Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Witaj! Nie bez powodu trafiłeś na największe w Polsce Forum o Zarabianiu przez internet! Tutaj gromadzimy pasjonatów zdobywania pieniędzy online i dajemy możliwość poznania tajników pracy w domu. Coraz więcej osób poszukuje sposobów na zarabianie w sieci, co sprawia, że praca w domu przez internet staje się atrakcyjnym źródłem dochodu. W dzisiejszych czasach, zarabianie online to nie tylko alternatywa, ale często również znakomita opcja do tradycyjnej pracy na etacie.
Czy zastanawiasz się, jak łatwo zarobić pieniądze? Jeśli tak, to właściwe miejsce! Internet jest pełen możliwości, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc, dzieląc się wiedzą i doświadczeniami.
Rejestracja na naszym forum jest całkowicie darmowa i niesie ze sobą wiele korzyści:
Zakładaj nowe wątki i bierz udział w dyskusjach,
Odblokuj dostęp do czatu (Shoutbox),
Ogranicz liczbę wyświetlanych reklam,
Zdobywaj odznaczenia i reputację,
Zyskaj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
Przeglądaj galerię zdjęć i filmów z wygranymi nagrodami,
Dostosuj swój prywatny profil,
Weź udział w konkursach organizowanych na forum,
Skorzystaj z doświadczenia społeczności zarabiającej online od lat,
Porównaj stopy procentowe na kontach oszczędnościowych,
Wykorzystaj merytoryczną wiedzę naszych użytkowników, by zarabianie w domu stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek,
Dowiedz się, gdzie zdobyć darmowe upominki, gadżety i próbki.
Pamiętaj to nic nie kosztuje, zarabiam.com to darmowe forum internetowe w którym zasięgniesz informacji "jak zarabiać przez internet".
I co najważniejsze, wszystko to jest zupełnie za darmo! Zarabiam.com to internetowe forum, które udzieli Ci odpowiedzi na pytanie "jak zarabiać przez internet". Teraz praca w domu staje się możliwa! Zarejestruj się już teraz, a dowiesz się wszystkiego o zarabianiu przez internet!
[Rozwiązane]Wybór rodzaju wysyłki - potwierdzenia luty
Sprawdź:
Cytat:Hey,
Congratulations on redeeming your Lockerz Prize!!! In an effort to better serve our members and make sure they get their prize, we are sending you this email to explain your options:
1.) We can send you your prize using UPS and it will most likely be stopped by customs in your country. Because you are responsible for taking care of the fees and taxes that your country may impose, you will have to pay an amount that we cannot determine at this time in order to receive your prize. If you refuse your prize, Lockerz will then have to pay very high fees and penalties to have it sent back. If you would like to choose this option please reply to this email with this sentence: "Yes, I understand that my country may impose duties/taxes or fees for me to receive this shipment and I agree pay them, I will not refuse this package." If you for some reason refuse the package after telling us that you will pay, your account will be zeroed out because of the high fees and penalties that Lockerz will be forced to pay.
2.) We can send you your prize via USPS and it has a better chance of not being stopped by a custom's agent, and, therefore, a better chance of you not paying any fees. However you will not receive any tracking number for your package and Lockerz will have no control over the package after it leaves our warehouse. If you for any reason do not receive your package, Lockerz cannot do anything to help solve the situation. If you would like this option please reply to this email with this sentence: "Yes, I understand that Lockerz will have no control over my package after it leaves the warehouse and I would like my package to be sent USPS."
3.) You can have your hard earned PTZ added back into your account with no penalty and you can keep saving up for that prize that you have been looking at in our next upcoming redemption. (Stay tuned to the site for more information on exact dates and times!) If you would like this option please reply to this email with this sentence: "Yes, I would like my order to be cancelled and my PTZ returned back into my account for the next redemption."
These are the only options that we have right now. We are still growing as a site and as we grow we get better and better. We hope that in the future we will have even better options for you to choose from.
This is not a mass generated email and this is not for everyone. You are a very select member that we are trying to help, by offering these options to you.
PLEASE SEND THE CORRECT RESPONSE TO: [email protected] ---- Please enter: "February Redemption Option" in the SUBJECT field.
Please respond to this email by Monday March 15th, 2010 by 6 PM (US - EST). If you do not respond by this time your order will be cancelled and your PTZ will be added back into your account.
Thank you very much!
Dostałem takiego maila (w dziale tłumaczenia jest przetłumaczone) w sprawie wysyłki mojego wii Mam pytanie czy ktoś brał wysyłkę jakiejś wartościowej nagrody pocztą (USPS). Czy nałożono na nią jakieś opłaty celne? Bo z tego co wiem 90% przesyłek kurierem (UPS) ma nałożony vat/cło.
Glosy:
12-03-2010 22:52
blackjoe
Bywalec
Liczba postów: 422
Dołączył: Dec 2009
Reputacja:
118 Forum Gold: 0.00
Po co to wklejasz? Jak bym chciał tłumaczenia to bym napisał. Ja chcę wiedzieć jak to wygląda w praktyce, a nie w teorii.
Glosy:
13-03-2010 12:49
Leopard
Uzależniony
Liczba postów: 1,129
Dołączył: Dec 2009
Reputacja:
445 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
Jeszcze jedno pytanko do tych co odpowiedzieli już na tego maila. Dostaliście jakieś potwierdzenie albo chociaż odpowiedź z automatu od lockerz że wyślą tak i tak paczkę? Bo ja już im odpisałem wpisując w wiadomości:
Cytat:UPS
Yes, I understand that my country may impose duties/taxes or fees for me to receive this shipment and I agree pay them, I will not refuse this package.
I do tej pory nie dostałem żadnej odpowiedzi nawet z automatu. Piszę to dlatego że wolę się upewnić czy tak ma być czy coś zrobiłem źle bo stracić nagrodę przez głupiego maila to trochę głupio by było
Glosy:
13-03-2010 17:58
Tech
Space Monkey
Liczba postów: 4,263
Dołączył: Dec 2009
Reputacja:
1180 Galeria Wygranych: Tutaj Odznaczenia: (Zobacz Odznaczenia) Poziom:
Forum Gold: 0.00
[Rozwiązane][Rozwiązane]Wybór rodzaju wysyłki - potwierdzenia luty
Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.