(13-01-2016 00:22)Pmxq napisał(a): (12-01-2016 20:40)surfer0700 napisał(a): @[Pmxq] sposób nadal aktualny? cały czas działa? Jak zarobki? nie zmniejszyły się przypadkiem? Sporo osób korzysta już z poradnika.
owszem, aktualny, aktualizacjami staram się odświeżać całość
Tak jak pisałem już wcześniej, myślę że ~50% osób ( lub nawet więcej
), którzy kupili poradnik nie zrobiło właściwie nic, bo nie chce się ruszyć tyłka
A może po prostu szukają legalnego źródła dochodu i nie chcą oszukiwać innych, tak jak Ty to opisujesz i do czego zachęcasz?
Albo nie chcą tego robić w tak bezczelny sposób jak to opisujesz?
Kradzież czyjejś własności intelektualnej, podszywanie się pod inne sposoby aż w końcu: doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem.
Wiem: jestem idiotą, że o tym piszę akurat TERAZ. Ale po przemyśleniach, nie mogę dalej polecać czegoś, z czego korzystać nie będę, gdyż jest to wbrew wszelkim zasadom.
Jeśli chcecie łamać prawo, to lepiej idźcie napadać na biznesmenów i rabować wille w centrach dużych miast. Przynajmniej więcej kasy będziecie mieć i satysfakcję, że jak Was wsadzą, to za coś konkretnego.
Jeżeli będziecie działać w ten sposób, podpadacie przynajmniej pod kilka paragrafów. Ja osobiście odpuściłem sobie już na początku jak uświadomiłem sobie co to jest z punktu widzenia prawa. A uwierzcie mi: pieski nawet za 1 zł z oszustwa, potrafią robić śledztwo.