Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
[Rozwiązane]Kupowanie w shop! Karta kredytowa?????
Sprawdź:
Mam mały problem z wypełnieniem nie których pól np. karta kredytowa, ponieważ niestety nie posiadam karty kredytowej. Można to jakoś ominąć? A wogóle po co im numer karty kredytowej przecież Lockerz.com jest darmowy, nagrody się wygrywa poprzez zbieranie ptz. Proszę o pomoc, z góry dziękuje za odpowiedź!
Nie musisz wypełniać danych dotyczących płatności poprzez kartę kredytową, po prawej stronie jest zakładka w której podaje się swój adres i hasło Paypal.
Wystarczy tam się zalogować i dopłacić poprzez konto pp.
O to chodzi że ja nie chcę dokonać żadnych płatności, chcę zapłacić przez ptz.
Ale nie wiem jak! Pomożecie? Podajcie dokładny opis jak kupować w shop.
Z góry dzięki
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2010 17:53 przez brunetka25.)
restock, to rzut nagród. Najczęściej jeden na miesiąc. Jest tu: http://ptzplace.lockerz.com Godzina rzutu nie jest znana, więc trzeba trochę posiedzieć przed pc i odswiezac.