
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
dołączam się do tematu

otóż zacząłem zarabiać na linkach i obecnie jest to około 500 , 600 zł na miesiąc, ale docelowo chce osiągnąć pułap 1000 zł z internetu, nie wiem czy tylko z linków ale nieważne, pytanie teraz jak się z tego rozliczyć ? Jestem zatrudniony na stałe w firmie na czas bla bla, dostaję też rentę, i zawsze dostaje pity do rozliczenia, wtedy po prostu przepisuje kwoty z tych tabelek i jest fajnie, tylko teraz jak mam sie rozliczyc za rok 2014 gdy powiedzmy bede te 500 zł co miesiac sobie dorabiał ? Gdzie to wpisac ? Zrobic to "na oko" w jakas rubrykę "inne" czy co ? Chyba nie bede do shorta.st pisał o wydruk pit do rozliczenia sie z podatku nie ? Ktos jest mi to w stanie jakos jasno i klarownie przedstawic ? Na początku się tym nie przejmowałem, ale nie chce miec US na dupie bo juz wystarczająco jest problemów w życiu pokerface
29-08-2014 02:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #256
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
Pany ja wiem że się czytać nie chce tyle postów ale na serio wszystko to było już wiele razy wałkowane.

@haha40027 - jak masz możliwość dysponować gotówką którą zarobiłeś i przesłano Ci na konto bankowe czy inny "procesor" - masz obowiązek rozliczyć. Nim znów odezwą się krzykacze piszę śpiesznie że inna sprawa to czy to zrobisz lub czy jest w ogóle możliwość Cię "namierzyć" jeśli tego nie zrobisz...
Dolce i inne tego takie rozliczasz po kursie ustalonym przez bank narodowy (?) na dzień kiedy tą kasę otrzymałeś czy jakoś tak. Nie robiłem tego ale był tu post gdzieś o tym. Jak coś to dzwoń na KIP Ci wyjaśnią.

@Kickster "na oko" to jak mawiały nasze babki "chłop w szpitalu umarł"... Wink wszystko regulują odpowiednie przepisy. Co do grosza. Nie możesz nawet więcej na zapas zapłacić by mieć tzw. spokój... Undecided

"jasno i klarownie" - ??? takie coś w naszym ustawodawstwie podatkowym po prostu NIE ISTNIEJE - zapisać zapamiętać... Wink tym samym nie da się tego tak opisać. Każdy urząd może inaczej interpretować dany przepis, ba, nawet się zdarzyło mi kiedyś że 2 różne Panie w urzędzie na jeden temat wydały mi inną opinię Undecided
Nie wiem jak w przypadku tej firmy bo nie zarabiam w niej ale zadzwoń na KIP a potem skonfrontuj to z tym co Ci w swoim urzędzie powiedzą. Info z KIP przyda się gdyby Panie nie zrozumiały od razu o co Ci chodzi bo mogłyby coś źle doradzić a tak będziesz wiedzieć mniej więcej o czym sam gadasz Wink No i poczytaj posty z tego tematu. Każda rada tu pisana jest dobra ale to co innym osobom będzie dobre w Twoim urzędzie mogą uznać że dla nich nie pasuje...
Poczytaj, zrozum co się da i uderzaj do swojego US się upewnić czy dobrze myślisz jak to rozliczyć. Nie znam firmy jak się rozlicza, jak się tam zarabia itd. dlatego za wiele nie podpowiem. To chyba nie PL firma i nie w PLN się zarabia więc nie wiem czy wystarczy wpisać kwotę w "inne". Może jak reklamy googla się rozlicza?

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: full2000 (+1), haha40027 (+1)
09-10-2014 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matrixik Offline
Świeżak
*

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0 +

Forum Gold: 0.00
Post: #257
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
(09-10-2014 19:18)rachman napisał(a):  Dolce i inne tego takie rozliczasz po kursie ustalonym przez bank narodowy (?) na dzień kiedy tą kasę otrzymałeś czy jakoś tak. Nie robiłem tego ale był tu post gdzieś o tym. Jak coś to dzwoń na KIP Ci wyjaśnią.

