Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Polska społeczność o zarabianiu przez internet, pracy w domu i dodatkowej pracy online
Zobacz dzisiejsze dyskusje →
Pracujesz bezpośrednio na hostingu, czy na lokalnym serwerze i wysyłasz pliki ?
Popraw te "<br>" i spacje ( ). Trochę w oczy to razi. Do pól używaj label.
Np. <label for='login'>Nazwa użytkownika: </label><input type='text' name='login'/>
RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik]
(17-12-2016 08:18)jigorex napisał(a): Proponował bym wprowadzić jakąś premie za codzienne logowanie a dla użytkowników premium podwoić tą premię
Potrzeba do tego ajaxa, z którym muszę się najpierw lepiej poznać, a póki co zajmują mnie inne sprawy gry jednak w niedalekiej przyszłości na pewno coś takiego się pojawi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2016 12:05 przez Styler.)
RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik]
Zrób jeszcze licznik w twierdzy kiedy można odbierać monety z rynku / bursztyny z napadów. Bo niema nic takiego i choroba wie kiedy zbierać żeby nie przepadło.
Ewentualnie zrobić że codziennie odbiór u każdego o równej godzinie np. 19:00
RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik]
Pojawiać się będzie data, kiedy można je odebrać.
Dzień 20/40
Dzisiejszy dzień minął mi głównie na poprawianiu błędów dotyczący np. łupienia oraz hazardu i dodawaniu wyświetlania czasów, które wskazują kiedy możemy po raz kolejny pójść na wyprawę, łupienie, odebrać złoto z rynku, bursztyny od rozbójników. Jeszcze dzisiaj stworzę bazę pod poleconych i postaram się wykonać znaczną część skryptu, więc jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jutro, maksymalnie w poniedziałek system poleconych będzie gotowy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2016 18:41 przez Styler.)