Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK (/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-II-PORADNIK-117066)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 03-07-2015 19:54

Poprzedni wątek ( http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-na-sieciach-afiliacyjnych-PORADNIK-3-NISZE-114392 ) cieszył się sporą popularnością i dobrymi opiniami i mimo że wiele osób chciało zakupić poradnik sprzedaż została zakończona, ażeby ludzie którzy go zakupili nie odczuli negatywnych skutków sprzedaży zbyt dużej liczby sztuk poradnika Big Grin

przez cały czas sprzedaży kombinowałem i testowałem sieci i nowe sposoby, postanowiłem zrobić kontynuację poradnika ( tak jakby drugą część ) i przestawić nowy, ciekawy sposób na zarobek przy pomocy sieci afiliacyjnych, a właściwie 3 Wink

i tak oto powstała II część poradnika ;] do wyboru mamy 3 metody, wszystkie bardzo skuteczne, można je ze sobą łączyć ( można pracować tymi metodami na raz ) dzięki czemu jesteśmy w stanie generować pokaźne zyski, nawet rzędu kilku stów ;]

Przewiduję również aktualizację, w której pojawi się 4 metoda ( dosyć ciekawa i lukratywna, nie sądzę aby ktoś na to wpadł lub próbował :v ) Big Grin

Sprzedaż ograniczam do kilku sztuk ażeby nie zrobiła się konkurencja ( takie zabezpiecznie, aczkolwiek nie sądzę aby się jakaś wytworzyła ).

Cena: 200zł ( pierwsze 2 osoby 150zł )

UWAGA! Każda osoba, która zakupiła mój poprzedni poradnik dot. sieci afiliacyjnych ma zniżkę, więcej info pw Wink

Zarobki ze sposobów z poradnika:

[Obrazek: obrazek-1_waqanqq.png]

[Obrazek: lol3png_wqprhqn.png]

[Obrazek: obrazek-2_waqaeph.png]


sposób zapłaty: mbank/paypal

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu Wink



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - nitram - 20-07-2015 18:01

RECENZJA

Kontynuacja poprzedniej części a także nowe sposoby. W opisie chyba wkradł się jakiś błąd ponieważ przedstawione metody nie opierają się tylko i wyłącznie o zarabianie przez facebooka.
Mamy do wyboru w zasadzie 3 platformy na których możemy reklamować naszą sieć partnerską w której zarabiamy.
A w zasadzie każda inteligentna osoba bazując na tych podanych platformach bez problemu wprowadzi sposób działania na inne strony.
Z wszystkich podanych metod w poradniku jak dla mnie największe możliwości daje przedstawiona pierwsza metoda działania.
To ona właśnie w głównej mierze jest rozwinięciem tego co było w pierwszym poradniku o kolejne sposoby a dodatkowo wzbogacona jest jak mega wtyczką (pierwsze o tej wtyczce dowiedziałem się właśnie z tego poradnika) dzięki której dużo łatwiej jest nam się wstrzelić w "odpowiedni moment".

Pozostałe dwie metody jak dla mnie i pewnie dla bardziej zaawansowanych osób są już doskonale znane i za pewne stosowane z różnymi wariacjami, według własnych upodobań aczkolwiek są to metody cały czas skuteczne na których ciągle można zarobić.

Chętnie bym zobaczył zestawienie zarobków albo leadów generowanych tymi sposobami, na pewno to dało by też większy pogląd na to jakich zarobków może oczekiwać osoba kupująca.



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - explrlz - 20-07-2015 18:54

Wstępnie rezerwuje 1 sztukę! Wink

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-07-2015 19:14

2 sztuki sprzedane! Wink



RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - feellove - 20-07-2015 20:05

Czy któryś z kupujących, mających poprzednią wersję poradnika, może podzielić się screenami zarobków?
Bo w temacie tamtym takowych nie ma...Sad

Lub może sam autor metody podrzuci jakieś dowody z sieci afiliacyjnych (nie z subów...)?? Z gory dzieki


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - PaidMoney - 20-07-2015 20:10

Ok poradnik zakupiłem z godzinkę temu
Po przeczytaniu jestem mile zaskoczony
Nie spotkałem się jeszcze nigdzie z tą metodą
Miałem zamiar kupywać inny poradnik
Ale na ten poradnik jeszcze dozbieram i napewno kupie
Po paru dniach dam Edit, albo napiszę nowy post dotyczący zarobków
Pzdr i polecam


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-07-2015 20:15

PaidMoney, dzięki za opinię Tongue i jeszcze wcześniej dziękuję nitram za reckę Wink

(20-07-2015 20:05)feellove napisał(a):  Czy któryś z kupujących, mających poprzednią wersję poradnika, może podzielić się screenami zarobków?
Bo w temacie tamtym takowych nie ma...Sad

Lub może sam autor metody podrzuci jakieś dowody z sieci afiliacyjnych (nie z subów...)?? Z gory dzieki

screeny są chociażby w moim dzienniku w ostatnim poście ( co jakiś czas odświeżam dziennik żeby nie umarł ) Wink nie dzielę się całością moich zarobków, jedynie czasami podrzucam w dzienniku jakieś przykładowe screeny Big Grin


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - feellove - 20-07-2015 20:18

Dzieki, zaraz zajrze Smile. Z kupnem wstrzymam się do pierwszych wyników kupujących.
Sam zarabiam na sieciach i wiem, że nie jest to specjalnie trudne- gorzej z walidacją leadów Tongue


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - explrlz - 20-07-2015 20:51

Kupiłem poradnik i na razie pobierznie go przeczytalem Smile Są tak jak autor zaznaczył 3 metody. 2 z nich były mi mniej więcej znane ponieważ kiedyś używałem tych metod i można powiedzieć ze sie sprawdziły. 1 jest unikalna i może przynieść dobre zarobki. Ogolnie jeżeli autor ograniczy sprzedaż poradników to powinien być z tego przyzwoity zarobek Smile Uprzedzam od razu że do zarabiania trzeba sie przyłożyć i od tego ile poświecisz czasu zależy Twój zarobek.

Z edytuje ten post gdy cos juz zarobie i wypłacęSmile


RE: Zarabianie na sieciach afiliacyjnych II - PORADNIK - Pmxq - 20-07-2015 21:01

explrlz, dzięki za opinię i mianowanie mnie "aktorem" haha Jerk2