Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? (/Temat-Rozwiazane-Kupowanie-w-shop-Karta-kredytowa-17347)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - brunetka25 - 30-11-2010 17:30

Mam mały problem z wypełnieniem nie których pól np. karta kredytowa, ponieważ niestety nie posiadam karty kredytowej. Można to jakoś ominąć? A wogóle po co im numer karty kredytowej przecież Lockerz.com jest darmowy, nagrody się wygrywa poprzez zbieranie ptz. Proszę o pomoc, z góry dziękuje za odpowiedź!


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - Jumper002 - 30-11-2010 17:38

Nie musisz wypełniać danych dotyczących płatności poprzez kartę kredytową, po prawej stronie jest zakładka w której podaje się swój adres i hasło Paypal.
Wystarczy tam się zalogować i dopłacić poprzez konto pp.


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - brunetka25 - 30-11-2010 17:45

O to chodzi że ja nie chcę dokonać żadnych płatności, chcę zapłacić przez ptz.
Ale nie wiem jak! Pomożecie? Podajcie dokładny opis jak kupować w shop.
Z góry dzięki


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - BartuS - 30-11-2010 17:52

SHOP -> Sklep tam płacisz tylko i wyłącznie pieniędzmi, obniżając sobie cenę PTZami


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - brunetka25 - 30-11-2010 17:58

Aha ,czyli jeśli PSP jest za 2000 ptz, a ja mam 2400 ptz. To nie mogę kupić sobie za darmo?


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - Driver - 30-11-2010 17:59

psp jest za ok. 200k ptz , wiec troche Ci brakuje Tongue


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - brunetka25 - 30-11-2010 18:04

A czy jest coś za darmo? Słyszałam o jakiś restockach, na czym to polega?


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - BartuS - 30-11-2010 18:11

restock, to rzut nagród. Najczęściej jeden na miesiąc. Jest tu: http://ptzplace.lockerz.com Godzina rzutu nie jest znana, więc trzeba trochę posiedzieć przed pc i odswiezac.


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - brunetka25 - 30-11-2010 18:14

Jeszcze jedno pytanko ,a jeśli uda mi się trafić na restock to co?
Jest jakieś losowanie czy co?


RE: Kupowanie w shop! Karta kredytowa????? - Dominator - 30-11-2010 18:18

Zapytaj się na SB (Shoutbox) - to na samym dole - czat chłopaków o JavaScript BY mastermind - wwypełniacz danych