Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
(14-02-2016 23:28)scinekm napisał(a): Zakładając spór Twoje konto zostanie pozbawione możliwości zarobkowych
Żyj dalej w wyimaginowanej rzeczywistości. Tam żadnego zarobku już nie będzie, lepiej wpłaciłbyś coś kasy i kupił kilka adpacków, to przynajmniej ktoś inny dostanie jeszcze jakąś wypłatę
Nie zakładaj sporu bo się pozbawisz swoich 0,00753514$ co godzine z adpacka! Bo to przecież nie możliwe że karol ucieknie, przecież syn i jego dobre serce i to pierwszy jego projekt... a nie czekaj
1. Czy ta osoba wyciągała już pieniądze wcześniej?
2. Czy można zażądać kwoty w wysokości początkowej wpłaty mimo wcześniejszych wypłat (darowizn od tm)?
3. Co napisali w sporach?
(edit)
4. Czy było rozwiązywane za pomocą polskiego czy angielskiego paypala?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2016 12:32 przez Darqus.)
Glosy:
15-02-2016 12:29
Cromiell
Bywalec
Liczba postów: 414
Dołączył: Nov 2011
Reputacja:
88 Forum Gold: 75.10
Wiem, że jestem wredny, ale w takich momentach zawsze mnie ciekawi co teraz robi "Janusz z Warszawy", który miał 500 paczek i zamknął swoją firmę bo program był tak świetny, że... Przykładowo Polska konfa TM
Z racji, że wiele osób pyta jak otworzyć spór, i czy jest możliwość odzyskania kasy wklejam cytat użytkownika @itsmeYeti który wypowiada się na hyipforum.
Cytat:Ludzie, właśnie dostałem zwrot z PayPal, cała kwota, trwało to 8 dni, kasa już na moim koncie!
Jedna z, w sumie odzyskałem ponad 2500$:
Cytat:Zakończyliśmy badanie sprawy i zadecydowaliśmy o jej rozstrzygnięciu na
Twoją korzyść.
Udało nam się odzyskać $1 509,22 USD i kwota ta została dodana do Twojego
konta. Zaksięgowanie tej korekty powinno nastąpić w ciągu pięciu dni
roboczych.
Ok, ponieważ już wcześniej mnie zalały pytania o mój spór a teraz pojawiają się kolejne wkleję dokładnie to co napisałem w sporze na PayPal.
Założyłem go wchodząc bezpośrednio w transakcję, potem w "Centrum Rozstrzygania sporu",
Dalej wybrałem:
Cytat:Spór dotyczący przedmiotu:
Otrzymany przeze mnie przedmiot nie odpowiadał opisowi przedstawionemu przez sprzedającego.
Potem:
Cytat:Otrzymany przeze mnie przedmiot nie odpowiadał opisowi przedstawionemu przez sprzedającego. Na przykład:
Przedmiot był uszkodzony lub wadliwy.
Opakowanie było puste.
Zamówienie było niekompletne.
Następnie wybrałem, ze produkt/usługa jest zasadniczo różna a konkretnie - zupełnie inna usługa lub wydarzenie.
W łączu podałem stronę TrafficMonsoon, kategoria - usługi.
W wiadomości do sprzedającego wrzuciłem dokłądnie to:
Cytat:The possibility of withdraw from PayPal was a key aspect of the whole system. making it not only more believable but also reliable. This possibility, tho included in the offer of the company, was removed from the users without any previous warning. In current moment withdraws are highly delayed and new disturbing informations have come to light. As my right I'd like to ask for a refund of my funds on the basics that Traffic Monsoon changed the way the service is provided without any warning and possibility for its users to take any actions. The service IS NO LONGER WHAT IT WAS ADVERTISED.
Czyli powołuję się na możliwość odstąpienia od umowy w sytuacji zmiany sposobu jej świadczenia.
Byłbym wdzięczny gdybyście nie kopiowali słowo w słowo
Następnie przekształciłem spór w roszczenie, podając, że sprzedawca nie działa legalnie dodając poniższe linki:
TrafficMonsoon dostał 7 dni na odpowiedz (składałem 01.02 mieli czas do 08.02) a dzisiaj dostałem info, ze PayPal rozpatrzył spór na moją korzyść i oddał calusieńką kasę.
Teraz przyznam, że wciąż zamierzam klikać i zlecać wypłaty z konta. Jestem na 80% pewien, że w ogóle się nie zorientują, że PayPal zwrócił mi środki i wypłacą - o ile kiedykolwiek komuś wypłacą xD. Zobaczymy
PS. Poznajecie go? To pewnie za wasz hajsik takie tańce odstawia 2