Ja dostałem informację w swoim US że trzeba tą kwotę przeliczać po kursie średnim z dnia poprzedniego (roboczego).
Czyli:
$ wpływają (np. na PayPal) w środę, wchodzimy na nbp.pl, bierzemy kurs średni z wtorku, przeliczamy i od tej kwoty liczymy podatek.
21-12-2014 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PayDay Offline
Banned
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #258
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
Nie widze sensu by placic podatek od tego że mam kase na paypalu beka

Wydam to na Ebayu i allegro. I nawet nikt nic nie bedzie wiedział za co kupiłem.

Wy gadacie ze trzeba sie rozliczyć z każdej zarobionej złotówki ......

TO już dawno bym siedział w ciupie wraz z całym tym forum w jednej celi bekabeka
27-12-2014 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rachman Offline
Przyjaciel Forum
*

Liczba postów: 5,901
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 1906 +

Odznaczenia:

(Zobacz Odznaczenia)
Poziom:
Forum Gold: 2,804.20
Post: #259
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
Cytat:TO już dawno bym siedział w ciupie wraz z całym tym forum w jednej celi
pocieszny jesteś doprawdy...
od kiedy to niby wg Ciebie przepisy są wykładnią realnego życia co? przepisy swoje a życie swoje ale to nie znaczy że jak jednemu się upiecze to innemu też. ogarnij temat i dopiero się wypowiadaj bo wprowadzisz w błąd kogoś i będzie mieć problemy przez Twoje pseudo rady.
to temat jak rozliczyć się z zarobków a nie jak ich unikać więc załóż inny temat i tam udzielaj rad byle by były bardziej nie do namierzenia niż te które tu podałeś bo są deczko "naiwne"...

Kod rabatowy SeoHost.pl - 30%
Glosy: full2000 (+1)
27-12-2014 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PayDay Offline
Banned
*

Liczba postów: 103
Dołączył: Nov 2014
Forum Gold: 0.00
Post: #260
RE: Podatki - Jak się rozliczyć z zarobków przez internet Jak się rozliczyć z uploadu
(27-12-2014 14:14)rachman napisał(a):  
Cytat:TO już dawno bym siedział w ciupie wraz z całym tym forum w jednej celi
pocieszny jesteś doprawdy...
od kiedy to niby wg Ciebie przepisy są wykładnią realnego życia co? przepisy swoje a życie swoje ale to nie znaczy że jak jednemu się upiecze to innemu też. ogarnij temat i dopiero się wypowiadaj bo wprowadzisz w błąd kogoś i będzie mieć problemy przez Twoje pseudo rady.
to temat jak rozliczyć się z zarobków a nie jak ich unikać więc załóż inny temat i tam udzielaj rad byle by były bardziej nie do namierzenia niż te które tu podałeś bo są deczko "naiwne"...

ale jestes tuman Jerk to jest forma żartu , a nie rady

a po 2gie bardzo ważne; przeczytaj 10 stron tego tematu ile tam jest syfu ktory wprwadza ludzi w błąd.

po 3cie biorac pod uwage musisz się rozliczyć Z KAŻDEJ ZŁOTÓWKI to uyżj głowy bo pewnie znalezioną 2wu złotówkę na ulicy odpiszesz na picie. bekabekabeka
27-12-2014 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak rozliczyć podatek z Twittera Soplica 0 384 12-12-2023 20:38
Ostatni post: Soplica
  jak rozliczac podatek od zarobkow w timebucks ? piotrmos11 6 1,110 29-09-2023 12:46
Ostatni post: piotrmos11
  Jak rozliczyć zagraniczną affiliację ? czukma 2 941 07-12-2022 15:08
Ostatni post: mysc
  Zaległa afiliacja-jak rozliczyć sipaszi 3 2,123 04-12-2021 08:25
Ostatni post: sipaszi
  Podatki od inwestycji na Trading212 Isuth 5 3,207 09-06-2021 19:01
Ostatni post: Isuth

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: